Pregled svih izbornih lista u Zagorju

objavljeno prije 353 dana 10h 18min

Donosimo liste za sve gradove i općine kao i za Županiju

Email

KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA


REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-26
ZLATAR, 3. svibnja 2013.


Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: STANKO MAJDAK

Kandidatkinje/kandidati:

1. STANKO MAJDAK; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA 134; rođ. 02.10.1952; OIB: 57381276422; M
2. ALOJZ HORVAT; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 7; rođ. 26.08.1959; OIB: 16439289644; M
3. STJEPAN LOJNA; HRVAT; V. TRGOVIŠĆE, V. NAZORA 1; rođ. 16.12.1941; OIB: 86131419905; M
4. BOŽIDAR BREZINŠČAK BAGOLA; HRVAT; VRBIŠNICA, VRBIŠNICA 52/ 002; rođ. 09.11.1947; OIB: 00180550628; M
5. STJEPAN HRŠAK; HRVAT; PREGRADA, JANKA LESKOVARA 41/ 001; rođ. 16.09.1955; OIB: 40014008178; M
6. NEDELJKO BRZAJ; HRVAT; M. BISTRICA, KOLODVORSKA 57/ 001; rođ. 19.07.1970; OIB: 08518247771; M
7. STJEPAN GRMOVŠEK; HRVAT; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 119/A; rođ. 06.12.1955; OIB: 88098507472; M
8. ZVONKO PAVRLIŠAK; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 380; rođ. 03.03.1959; OIB: 62783475910; M
9. JOSIP DEBELJAK; HRVAT; OREŠJE HUMSKO, OREŠJE HUMSKO 51; rođ. 22.01.1951; OIB: 98505234738; M
10. JOSIP SMREKAR; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 44; rođ. 26.02.1973; OIB: 15797165525; M
11. IVAN LICITAR; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA 142/A; rođ. 02.04.1949; OIB: 25895951603; M
12. ŠTEFANIJA GRMOVŠEK; HRVATICA; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 119/A; rođ. 03.09.1959; OIB: 57845536253; Ž
13. STANKO SUNTEŠIĆ; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 187; rođ. 28.08.1947; OIB: 16370661835; M
14. STIPO JAKIĆ; HRVAT; V. TRGOVIŠĆE, ZVONIMIROVA 4/E; rođ. 08.11.1963; OIB: 70199357732; M
15. IVANA ŠAŠKO; HRVATICA; ZLATAR, BANA I. MAŽURANIĆA 5; rođ. 29.05.1986; OIB: 87607909131; Ž
16. MLADEN ČEFKO; HRVAT; M. BISTRICA, TUGONICA 168; rođ. 20.12.1970; OIB: 81709294641; M
17. ZDRAVKO PRUGOVEČKI; HRVAT; M. BISTRICA, GLOBOČEC 137; rođ. 27.03.1966; OIB: 28283964460; M
18. MARIO ŠALAMUN; HRVAT; M. BISTRICA, GLOBOČEC 95; rođ. 31.08.1981; OIB: 24847928643; M
19. MARIO VARJAČIĆ; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 56/ 001; rođ. 11.03.1973; OIB: 26313176367; M
20. MAJA PISK; HRVATICA; M. BISTRICA, PODGORJE BISTRIČKO 78; rođ. 25.05.1990; OIB: 82378863142; Ž
21. FRANJO TEPEŠ; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 32/ 001; rođ. 15.05.1942; OIB: 58711169130; M
22. JANKO KRALJ; HRVAT; OROSLAVJE, M. J. ZAGORKE 35; rođ. 02.12.1937; OIB: 36839833937; M
23. BOŽENA SLUNJSKI; HRVATICA; ZLATAR, VLADIMIRA NAZORA 5; rođ. 01.01.1952; OIB: 30396886804; Ž
24. TOMISLAV ŠALA; HRVAT; BELEC, REPNO 69; rođ. 05.04.1989; OIB: 64050600165; M
25. JOSIP PAVLIN; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA 44; rođ. 11.01.1968; OIB: 31031752634; M
26. STJEPAN PEH; HRVAT; DOMAHOVO, DOMAHOVO 42; rođ. 12.11.1965; OIB: 12184082947; M
27. BRANKA TOTOVIĆ; HRVATICA; M. BISTRICA, PODGRAĐE 76/A; rođ. 22.06.1958; OIB: 93890369487; Ž
28. IVAN KLEMAR; HRVAT; M. BISTRICA, TUGONICA 82; rođ. 31.10.1981; OIB: 28969777759; M
29. JASMINA PETRIC; HRVATICA; M. BISTRICA, PODGRAĐE 63; rođ. 14.08.1974; OIB: 25813748011; Ž
30. MARIJAN PALEJ; HRVAT; BELEC, BELEC 50; rođ. 22.02.1959; OIB: 04472469482; M
31. DARKO GAŠPAR; HRVAT; VIŽOVLJE, VIŽOVLJE 55; rođ. 22.01.1964; OIB: 72627612740; M
32. NIKOLINA PUKLIN; HRVATICA; BELEC, BELEC 49/A; rođ. 19.03.1983; OIB: 96731663674; Ž
33. JOSIP HANŽEK; HRVAT; ZLATAR, VLADIMIRA NAZORA 8; rođ. 12.12.1954; OIB: 66032416080; M
34. JASENKA AUGUŠTAN-PENTEK; HRVATICA; ZLATAR, SAJMIŠNA 45; rođ. 22.07.1974; OIB: 09804886670; Ž
35. HRVOJE OZIMEC; HRVAT; M. BISTRICA, PODGRAĐE 27; rođ. 02.11.1982; OIB: 60630186220; M
36. IVAN GABUD; HRVAT; M. BISTRICA, LAZ BISTRIČKI 12/A; rođ. 26.02.1960; OIB: 84293155064; M
37. JOSIP PRUGOVEČKI; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 126/B; rođ. 23.12.1991; OIB: 23850661985; M
38. JANKO AUGUŠTAN; HRVAT; ZLATAR, SAJMIŠNA 45; rođ. 25.02.1950; OIB: 94881461539; M
39. MARIJA DOMINIĆ; HRVATICA; ZLATAR, MARTINEČKA 29; rođ. 15.02.1953; OIB: 79283858461; Ž
40. ŽELJKO PISK; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 78; rođ. 25.11.1959; OIB: 25057245203; M
41. IVAN ŠAŠKO; HRVAT; ZLATAR, BANA IVANA MAŽURANIĆA 5; rođ. 14.07.1953; OIB: 81062988143; M

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-23
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS, HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI

Nositelj liste: ŽARKO TUŠEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽARKO TUŠEK; HRVAT; KRAPINA, ANTUNA MIHANOVIĆA 2; rođ. 10.09.1981; OIB: 55404602277; M
2. STANKO BELINA; HRVAT; ZABOK, IVANA I CVJETE HUIS 8; rođ. 24.01.1954; OIB: 72525198154; M
3. MIROSLAV KOPJAR; HRVAT; ZLATAR, HRVATSKIH BRANITELJA 2; rođ. 24.04.1945; OIB: 48407193546; M
4. VILMICA KAPAC; HRVATICA; PREGRADA, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 19.05.1962; OIB: 76143812602; Ž
5. MIRKO KRZNAR; HRVAT; KONJŠČINA, ZAGREBAČKA 14; rođ. 09.10.1969; OIB: 22046650680; M
6. MILJENKO JERNEIĆ; HRVAT; ZABOK, RADNIČKO NASELJE 17; rođ. 31.12.1959; OIB: 50963557376; M
7. BRANKO VARJAČIĆ; HRVAT; KRAPINA, BREGOVITA 13; rođ. 19.08.1950; OIB: 67597131448; M
8. MIŠO GRILEC; HRVAT; HROMEC, HROMEC 119; rođ. 22.12.1987; OIB: 58704934441; M
9. MLADEN POPOVIĆ; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 18; rođ. 30.05.1951; OIB: 45202057540; M
10. STJEPAN RANOGAJEC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 57/A; rođ. 05.09.1955; OIB: 75384996825; M
11. DAMIR HUBAK; HRVAT; VINIPOTOK, VINIPOTOK 4/C; rođ. 01.06.1968; OIB: 00428096537; M
12. MILAN KRALJ; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ANTUNA MIHANOVIĆA 6; rođ. 03.01.1957; OIB: 26026806923; M
13. NINA GRADIŠKI ZRINSKI; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 6; rođ. 29.01.1968; OIB: 45916395679; Ž
14. ZDRAVKO TUŠEK; HRVAT; BEDEKOVČINA, STJEPANA RADIĆA 12; rođ. 06.06.1974; OIB: 67448831348; M
15. STJEPAN MERKAŠ; HRVAT; SV. KRIŽ ZAČRETJE, ANTUNA POLANŠČAKA 4; rođ. 01.01.1958; OIB: 36777141611; M
16. MATO REGVAR; HRVAT; DESINIĆ, STJEPANA RADIĆA 10; rođ. 20.02.1959; OIB: 85651678653; M
17. ŽELJKO HRASTINSKI; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 47/A; rođ. 31.05.1957; OIB: 07083519420; M
18. RADOVAN HERCIGONJA; HRVAT; ZAJEZDA, ZAJEZDA 18; rođ. 14.11.1972; OIB: 94158839897; M
19. FRANJO JAGIĆ; HRVAT; ZAJEZDA, ZAJEZDA 10/B; rođ. 18.09.1966; OIB: 29125544803; M
20. ANĐELKO GLIVAR; HRVAT; DONJA STUBICA, TRG MATIJE GUPCA 17; rođ. 11.09.1965; OIB: 20337319113; M
21. MARIO DRAGANIĆ; HRVAT; ZABOK, 103. BRIGADE 4; rođ. 20.12.1965; OIB: 13535115779; M
22. ANTUN HRELJA; HRVAT; STRMEC SUTLANSKI, STRMEC SUTLANSKI 39; rođ. 09.02.1957; OIB: 10253126531; M
23. MARKO LJUBIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, BREGOVITA 13/A; rođ. 20.06.1977; OIB: 77097499112; M
24. JELENA GALIC; HRVATICA; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 87; rođ. 12.08.1988; OIB: 10779008401; Ž
25. NEVENKA VNUK; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 1; rođ. 11.06.1974; OIB: 08386519174; Ž
26. FRANJO BABIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 50/A; rođ. 17.06.1969; OIB: 07252678035; M
27. ROBERT ŠPOLJAR; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, STJEPANA RADIĆA 25; rođ. 03.05.1976; OIB: 25508136337; M
28. NATALIJA KNEZIĆ-MEDVEDEC, prof.; HRVATICA; ČREŠNJEVEC, STUBIČKA 8/F; rođ. 15.01.1971; OIB: 80150233060; Ž
29. NEDJELJKO BABIĆ; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 54; rođ. 11.06.1968; OIB: 36229982276; M
30. IVAN MILJAN; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 193; rođ. 08.03.1986; OIB: 28076846310; M
31. KARLO HABJANEC; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 141; rođ. 27.07.1987; OIB: 58599741423; M
32. DRAGUTIN BUREK; HRVAT; BEDEKOVČINA, STJEPANA RADIĆA 12; rođ. 29.10.1948; OIB: 71573390551; M
33. FRANJO ŠANJUG; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 18; rođ. 31.05.1963; OIB: 02687851987; M
34. JOSIP KUNŠTEK; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 67; rođ. 29.07.1962; OIB: 33275490406; M
35. KRUNOSLAV TUŠEK; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 286; rođ. 12.11.1987; OIB: 90153473426; M
36. FRANJO BARIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 8; rođ. 01.09.1981; OIB: 44701235328; M
37. DAMIR BELOŠEVIĆ; HRVAT; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 72; rođ. 13.04.1974; OIB: 76066008008; M
38. MILJENKO HRENEK; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3; rođ. 22.12.1966; OIB: 95682867747; M
39. ŽARKO MEZAK; HRVAT; SELNICA, SELNICA 84; rođ. 24.06.1961; OIB: 74919831139; M
40. JOSIP MILIČKI; HRVAT; MARIJA BISTRICA, LJUDEVITA GAJA 8; rođ. 21.09.1969; OIB: 94645315646; M
41. ZORAN GREGUROVIĆ; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 47/A; rođ. 19.10.1978; OIB: 72003571492; M

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

 REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-21
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE


HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Nositeljica liste: NATALIJA LUKEC, mag.pol.,prof.

Kandidatkinje/kandidati:
1. NATALIJA LUKEC, mag.pol.,prof.; HRVATICA; OROSLAVJE, KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 10.04.1975; OIB: 26184184705; Ž
2. TOMISLAV KONČEVSKI; HRVAT; ZABOK, GREDICE 2; rođ. 08.06.1970; OIB: 12938234105; M
3. BOJAN CEBOCI, mag.oec.; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, TRG HRVATSKE KRALJICE JELENE 11; rođ. 13.03.1985; OIB: 66998876100; M
4. DAMIR HRŠAK, prof.dr.sc.; HRVAT; KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 42; rođ. 24.08.1969; OIB: 61537943925; M
5. TEA VDOVIĆ, mag.psych.; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/A; rođ. 06.12.1987; OIB: 19714474183; Ž
6. JOSIP GREBLIČKI; HRVAT; MRZLO POLJE, MRZLO POLJE 4; rođ. 05.12.1988; OIB: 58306220123; M
7. MARKO PEŠTAJ; HRVAT; MATENCI, MATENCI 78; rođ. 02.04.1985; OIB: 05481385269; M
8. ROBERT PERNJEK; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 92; rođ. 11.07.1973; OIB: 93859820873; M
9. KRUNOSLAV GOČEN; HRVAT; LOBOR, ZAGREBAČKA 48; rođ. 12.01.1982; OIB: 12835047430; M
10. DINKA BAJČIĆ; HRVATICA; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 45; rođ. 30.11.1985; OIB: 27701490007; Ž
11. MARINA BENČIĆ; HRVATICA; POZNANOVEC, MARIJE HABULIN 7; rođ. 28.07.1989; OIB: 83220013465; Ž
12. STJEPAN MEŠTROVIĆ, dipl.ing.; HRVAT; SELNICA, SELNICA 47/C; rođ. 05.09.1968; OIB: 25321564659; M
13. GORDANA VOJAKOVIĆ; HRVATICA; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 20; rođ. 30.04.1974; OIB: 88617947758; Ž
14. EMANUEL PLAHUTAR; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 3/H; rođ. 02.03.1988; OIB: 18895251174; M
15. ROBERT KOS; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, MARIJE JURIĆ ZAGORKE 83; rođ. 11.11.1972; OIB: 26136257467; M
16. ERNEST OREMUŠ; HRVAT; GUBAŠEVO, GUBAŠEVO 31/D; rođ. 27.09.1981; OIB: 78088569326; M
17. GEORG GAL, dipl.ing.agr.; HRVAT; KRAPINA, ANTUNA MIHANOVIĆA 4; rođ. 17.01.1964; OIB: 53363857796; M
18. ŽARKO KONJIĆ; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 69; rođ. 25.04.1964; OIB: 66638141406; M
19. ANAMARIJA HERIČ; HRVATICA; OROSLAVJE, ŠUKOVA 14; rođ. 09.07.1986; OIB: 27270672676; Ž
20. LJILJANA VRANIĆ, mag.med.biokemije; HRVATICA; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 39; rođ. 06.05.1974; OIB: 12349383497; Ž
21. DRAGAN BOSEC; HRVAT; MATENCI, MATENCI 63; rođ. 08.03.1989; OIB: 90598230392; M
22. SUZANA HERCEG; HRVATICA; KRAPINA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 3; rođ. 22.05.1964; OIB: 35172818693; Ž
23. MARIO PELIN; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 4; rođ. 07.02.1983; OIB: 96335456365; M
24. VESNA VORIH; HRVATICA; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 36; rođ. 01.03.1983; OIB: 25418953060; Ž
25. RANKO KUŠEC; HRVAT; ZABOK, MATIJE GUPCA 218; rođ. 24.10.1968; OIB: 69966036803; M
26. JASMINA MATEJAŠ KEREP; HRVATICA; LOBOR, AUGUSTA ŠENOE 3; rođ. 27.04.1988; OIB: 72546467242; Ž
27. VLADO LELJAK; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 42; rođ. 30.08.1992; OIB: 05639681472; M
28. SUZANA PETRAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 93; rođ. 21.09.1981; OIB: 41221710660; Ž
29. ZDRAVKO MRKOCI; HRVAT; POZNANOVEC, NARODNIH HEROJA 14; rođ. 14.02.1974; OIB: 21627870459; M
30. MARINA VALENT; HRVATICA; RAVNINSKO, RAVNINSKO 6; rođ. 08.05.1976; OIB: 74702152940; Ž
31. SILVIJA MUŠICA; HRVATICA; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA 14; rođ. 23.03.1978; OIB: 50673535349; Ž
32. VJEKOSLAV VIDOVIĆ, prof.; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 17; rođ. 26.11.1961; OIB: 84243139909; M
33. INES CAKOL, mag.oec.; HRVATICA; ZABOK, MATIJE GUPCA 28; rođ. 22.09.1986; OIB: 93525247156; Ž
34. TIHOMIR GMAZ; HRVAT; OROSLAVJE, STUBIČKA C. 14; rođ. 05.11.1989; OIB: 44404866089; M
35. VALENTINA JAGARČEC; HRVATICA; VUČAK, VUČAK 14; rođ. 13.02.1991; OIB: 57445172026; Ž
36. IVANA SLAKOPER; HRVATICA; BEZAVINA, BEZAVINA 28; rođ. 23.06.1973; OIB: 44397546780; Ž
37. VALENTINA VUTMEJ; HRVATICA; ZABOK, MATIJE GUPCA 47; rođ. 04.06.1985; OIB: 51100528859; Ž
38. ALEN SPIEGL, dipl.ing.mat.; HRVAT; KRAPINA, KRALJA TOMISLAVA 57; rođ. 18.05.1965; OIB: 87169746402; M
39. DRAGUTIN TURNIŠKI; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 110; rođ. 22.04.1947; OIB: 10643917020; M
40. DIJANA KOLAR; HRVATICA; SEKIRIŠĆE, SEKIRIŠĆE 13; rođ. 20.11.1990; OIB: 62212568767; Ž
41. SANDRA BELINIĆ, dipl.kineziolog, profesor; HRVATICA; DONJA STUBICA, NASELJE KAMENJAK 79/D; rođ. 21.01.1984; OIB: 50073406150; Ž

