[SVAKA ČAST] Bedekovčina jesenski prvak

U 10. kolu Međužupanijske rukometne lige momčad Bedekovčine gostovala je kod ekipe Pavleka

U 10. kolu Međužupanijske rukometne lige momčad Bedekovčine gostovala je kod ekipe Pavleka. Bila je to utakmica za naslov jesenskog prvaka. Naime, Bedekovčina je ušla u zadnje kolo s dva boda prednosti ispred Pavleka, te je utakmica izravno odlučivala o prvom mjestu. Na neki način to se i osjetilo, pa smo vidjeli vrlo nervozu utakmicu. Prvo je poluvrijeme proteklo uglavnom u vodstvo Bedekovčine, no bilo je tijesno, te je to vodstvo bilo plus 1, tek jednom plus 2 (6:8). U nastavku gosti dolaze do plus 3 (13:16), ali Pavleki se ne predaju pa je neizvjesno do same završnice. Pobjednik je riješen tek u posljednjih nekoliko minuta. Domaćini su zadnji pita bod ''imali'' na 18:18, u završnicu su ušli sa minus 1 (20:21), no Bedekovčina je bolje odigrala završnicu i na kraju stigla do 22:25. Svakako heroj utakmice je golman Zvonimir Skočaj koji je obranio 4 kontre od 5 i dodao obranjen sedmerac uz još 5 zicera. Dejan Končić je pak pod virozom stisnuo zube i u napadu vodio momčad prema pobjedi sa 10 pogodaka. Tibor Turković je dodao 6, a Erik Sojč 4 gola. Zaključno, iako sa dosta grešaka u napadu, obrana je izdržala i uspjela zaustaviti sve nalete domaćina, pa je Bedekovčina stigla do pobjede, kojom je osigurala jesenski naslov. U drugi dio prvenstva Bedekovčina će ući sa 18 bodova, tri više od Trnja i 4 više od Pavleka. Slijedi pauza od desetak dana, pa pripreme za novu sezonu, koju navijači Bedekovčine zasigurno lekaju s nestrpljenjem.

RK PAVLEKI - RK BEDEKOVČINA 22:25 (11:12)

ZAGREB Dvorana Sutinska vrela, SUCI: Kovačević, Zaprešić, Šoić, Samobor, GLEDATELJA: 10
BEDEKOVČINA: Skočaj, Kranjčec, M. Kuleš, Turković 6, Mohač 1, Draganić, Sovec 3, Sojč 4, Habulin, Klokočovnik, Ded 1, Končić 10(3), Šoštar, Jus; TRENER: Filip Martinić