BIZARNO: Divlja svinja pala mu na haubu i izazvala užasnu nesreću
Tinejdžer Vukan Knežević (18) iz Srbije, iz grada Aranđelovca, poginuo je na autocesti Čačak-Požega, dok je njegova djevojka (17) zadobila teške ozljede kada je divlja svinja pala sa litice na haubu njihovog automobila i izazvala stravičnu nesreću, prenosi Jutarnji.
Nažalost, tinejdžer je preminuo na licu mjesta, dok je njegova djevojka bila pri svijesti i s teškom ozljedom kralježnice hospitalizirana je u čačanskoj bolnici, piše Kurir.
- Bili smo u koloni i "Renault" koji je vozio dječak iz Aranđelovca nažalost nije mogao izbjeći nesreću. Naime, iako se pričalo da mu je na put istrčala divlja svinja i da ju je on udario, a od siline udarca odbio u autobus koji je dolazio iz suprotnog smjera, situacija je bila malo drugačija – kaže očevidac i dodaje:
- Divlja svinja pala je s litice i pala na haubu "Renaulta"! Digla se hauba i dečko nije vidio gdje vozi, pokušavao je pronaći izlaz od šoka i u cijeloj toj zbrci udario u ugao autobusa. Nažalost, dečko je na mjestu preminuo, dok je djevojka zadobila teške tjelesne ozljede.
Kako je dalje ispričao očevidac ove strašne prometne nesreće, tinejdžer nije mogao izbjeći nesreću.
– Nije dečko kriv, zamislite da vam, dok se vozite, divlja svinja doslovno padne s neba na auto. Zvuči kao film, ali istinito. Kažu da su lovci na tom području jurili za divljim svinjama i da je jedna od njih, kako bi se spasila, doslovno završila na litici i pala na auto – navodi sugovornik i dodaje:
- Kada je divlja svinja pala na haubu, od siline udarca pala je na kolnik i pridigla se i počela bježati, a dečko se, kad se pribrao, zabio u autobus. Nije točno da je vozio prevelikom brzinom, jer je bila gužva, kolona, a i da je htio, nije mogao jer je promet bio sporiji, prenosi Jutarnji.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Velika promjena u novom školskom kalendaru! Vraćaju se zimski praznici u dva dijela
Teška prometna nesreća: Jedna osoba ozlijeđena, očevid u tijeku
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
