Odak: ‘Zasluženo su dobitnice priznanja Ponos Hrvatske’
Udruzi žena "Jana" Poznanovec, načelnik Općine Bedekovčina Željko Odak pripremio je prijem i dodijelio zahvalnicu
Udruzi žena "Jana" Poznanovec, načelnik Općine Bedekovčina Željko Odak pripremio je prijem i dodijelio zahvalnicu.
- S iznimnim ponosom i zahvalnošću, Općina Bedekovčina dodijelila je Udruzi zahvalnicu za izniman doprinos očuvanju okoliša, zajedništvu i dobrobiti naše zajednice. Njihova upornost, hrabrost i predanost u višegodišnjoj borbi za uklanjanje opasnog otpada u Poznanovcu i zaštitu zdravlja naših mještana dokaz su istinske društvene angažiranosti. Njihova inicijativa, organizirani prosvjedi, prikupljeni dokazi i neprestano javno upozoravanje doprinijeli su tome da se jedan ozbiljan ekološki problem konačno prepozna, reagira i pokrene postupak sanacije, što je riječima mnogih smatrano gotovo nemogućim – istaknuo je načelnik Odak.
Načelnik je napomenuo kako su članice Udruge ponosno i zasluženo dobitnice priznanja Ponos Hrvatske u kategoriji ekologije, koje svake godine priznaje hrabrost, nesebičnost i doprinos zajednici građana širom Hrvatske. - Hvala Vam što ste svojim radom i primjerom učinile Bedekovčinu zdravijim, sigurnijim i pravednijim mjestom za život – zaključio je Odak.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Od ponoći na snazi veće cijene goriva: Evo što će vas dočekati na benzinskim postajama
Astrolozi: Tri horoskopska znaka moraju biti na posebnom oprezu!
Muškarac nastradao u vozilu vlastite izrade, preminuo u bolnici
Uskoro stroža pravila: Bez ovog više nećete moći prodati auto
HEP javlja: Sutra bez struje u jednom zagorskom mjestu
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
