[10. KOLO IV. NL-SREDIŠTE ZAGREB, TREŠNJEVKA – TONDACH] Imširović pogodio za slavlje Trešnjevke u derbiju kola

Na legendarnoj "Grabi" snage su u derbiju kola IV. NL-središte Zagreb ukrstili Trešnjevka i Tondach. U utakmici bez puno šansi domaćin je bio poletniji i agresivniji i na kraju je slavio eurogolom Imširovića rezultatom 1:0.

Tondach je u Zagreb doputovao bez Frtalja i Rafaja, a na klupi je ostao kapetan Čehulić, najbolji igrač gostiju. To se itekako osjetilo na igri Tondacha, koji u prvom dijelu nije uspio napraviti izrazitu, šansu, za razliku od domaćina koji je imao dvije izrazite prilike. Ključni detalj zbio se u 55. minuti. Imširović je s lijeve strane šesnaesterca ljevicom vanjskim felšom neobranjivo i efektno spremio loptu iza leđa Družinca za konačnih 1:0. Bedekovčanci su bili angažiraniji u nastavku. Dvije dobre prilike iz slobodnih udaraca propušta Borovčak, a u 80. minuti nakon udarca Čehulića, rukom igra Vedriš u svom kaznenom prostoru, ali sudac Radinić ne pokazuje na "bijelu točku". Pred sam kraj utakmice u šansi se iznenada našao Sedak, ali njegov udarac iz "mrtvog kuta", zaustavila je vratnica, pa su sva tri boda ostala na kontu domaćina.