Terme Tuhelj u novu sezonu ulaze sa širim i bogatijim programom

Autor: Ivo Šućurobjavljeno prije 1god 8 dana 8h 15min

Direktorica Terma Tuhelj Ivana Kolar U glavnu turističku sezonu Terme Tuhelj ulaze sa širim i bogatijim programom. Prip

Email

Direktorica Terma Tuhelj Ivana Kolar

U glavnu turističku sezonu Terme Tuhelj ulaze sa širim i bogatijim programom. Pripremljen je čitav niz novih, atraktivnijih događanja na kupalištu, koja će se vezati uz animacijske programe i ugostiteljsku ponudu, te prezentaciju svih wellness usluga u ljetnoj varijanti.

Od početka lipnja bit će uređen jedan dio prostora za goste koji traže uslugu više, tzv. VIP prostor, pa će taklo imati i svog osobnog konobara i neke druge pogodnosti. U dječjoj igraonici na kupalištu nudit će se niz noviteta za mališane, a svi će se vezati uz animacijski tim kao što su Tuhi Aqva Fan klub, u koji se sva djeca koja dođu u Terme Tuhelj mogu učlaniti i dobiti Tuhi majicu, kapu ili neki drugi Tuhi suvenir.

- Osim toga - kaže direktorica Terma Tuhelj Ivana Kolar - pripremili smo niz noviteta u našem wellness programu, što se odnosi i na programe u svijetu sauna, usmjereni ne samo na zagrijavanje nego i na rashlađivanje tijela pomoću limuna, leda i sličnih efekta za rashlađivanje. Uvedeni su i novi proljetni tretmani za njegu, zapravo sve što žene trebaju za proljetnu i ljetnu njegu, kad dolazi vrijeme kraćih haljina i sandala.

Zagorska rivijera u suradnji sa Zagorskim listom

U srpnju se priprema velika akcija u suradnji sa Zagorskim listom, koja će ove godine izgledati drugačije nego dosad. Uz tradicionalnu «Zagorsku rivijeru», bit će prezentacija našeg zagorskog branda - «Bajke na dlanu», a svaki vikend Terme Tuhelj, u suradnji sa Zagorskim listom pripremit će niz zanimljivih glazbenih i animacijskih događanja za naše goste.

Lijepo je, u doba gospodarske krize, vidjeti da se nešto naveliko gradi. A gradilište novog hotela u Termama Tuhelj je pravi mravinjak. Radovi su prvo krenuli s rušenjem dvaju objekata - privatne kuće i dijela starog hotela. Iskapanja su otežavali mnogi podzemni kablovi i cijevi koji su prelazili jedni preko drugih. Jama za temelje je iskopana i radovi se intenzivno nastavljaju.

Novi hotel očito postao zanimljiv i HNS-u

- U nedavnom kontaktu s gospodom iz naše krovne nogometne organizacije dogovorili smo se za novi razgovor glede naše suradnje. S obzirom da smo mi krenuli u gradnju novog hotela, predložili smo im jednu zanimljivu opciju, po kojoj bi HNS uredio sportske terene, a mi hotel, što bi bila osnova za početak rada nogometnog kampa. Sada lovimo termin susreta koji će biti sukladan njihovim i našim obvezama - kazala je Ivana Kolar.

Povezane vijesti

Deseti Mali Gastro oduševio Zabočane objavljeno prije 11 dana 5h 51min

Deseti Mali Gastro oduševio Zabočane

Svoje su vještine u spravljanju koktela, kao i kolače i slane slastice, uz zabočku srednju školu prezentirale i Srednja škola Pregrada, Srednja škola Prelog i Gospodarska škola iz Varaždina.

SEZONA KUPANJA JE KRENULA: Zagorske toplice omiljena odredišta mnogih Zagrepčana objavljeno prije 17 dana 4h 57min

SEZONA KUPANJA JE KRENULA: Zagorske toplice omiljena odredišta mnogih Zagrepčana

Već tradicionalno naše toplice najviše Zagrepčana pohodi za produženi vikend, blagdane ili praznike na izlet. Sunčano i toplo vrijeme, kao i bogata turistička ponuda zabilježila je protekli tjedan veliki broj vikend turista u našim toplicama koje su početkom sezone izrazito zadovoljne.

Na 4. Štruklijadi pobjedio restoran „Sermage“ objavljeno prije 32 dana 6h 57min

Na 4. Štruklijadi pobjedio restoran „Sermage“

Restoran&Catering „Sermage“ iz Svetog Križa Začretje pobjednik je 4. Štruklijade, koja se održala u Gornjoj Stubici.

Za titulu naboljih štrukli nadmetat će se 26 restorana objavljeno prije 38 dana 3h 34min

Za titulu naboljih štrukli nadmetat će se 26 restorana

U nedjelju, 22. travnja od 15.30 sati u Gornjoj Stubici za titulu nabolje štrukle Zagorja nadmetat će se 26 zagorskih restorana, agroturizama, hotela, toplica i obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava.

Ivana Kolar predsjednica Nadzornog odbora Hrvatske turističke zajednice objavljeno prije 50 dana 5h 37min

Ivana Kolar predsjednica Nadzornog odbora Hrvatske turističke zajednice

- Za mene je ovo velika čast, ali i velika odgovornost. Ponosna sam na imenovanje za predsjednicu Nadzornog odbora, jer je to zasigurno priznanje dosadašnjem radu i uspjehu Terma Tuhelj i zadovoljna sam što će od sada konačno netko iz kontinentalnog turizma biti prisutan u HTZ-u....

Turistička ponuda Zagorja u Splitu objavljeno prije 51 dana 5h 10min

Turistička ponuda Zagorja u Splitu

Krapinsko zagorska županija predstavila se već tradicionalno na 17. međunarodnom sajmu GAST 2012.

Šesta manifestacija Babičini kolači u Đurmancu objavljeno prije 57 dana 21h 24min

Šesta manifestacija Babičini kolači u Đurmancu

Babičini kolači tradicionalno se održavaju već šestu godinu, od 2007. kad je natjecanje startalo u Humu na Sutli, a 6. Babičini kolači 2012. održat će se u Đurmancu.

Zagorska kuhinja na francuski način objavljeno prije 58 dana 3h 34min

Zagorska kuhinja na francuski način

U Bluesun hotelu Kaj u Mariji Bistrici predstavljena zanimljiva kuharica

Marko Živaljić novi predsjednik Udruge kuhara objavljeno prije 59 dana 7h 49min

Marko Živaljić novi predsjednik Udruge kuhara

Na izbornoj sjednici udruge kuhara Krapinsko-Zagorske županije izabrano je novo rukovodstvo za sljedeće 4 godine.

Google oglasi
Google oglasi