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-25
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Nositelj liste: ŽELJKO KOLAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO KOLAR; HRVAT; KLANJEC, A. AUGUSTINČIĆA 3; rođ. 10.08.1967; OIB: 65752464796; M
2. VLASTA HUBICKI; HRVATICA; MARIJA BISTRICA, NOVA CESTA 13; rođ. 22.08.1953; OIB: 78301006819; Ž
3. KLEMENTINA ČAVUŽIĆ; HRVATICA; LEPAJCI, LEPAJCI 107; rođ. 05.02.1979; OIB: 57256619946; Ž
4. JOSIP KOVAČIĆ; HRVAT; MARIJA BISTRICA, STUBIČKA CESTA 4; rođ. 14.01.1940; OIB: 63979492236; M
5. TAJANA BROZ; HRVATICA; PREGRADA, LJ. GAJA 28; rođ. 14.10.1980; OIB: 76833272856; Ž
6. DRAGICA FEREK-JAMBREK; HRVATICA; JAZVINE, JAZVINE 98; rođ. 20.07.1978; OIB: 48857482851; Ž
7. ŽARKO BROZ; HRVAT; KLANJEC, LIJEPE NAŠE 24; rođ. 13.04.1959; OIB: 46888653382; M
8. ANA GREGUROVIĆ; HRVATICA; POLJE KRAPINSKO, POLJE KRAPINSKO 92; rođ. 10.03.1951; OIB: 09451859393; Ž
9. STJEPAN HORVAT; HRVAT; SOPOT, SOPOT 156; rođ. 14.02.1953; OIB: 18008894005; M
10. TIHOMIR VRANČIĆ; HRVAT; ZABOK, MATIJE GUPCA 186; rođ. 20.08.1972; OIB: 09076522871; M
11. MARIO ŠKRNJUG; HRVAT; PETROVSKO, PETROVSKO 24; rođ. 21.03.1985; OIB: 05494714301; M
12. JURAJ MATKUN; HRVAT; VRTNJAKOVEC, VRTNJAKOVEC 127; rođ. 12.02.1945; OIB: 29996227008; M
13. GORAN GROBOTEK; HRVAT; KONJŠČINA, IVICE GLUHAKA 14; rođ. 15.09.1986; OIB: 75274960263; M
14. LEONARD FULIR; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, VLADIMIRA NAZORA 44; rođ. 06.01.1974; OIB: 07534470868; M
15. TANJA TUKAČ; HRVATICA; HRAŠĆINA, HRAŠĆINA TRGOVIŠĆE 38; rođ. 12.12.1987; OIB: 60010461578; Ž
16. mr.sc. BRANKO ČIČKO; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 239; rođ. 02.01.1969; OIB: 73641593767; M
17. ZDENKA GRILEC; HRVATICA; KRAPINA, ZAGREBAČKA 7; rođ. 29.03.1942; OIB: 15163980482; Ž
18. ŽELJKO ZOZOLI; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, KRALJEVEC GORNJI 2/C; rođ. 17.10.1950; OIB: 06849104879; M
19. MILAN BREZINŠĆAK; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 125; rođ. 27.06.1965; OIB: 22224424305; M
20. IVAN BOCEK; HRVAT; KLIMEN, KLIMEN 36; rođ. 19.09.1947; OIB: 18872486197; M
21. MARKO CURMAN; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 70; rođ. 16.07.1983; OIB: 49955515522; M
22. MIRKO HORVAT; HRVAT; HROMEC, HROMEC 10; rođ. 05.11.1952; OIB: 44851037919; M
23. NEVENKA SINKOVIĆ; HRVATICA; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA 5; rođ. 24.06.1958; OIB: 91741897738; Ž
24. IVAN HABULIN; HRVAT; POZNANOVEC, ZAGORSKE BRIGADE 29; rođ. 25.07.1984; OIB: 81815679508; M
25. MARTINA JANTOL; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC 7/A; rođ. 03.09.1981; OIB: 87948931124; Ž
26. IVAN PAVLEKOVIĆ; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 35; rođ. 01.08.1957; OIB: 10463650433; M
27. IVAN MIKUŠIĆ; HRVAT; BRESTOVEC OREHOVIČKI, BRESTOVEC OREHOVIČKI 20; rođ. 08.08.1946; OIB: 48311337975; M
28. MATEJA TOPOLOVEC; HRVATICA; OREHOVEC RADOBOJSKI, OREHOVEC RADOBOJSKI 67/B; rođ. 22.02.1990; OIB: 22408741018; Ž
29. SNJEŽANA ŽELEZNIK; HRVATICA; BEZAVINA, BEZAVINA 7; rođ. 08.02.1971; OIB: 29296122984; Ž
30. STJEPAN JAKUŠ; HRVAT; POZNANOVEC, M. HABULIN 8; rođ. 10.10.1951; OIB: 28022277405; M
31. ŽELJKA LEVAK; HRVATICA; GORNJA STUBICA, GUPČEVOJ LIPI 4; rođ. 27.02.1987; OIB: 70418815280; Ž
32. IVAN HERCEG; HRVAT; MAČE, MAČE 154/A; rođ. 11.06.1959; OIB: 54359367892; M
33. IVICA FRAJTAK; HRVAT; GORNJA STUBICA, LOVAČKA ULICA 14; rođ. 24.11.1978; OIB: 57145302013; M
34. GORAN KRIŽANEC; HRVAT; KLENOVEC HUMSKI, KLENOVEC HUMSKI 74/ 001; rođ. 06.06.1969; OIB: 73217326448; M
35. RENATA NOVAK; HRVATICA; HROMEC, HROMEC 83; rođ. 16.07.1973; OIB: 92749604811; Ž
36. DAVOR BARIĆ; HRVAT; KLUPCI-DIO, KLUPCI ZAČRETSKI 83/A; rođ. 27.02.1967; OIB: 77482125018; M
37. ANDRIJA JUREKOVIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 16; rođ. 27.11.1942; OIB: 07022859786; M
38. DARKO MIRT; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKA 8; rođ. 01.06.1966; OIB: 89211310081; M
39. MARIJAN HORVAT; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 32; rođ. 14.02.1946; OIB: 51469698507; M
40. LJUBICA ŽEINSKI; HRVATICA; VELIKO TRGOVIŠĆE, STJEPANA RADIĆA 76; rođ. 14.03.1942; OIB: 30096551110; Ž
41. ANICA HLABAN; HRVATICA; RISVICA, RISVICA 100; rođ. 23.11.1944; OIB: 28529443781; Ž

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-31
ZLATAR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: STANKO MAJDAK

2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Nositelj liste: ŽARKO TUŠEK

3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositeljica liste: NATALIJA LUKEC, mag.pol.,prof.

4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: ŽELJKO KOLAR

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-24
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR ŽUPANA KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

Kandidat:

ŽELJKO KOLAR; KLANJEC, A. AUGUSTINČIĆA 3; rođ. 10.08.1967; OIB: 65752464796; M
Zamjenica kandidata:
JASNA PETEK; KRAPINSKE TOPLICE, CVJETNO NASELJE 9; rođ. 04.11.1966; OIB: 37079732607; Ž
Zamjenik kandidata:
ANĐELKO FEREK-JAMBREK; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG 41; rođ. 01.09.1973; OIB: 56574022967; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-20
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR ŽUPANA KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

Kandidatkinja:
NATALIJA LUKEC, mag.pol.,prof.; OROSLAVJE, KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 10.04.1975; OIB: 26184184705; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
TOMISLAV KONČEVSKI; ZABOK, GREDICE 2; rođ. 08.06.1970; OIB: 12938234105; M
Zamjenica kandidatkinje:
TEA VDOVIĆ, mag.psych.; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/A; rođ. 06.12.1987; OIB: 19714474183; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-22
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS, HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR ŽUPANA KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

Kandidat:
ŽARKO TUŠEK; KRAPINA, ANTUNA MIHANOVIĆA 2; rođ. 10.09.1981; OIB: 55404602277; M
Zamjenik kandidata:
STANKO BELINA; ZABOK, IVANA I CVJETE HUIS 8; rođ. 24.01.1954; OIB: 72525198154; M
Zamjenik kandidata:
MIROSLAV KOPJAR; ZLATAR, HRVATSKIH BRANITELJA 2; rođ. 24.04.1945; OIB: 48407193546; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-32
ZLATAR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR ŽUPANA KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

1.Kandidat: ŽELJKO KOLAR
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Zamjenica kandidata: JASNA PETEK
Zamjenik kandidata: ANĐELKO FEREK-JAMBREK

2.Kandidatkinja: NATALIJA LUKEC, mag.pol.,prof.
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenik kandidatkinje: TOMISLAV KONČEVSKI
Zamjenica kandidatkinje: TEA VDOVIĆ, mag.psych.

3.Kandidat: ŽARKO TUŠEK
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Zamjenik kandidata: STANKO BELINA
Zamjenik kandidata: MIROSLAV KOPJAR

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

OPĆINA BEDEKOVČINA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-24
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja DARKO BAN, JANKO BUZJAK, JOSIP ŠENJUG, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: DARKO BAN, ing.građ.

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO BAN, ing.građ.; HRVAT; BEDEKOVČINA, ALEJA DRAGUTINA DOMJANIĆA 12/B; rođ. 31.01.1965; OIB: 17868495979; M
2. JANKO BUZJAK, dipl.ing.; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 72; rođ. 09.07.1956; OIB: 72676961937; M
3. JOSIP ŠENJUG; HRVAT; LUG OREHOVIČKI, LUG OREHOVIČKI 27; rođ. 17.03.1970; OIB: 35701745293; M
4. VALENTINA VUČKOVIĆ, dipl.oec.; HRVATICA; POZNANOVEC, ULICA ALOJZA ČLEKOVIĆA 9; rođ. 11.07.1984; OIB: 76860642618; Ž
5. KRISTIJAN LEŽAIĆ, mag.EU st. i međ.odnosa; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA LJUDEVITA GAJA 1/B; rođ. 24.04.1983; OIB: 80233542688; M
6. IVICA PAVLEK (BAKUŠ); HRVAT; OREHOVICA, OREHOVICA 31; rođ. 14.05.1969; OIB: 90924987681; M
7. MIRJANA LONČARIĆ; HRVATICA; LUG POZNANOVEČKI, ULICA PALIH BORACA 4; rođ. 07.10.1967; OIB: 78327929737; Ž
8. MILJENKO HERCEG; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE SOVINJAK 20; rođ. 30.08.1979; OIB: 49238757333; M
9. JOSIP SIKETIĆ; HRVAT; PUSTODOL OREHOVIČKI, PUSTODOL OREHOVIČKI 22; rođ. 15.01.1967; OIB: 16697315614; M
10. IVANA HANŽEK; HRVATICA; BEDEKOVČINA, ULICA MATIJE GUPCA 22; rođ. 17.04.1972; OIB: 24675915623; Ž
11. SINIŠA MIHOLIĆ; HRVAT; POZNANOVEC, UL.BRAĆE A. I J. SAJKO 4; rođ. 04.11.1968; OIB: 73777731161; M
12. STJEPAN KOTARSKI; HRVAT; KRIŽANČE, KRIŽANČE 22; rođ. 12.11.1958; OIB: 26206033014; M
13. DRAGUTIN KRZNAR; HRVAT; MARTINEC OREHOVIČKI, MARTINEC OREHOVIČKI 38/A; rođ. 18.09.1947; OIB: 72644030543; M
14. MIROSLAV BAN; HRVAT; KEBEL, KEBEL 1/G; rođ. 19.10.1984; OIB: 81927456843; M
15. VLADIMIR HORVAT; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, ULICA TONKE I JOSIPA JURIN 8; rođ. 06.05.1960; OIB: 25890529557; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-20
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ZDRAVKO TUŠEK, dipl.ing.agr.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZDRAVKO TUŠEK, dipl.ing.agr.; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 12; rođ. 06.06.1974; OIB: 67448831348; M
2. IVICA PAVLEK, ing.građ.; HRVAT; OREHOVICA, OREHOVICA 68; rođ. 28.02.1980; OIB: 71783856666; M
3. IGOR KOVAČ, dipl.soc.radnik; HRVAT; BEDEKOVČINA, ČAJKOVLJANSKO NASELJE 11/A; rođ. 09.04.1974; OIB: 54777031258; M
4. DRAŽEN PETROVEČKI, dipl.ing.el.; HRVAT; BEDEKOVČINA, ČAJKOVLJANSKO NASELJE 13/B; rođ. 08.12.1980; OIB: 09776767275; M
5. NIKOLA VUKIĆ, mag.ing.aedif.; HRVAT; BEDEKOVČINA, ZAGORSKA ULICA 17; rođ. 30.07.1980; OIB: 66078292608; M
6. DAMIR MOHAČ; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 45; rođ. 01.08.1978; OIB: 21979552853; M
7. ŽELJKO MOŠTAK; HRVAT; POZNANOVEC, ZAGORSKE STAZE 1/A; rođ. 03.10.1963; OIB: 51514885538; M
8. IVICA OMERZA; HRVAT; OREHOVICA, OREHOVICA 23; rođ. 13.06.1988; OIB: 27194242914; M
9. MARTINA BARTOLEC, všs-odgajatelj; HRVATICA; BEDEKOVČINA, ALEJA DRAGUTINA DOMJANIĆA 7/C; rođ. 31.12.1979; OIB: 11868249980; Ž
10. mr.sc. NATALIJA ČEHULIĆ, oec.; HRVATICA; LUG OREHOVIČKI, LUG OREHOVIČKI 51; rođ. 12.01.1979; OIB: 65454890005; Ž
11. MARIO VUČKOVIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, OREHOVIČKA CESTA 1/A; rođ. 19.10.1979; OIB: 78358030912; M
12. KAROLINA GALIC; HRVATICA; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 60/F; rođ. 18.10.1978; OIB: 09570647591; Ž
13. NINO SKOZRIT, mag.inf.; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE SOVINJAK 27; rođ. 11.08.1988; OIB: 86487177916; M
14. KREŠIMIR HORVAT; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 18; rođ. 29.08.1972; OIB: 76760733275; M
15. VLADIMIR JAKUŠ; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, ULICA PALIH BORACA 32; rođ. 14.10.1974; OIB: 52232559238; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

 REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-22
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: STJEPAN JAKUŠ

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN JAKUŠ; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA MARIJE HABULIN 8; rođ. 10.10.1951; OIB: 28022277405; M
2. MARIJAN VURNEK; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 46; rođ. 14.06.1960; OIB: 01782420818; M
3. IGOR PAVETIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, ZAGREBAČKA ULICA 4; rođ. 22.02.1979; OIB: 74251449642; M
4. NIKOLA MOHAČ; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE JALŠEVEC 30/C; rođ. 06.12.1982; OIB: 13055911236; M
5. MARIO HABLJAK; HRVAT; KEBEL, KEBEL 83/A; rođ. 25.08.1978; OIB: 25002076144; M
6. EMIL MIHOLIĆ; HRVAT; GRABE, GRABE 17; rođ. 31.07.1958; OIB: 50382924621; M
7. IVAN CAR; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 60; rođ. 18.06.1953; OIB: 10875282034; M
8. DEJAN SEDAK; HRVAT; POZNANOVEC, UL.BRAĆE A. I J. SAJKO 6; rođ. 15.06.1982; OIB: 53918740660; M
9. DAVOR PILJEK; HRVAT; BEDEKOVČINA, ZAGORSKA ULICA 80; rođ. 31.12.1969; OIB: 12702600008; M
10. DRAGUTIN SINKOVIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 86; rođ. 04.11.1965; OIB: 99608005625; M
11. VALENTINA GROŠ; HRVATICA; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 33; rođ. 20.04.1988; OIB: 99254070251; Ž
12. BRANKO JADAN; HRVAT; BEDEKOVČINA, RADNIČKA ULICA 5; rođ. 11.12.1974; OIB: 14807618274; M
13. ŽELJKO BENČIĆ; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA MARIJE HABULIN 12; rođ. 22.08.1970; OIB: 27140381989; M
14. JELENA BREZAK; HRVATICA; KRIŽANČE, KRIŽANČE 20/A; rođ. 14.09.1981; OIB: 65941965647; Ž
15. GABRO MUTAK; HRVAT; GRABE, GRABE 126/A; rođ. 25.10.1970; OIB: 07147302248; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-21
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: DAVORIN RUKLJAČ

