Sjajna Stubica uvjerljivo slavila u "zagorskom derbiju" IV. NL-središte Zagreb

Ovakvom se raspletu malo tko nadao

Neočekivano lako, ali sasvim zasluženo Stubica je slavila u "zagorskom derbiju" IV. NL-središte Zagreba sa 4:1 protiv Tondacha u Bedekovčini. Ovakvom se raspletu malo tko nadao iz razloga što je Tondach prošle godine bio u samom vrhu, a Stubica je novak u ligi.  Da će domaćin imati teški dan najavio je u 4. minuti Matija Drempetić koji je iz slobodnog udarca s 25 metara savladao Družinca za 0:1. Isti je igrač u 12. minuti izveo korner, a Nikola Lešković glavom je postigao pogodak za 0:2.

Tračak nade domaćinu donio je Frtalj koji je sam izborio i izveo kazneni udarac za 1:2. No, u 68. minuti novi šok za domaćina, nakon slobodnog udarca Drempetić Lešković ovaj puta nogom matira Družinca za 1:3. Konačnih 1:4 postavio je Čekolj nakon akcije koju je začeo Strabić. Veliko i sasvim zasluženo slavlje Stubice.