Pješakinja teško ozlijeđena u naletu automobila
Jučer je oko 19.40 sati na državnoj cesti D24, u mjestu Špičkovina, došlo do teške prometne nesreće u kojoj je ozlije
Jučer je oko 19.40 sati na državnoj cesti D24, u mjestu Špičkovina, došlo do teške prometne nesreće u kojoj je ozlijeđena 49-godišnja pješakinja, izvijestila je PU krapinsko-zagorska.
Kako navodi policija, na nesretnu ženu je automobilom naletio 52-godišnjak koji se nije držao desnog ruba kolnika već je prešao na lijevu stranu ceste.
Od siline udarca žena je prvo pala na automobil i udarila u vjetrobransko staklo, a potom je odbačena na travnatu površinu pokraj lijevog ruba kolnika.
Teško ozlijeđena 49-godišnjakinja je vozilom Hitne pomoći prevezena u bolnicu. Ne nalazi se u životnoj opasnosti te je nakon pružene liječničke pomoći puštena na kućnu njegu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Novi popis rodilja: U Zagorju rođeno 26 beba, 13 djevojčica i 13 dječaka
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