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAVORIN RUKLJAČ; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA ZAGORSKE BRIGADE 5; rođ. 27.04.1969; OIB: 58987770452; M
2. FRANJO MOHAČ; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 31/C; rođ. 23.09.1953; OIB: 66120364108; M
3. MARKO SOTOŠEK; HRVAT; BRESTOVEC OREHOVIČKI, BRESTOVEC OREHOVIČKI 1/B; rođ. 22.11.1983; OIB: 64035227778; M
4. BISERKA VIDIČEK; HRVATICA; BEDEKOVČINA, OREHOVIČKA CESTA 1/H; rođ. 24.09.1956; OIB: 85675679744; Ž
5. ZLATKO POZAIĆ; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, ULICA RUDOLFA JAKUŠA-ŠPANCA 15; rođ. 26.11.1974; OIB: 44279354180; M
6. ZDRAVKO MRKOCI; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA NARODNIH HEROJA 14; rođ. 14.02.1974; OIB: 21627870459; M
7. IVAN VIDIČEK; HRVAT; BEDEKOVČINA, OREHOVIČKA CESTA 1/H; rođ. 07.09.1956; OIB: 56130746594; M
8. MARINA BENČIĆ; HRVATICA; POZNANOVEC, ULICA MARIJE HABULIN 7; rođ. 28.07.1989; OIB: 83220013465; Ž
9. MARKO RUKLJAČ; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA NARODNIH HEROJA 27; rođ. 26.03.1986; OIB: 81647427581; M
10. MARTINA KLETUŠ; HRVATICA; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 31/C; rođ. 27.05.1979; OIB: 25014651273; Ž
11. NIKOLA JUREC; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, NASELJE JURCI 5; rođ. 23.11.1985; OIB: 93072406673; M
12. MAJA MOHAČ; HRVATICA; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 31/C; rođ. 06.08.1981; OIB: 34914921914; Ž
13. NATAŠA MRKOCI; HRVATICA; POZNANOVEC, ULICA NARODNIH HEROJA 14; rođ. 04.11.1977; OIB: 02944284674; Ž
14. NEVENKA MOHAČ; HRVATICA; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 31/C; rođ. 15.07.1958; OIB: 54685961409; Ž
15. ZDRAVKO ČEHULIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, OREHOVIČKA CESTA 3; rođ. 26.09.1972; OIB: 42225168932; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-19
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: RAJKO VIDIČEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. RAJKO VIDIČEK; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA NARODNIH HEROJA 2; rođ. 17.11.1957; OIB: 42885739017; M
2. MATO PETROVEČKI; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE PETROVEČKI 7; rođ. 27.10.1956; OIB: 34762539502; M
3. DRAGUTIN JAKUŠ; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, ULICA PALIH BORACA 16; rođ. 19.09.1959; OIB: 16720472000; M
4. ZLATKO NOVOSEL, ing.; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, ULICA ZAGORSKI PUT 5; rođ. 28.10.1962; OIB: 02542498732; M
5. DRAGUTIN GALIC, ing.prometa; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA MATIJE GUPCA 3/A; rođ. 17.04.1954; OIB: 91580656148; M
6. BRANKA VRAČEVIĆ; HRVATICA; BRESTOVEC OREHOVIČKI, BRESTOVEC OREHOVIČKI 41/A; rođ. 31.10.1976; OIB: 13129767155; Ž
7. DANIJEL SINKOVIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE KOMARI 13; rođ. 16.07.1989; OIB: 67490949338; M
8. MLADEN VALJAK; HRVAT; LUG OREHOVIČKI, LUG OREHOVIČKI 46; rođ. 03.03.1963; OIB: 97120286247; M
9. DRAGICA JADAN; HRVATICA; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 16; rođ. 30.09.1938; OIB: 31778867086; Ž
10. VLADIMIR JAKUŠ; HRVAT; BELOVAR ZLATARSKI, BELOVAR ZLATARSKI 12/C; rođ. 05.07.1963; OIB: 00575469082; M
11. JADRANKA VIDIČEK; HRVATICA; BEDEKOVČINA, NASELJE MALEKOVEC 10; rođ. 28.08.1963; OIB: 43720772121; Ž
12. LJUDEVIT PAVETIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, III. JANKOVČICA 7; rođ. 12.02.1934; OIB: 90822984928; M
13. BOŽICA PTIČAR; HRVATICA; LUG POZNANOVEČKI, ULICA RUDOLFA JAKUŠA-ŠPANCA 23; rođ. 10.05.1962; OIB: 74463146428; Ž
14. DARKO DRUŽINEC; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 31; rođ. 18.04.1972; OIB: 92992815382; M
15. MILJENKO KOVAČIĆ; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA ZAGORSKE BRIGADE 15; rođ. 16.05.1973; OIB: 41650858641; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-23
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: DRAGUTIN BUREK

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGUTIN BUREK; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 12; rođ. 29.10.1948; OIB: 71573390551; M
2. KREŠIMIR PAVETIČEK; HRVAT; ŽIDOVINJAK, ŽIDOVINJAK 12; rođ. 31.05.1972; OIB: 77632141327; M
3. MILAN SEVER; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 64; rođ. 08.12.1946; OIB: 20472555899; M
4. DAMIR GORIČKI; HRVAT; KEBEL, KEBEL 68; rođ. 15.09.1975; OIB: 92962249892; M
5. ZLATKO ŠARONJA; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA ALOJZA ČLEKOVIĆA 31; rođ. 10.08.1962; OIB: 92473555765; M
6. IVAN JURINA; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE CERINA 10; rođ. 15.01.1957; OIB: 74817752786; M
7. IVAN SVIBEN; HRVAT; OREHOVICA, OREHOVICA 59/A; rođ. 06.07.1988; OIB: 00661388584; M
8. SNJEŽANA ČAJKO; HRVATICA; LUG POZNANOVEČKI, ULICA RUDOLFA JAKUŠA-ŠPANCA 19/A; rođ. 28.01.1970; OIB: 23730201369; Ž
9. MARIJAN MACENIĆ; HRVAT; GRABE, GRABE 38/A; rođ. 13.11.1969; OIB: 80221186773; M
10. GORAN GULIJA; HRVAT; KEBEL, KEBEL 10; rođ. 24.02.1990; OIB: 16312587435; M
11. BRANKO MIHOLIĆ; HRVAT; POZNANOVEC, UL.BRAĆE A. I J. SAJKO 4; rođ. 20.01.1947; OIB: 89050766454; M
12. DARKO SIKETIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 16/A; rođ. 20.08.1973; OIB: 40463724076; M
13. MARIO VURNEK; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 31/F; rođ. 27.11.1977; OIB: 76843284965; M
14. NENAD SIKETIĆ; HRVAT; OREHOVICA, OREHOVICA 102; rođ. 07.09.1989; OIB: 72203328313; M
15. IVICA VALJAK; HRVAT; ZADRAVEC, ZADRAVEC 31; rođ. 20.07.1993; OIB: 70665258945; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-29
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

1.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: DARKO BAN, ing.građ.
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ZDRAVKO TUŠEK, dipl.ing.agr.
3.HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: STJEPAN JAKUŠ
4.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: DAVORIN RUKLJAČ
5.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: RAJKO VIDIČEK
6.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: DRAGUTIN BUREK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-28
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja DARKO BAN, JANKO BUZJAK, JOSIP ŠENJUG, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BEDEKOVČINA

Kandidat:
DARKO BAN, ing,građ.; BEDEKOVČINA, ALEJA DRAGUTINA DOMJANIĆA 12/B; rođ. 31.01.1965; OIB: 17868495979; M
Zamjenica kandidata:
IVANA NOVOSEL, dipl.oec.; LUG POZNANOVEČKI, ULICA RUDOLFA JAKUŠA-ŠPANCA 29/C; rođ. 17.12.1983; OIB: 67398343501; Ž

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-26
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BEDEKOVČINA

Kandidat:
TIHOMIR HALAMBEK, ing.el.; BEDEKOVČINA, ZAGREBAČKA ULICA 3; rođ. 27.07.1962; OIB: 14108283513; M
Zamjenik kandidata:
IVAN BELOŠEVIĆ; MARTINEC OREHOVIČKI, MARTINEC OREHOVIČKI 76; rođ. 18.02.1963; OIB: 24498396781; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-27
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BEDEKOVČINA

Kandidat:
STJEPAN JAKUŠ; POZNANOVEC, ULICA MARIJE HABULIN 8; rođ. 10.10.1951; OIB: 28022277405; M
Zamjenik kandidata:
MARIJAN VURNEK; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 46; rođ. 14.06.1960; OIB: 01782420818; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-25
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BEDEKOVČINA

Kandidat:
ZDRAVKO TUŠEK, dipl.ing.agr.; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 12; rođ. 06.06.1974; OIB: 67448831348; M
Zamjenik kandidata:
IVICA PAVLEK, ing.građ.; OREHOVICA, OREHOVICA 68; rođ. 28.02.1980; OIB: 71783856666; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA:013-01/13-01/03
URBROJ:2197-02-01/13-30
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BEDEKOVČINA

1.Kandidat: DARKO BAN, ing,građ.
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenica kandidata: IVANA NOVOSEL, dipl.oec.
2.Kandidat: TIHOMIR HALAMBEK, ing.el.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: IVAN BELOŠEVIĆ
3.Kandidat: STJEPAN JAKUŠ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Zamjenik kandidata: MARIJAN VURNEK
4.Kandidat: ZDRAVKO TUŠEK, dipl.ing.agr.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: IVICA PAVLEK, ing.građ.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

OPĆINA BUDINŠĆINA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA

KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-21
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BUDINŠČINA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: RADOVAN HERCIGONJA

Kandidatkinje/kandidati:
1. RADOVAN HERCIGONJA; HRVAT; ZAJEZDA, ZAJEZDA 18; rođ. 14.11.1972; OIB: 94158839897; M
2. DIJANA MARGETIĆ; HRVATICA; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 7; rođ. 19.02.1967; OIB: 77783246286; Ž
3. VJEKOSLAV PREPOLEC; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 41; rođ. 17.08.1960; OIB: 37587416141; M
4. JOSIP BRUČIĆ; HRVAT; GRTOVEC, GRTOVEC 65; rođ. 28.07.1961; OIB: 33869093190; M
5. ŠTEFICA SREMEC; HRVATICA; PAŽUROVEC, PAŽUROVEC 13; rođ. 27.11.1960; OIB: 47578828784; Ž
6. JOSIP FERENĐA; HRVAT; KRAPINICA, KRAPINICA 84; rođ. 03.11.1963; OIB: 58845634111; M
7. ŽELJKO KOLEDIĆ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 8/A; rođ. 10.03.1961; OIB: 02841050782; M
8. BOŽICA MAKOPEK-PUŠEC; HRVATICA; PECE, PECE 75; rođ. 08.06.1975; OIB: 53381383859; Ž
9. FRANJO PLENAR; HRVAT; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 6/B; rođ. 07.04.1962; OIB: 94793907822; M
10. DRAGUTIN BRUČIĆ-MATIC; HRVAT; TOPLIČICA, TOPLIČICA 31; rođ. 23.07.1964; OIB: 10805390781; M
11. ZDRAVKO ŠANTAK; HRVAT; KRAPINICA, KRAPINICA 84/E; rođ. 18.06.1964; OIB: 77105634176; M
12. SLAVKO VALJAK; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 17/B; rođ. 10.08.1966; OIB: 36579467296; M
13. TOMO ŽABČIĆ; HRVAT; PECE, PECE 39; rođ. 21.08.1956; OIB: 42925563726; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA

KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-22
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BUDINŠČINA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: DAMIR FRIDELJ

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAMIR FRIDELJ; HRVAT; TOPLIČICA, TOPLIČICA 51; rođ. 17.02.1961; OIB: 53615613624; M
2. DENIS SAMBOLIĆ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 10; rođ. 29.07.1970; OIB: 62647731669; M
3. DAMIR BURIĆ; HRVAT; KRAPINICA, KRAPINICA 80; rođ. 12.08.1965; OIB: 76528143231; M
4. VLADO VERTUŠ; HRVAT; GRTOVEC, GRTOVEC 72; rođ. 28.04.1970; OIB: 37837145372; M
5. ZVONIMIR CERAJ-CERIĆ; HRVAT; PECE, PECE 113/B; rođ. 17.02.1967; OIB: 93974389053; M
6. KATICA HUSINEC; HRVATICA; KRAPINICA, KRAPINICA 84/H; rođ. 25.11.1960; OIB: 62718567518; Ž
7. DRAGUTIN PUČAK; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 19; rođ. 05.10.1958; OIB: 52975906145; M
8. IVAN ŠIPAK; HRVAT; MARIGUTIĆ, MARIGUTIĆ 15; rođ. 31.07.1963; OIB: 84406996567; M
9. DAMIR ŠANTAK; HRVAT; TOPLIČICA, TOPLIČICA 26; rođ. 11.07.1965; OIB: 77262405732; M
10. MIRJANA POSAVEC; HRVATICA; ZAJEZDA, ZAJEZDA 55; rođ. 03.09.1971; OIB: 55699364146; Ž
11. SUZANA BEVETEK ĐOPAR; HRVATICA; PECE, PECE 7; rođ. 27.07.1991; OIB: 36437697055; Ž
12. MAJA PEPELKO; HRVATICA; TOPLIČICA, TOPLIČICA 20/A; rođ. 18.06.1982; OIB: 76705773060; Ž
13. DARKO PUNEK; HRVAT; TOPLIČICA, TOPLIČICA 32; rođ. 10.03.1971; OIB: 44469814357; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA

KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-23
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BUDINŠČINA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: DRAGUTIN DUGAN

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGUTIN DUGAN; HRVAT; KRAPINICA, KRAPINICA 44; rođ. 27.01.1963; OIB: 80814337245; M
2. STJEPAN FULIR; HRVAT; TOPLIČICA, TOPLIČICA 8; rođ. 04.04.1963; OIB: 68838056684; M
3. TOMO ČIVRAG-GAŠPAR; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 63/A; rođ. 24.09.1952; OIB: 24531827969; M
4. DUBRAVKA MEŠNJAK; HRVATICA; PECE, PECE 41; rođ. 26.11.1968; OIB: 62114085890; Ž
5. GORAN KAPITAN; HRVAT; KRAPINICA, KRAPINICA 36; rođ. 21.01.1979; OIB: 50663039542; M
6. MARINA JAGIĆ; HRVATICA; ZAJEZDA, ZAJEZDA 10/B; rođ. 14.07.1978; OIB: 03126253568; Ž
7. IVAN KOCIJAN; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 7/F; rođ. 02.01.1964; OIB: 60090719694; M
8. SNJEŽANA MIKULEK; HRVATICA; PAŽUROVEC, PAŽUROVEC 30; rođ. 11.02.1970; OIB: 48618240579; Ž
9. IVAN DUGAN; HRVAT; ZAJEZDA, ZAJEZDA 123/A; rođ. 04.06.1962; OIB: 44303396773; M
10. MARIO GLADOIĆ; HRVAT; GOTALOVEC, GOTALOVEC 50; rođ. 06.11.1987; OIB: 24273885600; M
11. DRAGUTIN JAGIĆ; HRVAT; ZAJEZDA, ZAJEZDA 10/A; rođ. 02.06.1964; OIB: 47546960227; M
12. LANA NOVOSELEC; HRVATICA; KRAPINICA, KRAPINICA 56; rođ. 03.09.1990; OIB: 97326176542; Ž
13. GABRO ČUKELJ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 78; rođ. 31.08.1930; OIB: 84362084115; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA

KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-24
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BUDINŠČINA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STJEPAN ČUKELJ

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN ČUKELJ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 80; rođ. 04.09.1949; OIB: 49306083408; M
2. IVICA PLENAR; HRVAT; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 6/A; rođ. 23.11.1986; OIB: 21586270081; M
3. MARIJA POSAVEC; HRVATICA; GOTALOVEC, GOTALOVEC 42/A; rođ. 01.04.1992; OIB: 05977081387; Ž
4. NIKOLA MUCKO; HRVAT; PECE, PECE 117/A; rođ. 02.10.1994; OIB: 27060017367; M
5. DARIO HRUŠKAR; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 54; rođ. 21.03.1995; OIB: 72253011613; M
6. TEA HRUŠKAR; HRVATICA; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 21/A; rođ. 17.06.1994; OIB: 03994000821; Ž
7. DRAŽEN BAKŠAJ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 114; rođ. 22.10.1986; OIB: 10212940419; M
8. LEA HRUŠKAR; HRVATICA; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 21/A; rođ. 17.06.1994; OIB: 06890074745; Ž
9. RAJKO VIDAK; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 54; rođ. 18.02.1992; OIB: 08217611534; M
10. VLADIMIR PETRINIĆ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 64; rođ. 08.10.1990; OIB: 70486301336; M
11. ANTONIO BAKŠAJ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 101; rođ. 24.05.1994; OIB: 48383778513; M
12. MARIO HORVATIĆ; HRVAT; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 14; rođ. 02.02.1987; OIB: 84416427491; M
13. MILAN HORVATIĆ; HRVAT; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 21/A; rođ. 26.03.1956; OIB: 13900093516; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ:2211/02-13-25
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BUDINŠČINA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: RADOVAN HERCIGONJA
2. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: DAMIR FRIDELJ
3. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: DRAGUTIN DUGAN
4. ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STJEPAN ČUKELJ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-18
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BUDINŠČINA

Kandidat:
DAMIR FRIDELJ; TOPLIČICA, TOPLIČICA 51; rođ. 17.02.1961; OIB: 53615613624; M
Zamjenik kandidata:
DARKO PUNEK; TOPLIČICA, TOPLIČICA 32; rođ. 10.03.1971; OIB: 44469814357; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-19
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BUDINŠČINA

Kandidat:
RADOVAN HERCIGONJA; ZAJEZDA, ZAJEZDA 18; rođ. 14.11.1972; OIB: 94158839897; M
Zamjenik kandidata:
DRAGUTIN DUGAN; KRAPINICA, KRAPINICA 44; rođ. 27.01.1963; OIB: 80814337245; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA
KLASA:013-01/13-01/02
URBROJ:2211/02-13-20
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BUDINŠČINA

1. Kandidat: DAMIR FRIDELJ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidata: DARKO PUNEK
2. Kandidat: RADOVAN HERCIGONJA
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: DRAGUTIN DUGAN

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

OPĆINA DESINIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2214/03-13-17
DESINIĆ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DESINIĆ

