Saša Tršinski odlična na FIS utrci u Kaunertalu
Članovi ženske i muške C skijaške reprezentacije nastupili su na FIS NJR (Nacionalne juniorske utrke) utrkama u Kaunertalu (Austrija)
Saša Tršinski
Članovi ženske i muške C skijaške reprezentacije nastupili su na FIS NJR (Nacionalne juniorske utrke) utrkama u Kaunertalu (Austrija).
Na programu su bile dvije utrke slaloma, na kojima su naše skijašice i skijaši ostvarili odlične rezultate, iako uvjeti na stazi nisu bili idealni.
Saša Tršinski zauzela je odlično 9. mjesto s zaostatkom od +2.51 za vodećom, imala je najbolje vrijeme druge vožnje, a osvojila je 41.37 točke. Tamara Zubčić bila je 22. sa zaostatkom +3.66 (osvojila 48.04 točke).
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
''Oporuka'' Đurđice Seleš stiže u Mariju Bistricu, rezervirajte kartu
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
