Pretposljednja utrka prvenstva Zagorja u motocrossu ove nedjelje u Bedekovčini
Otvoreno prvenstvo Zagorja u motocrossu, nastavlja se u nedjelju utrkom na stazi Marof u Bedekovčini
Organizator utrke je Udruga motorista Bedekovčine, a ovo je predposljednja utrka prvenstva na kojoj će sudjelovati vozači iz Hrvatske, Slovenije i BiH. Voze se klase juniori, veterani, amateri, profi te mopedcross. Uz muške vozače nastupit će i ženske natjecateljice.
Bit će to napete i atraktivne vožnje budući da već ova utrka može odlučiti o ukupnim pobijednicima prvenstva u nekim klasama. Rezultati će se dobiti putem elektronske mjerne službe, koja će registrirati sve vožnje u svim klasama. Posjetitelje očekuje i bogata ugostiteljska ponuda, a ulaz je slobodan.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Sastojak za najbolji dinstani kiseli kupus ima svaka kuća, ali ne znaju svi ovaj trik. Dodajte malo i pirjajte po običaju
IZBIO POŽAR: Gori zgrada, vatrogasci na terenu
Šokantno otkriće! Popularni keks pun otrova - provjerite imate li ga kod kuće
Vlak usmrtio muškarca! Identitet mu je trenutno nepoznat
Povijesna odluka za vozače: Sabor donio zakon koji zauvijek mijenja način vožnje u Hrvatskoj
Zagorec kupio auto u inozemstvu, a potom uslijedio šok: Policija pokrenula istragu
Gripa se širi sve brže, više od 14.000 oboljelih, evo gdje ih je najviše: 'Stariji, cijepite se!'
PROMETNA NESREĆA: Vozilo se prevrnulo na brzoj cesti, jedna osoba prevezena u bolnicu
Uhićena banda koja je krala aute i prevozila ih u BiH i Srbiju! USKOK opisao kako su operirali
TEŠKA NESREĆA: Vozačica sletjela s ceste i zabila se u drvo!
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