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MLADEN ŠURBEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. MLADEN ŠURBEK; HRVAT; DESINIĆ, PUT KARLA LUGARIĆA 2; rođ. 03.11.1962; OIB: 14172878695; M
2. MATO REGVAR, dipl.oec.; HRVAT; DESINIĆ, UL. STJEPANA RADIĆA 10; rođ. 20.02.1959; OIB: 85651678653; M
3. MILJENKO LJUBIĆ; HRVAT; VELIKA HORVATSKA, VELIKA HORVATSKA 31; rođ. 14.09.1965; OIB: 54338123976; M
4. SONJA VUKMANIĆ; HRVATICA; DESINIĆ, TABORGRADSKA ULICA 4; rođ. 17.09.1973; OIB: 66445173834; Ž
5. DRAŽEN ŠURBEK; HRVAT; DESINIĆ GORA, DESINIĆ GORA 52; rođ. 06.07.1987; OIB: 89881606057; M
6. BRANKO NOVAKOVIĆ; HRVAT; NEBOJSE, NEBOJSE 17; rođ. 08.10.1966; OIB: 53449845645; M
7. MILIVOJ KRALJ; HRVAT; TURNIŠĆE DESINIĆKO, TURNIŠĆE DESINIĆKO 17; rođ. 27.12.1971; OIB: 55065410202; M
8. ZLATKO BIRUŠ; HRVAT; KOŠNICA, KOŠNICA 10/ 001; rođ. 14.11.1956; OIB: 90689387081; M
9. SLAVKO ŠLOGAR; HRVAT; DUBRAVICA DESINIĆKA, DUBRAVICA DESINIĆKA 11/ 001; rođ. 10.03.1957; OIB: 09997008677; M
10. BRANKO LJUBIĆ; HRVAT; VELIKA HORVATSKA, VELIKA HORVATSKA 34; rođ. 07.08.1959; OIB: 25102934716; M
11. VALENTINA KRIZMANIĆ, mag.oec.; HRVATICA; GOSTENJE, GOSTENJE 24/ 001; rođ. 25.12.1987; OIB: 78353236716; Ž
12. BOŽO BRUNDIĆ, dipl.iur.; HRVAT; DESINIĆ, UL. STJEPANA RADIĆA 9; rođ. 15.11.1961; OIB: 50179572838; M
13. DRAGUTIN GLUHAK; HRVAT; GORNJI JALŠOVEC, GORNJI JALŠOVEC 32; rođ. 11.10.1952; OIB: 48408669756; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2214/03-13-17
DESINIĆ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DESINIĆ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: VLATKA CRNIĆ FIKET, mag.oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLATKA CRNIĆ FIKET, mag.oec.; HRVATICA; IVANIĆ DESINIĆKI, IVANIĆ DESINIĆKI 10/ 002; rođ. 11.08.1986; OIB: 77442111165; Ž
2. mr. DUŠKO JERČIĆ, dr.med.vet.; HRVAT; JELENJAK, JELENJAK 9; rođ. 26.08.1963; OIB: 40553160751; M
3. SANDI ŠTEHEC; HRVAT; GABER, GABER 47; rođ. 15.12.1986; OIB: 99812741421; M
4. MIROSLAV LJUBIĆ, ing.prom.; HRVAT; DONJI ZBILJ, DONJI ZBILJ 88; rođ. 27.08.1973; OIB: 31263467937; M
5. IRENA MLAKAR; HRVATICA; DESINIĆ, RATKAJEVA ULICA 22; rođ. 26.11.1959; OIB: 03080609626; Ž
6. STJEPAN POSLEK; HRVAT; HUM KOŠNIČKI, HUM KOŠNIČKI 1/ 004; rođ. 15.08.1957; OIB: 96089854230; M
7. MARIJAN ZBILJSKI; HRVAT; RAVNICE DESINIĆKE, RAVNICE DESINIĆKE 79; rođ. 20.11.1975; OIB: 40764586334; M
8. TOMISLAV SPORIŠ; HRVAT; VELIKA HORVATSKA, VELIKA HORVATSKA 62; rođ. 30.05.1991; OIB: 98923674510; M
9. BISERKO POPOVIĆ; HRVAT; KOŠNICA, KOŠNICA 23; rođ. 02.07.1955; OIB: 26583171675; M
10. MARKO PECIGUS; HRVAT; GABER, GABER 54; rođ. 23.11.1988; OIB: 77338831877; M
11. JOSIP PASARIĆ; HRVAT; HUM KOŠNIČKI, HUM KOŠNIČKI 11; rođ. 01.07.1956; OIB: 84698684236; M
12. RUŽICA ŠARČEVIĆ; HRVATICA; DESINIĆ, PUT VERONIKE DESINIČKE 8; rođ. 21.11.1964; OIB: 30390953687; Ž
13. FRIDERIK HAJDINJAK; HRVAT; NEBOJSE, NEBOJSE 12; rođ. 15.03.1980; OIB: 05835078515; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2214/03-13-17
DESINIĆ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DESINIĆ

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MILIVOJ DRAVINEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILIVOJ DRAVINEC; HRVAT; DESINIĆ, TABORGRADSKA ULICA 18; rođ. 15.08.1974; OIB: 99929116281; M
2. JOSIP ŠLOGAR; HRVAT; DUBRAVICA DESINIĆKA, DUBRAVICA DESINIĆKA 10; rođ. 03.12.1958; OIB: 48095777703; M
3. VELIMIR ŠLOGAR; HRVAT; DUBRAVICA DESINIĆKA, DUBRAVICA DESINIĆKA 10; rođ. 13.01.1984; OIB: 15109039438; M
4. DARKO ŠTROK; HRVAT; KOŠNICA, KOŠNICA 1; rođ. 13.12.1968; OIB: 03955580996; M
5. DARINKA VUKMANIĆ; HRVATICA; DESINIĆ, TABORGRADSKA ULICA 2; rođ. 01.03.1961; OIB: 35541176735; Ž
6. KRISTIJAN ŠPLAJT; HRVAT; RAVNICE DESINIĆKE, RAVNICE DESINIĆKE 2; rođ. 22.02.1982; OIB: 79787880459; M
7. MARIJAN HUBEJ; HRVAT; GABER, GABER 30; rođ. 07.05.1961; OIB: 44536704901; M
8. KREŠIMIR KLARIĆ; HRVAT; TRNOVEC DESINIĆKI, TRNOVEC DESINIĆKI 32/ 003; rođ. 20.05.1977; OIB: 34691405875; M
9. ZVONKO PTIČAR; HRVAT; TRNOVEC DESINIĆKI, TRNOVEC DESINIĆKI 24; rođ. 31.03.1960; OIB: 63419946857; M
10. VJEKOSLAV KRALJ; HRVAT; GROHOT, GROHOT 1/ 002; rođ. 29.05.1967; OIB: 27193886649; M
11. LEOPOLD HRUP; HRVAT; GORNJI ZBILJ, GORNJI ZBILJ 13; rođ. 11.12.1957; OIB: 22056963120; M
12. ROBERT FIKET; HRVAT; TRNOVEC DESINIĆKI, TRNOVEC DESINIĆKI 25; rođ. 04.08.1968; OIB: 66044809454; M
13. MARIJO KAJBA; HRVAT; GORA KOŠNIČKA, GORA KOŠNIČKA 1/ 003; rođ. 21.11.1975; OIB: 08903380342; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA:013-01/13-01/01
URBROJ:2214/03-13-17
DESINIĆ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DESINIĆ

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MLADEN ŠURBEK
2.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: VLATKA CRNIĆ FIKET, mag.oec.
3.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MILIVOJ DRAVINEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA:
URBROJ:
DESINIĆ,
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE DESINIĆ

Kandidatkinja:
VLATKA CRNIĆ FIKET, mag. oec.; IVANIĆ DESINIĆKI, IVANIĆ DESINIĆKI 10/ 002; rođ. 11.08.1986; OIB: 77442111165; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
SANDI ŠTEHEC; GABER, GABER 47; rođ. 15.12.1986; OIB: 99812741421; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA:
URBROJ:
DESINIĆ,
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE DESINIĆ

Kandidat:
ZVONKO ŠKREBLIN; IVANIĆ DESINIĆKI, IVANIĆ DESINIĆKI 17; rođ. 01.03.1956; OIB: 31269115420; M
Zamjenik kandidata:
MILIVOJ DRAVINEC; DESINIĆ, TABORGRADSKA ULICA 18; rođ. 15.08.1974; OIB: 99929116281; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

 REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA:
URBROJ:
DESINIĆ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE DESINIĆ

1.Kandidatkinja: VLATKA CRNIĆ FIKET, mag. oec.
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidatkinje: SANDI ŠTEHEC
2.Kandidat: ZVONKO ŠKREBLIN
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenik kandidata: MILIVOJ DRAVINEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

GRAD DONJA STUBICA
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-23
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ANĐELKO GLIVAR dr.med.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANĐELKO GLIVAR, dr.med.; HRVAT; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 17; rođ. 11.09.1965; OIB: 20337319113; M
2. TOMISLAV ČIČKO, dipl.oec.; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 82; rođ. 25.08.1962; OIB: 23323045336; M
3. JURAJ SREBAČIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 36; rođ. 18.01.1950; OIB: 73193154349; M
4. STANKO REPAR; HRVAT; DONJA STUBICA, PARK M.VRHOVCA 2; rođ. 10.10.1935; OIB: 29920308862; M
5. ROBERT HREN; HRVAT; DONJA STUBICA, ULICA ŽUPANA VRATISLAVA 4; rođ. 27.07.1969; OIB: 86262076727; M
6. DARKO KUZMAN; HRVAT; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKO NASELJE 29; rođ. 13.08.1965; OIB: 64079833680; M
7. IVICA MLINARIĆ; HRVAT; VUČAK, VUČAK 52; rođ. 06.07.1972; OIB: 85416915714; M
8. MIRJANA EBNER-KARAŽIJA, dipl.iur.; HRVATICA; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 8; rođ. 15.12.1962; OIB: 99189440509; Ž
9. MIRKO GRDEN; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 22/A; rođ. 15.02.1981; OIB: 26769305861; M
10. BOJANA BEZIK, dipl.iur.; HRVATICA; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 73; rođ. 22.01.1983; OIB: 87542670145; Ž
11. KREŠIMIR FIŠTER, ing.; HRVAT; DONJA STUBICA, NOVA ULICA 17/ 001; rođ. 14.03.1974; OIB: 42584343428; M
12. ANDREJA KRUPA KUCELJ, dr.med.; HRVATICA; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 27; rođ. 18.08.1981; OIB: 18015553415; Ž
13. ŽELJIMIR MATUŠA; HRVAT; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 21; rođ. 30.01.1957; OIB: 23017180574; M
14. IVA SMRČEK; HRVATICA; PUSTODOL, PUSTODOL 138; rođ. 06.03.1984; OIB: 65925138768; Ž
15. MLADEN MIRT; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 162; rođ. 06.01.1969; OIB: 90300228575; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE

KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-24
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: MLADEN MEZDIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. MLADEN MEZDIĆ; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 188; rođ. 06.02.1969; OIB: 02812727841; M
2. LJILJANA ŽUKINA; HRVATICA; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 7; rođ. 13.03.1963; OIB: 49169810267; Ž
3. JOSIP ČUPAR; HRVAT; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 54/A; rođ. 08.05.1963; OIB: 09739135888; M
4. MARKO HORVATEK; HRVAT; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 32/A; rođ. 01.08.1988; OIB: 96194631038; M
5. SANJA ŽUKINA; HRVATICA; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 37/A; rođ. 26.12.1962; OIB: 77240900438; Ž
6. DRAGAN ŽUKINA; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 7; rođ. 15.11.1983; OIB: 86269095174; M
7. DJURDJICA DARAPI; HRVATICA; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 21; rođ. 07.05.1960; OIB: 42698096011; Ž
8. DARKO ŠTEFEK; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 27; rođ. 12.06.1983; OIB: 43077426518; M
9. INGA FLEGAR; HRVATICA; LEPA VES, LEPA VES 50/B; rođ. 09.10.1983; OIB: 81521224264; Ž
10. DANIJEL ČUPAR; HRVAT; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 54/A; rođ. 14.01.1990; OIB: 04836951421; M
11. RENATO MEZDIĆ; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 187; rođ. 02.05.1990; OIB: 78127517321; M
12. MARINA DARAPI; HRVATICA; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 21; rođ. 21.12.1975; OIB: 57129308125; Ž
13. MIRKO GUDAN; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 172; rođ. 26.07.1994; OIB: 66174376068; M
14. VESNA ANTOLIĆ HORVATEK; HRVATICA; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 32/A; rođ. 17.02.1990; OIB: 11495643298; Ž
15. DANIJELA ČUPAR; HRVATICA; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 54/A; rođ. 26.08.1992; OIB: 51627747899; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-20
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: BRANKO KEBET

Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO KEBET; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 43; rođ. 15.04.1951; OIB: 40402785858; M
2. TIHOMIR LANDRIPET; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 39; rođ. 10.08.1972; OIB: 87191581833; M
3. MILJENKO SAČER; HRVAT; MATENCI, MATENCI 57; rođ. 06.12.1978; OIB: 22099464235; M
4. MARINA ZNIKA; HRVATICA; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 25; rođ. 04.08.1992; OIB: 84724585622; Ž
5. MLADEN SMRČEK; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 118; rođ. 03.03.1966; OIB: 31660440289; M
6. STJEPAN BUBANKO; HRVAT; MATENCI, MATENCI 55; rođ. 16.02.1947; OIB: 39254211449; M
7. JOSIP GRDEN; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 66; rođ. 22.12.1967; OIB: 48245211231; M
8. ŽELJKO JAPEC; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 112/B; rođ. 01.11.1957; OIB: 34399122897; M
9. IVAN DREMPETIĆ; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 36; rođ. 16.12.1961; OIB: 09613609733; M
10. IVICA MORDEJ; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 22; rođ. 12.08.1976; OIB: 61394022283; M
11. VLADIMIR FRANČINA; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 6/B; rođ. 08.07.1949; OIB: 68416138850; M
12. IVAN PRIPELJAŠ; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 83; rođ. 20.06.1965; OIB: 73528136439; M
13. DAMIR ŠTEFEK; HRVAT; MATENCI, MATENCI 54; rođ. 14.03.1979; OIB: 33184547214; M
14. IVAN HORVAT; HRVAT; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 28; rođ. 16.11.1959; OIB: 08478508754; M
15. ANTUN MLINARIĆ; HRVAT; VUČAK, VUČAK 54; rođ. 13.01.1972; OIB: 75790664100; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-21
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: LUKA GRABUŠIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. LUKA GRABUŠIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 1/A; rođ. 05.06.1985; OIB: 01947682742; M
2. ROMANO GLAVAČ; HRVAT; DONJA STUBICA, NASELJE VUKŠINEC 75; rođ. 18.02.1990; OIB: 85119816290; M
3. SANDRA BELINIĆ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.STUB.KAMENJAK 79/D; rođ. 21.01.1984; OIB: 50073406150; Ž
4. DRAGAN BOSEC; HRVAT; MATENCI, MATENCI 63; rođ. 08.03.1989; OIB: 90598230392; M
5. BOŽICA IVANČIĆ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.VUKŠINEC 38; rođ. 29.03.1961; OIB: 33253283998; Ž
6. ZDENKICA DREMPETIĆ; HRVATICA; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 57; rođ. 04.01.1969; OIB: 64827999649; Ž
7. DARIO MATUŠA; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 63; rođ. 31.03.1988; OIB: 37921930030; M
8. DARIO JURINA; HRVAT; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 10; rođ. 23.07.1985; OIB: 93206291638; M
9. DANIJEL MARINA; HRVAT; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 13; rođ. 20.09.1983; OIB: 16587686386; M
10. ZORICA DREMPETIĆ; HRVATICA; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 57; rođ. 21.04.1991; OIB: 35608676210; Ž
11. ŽELJKO NOVAK; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 95; rođ. 16.10.1983; OIB: 78549961551; M
12. DAVOR GLAVAČ; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 72; rođ. 29.11.1981; OIB: 53615334038; M
13. ANDREJA OČKO; HRVATICA; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 73; rođ. 12.07.1985; OIB: 99978518947; Ž
14. VALENTINA JAGARČEC; HRVATICA; VUČAK, VUČAK 14; rođ. 13.02.1991; OIB: 57445172026; Ž
15. MARKO PEŠTAJ; HRVAT; MATENCI, MATENCI 78; rođ. 02.04.1985; OIB: 05481385269; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

 REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-18
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja VJEKOSLAV MATUŠA, KRUNOSLAV VNUČEC, ZVONIMIR LENDREC, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: VJEKOSLAV MATUŠA

