[SVAKA ČAST] Nova pobjeda rukometaša Bedekovčine

4. kolo Međužupanijske rukometne RK Bedekovčina – RK Petrinja 2 28:24

Seniori RK Bedekovčina u 4. kolu Međužupanijske rukometne lige dočekali su RK Petrinju 2. Bedekovčina u utakmicu ulazi sa željom da nastavi pobjednički niz i to pokazuje od početka utakmice. U prvih nekoliko minuta golovima Končića ima prednost 2:0, slijedi pogodak gostiju. Nakon toga Bedekovčina radi seriju 5:0 za vodstvo 7:1. Petrinja postiže pogodak za 7:2, a Bedekovčina ponovno serijom 5:0 diže prednost na velikih plus 10, 12:2. Još jedanput ima najveću razliku 13:3. Počinje Petrinja igrati puno čvršće i zabijati svoje prilike, Bedekovčina malo u tom trenutku usporava i gost se polako vraća u utakmicu kod rezultata 16:7 serijom 4:0 prepolovila se prednost Bedekovčina, u tim trenucima velika doza nervoze s jedne i druge strane koju su svojim nekorektnim ponašanjem izazvali gosti iz Petrinje. Do poluvremena svaki po gol i na odmor se odlazi rezultatom 17:12. U nastavak utakmice se prenijela nervoza iz prvog dijela i gosti na taj način uspijevaju doći na minus tri kod rezultata 19:16.

Slijedi igra gol za gol, a jedan od glavnih krivaca nervoze gostujući igrač Filip Rosspacher zbog simuliranja dobiva prvo dvije minute, a odmah i još dvije minute zbog prigovora. Kako mu je to bilo treće isključenje dobiva i crveni karton. Bedekovčina to koristi i diže prednost na plus 5 (23:18). No uporna Petrinja se ponovno vraća i smanjuje na minus tri 23:20, pa i nekoliko minuta kasnije 26:23. Golom Turkovića odlaze domaći na 27:23, a kod izvađanja centra presijeca loptu i zabija kontru za 28:23 i tu je utakmica napokon prelomljena. Gosti postižu pogodak i utakmica završava rezultatom 28:24 za Bedekovčinu. Domaćin je uspio u svom naumu i došao do novih bodova u jednoj dosta nervoznoj utakmici gdje se i osjetila duža stanka. Kod domaćina najviše golova postigao je Erik Sojč ukupno 8, a po 5 su dodali Dejan Končić i Tibor Turković. U 5. kolu Bedekovčina  gostuje u Velikoj Gorici kod RK Iluzija.

RK BEDEKOVČINA – RK PETRINJA 2 28:24 (17:12)

BEDEKOVČINA, Dvorana SŠ Bedekovčina, SUCI:, Šoić, Samobor, Kovačević, Zaprešić, GLEDATELJA: 70

BEDEKOVČINA: Pavetić, Kranjčec, Kelemen 2, Končić 5(1), Srebačić, Turković 5, Mohač, Draganić, Sojč 8(1), Habulin, Skočaj, Klokočovnik, Ded 2, Sovec 4, Šoštar 2; TRENER: Filip Martinić (