Detalji nesreće u Zagorju: Trojicu radnika Hitna odvezla u OB Zabok
Foto: Ilustracija Arhiva
Kao što smo već izvijestili ranije, jutros oko 5:40 sati dogodila se prometna nesreća na brzoj cesti Mokrice - Zlatar Bistrica, u mjestu Tugonica, na samom čvoru Zlatar Bistrica, odnosno, izlasku s brze ceste.
Kako su za Zagorje.com upravo potvrdili iz PU krapinsko - zagorske, do nesreće je došlo kada je vozač osobnog vozila, hrvatski državljanin rođen 1981. godine, oduzeo prednost prolaska kombi vozilu kojim je upravljao hrvatski državljanin rođen 1982. godine.
U nesreći su ozlijeđeni vozač kombija, kao i dvojica njegovih kolega radnika, koji su bili putnici u kombiju, jedan rođen 1994., a drugi 1999. godine, obojica također hrvatski državljani.
'Vozilima Hitne medicinske službe ozlijeđene osobe odvezene su u OB Zabok, gdje su im liječnici utvrdili lakše tjelesne ozljede", rekli su za Zagorje.com iz PU krapinsko- zagorske.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Direktorica zagorske tvrtke napravila štetu od 425 tisuća €, na sebe potrošila više 325.000 €
Kako napraviti vatreno crvene pisanice? Potrebne su vam samo 2 namirnice iz kuhinje!
Amerikanac iz Zagorja objavio potresne vijesti: 'Sve je izgorjelo u požaru'
Nevrijeme u Zagorju nosi i krovove. Stručne službe na terenu
Na mjesnom groblju u Maču sahranjen Radek Brodarec: 'Tvoje Zagorje tvojim je odlaskom utihnulo na najtužniji način'
I danas radovi u Zagorju: Evo gdje uskoro nestaje struje
Održana komemoracija u čast Radeku Brodarcu: 'Bio je poseban čovjek'
Vakula otkrio kad će se vrijeme smiriti: 'Nemojmo putovati ni na sjever ni na jug'
Sudbonosni datum stiže: Ove znakove od 3. travnja očekuje neočekivan novac i ogroman životni uspjeh!
Nesreća u željezničkom prometu zbog nevremena: Vlak iskočio, ima ozlijeđenih
Što je obnova prirode?
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