Kandidatkinje/kandidati:
1. VJEKOSLAV MATUŠA; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 24; rođ. 28.05.1954; OIB: 77843257642; M
2. KRUNOSLAV VNUČEC; HRVAT; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 24; rođ. 24.06.1971; OIB: 73001963185; M
3. ZVONIMIR LENDREC; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 117; rođ. 04.09.1954; OIB: 39823510698; M
4. STJEPAN KURELJA; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 68; rođ. 02.03.1957; OIB: 82879146790; M
5. VELJKO VNUČEC; HRVAT; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 2; rođ. 19.08.1976; OIB: 60617708550; M
6. BRANKO VAGAN; HRVAT; VUČAK, VUČAK 109; rođ. 10.04.1961; OIB: 39553623331; M
7. LIDIJA KURELJA; HRVATICA; PUSTODOL, PUSTODOL 68; rođ. 08.07.1982; OIB: 79358728068; Ž
8. STJEPAN ZNIKA; HRVAT; MATENCI, MATENCI 31/ 001; rođ. 09.11.1961; OIB: 46291989143; M
9. NINOSLAVA ČAJKO PEŠTAJ; HRVATICA; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 100; rođ. 14.07.1981; OIB: 25318951607; Ž
10. SINIŠA ZNIKA; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 53/A; rođ. 21.10.1973; OIB: 42674832854; M
11. MLADEN BUBANKO; HRVAT; DONJA STUBICA, I.PEŠTAJA 4; rođ. 11.10.1961; OIB: 84901547504; M
12. MARIJA KRUŠELJ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NOVA ULICA 5; rođ. 01.01.1941; OIB: 52093092132; Ž
13. ZDRAVKO RUK; HRVAT; MATENCI, MATENCI 155; rođ. 01.02.1972; OIB: 84185628011; M
14. MARIO CESAREC; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 225; rođ. 25.04.1978; OIB: 43838619512; M
15. MIRKO VIDIČEK; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 159; rođ. 26.10.1980; OIB: 28912707679; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-22
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositeljica liste: RENATA DOLENEC dipl.oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. RENATA DOLENEC, dipl.oec.; HRVATICA; DONJA STUBICA, PODGORSKA 51/C; rođ. 21.08.1977; OIB: 44738648177; Ž
2. MILJENKO JAGARČEC, ing.strojarstva; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 38; rođ. 15.02.1974; OIB: 61071523130; M
3. NIKOLA BOROMISA, struč.spec.građevinarstva; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 57; rođ. 11.01.1985; OIB: 78320923646; M
4. JASMINKA MARIJA CERC, dipl.ing.; HRVATICA; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 22; rođ. 09.12.1940; OIB: 84960892326; Ž
5. NADA DOGAN, dr.med.; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 2/A; rođ. 28.02.1957; OIB: 54496501567; Ž
6. MARKO PEŠTAJ; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 16; rođ. 23.08.1979; OIB: 72443015914; M
7. NATALIJA KNEZIĆ, dipl.ing.; HRVATICA; DONJA STUBICA, PARK M.VRHOVCA 1; rođ. 17.11.1978; OIB: 98087043885; Ž
8. MARINKO RADIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, NAS.STUB.KAMENJAK 34/B; rođ. 02.06.1990; OIB: 15085299979; M
9. JOSIP HORJAN, bacc.upr.; HRVAT; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 26; rođ. 26.05.1948; OIB: 10311081068; M
10. DUBRAVKA MIRT, dipl.oec.; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.VUKŠINEC 14; rođ. 09.05.1987; OIB: 05900390759; Ž
11. DRAGICA POČUČA; HRVATICA; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 195; rođ. 27.05.1943; OIB: 82900030937; Ž
12. STJEPAN BEZIK; HRVAT; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 49; rođ. 17.08.1951; OIB: 35968655250; M
13. DANIJELA BEZIK, bacc.oec.; HRVATICA; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 77; rođ. 28.05.1983; OIB: 99051441793; Ž
14. MARKO ŠTEFEK; HRVAT; MATENCI, MATENCI 144; rođ. 13.07.1980; OIB: 89585775142; M
15. VIŠNJA ZADRAVEC; HRVATICA; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 26; rođ. 01.10.1938; OIB: 70595274350; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-19
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA STRANKA - ZS, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

ZAGORSKA STRANKA - ZS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: MILJENKO HRENEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILJENKO HRENEK; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3; rođ. 22.12.1966; OIB: 95682867747; M
2. ZVEZDANA ZNIKA; HRVATICA; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 23; rođ. 02.06.1969; OIB: 29417109528; Ž
3. BRANKICA BUBANKO; HRVATICA; DONJA STUBICA, IVANA PEŠTAJA 4; rođ. 10.01.1968; OIB: 82331487890; Ž
4. JOSIP TUČKAR; HRVAT; DONJA STUBICA, MARČINKOVO 13; rođ. 10.05.1979; OIB: 44881023287; M
5. BOŽICA MARTINIĆ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.MARTINIĆI 11; rođ. 25.09.1973; OIB: 57992803760; Ž
6. JOSIP LISAK; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 40/A; rođ. 28.03.1963; OIB: 60188745014; M
7. LAHORKA VEŠLIGA; HRVATICA; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 40; rođ. 31.03.1971; OIB: 91398451433; Ž
8. SINIŠA FARKAŠ; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 107; rođ. 20.09.1991; OIB: 85635420517; M
9. GORANA TURK; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 44; rođ. 01.04.1983; OIB: 81186210200; Ž
10. TATJANA TUČKAR; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 21/A; rođ. 26.12.1987; OIB: 68252080273; Ž
11. GORDANA HRENEK; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3; rođ. 06.10.1971; OIB: 95678107350; Ž
12. DAVOR TURK; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 44; rođ. 15.06.1979; OIB: 49849139599; M
13. KATARINA PETRIC; HRVATICA; DONJA STUBICA, K.PATAČIĆ 29; rođ. 10.01.1973; OIB: 42644285895; Ž
14. MARIJA LISAK; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 40/A; rođ. 20.10.1993; OIB: 86984329306; Ž
15. ANTONIO MARTINIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 36/A; rođ. 10.06.1989; OIB: 45000717986; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA:014-03/13-01/2
URBROJ:2113/01-13-30
DONJA STUBICA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ANĐELKO GLIVAR dr.med.
2. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: MLADEN MEZDIĆ
3. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: BRANKO KEBET
4. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: LUKA GRABUŠIĆ
5. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: VJEKOSLAV MATUŠA
6. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositeljica liste: RENATA DOLENEC dipl.oec.
7. ZAGORSKA STRANKA - ZS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: MILJENKO HRENEK

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-27
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

Kandidatkinja:
RENATA DOLENEC, dipl.oec.; DONJA STUBICA, PODGORSKA 51/C; rođ. 21.08.1977; OIB: 44738648177; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
MILJENKO JAGARČEC, ing.strojarstva; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 38; rođ. 15.02.1974; OIB: 61071523130; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

 REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-25
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

Kandidat:
LUKA GRABUŠIĆ, dipl.oec.; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 1/A; rođ. 05.06.1985; OIB: 01947682742; M
Zamjenica kandidata:
SANDRA BELINIĆ, prof.kineziologije; DONJA STUBICA, NASELJE STUBIČKI KAMENJAK 79/D; rođ. 21.01.1984; OIB: 50073406150; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

 REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-26
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

Kandidat:
MILJENKO HRENEK; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3; rođ. 22.12.1966; OIB: 95682867747; M
Zamjenica kandidata:
ZVEZDANA ZNIKA; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 23; rođ. 02.06.1969; OIB: 29417109528; Ž

Predlagatelj:
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-29
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

Kandidat:
BRANKO MUČNJAK; DONJA STUBICA, K.PATAČIĆ 19; rođ. 18.03.1953; OIB: 43609349586; M
Zamjenica kandidata:
ŽELJKA VAN DER MEER; PUSTODOL, PUSTODOL 30/C; rođ. 17.06.1971; OIB: 09258268161; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

 REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-28
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

Kandidat:
JURAJ SREBAČIĆ; DONJA STUBICA, PODGORSKA 36; rođ. 18.01.1950; OIB: 73193154349; M
Zamjenik kandidata:
LUKA TEPEŠ, ing.građ.; DONJA STUBICA, K.PATAČIĆ 13; rođ. 10.03.1981; OIB: 73350208667; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA:014-03/13-01/2
URBROJ:2113/01-13-31
DONJA STUBICA, 03.svibnja 2013
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

1. Kandidatkinja: RENATA DOLENEC, dipl.oec.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidatkinje: MILJENKO JAGARČEC, ing.strojarstva
2. Kandidat: LUKA GRABUŠIĆ, dipl.oec.
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenica kandidata: SANDRA BELINIĆ, prof.kineziologije
3. Kandidat: MILJENKO HRENEK
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenica kandidata: ZVEZDANA ZNIKA
4. Kandidat: BRANKO MUČNJAK
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenica kandidata: ŽELJKA VAN DER MEER
5. Kandidat: JURAJ SREBAČIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: LUKA TEPEŠ, ing.građ.

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

OPĆINA ĐURMANEC
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/17
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: DAMIR BELOŠEVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAMIR BELOŠEVIĆ; HRVAT; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 72; rođ. 13.04.1974; OIB: 76066008008; M
2. IVANČICA HRČEK; HRVATICA; ĐURMANEC, ĐURMANEC 205/B; rođ. 23.07.1968; OIB: 11422231772; Ž
3. JOSIP PETROVIĆ; HRVAT; HROMEC, HROMEC 93; rođ. 19.07.1966; OIB: 54986231670; M
4. STJEPAN VARJAČIĆ; HRVAT; PUTKOVEC, PUTKOVEC 6; rođ. 23.05.1954; OIB: 38524507166; M
5. MARIJAN KOPRIVNJAK; HRVAT; KOPRIVNICA ZAGORSKA, KOPRIVNICA ZAGORSKA 10; rođ. 21.07.1960; OIB: 23927375169; M
6. RAJKO VARJAČIĆ; HRVAT; JEZERIŠĆE, JEZERIŠĆE 19; rođ. 10.07.1969; OIB: 79949286826; M
7. DARIO HERAK; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 96; rođ. 01.06.1977; OIB: 32942645615; M
8. ZVONIMIR VARJAČIĆ; HRVAT; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 66; rođ. 27.06.1989; OIB: 86134272590; M
9. JOSIP MUŽAR; HRVAT; GORIČANOVEC, GORIČANOVEC 34; rođ. 30.12.1971; OIB: 72232444449; M
10. MARIJAN CVRTILA; HRVAT; HLEVNICA, HLEVNICA 22/A; rođ. 27.02.1962; OIB: 41364028724; M
11. MARIJAN VUZMEK; HRVAT; GORNJI MACELJ, GORNJI MACELJ 14; rođ. 02.09.1972; OIB: 91987089583; M
12. DARKO KOPRIVNJAK; HRVAT; DONJI MACELJ, DONJI MACELJ 113; rođ. 15.08.1984; OIB: 76306705023; M
13. MIŠO GRILEC; HRVAT; HROMEC, HROMEC 119; rođ. 22.12.1987; OIB: 58704934441; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/16
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MIRKO HORVAT ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRKO HORVAT, ing.; HRVAT; HROMEC, HROMEC 10; rođ. 05.11.1952; OIB: 44851037919; M
2. IVAN TOPLAK; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 69; rođ. 30.07.1965; OIB: 02842997901; M
3. BOJAN PETEK; HRVAT; HROMEC, HROMEC 2/A; rođ. 27.03.1981; OIB: 57004559503; M
4. NENAD KRSNIK; HRVAT; PUTKOVEC, PUTKOVEC 27; rođ. 26.03.1992; OIB: 88609289575; M
5. ŽELJKO TURNIŠKI; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 65/A; rođ. 25.09.1965; OIB: 14394301662; M
6. NIKOLA PELIN; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 20; rođ. 09.01.1992; OIB: 40815511215; M
7. DRAŽEN PETEK; HRVAT; JEZERIŠĆE, JEZERIŠĆE 38; rođ. 01.01.1976; OIB: 52932891891; M
8. DEJAN SMILJANEC; HRVAT; DONJI MACELJ, DONJI MACELJ 46; rođ. 27.12.1977; OIB: 54679144142; M
9. MILAN KABLAR; HRVAT; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 12; rođ. 21.12.1965; OIB: 44610897559; M
10. MILAN VRHOVSKI; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 103; rođ. 03.04.1959; OIB: 29857069209; M
11. IVAN KRKLEC; HRVAT; HLEVNICA, HLEVNICA 34; rođ. 06.08.1985; OIB: 49174270351; M
12. MARIJAN PEČEK; HRVAT; GORIČANOVEC, GORIČANOVEC 6/A; rođ. 28.12.1973; OIB: 95820321199; M
13. RUDOLF PALATINUŠ; HRVAT; PUTKOVEC, PUTKOVEC 63; rođ. 07.05.1958; OIB: 16274324255; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/09
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 30. travnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: IVICA PELIN

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVICA PELIN; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 4; rođ. 17.11.1957; OIB: 58180934712; M
2. VELIMIR KLASIĆ, dipl.ing.; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 64; rođ. 29.12.1967; OIB: 16559514949; M
3. TOMISLAV ANTOLIĆ, ing.; HRVAT; HROMEC, HROMEC 49; rođ. 25.02.1973; OIB: 64260436058; M
4. BRANKO PAVIĆ; HRVAT; LUKOVČAK, LUKOVČAK 16; rođ. 25.08.1951; OIB: 87558086376; M
5. VERONA CESAREC; HRVATICA; HLEVNICA, HLEVNICA 2; rođ. 03.06.1959; OIB: 30470609333; Ž
6. MILJENKO PRACAIĆ; HRVAT; DONJI MACELJ, DONJI MACELJ 31; rođ. 07.04.1963; OIB: 77778538545; M
7. ANITA BELOŠEVIĆ; HRVATICA; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 23; rođ. 16.10.1984; OIB: 93130132888; Ž
8. IVAN PRESEČKI; HRVAT; GORIČANOVEC, GORIČANOVEC 37/A; rođ. 25.04.1959; OIB: 68147136916; M
9. DARIO ŠAFRANKO, ing.; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 67; rođ. 19.08.1990; OIB: 35233444369; M
10. DRAGUTIN TURNIŠKI; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 110; rođ. 22.04.1947; OIB: 10643917020; M
11. JOSIP BOŽIČEK; HRVAT; GORNJI MACELJ, GORNJI MACELJ 2; rođ. 15.10.1954; OIB: 27929501548; M
12. PATRICIJA BELOŠEVIĆ; HRVATICA; PUTKOVEC, PUTKOVEC 70; rođ. 23.10.1992; OIB: 92384161683; Ž
13. DANICA KONJIĆ; HRVATICA; RAVNINSKO, RAVNINSKO 86; rođ. 30.05.1971; OIB: 30437608494; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/12
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: BRANKO HORVAT ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO HORVAT, ing.; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 156; rođ. 31.05.1949; OIB: 86621034739; M
2. MARIJAN HORVAT; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 32; rođ. 14.02.1946; OIB: 51469698507; M
3. MIJO CVILKO; HRVAT; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 36; rođ. 04.12.1967; OIB: 01778933992; M
4. MIRJANA PRACAIĆ; HRVATICA; DONJI MACELJ, DONJI MACELJ 41; rođ. 23.01.1982; OIB: 24806372569; Ž
5. MILAN VARJAČIĆ; HRVAT; HROMEC, HROMEC 3; rođ. 11.02.1951; OIB: 68415833673; M
6. MARIO PELIN; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 12; rođ. 16.07.1987; OIB: 02984765798; M
7. STJEPAN KOPRIVNJAK; HRVAT; KOPRIVNICA ZAGORSKA, KOPRIVNICA ZAGORSKA 25; rođ. 25.01.1958; OIB: 33110604778; M
8. FANIKA VEŠLIGAJ; HRVATICA; ĐURMANEC, ĐURMANEC 88; rođ. 27.07.1955; OIB: 47319314233; Ž
9. ALOJZ HERAK; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 89; rođ. 07.06.1951; OIB: 25007253348; M
10. STJEPAN OVČARIČEK; HRVAT; GORIČANOVEC, GORIČANOVEC 36; rođ. 29.10.1951; OIB: 62849221989; M
11. RENATA NOVAK; HRVATICA; HROMEC, HROMEC 83; rođ. 16.07.1973; OIB: 92749604811; Ž
12. MILKA GMAJNIĆ; HRVATICA; RAVNINSKO, RAVNINSKO 52; rođ. 11.05.1940; OIB: 56017659099; Ž
13. DRAGUTIN PALATINUŠ; HRVAT; PUTKOVEC, PUTKOVEC 68; rođ. 10.11.1953; OIB: 40687220877; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/14
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: ZVONIMIR BELOŠEVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZVONIMIR BELOŠEVIĆ; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 68/B; rođ. 06.03.1954; OIB: 64028419330; M
2. IVAN HRŠAK; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 88/A; rođ. 07.02.1954; OIB: 89207431647; M
3. ROBERT BELOŠEVIĆ; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 68/B; rođ. 20.05.1985; OIB: 82231043661; M
4. MARIO HMELINA; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 119; rođ. 11.08.1992; OIB: 20027019809; M
5. MARIO DRENŠKI; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 53/ 001; rođ. 29.09.1988; OIB: 64004986502; M
6. DANIJEL DRENŠKI; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 74; rođ. 17.05.1990; OIB: 50613586175; M
7. RATKO PAVIĆ; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 84; rođ. 20.04.1968; OIB: 66991450836; M
8. BRANKA PAVIĆ; HRVATICA; ĐURMANEC, ĐURMANEC 84; rođ. 10.07.1974; OIB: 98366812223; Ž
9. DANIJEL PAVIĆ; HRVAT; LUKOVČAK, LUKOVČAK 55; rođ. 04.01.1984; OIB: 31375496486; M
10. IRENA TEPEŠ; HRVATICA; HROMEC, HROMEC 118; rođ. 26.05.1987; OIB: 55659436507; Ž
11. TOMISLAV TEPEŠ; HRVAT; HROMEC, HROMEC 118; rođ. 20.03.1974; OIB: 21143766882; M
12. BOŠTJAN CESAREC; HRVAT; HROMEC, HROMEC 113; rođ. 30.01.1975; OIB: 41775176041; M
13. MIJO PAVIĆ; HRVAT; GORIČANOVEC, GORIČANOVEC 71; rođ. 24.07.1958; OIB: 12014520778; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

 

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA:013-01/13-01/19
URBROJ:2140/02-13-1
ĐURMANEC, 02.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: DAMIR BELOŠEVIĆ
2.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MIRKO HORVAT ing.
3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: IVICA PELIN
4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: BRANKO HORVAT ing.
5.SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: ZVONIMIR BELOŠEVIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/18
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

Kandidat:
DAMIR BELOŠEVIĆ; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 72; rođ. 13.04.1974; OIB: 76066008008; M
Zamjenica kandidata:
IVANČICA HRČEK; ĐURMANEC, ĐURMANEC 205/B; rođ. 23.07.1968; OIB: 11422231772; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/15
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

