BMW-om u Fiat: U strašnoj nesreći poginuo poznati vlasnik fast fooda
Foto: Pixsell/Zvonimir Barisin
U jučerašnjem popodnevnom slučaju prometne nesreće u Kaštelima, Županijsko državno odvjetništvo u Splitu preuzelo je istragu zbog tragičnog gubitka života Luke Kalpića, poznatog vlasnika lanca zalogajnica Medeni.
Incident se dogodio kada je 31-godišnji vozač BMW-a zagrebačkih registracija, koji je bio pod utjecajem alkohola s 1,3 promila, nije zaustavio vozilo na znak obaveznog zaustavljanja iz ulice Bana Jelačića. Vozeći svoj Fiat Pandu, Kalpić je upravljao ulicom Ivana Pavla II. kada je došlo do sudara između njih, piše Dalmacija Danas.
Osim same nesreće, javnost je zabrinula i naknadni incident u koji su bili uključeni više sudionika. Policija će tijekom dana objaviti rezultate svojeg kriminalističkog istraživanja kako bi se rasvijetlili svi detalji ovog nesretnog događaja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Razbojnici s pištoljem dvaput opljačkali blagajnicu: 'Ne mogu više…'
Saznaju se novi detalji o napadaču iz Čakovca: Bio u zatvoru u BiH, a ovo je pozadina krvavog sukoba...?
[FOTO] Povijest ponovno marširala Krapinom: 13 postrojbi iz cijele Hrvatske stiglo u Zagorje
Od sljedećeg tjedna počinje zlatni period za 3 znaka: Sreća kuca na vrata, dobit ćete sve što poželite
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
