Javna podjela vrijednosnih kupona za korisnike subvencija

Autor: Zagorje.comobjavljeno prije 100 dana 20h 47min

Sutra će se u prostorijama PBZ-a u Krapini (ulaz u PBZ, bivši Ured župana) održati javna podjela vrijednosnih kupona za korisnike subvencija u projektima energetske učinkovitosti.

Email

Riječ je ukupno 32 vrijednosna kupona od čega 13 za solarne kolektorske sustave, 14 za kotlove na pelete i pirolizu te 5 za fotonaponske sustave, a koji su korisnicima odobreni na prijedlog Povjerenstva za provedbu javnog natječaja - Poticanje korištenja obnovljivih izvora energije kod fizičkih osoba u Krapinsko-zagorskoj županiji. Korisnicima će vrijednosne kupone uručiti zamjenik župana, Anđelko Ferek – Jambrek.

U sklopu događanja održat će se i prezentacija PBZ-a na temu Energo kredita i Ugovora o poslovnoj suradnji između PBZ i KZŽ, a na kojoj će, uz zamjenika župana, Anđelka Ferek – Jambreka, govoriti i Jasna Turibak, direktorica prodaje u Centru poslova sa stanovništvom u Podružnici Krapina i Antonio Maričić, viši menadžer u Direkciji za prodaju, Sektora za upravljanje distribucijskim kanalima PBZ d.d.

Povezane vijesti

Županica Borovčak na međunarodnoj konferenciji o energetski održivom razvoju objavljeno prije 5 dana 4h 57min

Županica Borovčak na međunarodnoj konferenciji o energetski održivom razvoju

U sklopu Zagrebačkog energetskog tjedna u Starogradskoj vijećnici Grada Zagreba održana je međunarodna konferencija na temu Lokalna i regionalna samouprava u procesu energetski održivog razvitka.

Na tiskovnoj konferenciji najavljen peti jubilarni „Ptiček“ objavljeno prije 5 dana 5h 14min

Na tiskovnoj konferenciji najavljen peti jubilarni „Ptiček“

Na današnjoj tiskovnoj konferenciji Krapinsko-zagorske županije najavljeno je već tradicionalno događanje u sklopu petog jubilarnog „Ptičeka – programa senzibiliziranja i potvrđivanja mladih čuvara prirode u Krapinsko – zagorskoj županiji“, u organizaciji Javne ustanove za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Krapinsko-zagorske županije.

Ministar Branko Grčić: objavljeno prije 5 dana 7h 3min

Ministar Branko Grčić: "Sljedeće godine na raspolaganju 540 milijuna eura europskog novca"

Potpredsjednik Vlade RH i ministar regionalnog razvoja i fondova EU, prof.dr.sc. Branko Grčić, boravio je u petak, 18. svibnja 2012., zajedno sa svojim suradnicima u Krapinsko-zagorskoj županiji.

Potpredsjednik Vlade Branko Grčić u radnom posjetu Krapinsko-zagorskoj županiji objavljeno prije 9 dana 1h 4min

Potpredsjednik Vlade Branko Grčić u radnom posjetu Krapinsko-zagorskoj županiji

Sutra, 18. svibnja 2012. godine, će u radnom posjetu Krapinsko-zagroskoj županiji biti potpredsjednik Vlade RH i ministar regionalnog razvoja i fondova Europske unije, prof.dr.sc. Branko Grčić.

Županica položila vijenac prvom hrvatskom Predsjedniku objavljeno prije 12 dana 4h 50min

Županica položila vijenac prvom hrvatskom Predsjedniku

Povodom obljetnice rođenja prvog hrvatskog Predsjednika, dr. Franje Tuđmana, delegacija Krapinsko-zagorske županije predvođena županicom Sonjom Borovčak položila je vijenac prvom hrvatskom Predsjedniku

Polaganje vijenca za prvog hrvatskog Predsjednika objavljeno prije 12 dana 9h 20min

Polaganje vijenca za prvog hrvatskog Predsjednika

Povodom obljetnice rođenja prvog hrvatskog Predsjednika, dr. Franje Tuđmana, delegacija Krapinsko-zagorske županije predvođena županicom Sonjom Borovčak i predstavnikom hrvatskih branitelja iz UDVDR-podružnice KZŽ, položit će u ponedjeljak, 14.svibnja 2012. u 8 sati ujutro vijenac kod spomenika Franje Tuđmana ispred njegove rodne kuće u Velikom Trgovišću.

Europski tjedan u Krapinsko-zagorskoj županiji objavljeno prije 18 dana 6h 54min

Europski tjedan u Krapinsko-zagorskoj županiji

Savjet za europske integracije Krapinsko-zagorske županije i ove godine organizira nekoliko aktivnosti kojima se obilježava Europski tjedan, što je već uobičajena prigoda da se različitim ciljnim skupinama približi eurointegracijski proces.

Gospodarsko-socijalno vijeće uputiti će zahtjev za smanjenje cestarine objavljeno prije 18 dana 7h 38min

Gospodarsko-socijalno vijeće uputiti će zahtjev za smanjenje cestarine

Gospodarsko-socijalno vijeće odlučilo je prema resornom Ministarstvu uputiti zahtjev za smanjenje cestarine na autocesti A2 u tijeku rekonstrukcije Zagorske magistrale, ali i zahtjev za preispitivanje odluke o visini cestarine na toj autocesti, koja je za više od 100% skuplja po kilometru od ostalih autocesta u Hrvatskoj.

Sonja Borovčak: objavljeno prije 22 dana 8h 39min

Sonja Borovčak: "U bolnici su ozbiljno narušeni međuljudski odnosi, to treba riješiti"

INTERVJU: Obnašateljica dužnosti župana, Sonja Borovčak otvoreno o problemima u zabočkoj bolnici, financijskoj situaciji, projektima u KZŽ, te o tome hoće li se ponovno kandidirati za županicu.

Google oglasi
Google oglasi