Kandidat:
ZVONIMIR BELOŠEVIĆ; ĐURMANEC, ĐURMANEC 68/B; rođ. 06.03.1954; OIB: 64028419330; M
Zamjenik kandidata:
IVAN HRŠAK; ĐURMANEC, ĐURMANEC 88/A; rođ. 07.02.1954; OIB: 89207431647; M

Predlagatelj:
SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/08
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 30. travnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

Kandidat:
IVICA PELIN; RAVNINSKO, RAVNINSKO 4; rođ. 17.11.1957; OIB: 58180934712; M
Zamjenik kandidata:
VELIMIR KLASIĆ; ĐURMANEC, ĐURMANEC 64; rođ. 29.12.1967; OIB: 16559514949; M

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/13
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

Kandidat:
BOJAN PETEK; HROMEC, HROMEC 2/A; rođ. 27.03.1981; OIB: 57004559503; M
Zamjenik kandidata:
NENAD KRSNIK; PUTKOVEC, PUTKOVEC 27; rođ. 26.03.1992; OIB: 88609289575; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/11
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

Kandidat:
DRAGUTIN SUK; DONJI MACELJ, DONJI MACELJ 95/C; rođ. 20.09.1953; OIB: 82960595100; M
Zamjenik kandidata:
VLADO KRKALO, mag.polit.; ĐURMANEC, ĐURMANEC 115; rođ. 20.01.1947; OIB: 19023522616; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA:013-01/13-01/20
URBROJ:2140/02-13-1
ĐURMANEC, 02.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

1.Kandidat: DAMIR BELOŠEVIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenica kandidata: IVANČICA HRČEK
2.Kandidat: ZVONIMIR BELOŠEVIĆ
SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Zamjenik kandidata: IVAN HRŠAK
3.Kandidat: IVICA PELIN
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenik kandidata: VELIMIR KLASIĆ
4.Kandidat: BOJAN PETEK
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: NENAD KRSNIK
5.Kandidat: DRAGUTIN SUK
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: VLADO KRKALO, mag.polit.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

OPĆINA GORNJA STUBICA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-6
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MLADEN BOSAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. MLADEN BOSAK; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 17/A; rođ. 02.01.1953; OIB: 12521882581; M
2. DRAGUTIN SVIBEN; HRVAT; GORNJA STUBICA, BREZANSKA CESTA 18; rođ. 24.05.1954; OIB: 62999132463; M
3. JOSIP SINKOVIĆ; HRVAT; SAMCI, SAMCI 69; rođ. 31.10.1961; OIB: 06556737401; M
4. IVICA MILEK; HRVAT; SAMCI, SAMCI 61; rođ. 25.08.1955; OIB: 51996665821; M
5. VLADIMIR KELEMEN; HRVAT; BREZJE, BREZJE 19; rođ. 20.09.1964; OIB: 68465206522; M
6. DRAGAN BAČANI; HRVAT; BREZJE, BREZJE 39; rođ. 09.11.1976; OIB: 72969067202; M
7. ŽELJKO IVANIĆ; HRVAT; JAKŠINEC, JAKŠINEC 8; rođ. 25.04.1972; OIB: 93014872916; M
8. SLAVKO BARIĆ; HRVAT; GORNJA STUBICA, BREZANSKA CESTA 6; rođ. 16.01.1939; OIB: 13465071187; M
9. JOSIP BOČKAJ; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 109; rođ. 20.05.1953; OIB: 87797386407; M
10. KREŠO BAČANI; HRVAT; BREZJE, BREZJE 39; rođ. 19.05.1961; OIB: 99887368386; M
11. KRUNOSLAV ĐURĐEVIĆ; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 20; rođ. 19.11.1989; OIB: 52391387037; M
12. JOSIP FUČKAR; HRVAT; GORNJA STUBICA, ODVOJAK KORMANI 14; rođ. 02.09.1963; OIB: 88822020564; M
13. IVAN IVANIĆ; HRVAT; JAKŠINEC, JAKŠINEC 9/A; rođ. 21.10.1964; OIB: 98665352669; M
14. VLADO BEDEKOVIĆ; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 29; rođ. 08.01.1958; OIB: 21605856747; M
15. ZLATKO ILINIĆ; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 54; rođ. 16.04.1967; OIB: 44237133759; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-7
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: PETAR PTIĆ dr.med.

Kandidatkinje/kandidati:
1. PETAR PTIĆ, dr.med.; HRVAT; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 58; rođ. 01.08.1985; OIB: 71239054893; M
2. VLADIMIR HREN; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 47; rođ. 15.09.1958; OIB: 87159586008; M
3. ALEKSANDAR ŠKUDAR, dipl.ing.; HRVAT; SAMCI, SAMCI 42/A; rođ. 17.03.1960; OIB: 10180882385; M
4. ANA ALEKSANDRA KORMAN; HRVATICA; GORNJA STUBICA, ULICA JOSIPA HARAMUSTEKA 11; rođ. 13.11.1986; OIB: 32152394990; Ž
5. NENAD BARIMAC; HRVAT; DUBOVEC, DUBOVEC 6; rođ. 25.09.1956; OIB: 32662852924; M
6. IVAN LEŠKOVIĆ; HRVAT; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 7/A; rođ. 31.05.1983; OIB: 84361153131; M
7. IVICA MARTINIĆ; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 35; rođ. 19.04.1988; OIB: 53174629008; M
8. KRISTIJAN POŠTEK; HRVAT; DOBRI ZDENCI, DOBRI ZDENCI 56; rođ. 12.08.1986; OIB: 68748770059; M
9. BRANKO SOVIĆ; HRVAT; BANŠĆICA, BANŠĆICA 1/B; rođ. 12.10.1982; OIB: 33336476854; M
10. MARIJAN KUHTA; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 55/A; rođ. 26.02.1940; OIB: 52548683826; M
11. STJEPAN KLETUŠ; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 145; rođ. 06.08.1967; OIB: 63452357375; M
12. IVAN TIŠLJAR; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 90; rođ. 16.09.1959; OIB: 38173956917; M
13. IVAN STAKOR; HRVAT; SAMCI, SAMCI 59; rođ. 04.04.1951; OIB: 92998546164; M
14. JURAJ NOVINA; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 89; rođ. 24.04.1989; OIB: 32679778493; M
15. MATEJA PIKEC; HRVATICA; MODROVEC, MODROVEC 52/L; rođ. 15.09.1990; OIB: 00594404174; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-1
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: JASMIN KRIZMANIĆ dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. JASMIN KRIZMANIĆ, dipl.ing.; HRVAT; BREZJE, BREZJE 22/B; rođ. 29.03.1961; OIB: 41353751199; M
2. ĐURĐICA LABAŠ, uprav.prav.; HRVATICA; SAMCI, SAMCI 14; rođ. 16.03.1957; OIB: 57427393900; Ž
3. VLADIMIR ŠKVORC, uprav.prav.; HRVAT; DUBOVEC, DUBOVEC 31; rođ. 02.12.1983; OIB: 49497563733; M
4. ŽELJKO LUKINA; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 95/B; rođ. 24.04.1958; OIB: 80239474310; M
5. IVAN BIGEC; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 117/B; rođ. 22.09.1957; OIB: 94107770397; M
6. DARKO OREŠIĆ; HRVAT; REPIĆEVO SELO, REPIĆEVO SELO 15; rođ. 17.01.1965; OIB: 72343299301; M
7. BRANKO KORMAN; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA JOSIPA HARAMUSTEKA 16; rođ. 21.11.1965; OIB: 07225863475; M
8. DARKO HARAMUSTEK; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 34/E; rođ. 06.02.1973; OIB: 06015392989; M
9. DRAGUTIN LEŠKOVIĆ; HRVAT; JAKŠINEC, JAKŠINEC 29/A; rođ. 16.01.1962; OIB: 25795586520; M
10. STJEPAN DIJANIĆ; HRVAT; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 140/D; rođ. 30.06.1963; OIB: 90611628344; M
11. ZDENKO LABAŠ; HRVAT; GUSAKOVEC, GUSAKOVEC 33; rođ. 01.02.1971; OIB: 45826172860; M
12. SINIŠA BRLEK; HRVAT; KARIVAROŠ, KARIVAROŠ 88; rođ. 14.03.1985; OIB: 83030313805; M
13. DALIBOR ČEMERIN; HRVAT; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 48; rođ. 15.11.1981; OIB: 45948397483; M
14. JOSIP SVIBEN; HRVAT; PASANSKA GORICA, PASANSKA GORICA 5; rođ. 26.02.1989; OIB: 01952385547; M
15. TOMISLAV HARAMUSTEK, mag.oec.; HRVAT; BREZJE, BREZJE 34; rođ. 17.02.1986; OIB: 89002467089; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-5
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ŽELJKO LISAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO LISAK; HRVAT; SAMCI, SAMCI 1/A; rođ. 29.07.1955; OIB: 71408751660; M
2. JOSIP LEŠKOVIĆ; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA GROFOVA ORŠIĆ 7/A; rođ. 10.02.1959; OIB: 03665099212; M
3. MILAN BIGEC; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 118; rođ. 02.01.1959; OIB: 04431703089; M
4. IVAN SLIVAR; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 106; rođ. 31.01.1968; OIB: 68108198761; M
5. JOSIP ŠOBAK; HRVAT; DOBRI ZDENCI, DOBRI ZDENCI 35/A; rođ. 05.10.1959; OIB: 52108308856; M
6. STJEPAN DREMPETIĆ; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 3; rođ. 10.01.1968; OIB: 05381286422; M
7. IVANA JAKŠIĆ-HREN; HRVATICA; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 160/ 001; rođ. 23.05.1979; OIB: 50975879410; Ž
8. IVICA FRAJTAK; HRVAT; GORNJA STUBICA, LOVAČKA CESTA 14; rođ. 24.11.1978; OIB: 57145302013; M
9. GORAN KLANJČIĆ; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 5; rođ. 30.04.1973; OIB: 76834214207; M
10. MIRJANA SAČER; HRVATICA; BREZJE, BREZJE 63; rođ. 07.02.1969; OIB: 71877545624; Ž
11. MARIJA ČEHKO; HRVATICA; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 99; rođ. 06.07.1969; OIB: 97323317554; Ž
12. MARICA KUREN; HRVATICA; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 9/ 001; rođ. 10.03.1963; OIB: 27649871626; Ž
13. ŽELJKO HORVATINČIĆ; HRVAT; GUSAKOVEC, GUSAKOVEC 73; rođ. 14.05.1989; OIB: 58464820065; M
14. ANDREJA BRNARDIĆ BOČKAJ; HRVATICA; BANŠĆICA, BANŠĆICA 32; rođ. 01.12.1985; OIB: 43244869855; Ž
15. BOŽIDAR HARAMUSTEK; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 45; rođ. 28.03.1970; OIB: 79879261819; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-2
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: FRANJO KUKAS ing.građ.

Kandidatkinje/kandidati:
1. FRANJO KUKAS, ing.građ.; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 72; rođ. 23.01.1981; OIB: 75548635350; M
2. IVAN MATIJA; HRVAT; KARIVAROŠ, KARIVAROŠ 10; rođ. 01.01.1957; OIB: 89676986208; M
3. HRVOJE PIŽIR, bacc.radiol.techn.; HRVAT; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 21; rođ. 02.02.1989; OIB: 07761979143; M
4. STJEPAN BORONJEK, ing.; HRVAT; SAMCI, SAMCI 17; rođ. 25.02.1952; OIB: 71538535206; M
5. MARICA MIKULEC; HRVATICA; GUSAKOVEC, GUSAKOVEC 44; rođ. 26.03.1952; OIB: 30517273210; Ž
6. ŽELJKA LEVAK, mag.pol.; HRVATICA; GORNJA STUBICA, ULICA GUPČEVOJ LIPI 4; rođ. 27.02.1987; OIB: 70418815280; Ž
7. DAMIR JAKOPOVIĆ, oec.; HRVAT; DUBOVEC, DUBOVEC 137/A; rođ. 11.10.1982; OIB: 70922319605; M
8. LIDIJA SMRČEK; HRVATICA; GORNJA STUBICA, TRG SVETOG JURAJA 14/A; rođ. 11.06.1970; OIB: 29897158435; Ž
9. JOSIP LEŠKOVIĆ; HRVAT; PASANSKA GORICA, PASANSKA GORICA 33/ 001; rođ. 07.01.1953; OIB: 36514440548; M
10. IVAN TUPEK; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 13; rođ. 05.01.1968; OIB: 62595388908; M
11. MARTINA CAREK; HRVATICA; GORNJA STUBICA, ULICA GROFOVA ORŠIĆ 9; rođ. 30.03.1984; OIB: 77895641057; Ž
12. DARKO PEŠEC; HRVAT; JAKŠINEC, JAKŠINEC 58; rođ. 03.01.1971; OIB: 60005367412; M
13. TOMICA TIŠLJAR; HRVAT; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 100/A; rođ. 08.10.1980; OIB: 89380513461; M
14. ZVONKO PAVALIĆ; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 59; rođ. 30.04.1950; OIB: 72330695849; M
15. MARIJAN TUPEK; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 180; rođ. 04.12.1960; OIB: 44943978181; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-3
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja MARIJAN TUPEK, ZLATKO ŠAGUD, MELINDA LEONIA TUPEK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MARIJAN TUPEK dipl.s.sc.

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN TUPEK, dipl.s.sc.; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 88/A; rođ. 21.02.1965; OIB: 20109241749; M
2. ZLATKO ŠAGUD, dipl.ing.; HRVAT; BANŠĆICA, BANŠĆICA 38; rođ. 17.07.1964; OIB: 89620816150; M
3. MELINDA LEONIA TUPEK, prof.; HRVATICA; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 181; rođ. 16.11.1964; OIB: 51356455414; Ž
4. ANA POTOČKI-ŠAGUD, dipl.oec.; HRVATICA; BANŠĆICA, BANŠĆICA 38; rođ. 05.01.1966; OIB: 32817898284; Ž
5. IVAN SMETKO; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 210; rođ. 23.04.1956; OIB: 35341876780; M
6. STJEPAN PUTAK-IVIĆ; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 14/B; rođ. 20.09.1971; OIB: 58056088608; M
7. IVAN KUREN; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 122; rođ. 14.10.1965; OIB: 93197466078; M
8. STJEPAN SEVER; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 61; rođ. 01.01.1968; OIB: 33186357612; M
9. DANIJEL SEVER; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 60; rođ. 11.10.1986; OIB: 79667503197; M
10. STJEPAN KOVAČIĆ; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 80; rođ. 07.02.1969; OIB: 59025118366; M
11. VEDRAN HUNJAK; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 88/A; rođ. 10.08.1993; OIB: 39850917450; M
12. STJEPAN VLAHOVIĆ; HRVAT; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 162/A; rođ. 02.06.1968; OIB: 09384341074; M
13. MARIO FUČEK; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 76; rođ. 24.08.1987; OIB: 91641574565; M
14. BRANKO LABAŠ; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 132; rođ. 02.11.1968; OIB: 16078398300; M
15. ZLATKO TUPEK; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 181; rođ. 09.04.1966; OIB: 40531332396; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-4
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MARIJAN OBESTAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN OBESTAR; HRVAT; BANŠĆICA, BANŠĆICA 23/A; rođ. 21.07.1957; OIB: 53008396452; M
2. DARKO BOSAK, dipl.oecc.; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 17/A; rođ. 23.10.1975; OIB: 08994133155; M
3. IVAN STAKOR, bacc.ing.el.; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 66; rođ. 21.06.1988; OIB: 53495461480; M
4. DRAŽEN BOČKAJ, dipl.ing.stroj.; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA GROFOVA ORŠIĆ 17; rođ. 18.10.1980; OIB: 83269425600; M
5. ZLATKO CIKOVIĆ; HRVAT; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 24; rođ. 20.07.1960; OIB: 58659921154; M
6. SONITA IVANIĆ; HRVATICA; JAKŠINEC, JAKŠINEC 8; rođ. 10.01.1966; OIB: 33508502833; Ž
7. STANKO PEREŠIN; HRVAT; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 166/A; rođ. 26.02.1961; OIB: 54996690796; M
8. IVAN BEKINA; HRVAT; DUBOVEC, DUBOVEC 7; rođ. 30.07.1962; OIB: 24224276083; M
9. RUŽICA IVANIĆ; HRVATICA; JAKŠINEC, JAKŠINEC 9/A; rođ. 29.05.1965; OIB: 17506792917; Ž
10. DARKO DOMINKUŠ; HRVAT; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 7/C; rođ. 15.02.1964; OIB: 29380629902; M
11. STJEPAN BEKINA; HRVAT; DUBOVEC, DUBOVEC 3; rođ. 01.01.1956; OIB: 95303704345; M
12. ŽELJKO HEGOL; HRVAT; GORNJA STUBICA, VOLAVEČKA CESTA 17; rođ. 07.10.1972; OIB: 86586608127; M
13. ZDRAVKO GRDEN; HRVAT; BANŠĆICA, BANŠĆICA 11; rođ. 22.10.1963; OIB: 27863428153; M
14. TIHOMIR JAMBREČINA; HRVAT; GORNJA STUBICA, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 30.09.1975; OIB: 61141619991; M
15. KRISTIJAN BREBER; HRVAT; BANŠĆICA, BANŠĆICA 14; rođ. 16.03.1984; OIB: 07026972773; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA:014-03/13-01/07
URBROJ:2113/05-01-13-10
GORNJA STUBICA, 03. svibnja 2013. godine
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MLADEN BOSAK
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: PETAR PTIĆ dr.med.
3.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: JASMIN KRIZMANIĆ dipl.ing.
4.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ŽELJKO LISAK
5.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: FRANJO KUKAS ing.građ.
6.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MARIJAN TUPEK dipl.s.sc.
7.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MARIJAN OBESTAR

