Autom probio zid dnevne sobe i završio na krovu, vlasnik kuće u sobi gledao televiziju
Vozač je vozio u smjeru centra Lobora, izgubio nadzor nad automobilom, uletio u dvorište i udario u kuću koja je od ceste udaljena više od 8 metara.
Brzina, alkohol i sklizak kolnik kumovali su prometnoj nesreći koja se dogodila sinoć oko 1.30 sati u Zagrebačkoj ulici u Loboru. Mladi vozač Hyundaya sletio se sa županijske ceste, ušao u dvorište obiteljske kuće i zabio se u zid dnevne sobe. Unatoč prevrtanju na krov i udarcu u zid vozač automobila ostao je neozlijeđen.
Vozač je neozlijeđen
U trenutku nesreće vlasnik kuće Branimir Ogrinšak gledao je u dnevnoj sobi televiziju. Kad je čuo udarac i da se ruši zid kuće skočio je s kauča. I on je prošao bez ozljeda. Ukućani su se jako preplašili i još ne mogu vjerovati što se dogodilo sinoc u njihovoj kući. Spavali više nisu. Očevid je trajao do 05 sati. Na dnevnoj sobi srušen je zid, razbijen prozor, polomljen radijator...a materijalna šteta iznosi oko 40 tisuća kuna.
Ovako izgleda dnevna soba nakon sinoćnje nesreće
Dečki koji su se vraćali s izlaska vidjeli su što se dogodilo te priskočili u pomoć vozaču, koji je prema pričanju očevidaca, bio u alkoliziranom stanju. Izvadili su ga iz auta i u kući u koju se zabio dočekao je policiju.
Susjeda preko puta ispričala nam je kako je čula udarac, ali je mislila da sanja da su se srušili 'protvani', probudila su je tek policijska svjetla. Tada je pomislila da joj gori kuća.
Branimir Ogrinšak
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ova neočekivana namirnica podiže šećer do vrha: Nitko ni ne zna, a bolje da je nema u kući
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Samo ovako se radi zaprška za sarmu: Kuharica otkriva caku za pravu, domaću gustoću
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
Ogroman interes za ''Svadbu'' i u Kinu Marija Bistrica
HZMO poslao važnu poruku roditeljima. Nemojte zakasniti
Danas poslijepodne teška nesreća. Poginuo 63-godišnji vozač
KONAČNO: Evo tko se vratio u Dinamo
U 14 sati "zagorski'' derbi, u 18 sati Zabok dočekuje Dubrovnik
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
