S Ministarstvom turizma i sporta OK Bedex do nove pobjede

Odbojka, 2. liga regija sjever, doigravanje 7. do 12. mjesta: 9. kolo: Bedex – Glina 3:0

Odbojkašice Bedexa u 2. ligi regije sjever,  u doigravanju za poredak od sedmog do 12. mjesta, u devetom su kolu dočekale Glinu. Bio je to derbi začelja, u kojem su odbojkašice Bedexa stigle do prve pobjede u ovom doigravanju. Bedex je dobio prvi set sa 25:18 i najavio da bi mogao stići do pobjede, a u drugom je bilo još uvjerljivijih 25:14. Iako su se u trećem setu odbojkašice Gline najviše primakle domaćima, i taj je set završio pobjedom Bedexa 25:21.

Za Bedex su igrale: Monika Kozjak, Iva Gorički, Lucija Prančić, Sara Balen, Barbara Kovač (kap), Ema Ocvirek, Leona Šoštarko, Rea Herceg, Lana Pripeljaš; trenerica: Ivana Čehulić. Na ljestvici Bedex je na petom  mjestu da dva boda, a u 10. kolu gostuje kod vodećeg Daruvara. Zahvaljujući potpori Ministarstva turizma i sporta, OK Bedex može osigurati maksimalne uvjete za sve male i velike odbojkašice tijekom njihovih natjecanja.