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-8
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE GORNJA STUBICA

Kandidat:
JASMIN KRIZMANIĆ, dipl.ing.; BREZJE, BREZJE 22/B; rođ. 29.03.1961; OIB: 41353751199; M
Zamjenik kandidata:
VLADIMIR ŠKVORC, uprav.prav.; DUBOVEC, DUBOVEC 31; rođ. 02.12.1983; OIB: 49497563733; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-9
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE GORNJA STUBICA

Kandidat:
ŽELJKO LISAK; SAMCI, SAMCI 1/A; rođ. 29.07.1955; OIB: 71408751660; M
Zamjenik kandidata:
FRANJO KUKAS; MODROVEC, MODROVEC 72; rođ. 23.01.1981; OIB: 75548635350; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA:014-03/13-01/07
URBROJ:2113/05-01-13-11
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE GORNJA STUBICA

1.Kandidat: JASMIN KRIZMANIĆ, dipl.ing.
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: VLADIMIR ŠKVORC, uprav.prav.
2.Kandidat: ŽELJKO LISAK
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: FRANJO KUKAS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

OPĆINA HRAŠĆINA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/26
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HRAŠĆINA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: RADOVAN KOVAČIĆEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. RADOVAN KOVAČIĆEK; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 8; rođ. 17.09.1966; OIB: 33365411385; M
2. FRANJO FUTAČ; HRVAT; GORNJAKI, GORNJAKI 47; rođ. 01.09.1954; OIB: 61666364774; M
3. MIRICA DRNETIĆ; HRVATICA; DOMOVEC, DOMOVEC 16; rođ. 27.09.1966; OIB: 72984633586; Ž
4. MARIO KROK; HRVAT; MARETIĆ, MARETIĆ 47; rođ. 20.10.1981; OIB: 26364752559; M
5. DARKO BEJUK; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 35/A; rođ. 03.05.1982; OIB: 47693507952; M
6. HRVOJE PERAIĆ; HRVAT; TRGOVIŠĆE, TRGOVIŠĆE 4/A; rođ. 29.03.1990; OIB: 57965961787; M
7. MATIJA ČAĆKO; HRVAT; GORNJAKI, GORNJAKI 33; rođ. 02.05.1989; OIB: 85415544848; M
8. MARIJAN ČUKOIĆ; HRVAT; MARETIĆ, MARETIĆ 63; rođ. 29.10.1957; OIB: 99906476903; M
9. ŽELJKO HUBLIN; HRVAT; HRAŠĆINA, HRAŠĆINA 41; rođ. 20.12.1972; OIB: 21532185991; M
10. IVANKA HUBLIN; HRVATICA; HRAŠĆINA, HRAŠĆINA 42; rođ. 12.11.1962; OIB: 64189327709; Ž
11. IVAN HANŽEK; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 117; rođ. 16.09.1965; OIB: 93257310792; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/27
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HRAŠĆINA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ZDRAVKO ANDRAŠEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZDRAVKO ANDRAŠEK; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 116; rođ. 12.02.1973; OIB: 40078399179; M
2. DAVOR ONDRAŠEK; HRVAT; MARETIĆ, MARETIĆ 28; rođ. 07.06.1973; OIB: 21423614210; M
3. DARKO JERTEC; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 1/L; rođ. 13.09.1967; OIB: 37239415053; M
4. DANIJEL VIDANEC; HRVAT; DOMOVEC, DOMOVEC 24/C; rođ. 29.12.1970; OIB: 52409471762; M
5. MLADEN KURTOIĆ; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 3/B; rođ. 14.08.1965; OIB: 06433900978; M
6. DRAŽEN VIDANEC; HRVAT; HRAŠĆINA, HRAŠĆINA 51; rođ. 22.12.1976; OIB: 31274486328; M
7. DARKO ANDRAŠEK; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 116; rođ. 03.05.1975; OIB: 82577938754; M
8. BOŽICA KEŠĆEC-BESEK; HRVATICA; VRBOVO, VRBOVO 105; rođ. 31.12.1973; OIB: 57493526634; Ž
9. BOŽIDAR CIMIĆ; HRVAT; HUSINEC, HUSINEC 10; rođ. 03.06.1975; OIB: 42897314402; M
10. ZORAN KLEMEN; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 9; rođ. 12.08.1973; OIB: 84641372340; M
11. MIRJANA ANDRAŠEK; HRVATICA; VRBOVO, VRBOVO 116; rođ. 26.07.1978; OIB: 09988241197; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/28
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HRAŠĆINA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ŽELJKO ZOZOLI

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO ZOZOLI; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 2/C; rođ. 17.10.1950; OIB: 06849104879; M
2. BRANKO TUKAČ; HRVAT; TRGOVIŠĆE, TRGOVIŠĆE 38; rođ. 22.07.1957; OIB: 07880783049; M
3. ŽELJKO ŽUNEC; HRVAT; GORNJAKI, GORNJAKI 44; rođ. 01.03.1969; OIB: 98202626598; M
4. MARIJAN ĐUREK; HRVAT; TRGOVIŠĆE, TRGOVIŠĆE 3; rođ. 22.12.1957; OIB: 66906602657; M
5. MILAN KOVAČIĆEK; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 6; rođ. 27.09.1962; OIB: 24599900584; M
6. STJEPAN MARKOVIĆ-ĐURIN; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 142; rođ. 03.05.1965; OIB: 45057446344; M
7. BRANKO CERINSKI; HRVAT; HUSINEC, HUSINEC 36; rođ. 03.11.1959; OIB: 69768798431; M
8. IVAN BABOK; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 110; rođ. 16.12.1982; OIB: 95150979041; M
9. IVAN PETRINIĆ; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 53; rođ. 23.01.1960; OIB: 31344305353; M
10. ZDRAVKO VUK-ŠAVORIĆ; HRVAT; HUSINEC, HUSINEC 17; rođ. 26.12.1967; OIB: 29649773509; M
11. TOMISLAV IVANČAN; HRVAT; HRAŠĆINA, HRAŠĆINA 30; rođ. 21.04.1976; OIB: 83472844421; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/29
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HRAŠĆINA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: LJUBICA MIKULČIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. LJUBICA MIKULČIĆ; HRVATICA; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 36; rođ. 05.04.1971; OIB: 08518517815; Ž
2. JOSIP POHULEK; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 18/D; rođ. 30.01.1990; OIB: 26947267114; M
3. NIKOLA SALAJ; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 117; rođ. 04.09.1986; OIB: 15382260074; M
4. JURICA ŽUPAN; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 74; rođ. 15.09.1986; OIB: 15907290066; M
5. EMIL BABOK; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 1/C; rođ. 28.01.1992; OIB: 17204216328; M
6. MATIJA SALAJ; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 117; rođ. 05.11.1988; OIB: 03094908945; M
7. DANIJEL BOŽIĆ; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 18; rođ. 04.10.1991; OIB: 08707886718; M
8. DARKO BABOK; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 90; rođ. 15.05.1979; OIB: 89940937277; M
9. IVICA MIKULČIĆ; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 36; rođ. 30.06.1971; OIB: 56550495583; M
10. DARKO SALAJ; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 117; rođ. 26.03.1961; OIB: 67959997703; M
11. NIKOLA BOŽIĆ; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 18/A; rođ. 15.10.1990; OIB: 72126072689; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/30
HRAŠĆINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HRAŠĆINA

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: RADOVAN KOVAČIĆEK
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ZDRAVKO ANDRAŠEK
3.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ŽELJKO ZOZOLI
4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: LJUBICA MIKULČIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/22
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HRAŠĆINA

Kandidat:
RADOVAN KOVAČIĆEK; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 8; rođ. 17.09.1966; OIB: 33365411385; M
Zamjenik kandidata:
MARIJAN ČUKOIĆ; MARETIĆ, MARETIĆ 63; rođ. 29.10.1957; OIB: 99906476903; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13-23
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HRAŠĆINA

Kandidatkinja:
LJUBICA MIKULČIĆ; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 36; rođ. 05.04.1971; OIB: 08518517815; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
JOSIP POHULEK; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 18/D; rođ. 30.01.1990; OIB: 26947267114; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13-24
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HRAŠĆINA

Kandidat:
BRANKO TUKAČ; TRGOVIŠĆE, TRGOVIŠĆE 38; rođ. 22.07.1957; OIB: 07880783049; M
Zamjenik kandidata:
ZDRAVKO ANDRAŠEK; VRBOVO, VRBOVO 116; rođ. 12.02.1973; OIB: 40078399179; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13-25
HRAŠĆINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HRAŠĆINA

1.Kandidat: RADOVAN KOVAČIĆEK
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: MARIJAN ČUKOIĆ
2.Kandidatkinja: LJUBICA MIKULČIĆ
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidatkinje: JOSIP POHULEK
3.Kandidat: BRANKO TUKAČ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: ZDRAVKO ANDRAŠEK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

OPĆINA HUM NA SUTLI
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-18
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: BOŽIDAR BREZINŠČAK BAGOLA

Kandidatkinje/kandidati:
1. BOŽIDAR BREZINŠČAK BAGOLA; HRVAT; VRBIŠNICA, VRBIŠNICA 52/ 002; rođ. 09.11.1947; OIB: 00180550628; M
2. FRANJO TEPEŠ; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 32/ 001; rođ. 15.05.1942; OIB: 58711169130; M
3. DANICA SEMENIĆ; HRVATICA; VRBIŠNICA, VRBIŠNICA 4/ 002; rođ. 29.07.1961; OIB: 54701074549; Ž
4. JOSIP PODHRAŠKI; HRVAT; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 32; rođ. 15.02.1958; OIB: 91952011871; M
5. JOSIP DEBELJAK; HRVAT; OREŠJE HUMSKO, OREŠJE HUMSKO 51; rođ. 22.01.1951; OIB: 98505234738; M
6. MARTIN LIPNJAK; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 21; rođ. 28.10.1954; OIB: 38596066100; M
7. KRISTIJAN ŠIMIĆ; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 157; rođ. 07.05.1977; OIB: 28923749399; M
8. MARTINA HALUŽAN; NEPOZNATA; MALI TABOR, MALI TABOR 93/ 001; rođ. 06.11.1983; OIB: 40067847672; Ž
9. STANE DRENŠKI; HRVAT; LUPINJAK, LUPINJAK 76; rođ. 04.07.1970; OIB: 80875968386; M
10. IRENA KRKLEC; HRVATICA; LUPINJAK, LUPINJAK 6; rođ. 27.06.1966; OIB: 22919866555; Ž
11. MIRO ZAVRŠKI; HRVAT; KLENOVEC HUMSKI, KLENOVEC HUMSKI 64/ 001; rođ. 25.10.1962; OIB: 41295316041; M
12. DRAGICA HALUŽAN; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 34; rođ. 27.07.1954; OIB: 62210841552; Ž
13. BOŽO PEVEC; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 58/ 001; rođ. 13.04.1974; OIB: 53464712420; M
14. JOSIP HUMSKI; HRVAT; MALI TABOR, MALI TABOR 4; rođ. 27.02.1956; OIB: 00452153912; M
15. DRAGANA STUHNE; HRVATICA; VRBIŠNICA, VRBIŠNICA 10/ 001; rođ. 14.08.1972; OIB: 09823086804; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-19
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA STRANKA - ZS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: JOSIP KUNŠTEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP KUNŠTEK; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 67; rođ. 29.07.1962; OIB: 33275490406; M
2. ĐURĐICA MESARIĆ; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 189; rođ. 23.03.1962; OIB: 16981129496; Ž
3. DRAGUTIN DEBELJAK; HRVAT; LUPINJAK, LUPINJAK 108/ 001; rođ. 18.10.1971; OIB: 71390849575; M
4. STJEPAN DIKI; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 212/ 001; rođ. 17.11.1944; OIB: 42856013404; M
5. SLAVKO KRKLEC; HRVAT; KLENOVEC HUMSKI, KLENOVEC HUMSKI 85/ 001; rođ. 20.11.1956; OIB: 10613849069; M
6. ANTUN KORBAR; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 183; rođ. 29.11.1988; OIB: 80822303622; M
7. JOSIP BRAČUN; HRVAT; POREDJE, POREDJE 5; rođ. 15.02.1964; OIB: 40752762258; M
8. KAROLINA ŠPOLJAR; HRVATICA; GRLETINEC, GRLETINEC 73; rođ. 19.08.1991; OIB: 95233132216; Ž
9. DIANA JUTRIŠA; HRVATICA; OREŠJE HUMSKO, OREŠJE HUMSKO 52; rođ. 13.09.1987; OIB: 72125566548; Ž
10. JURAJ TEPEŠ; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 50; rođ. 19.05.1959; OIB: 58507366476; M
11. ALOJZ MIKLAUŽIĆ; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 119; rođ. 14.04.1955; OIB: 35863685013; M
12. MLADEN REBIĆ; HRVAT; KLENOVEC HUMSKI, KLENOVEC HUMSKI 18/ 002; rođ. 05.11.1954; OIB: 97845554921; M
13. TIHOMIR TEPEŠ; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 190; rođ. 08.11.1988; OIB: 91897529959; M
14. IVANKA BRAČUN; HRVATICA; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 11; rođ. 03.04.1968; OIB: 17092666599; Ž
15. VIKTOR CIPAN; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 159; rođ. 23.03.1951; OIB: 77520889116; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-20
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: MILAN BREZINŠĆAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILAN BREZINŠĆAK; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 125; rođ. 27.06.1965; OIB: 22224424305; M
2. ZVONIMIR GRAHOVAR; HRVAT; MALI TABOR, MALI TABOR 6/ 002; rođ. 19.10.1951; OIB: 87391839077; M
3. VERICA KRKLEC; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 159; rođ. 27.09.1962; OIB: 19534260950; Ž
4. ZORAN PODHRAŠKI; HRVAT; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 104; rođ. 02.07.1974; OIB: 38349082444; M
5. OLIVER ANTONIĆ; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 69/ 001; rođ. 06.07.1974; OIB: 64032726312; M
6. SLAVEN KOVAČIĆ; NEPOZNATA; PRIŠLIN, PRIŠLIN 85; rođ. 07.05.1968; OIB: 34416634572; M
7. BRANKO LUPINSKI; HRVAT; LUPINJAK, LUPINJAK 16; rođ. 15.04.1955; OIB: 23655465784; M
8. JOSIP CEROVSKI; HRVAT; PRIŠLIN, PRIŠLIN 12/ 001; rođ. 16.08.1959; OIB: 74492617096; M
9. MILAN FLEGAR; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 207; rođ. 02.10.1964; OIB: 00582413166; M
10. NATAŠA IVIĆ; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 40/ 001; rođ. 27.04.1974; OIB: 04425391985; Ž
11. ANĐELKO ŠTRUKLEC; HRVAT; POREDJE, POREDJE 50/ 001; rođ. 16.06.1974; OIB: 73261578409; M
12. MIRA KIC; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 62; rođ. 16.06.1962; OIB: 57841748618; Ž
13. IVAN PILDEK; HRVAT; PRIŠLIN, PRIŠLIN 4/ 001; rođ. 20.10.1960; OIB: 20709332155; M
14. MIRKO TKALEC; HRVAT; PRIŠLIN, PRIŠLIN 77; rođ. 24.07.1945; OIB: 23945651853; M
15. SONJA BRAČUN; HRVATICA; PRIŠLIN, PRIŠLIN 46; rođ. 22.01.1972; OIB: 61577039839; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-21
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: HRVOJE BREZINŠĆAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. HRVOJE BREZINŠĆAK; HRVAT; LASTINE, LASTINE 1/ 006; rođ. 20.05.1974; OIB: 09657171452; M
2. BOJAN PODHRAŠKI; HRVAT; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 60; rođ. 15.07.1972; OIB: 39276172171; M
3. ZVONKO KROŠLIN; HRVAT; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 24/ 001; rođ. 06.10.1970; OIB: 00363064536; M
4. DARKO JAVORIĆ; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 32/ 001; rođ. 01.07.1969; OIB: 10378222443; M
5. SINIŠA FERBIŠEK; HRVAT; POREDJE, POREDJE 45; rođ. 04.01.1974; OIB: 07284097928; M
6. VLADIMIR VEČERIĆ; HRVAT; OREŠJE HUMSKO, OREŠJE HUMSKO 30/ 001; rođ. 16.07.1949; OIB: 06762575091; M
7. ZDRAVKO IVIĆ; HRVAT; PRIŠLIN, PRIŠLIN 59/ 001; rođ. 21.07.1952; OIB: 67962288260; M
8. HELENA BREZINŠĆAK; SLOVENKA; LASTINE, LASTINE 1/ 006; rođ. 31.05.1946; OIB: 81306062757; Ž
9. BOJAN HALUŽAN; HRVAT; PRIŠLIN, PRIŠLIN 14; rođ. 12.02.1981; OIB: 45650285129; M
10. STJEPAN PALAJIĆ; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 89/ 001; rođ. 01.01.1948; OIB: 24523557472; M
11. LJILJANA JAVORIĆ; HRVATICA; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 32/ 001; rođ. 20.09.1974; OIB: 86851652116; Ž
12. DRAGUTIN GRAHOVAR; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 9; rođ. 30.07.1956; OIB: 21770149752; M
13. IVICA KRKLEC; HRVAT; RUSNICA, RUSNICA 49; rođ. 20.06.1967; OIB: 12013680870; M
14. DAMIR KRANJEC; HRVAT; LUPINJAK, LUPINJAK 91/ 001; rođ. 14.02.1976; OIB: 52271701724; M
15. JOSIP DRAŠKOVIĆ; HRVAT; RUSNICA, RUSNICA 32; rođ. 05.11.1956; OIB: 04045649976; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-22
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZVONKO JUTRIŠA, RAJKO JUTRIŠA, ROZALIJA MIKLAUŽIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ZVONKO JUTRIŠA

