Branko poprilično pijan skrivio prometnu nesreću. 'Popio sam četiri jegera'
Fotografija je ilustrativnog karaktera i nije u vezi s navedenim događajem
Branko je proglašen krivim i osuđen jer je prilično pijan skrivio prometnu nesreću kod Samobora, piše portal Danica.
Prema presudi donesenoj ovih dana, on je u ožujku oko 21.15 sati upravljao osobnim automobilom u mjestu Lug Samoborski kolnikom Ulice grada Wirgesa dok je u krvi imao alkohola 1,70 promila.
Tako pijan počeo je pretjecati na punoj crti pa je “prednjim dijelom lijeve bočne strane vozila udario u središnji dio lijeve bočne strane osobnog automobila kojim je iz suprotnog smjera upravljala vozačica Maja, navodi Danica.
“Nakon toga je Branko pri povratku u svoju desnu traku kojom se kretao prije pretjecanja prednjim dijelom vozila udario u stražnji dio osobnog vozila kojim je upravljao državljanin Slovenije, a koji se kretao ispred druga dva vozila koja je Branko pretjecao”, ističe se u presudi.
Sreća u nesreći je da, osim materijalne štete, nitko nije ozlijeđen. Branko (60) je odmah uhićen i odveden na triježnjenje u policijski pritvor.
Branko, umirovljenik s mirovinom od 460 eura, priznao je sve što mu se stavljalo na teret.
“Točno je, bio sam pijan i skrivio sam prometnu nesreću. Popio sam četiri jegera i sjeo za volan, a znam da nisam trebao”, skrušeno će vozač pred prekršajnom sutkinjom.
Sutkinja ga je ovih dana kaznila sa 1890 eura te mora platiti 140 eura troškova postupka. Od kazne mu se odbija 80 eura zbog dva dana u zatvoru pa na koncu mora platiti 1950 eura. Dobio je i dvomjesečnu zabranu upravljanja, piše Danica.
Prethodni članak
Sljedeći članak
TUŽNA VIJEST: Preminuo dr. Višeslav Ćuk: 'Njegova predanost, dobrota i osjećaj odgovornosti ostat će trajna inspiracija'
Foto s mjesta tragedije u Zagorju: Vozač poginuo, na teren stigli vatrogasci, Hitna i policija
Užas u našem kraju: Muškarac upucao drugog muškarca vatrenim oružjem
Snažna eksplozija šokirala Zagrepčane: 'Digla se vatrena gljiva, mislila sam da se srušio Vjesnik'
STRAŠNO: U kući pronađeno dvoje mrtvih! Policija je na terenu
Pliva prijavila nestašice čak četiri poznata lijeka
VREMENSKA PROGNOZA: Evo kakvo nas vrijeme čeka posljednjeg dana ove godine
Prijavite svoje programe i projekte: KZŽ osigurala 40.000 eura za osnaživanje i podizanje kvalitete življenja hrvatskih branitelja
Velika promjena od 1. siječnja: Mnogi neće biti sretni kad čuju o čemu je riječ
Poduzetnički centar KZŽ ugostio konferenciju Mutimir - stiglo 80 sudionika
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
