Započelo uređenje i asfaltiranje važne prometnice u Bedekovčini
Nakon pune dvije godine života s 'bijelom cestom', prašinom i svim nedaćama koje uz to idu, započelo je asfaltiranje Aleje Dragutina Domjanića u Bedekovčini.
Nakon rušenja starih stabala kestena i sadnje novih, nakon uništenja ceste uslijed aglomeracije, izgradnje novog vodovodnog cjevovoda prema vodospremi u naselju Stanići, danas je započelo dugoočekivano finiširanje ceste kojom se koristi jako veliki broj stanovnika Bedekovčine.
Prema riječima načelnika Darka Bana, sada dolazi prvi sloj asfalta samo na dionici koja je raskopana, a nakon toga dolazi završni (fini) sloj asfalta, koji će biti postavljen u čitavoj dužini aleje.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Novi popis rodilja: U Zagorju rođeno 26 beba, 13 djevojčica i 13 dječaka
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
