Novi most kod Loborgrada
U tijeku je gradnja novog mosta kod Loborgrada na ŽC 2128 koja vodi od Ladislavca preko Lobora i Vojnovca na državnu ces
U tijeku je gradnja novog mosta kod Loborgrada na ŽC 2128 koja vodi od Ladislavca preko Lobora i Vojnovca na državnu cestu D29. Most je bio u dosta derutnom stanju i napuknut, a cesta kroz njega uska s opasnim zavojem. Zbog svih tih činjenica Općina i ŽUC su se odlučili za izgradnju novog mosta. Općina Lobor kupila je zemljište i riješila imovinsko-pravne odnose, dok ŽUC financira gradnju mosta koja iznosi 1.100.000 kuna. ŽUC je raspisao natječaj i izabrao podizvođača radova, poduzeće Milengrad iz Belca.
Promet ŽC 2128 prema Loboru regulira se privremenom prometnom signalizacijom, a dok se gradi novi most koji bi trebao biti gotov kroz koji mjesec dana, saznajemo od loborskog načelnika Andrije Smetiška, vozi se ´po starom´.
Prethodni članak
Sljedeći članak
FOTO I VIDEO: Gori poznata zagorska tvrtka, sve službe na terenu
Najgore će biti u Zagorju i Zagrebu: Izdano upozorenje za opasno nevrijeme
[VIDEO] Opet se razbuktao požar: Gori cijela tvornica u Zagorju
Novi požar u Zagorju: 'Izgleda grozno, dima ima do centra'
[FOTO] Šimunić u pratnji istražitelja stigao u ured: 'Ja bum večeras opet mirno spal'
Nebo im vraća za svu dobrotu: Bog oslobađa ova 3 znaka svih muka i vodi ih prema sretnom životu
Nevrijeme stiglo u dijelove Hrvatske, pala i tuča: 'Nije bilo kiše, samo je počelo padati'
Nevrijeme u susjedstvu, padala je tuča veličine golf loptica! Velika fronta ide i prema Hrvatskoj
Načelnik Kos o požaru u Zagorju: 'Ovo je tragedija za mjesto i ljude koji ovdje rade'
Opsjedaju vrtove, vočnjake, balkone, prozore i fasade: Stigla je sezona smrdljivih martina, evo kako ih se riješiti
Ne propustite prvo izdanje sajma zdravo! Rijeka
Kad padne mrak, počinje čarolija: U Radoboju vas očekuje susret s tisućama noćnih leptira
FOTOGALERIJA: Jubilarna 30. Terezijana spektakularno predstavljena u Zagrebu
Noć noćnih leptira 2026.