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZVONKO JUTRIŠA; HRVAT; MALI TABOR, MALI TABOR 9/ 001; rođ. 15.01.1953; OIB: 12922503630; M
2. RAJKO JUTRIŠA; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 17; rođ. 20.03.1956; OIB: 83455717526; M
3. ROZALIJA MIKLAUŽIĆ; HRVATICA; LASTINE, LASTINE 18/ 007; rođ. 06.02.1949; OIB: 98734016676; Ž
4. MIRELA RADOVIĆ; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 94/ 003; rođ. 06.01.1973; OIB: 69832209152; Ž
5. BRANIMIR BORŠIĆ; HRVAT; GRLETINEC, GRLETINEC 36; rođ. 02.02.1970; OIB: 46364762928; M
6. ROBERT VRAŽIĆ; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 222/ 002; rođ. 29.03.1972; OIB: 22397001606; M
7. MIRJANA OČKO; HRVATICA; MALI TABOR, MALI TABOR 9; rođ. 23.11.1969; OIB: 81490169673; Ž
8. ROBERT ŠOLMAN; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 3; rođ. 06.04.1986; OIB: 05773387184; M
9. VJEKOSLAV VUK; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 1/ 001; rođ. 08.06.1945; OIB: 20074142707; M
10. TINA VUK; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 220; rođ. 16.03.1980; OIB: 30381067439; Ž
11. DALIBOR TEPEŠ; HRVAT; MALI TABOR, MALI TABOR 49/ 001; rođ. 24.07.1990; OIB: 64046906472; M
12. PATRIK ŠPILJAK; HRVAT; KLENOVEC HUMSKI, KLENOVEC HUMSKI 71/ 001; rođ. 24.02.1987; OIB: 73262937757; M
13. DANIJEL JAVORIĆ BARIĆ; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 76/ 003; rođ. 24.03.1994; OIB: 93792511667; M
14. DENIS FIRŠT; HRVAT; LASTINE, LASTINE 35/ 001; rođ. 22.06.1982; OIB: 43131231292; M
15. IVAN OČKO; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 62/ 001; rođ. 13.09.1950; OIB: 17639669154; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-24
HUM NA SUTLI, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: BOŽIDAR BREZINŠČAK BAGOLA
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: JOSIP KUNŠTEK
3.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: MILAN BREZINŠĆAK
4.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: HRVOJE BREZINŠĆAK
5.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ZVONKO JUTRIŠA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-15
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HUM NA SUTLI

Kandidat:
ZVONKO JUTRIŠA; MALI TABOR, MALI TABOR 9/ 001; rođ. 15.01.1953; OIB: 12922503630; M
Zamjenik kandidata:
RAJKO JUTRIŠA; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 17; rođ. 20.03.1956; OIB: 83455717526; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-16
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA STRANKA - ZS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HUM NA SUTLI

Kandidat:
JOSIP KUNŠTEK; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 67; rođ. 29.07.1962; OIB: 33275490406; M
Zamjenik kandidata:
JOSIP TEPEŠ; MALI TABOR, MALI TABOR 49/ 001; rođ. 24.06.1958; OIB: 69191650797; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-17
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HUM NA SUTLI

Kandidat:
BOJAN PODHRAŠKI; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 60; rođ. 15.07.1972; OIB: 39276172171; M
Zamjenik kandidata:
GORDAN ŠPILJAK; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 149; rođ. 18.11.1965; OIB: 93130954353; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-23
HUM NA SUTLI, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HUM NA SUTLI

1.Kandidat: ZVONKO JUTRIŠA
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidata: RAJKO JUTRIŠA
2.Kandidat: JOSIP KUNŠTEK
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: JOSIP TEPEŠ
3.Kandidat: BOJAN PODHRAŠKI
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: GORDAN ŠPILJAK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

OPĆINA  JESENJE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE
KLASA: 022-05/13-01/21
URBROJ: 2140-05-13-6
GORNJE JESENJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE JESENJE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: IVAN MALOGORSKI dipl.oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN MALOGORSKI, dipl.oec.; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 118/B; rođ. 05.11.1977; OIB: 21313665846; M
2. ZDENKO BRODAR; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 59; rođ. 25.01.1961; OIB: 26522336549; M
3. DARKO BUKVIĆ; HRVAT; LUŽANI ZAGORSKI, LUŽANI ZAGORSKI 44/A; rođ. 17.02.1990; OIB: 15567699128; M
4. IVAN RANOGAJEC; HRVAT; BRDO JESENJSKO, BRDO JESENJSKO 25/A; rođ. 21.09.1963; OIB: 80499931615; M
5. DRAGUTIN PEK; HRVAT; CERJE JESENJSKO, CERJE JESENJSKO 5; rođ. 06.09.1958; OIB: 54187720811; M
6. IVICA JEDVAJ; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 96; rođ. 16.03.1971; OIB: 29077433615; M
7. STJEPAN KOVAČEC; HRVAT; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 76; rođ. 05.03.1944; OIB: 74185497495; M
8. VLADIMIR JAGUŠIĆ; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 226; rođ. 16.08.1977; OIB: 81633480702; M
9. VALENT STRMEČKI; HRVAT; CERJE JESENJSKO, CERJE JESENJSKO 42/A; rođ. 14.12.1972; OIB: 49494106615; M
10. MIRKO JANŽEK; HRVAT; BRDO JESENJSKO, BRDO JESENJSKO 34; rođ. 07.09.1962; OIB: 40544355284; M
11. KARLO HABJANEC; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 141; rođ. 27.07.1987; OIB: 58599741423; M

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE
KLASA: 022-05/13-01/21
URBROJ: 2140-05-13-7
GORNJE JESENJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE JESENJE

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: IVAN MALIGEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN MALIGEC; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 99; rođ. 30.11.1960; OIB: 62368000400; M
2. IVAN ARTIĆ; HRVAT; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 61/A; rođ. 25.04.1959; OIB: 73570008383; M
3. VLADO SMILJANEC; HRVAT; CERJE JESENJSKO, CERJE JESENJSKO 4; rođ. 14.07.1963; OIB: 08489454279; M
4. IVAN GALOVIĆ; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 23; rođ. 02.04.1956; OIB: 67878247041; M
5. DRAGUTIN KRANJČEC; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 90; rođ. 13.02.1956; OIB: 57247130016; M
6. FRANJO CVRTILA; HRVAT; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 13; rođ. 13.04.1960; OIB: 01698137341; M
7. RADOVAN JEDVAJ; HRVAT; BRDO JESENJSKO, BRDO JESENJSKO 27; rođ. 20.10.1977; OIB: 56766405607; M
8. STJEPAN KOVAČEC; HRVAT; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 67/A; rođ. 09.12.1960; OIB: 40142220187; M
9. BRANKO GALOVIĆ; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 113/A; rođ. 30.08.1959; OIB: 60134592200; M
10. ŽELJKA CVRTILA; HRVATICA; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 20; rođ. 27.07.1988; OIB: 57804479000; Ž
11. DRAGUTIN BOSEK; HRVAT; CERJE JESENJSKO, CERJE JESENJSKO 31; rođ. 23.10.1961; OIB: 90134663651; M

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE
KLASA:022-05/13-01/21
URBROJ:2140-05-13-10
GORNJE JESENJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE JESENJE

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: IVAN MALOGORSKI dipl.oec.
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: IVAN MALIGEC

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE
KLASA: 022-05/13-01/21
URBROJ: 2140-05-13-9
GORNJE JESENJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE JESENJE

Kandidat:
IVAN MALIGEC; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 99; rođ. 30.11.1960; OIB: 62368000400; M
Zamjenik kandidata:
IVAN ARTIĆ; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 61/A; rođ. 25.04.1959; OIB: 73570008383; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE

KLASA: 022-05/13-01/21
URBROJ: 2140-05-13-8
GORNJE JESENJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE JESENJE

Kandidat:
IVAN MALOGORSKI, dipl.oec.; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 118/B; rođ. 05.11.1977; OIB: 21313665846; M
Zamjenik kandidata:
ZDENKO BRODAR; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 59; rođ. 25.01.1961; OIB: 26522336549; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE
KLASA:022-05/13-01/21
URBROJ:2140-05-13-11
GORNJE JESENJE, 03. svibnja, 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE JESENJE

1.Kandidat: IVAN MALIGEC
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: IVAN ARTIĆ
2.Kandidat: IVAN MALOGORSKI, dipl.oec.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: ZDENKO BRODAR

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI

GRAD KLANJEC
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-21
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KLANJCA

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: NEDJELJKO BABIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. NEDJELJKO BABIĆ; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 54; rođ. 11.06.1968; OIB: 36229982276; M
2. VLADIMIR ŠOŠTARIĆ; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 27; rođ. 19.12.1971; OIB: 03787275335; M
3. DAMIR HORVAT; HRVAT; LETOVČAN TOMAŠEVEČKI, LETOVČAN TOMAŠEVEČKI 11; rođ. 25.01.1984; OIB: 58853675008; M
4. JOSIP ČELEC; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 80; rođ. 14.02.1962; OIB: 73731499103; M
5. IVICA PETEK; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 21; rođ. 12.02.1966; OIB: 12001225190; M
6. TOMISLAV POSTRUŽIN; HRVAT; TOMAŠEVEC, TOMAŠEVEC 13/A; rođ. 16.11.1983; OIB: 12881315427; M
7. MARIJAN HAVRLE; HRVAT; BOBOVEC TOMAŠEVEČKI, BOBOVEC TOMAŠEVEČKI 7; rođ. 01.09.1952; OIB: 16648937318; M
8. IVAN TRUPEC; HRVAT; TOMAŠEVEC, TOMAŠEVEC 26; rođ. 25.06.1980; OIB: 62160189207; M
9. MARIO JAMBREŠIĆ; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 39; rođ. 12.07.1978; OIB: 28359918306; M
10. ANTONIO BABIĆ; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 54; rođ. 03.11.1990; OIB: 81931769736; M
11. VALENTINO ŠVIGIR; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 52; rođ. 05.04.1990; OIB: 71062434114; M
12. FRANJO ČELEC; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 80; rođ. 03.12.1990; OIB: 24107020362; M
13. JOSIP ZEBOLC; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 54; rođ. 21.05.1975; OIB: 75631899671; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA

KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-18
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KLANJCA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: IGOR JAMBREŠIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. IGOR JAMBREŠIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 43; rođ. 10.08.1975; OIB: 06660756800; M
2. RATKO KRAMARIĆ; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 38; rođ. 05.06.1967; OIB: 13393015329; M
3. EDI BIŠĆAN; HRVAT; GREDICE, GREDICE 123; rođ. 05.10.1987; OIB: 96744854400; M
4. STJEPAN SINKOVIĆ; HRVAT; POLICE, POLICE 41; rođ. 01.01.1956; OIB: 39244820964; M
5. MELITA KNEZIĆ; HRVATICA; KLANJEC, TRG MIRA 7; rođ. 30.05.1982; OIB: 72112382800; Ž
6. DUBRAVKO MAČEK; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, NOVODVORSKA ULICA 5; rođ. 18.10.1959; OIB: 80857306191; M
7. MARIJA GAŠPAR; HRVATICA; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 3; rođ. 27.01.1982; OIB: 78903444815; Ž
8. KREŠO SEVER; HRVAT; GREDICE, GREDICE 1; rođ. 26.05.1974; OIB: 69545369835; M
9. TOMISLAV SKRBETA; HRVAT; GREDICE, GREDICE 142; rođ. 28.09.1987; OIB: 77003083508; M
10. RUDOLF IVANUŠ; HRVAT; GREDICE, GREDICE 125; rođ. 15.11.1953; OIB: 20288485934; M
11. DRAGUTIN JAMBREŠIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 66; rođ. 24.11.1951; OIB: 67999319866; M
12. BRANKO GLAS; HRVAT; LEPOGLAVEC, RADNIČKA CESTA 4/C; rođ. 10.03.1966; OIB: 87485550367; M
13. BOŽIDAR PAVLINIĆ; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 10; rođ. 20.08.1955; OIB: 15776557066; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-19
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KLANJCA

HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: BOŽIDAR GORUP

Kandidatkinje/kandidati:
1. BOŽIDAR GORUP; HRVAT; TOMAŠEVEC, TOMAŠEVEC 2; rođ. 29.11.1964; OIB: 79929650435; M
2. ŽELJKO BOROŠAK; HRVAT; KLANJEC, ULICA LIJEPE NAŠE 33; rođ. 04.03.1959; OIB: 21143587096; M
3. MARIJAN SPORIŠ; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, PREDIONIČKA ULICA 25; rođ. 24.04.1948; OIB: 13663510245; M
4. ZDENKO ŽITNIK; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 63; rođ. 18.03.1977; OIB: 67949157071; M
5. JOSIP DRČIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 42; rođ. 19.03.1955; OIB: 48094370889; M
6. DARKO POSLEK; HRVAT; KLANJEC, ULICA AUGUSTA ŠENOE 16; rođ. 25.04.1967; OIB: 46655070006; M
7. STJEPAN HORVAT; HRVAT; LETOVČAN TOMAŠEVEČKI, LETOVČAN TOMAŠEVEČKI 13; rođ. 05.04.1968; OIB: 34519301486; M
8. MARTIN HORVATIN; HRVAT; GOLJAK KLANJEČKI, GOLJAK KLANJEČKI 29; rođ. 09.12.1959; OIB: 99221409408; M
9. IVICA LUNKO; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 4; rođ. 12.05.1958; OIB: 34505020657; M
10. DARKO HARAPIN; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 14/A; rođ. 15.10.1963; OIB: 19292192500; M
11. ZORKO POSLEK; HRVAT; GREDICE, GREDICE 33; rođ. 20.08.1955; OIB: 19349485665; M
12. MLADEN FIRŠT; HRVAT; LEPOGLAVEC, VOČARSKA ULICA 11; rođ. 27.10.1976; OIB: 51816902924; M
13. IVICA GLAS; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 19; rođ. 22.01.1963; OIB: 58988898852; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN
 
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-20
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KLANJCA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZLATKO BRLEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZLATKO BRLEK; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 18/A; rođ. 20.11.1960; OIB: 80663017308; M
2. ZVONKO SEVER; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, KUMROVEČKA ULICA 4; rođ. 18.01.1951; OIB: 62446201523; M
3. MIRKO LUNKO; HRVAT; GOLJAK KLANJEČKI, GOLJAK KLANJEČKI 1; rođ. 27.08.1954; OIB: 16024664747; M
4. ŽELJKO ZAJEC; HRVAT; POLICE, POLICE 91; rođ. 15.09.1963; OIB: 71614148413; M
5. BRANKICA HARAPIN; HRVATICA; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 10; rođ. 06.03.1955; OIB: 83124045497; Ž
6. DRAGICA MILČIĆ; HRVATICA; MIHANOVIĆEV DOL, KUMROVEČKA ULICA 1; rođ. 08.05.1963; OIB: 48513067907; Ž
7. DRAGUTIN LOVREK; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 35; rođ. 26.03.1950; OIB: 22180690357; M
8. DAMIR ZEBOLC; HRVAT; GREDICE, GREDICE 43; rođ. 16.08.1965; OIB: 08996408125; M
9. ALISA ŠOBAN; HRVATICA; KLANJEC, ULICA LIJEPE NAŠE 17; rođ. 02.01.1975; OIB: 80695365856; Ž
10. DARKO NOVOSEL; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, PREDIONIČKA ULICA 7; rođ. 20.11.1965; OIB: 11160908769; M
11. DALIBOR ŠOBAN; HRVAT; DOL KLANJEČKI, DOL KLANJEČKI 15; rođ. 25.02.1984; OIB: 53658191638; M
12. TONI BOGOVIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 9; rođ. 11.10.1985; OIB: 88082552193; M
13. MLADEN ŽUPANIĆ; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, NOVODVORSKA ULICA 5/A; rođ. 14.08.1959; OIB: 41998133810; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-22
KLANJEC, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KLANJCA

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: NEDJELJKO BABIĆ
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: IGOR JAMBREŠIĆ
3.HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: BOŽIDAR GORUP
4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZLATKO BRLEK

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-16
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KLANJCA

Kandidat:
NEDJELJKO BABIĆ; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 54; rođ. 11.06.1968; OIB: 36229982276; M
Zamjenik kandidata:
VLADIMIR ŠOŠTARIĆ; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 27; rođ. 19.12.1971; OIB: 03787275335; M

Predlagatelj:
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-17
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KLANJCA

Kandidat:
ZLATKO BRLEK; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 18/A; rođ. 20.11.1960; OIB: 80663017308; M
Zamjenik kandidata:
ZVONKO SEVER; MIHANOVIĆEV DOL, KUMROVEČKA ULICA 4; rođ. 18.01.1951; OIB: 62446201523; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-15
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KLANJCA

Kandidat:
ŽARKO BROZ; KLANJEC, ULICA LIJEPE NAŠE 24; rođ. 13.04.1959; OIB: 46888653382; M
Zamjenik kandidata:
STJEPAN VLAHOVIĆ; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 46/B; rođ. 30.03.1953; OIB: 87548888555; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-23
KLANJEC, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KLANJCA

1.Kandidat: NEDJELJKO BABIĆ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenik kandidata: VLADIMIR ŠOŠTARIĆ
2.Kandidat: ZLATKO BRLEK
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: ZVONKO SEVER
3.Kandidat: ŽARKO BROZ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: STJEPAN VLAHOVIĆ

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

OPĆINA KONJŠČINA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-10
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KONJŠČINA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MIRKO KRZNAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRKO KRZNAR; HRVAT; KONJŠČINA, ZAGREBAČKA CESTA 14; rođ. 09.10.1969; OIB:
22046650680; M
2. VLADIMIR HAĐINA; HRVAT; SUŠOBREG-DIO(DONJI SUŠOBR, DONJI SUŠOBREG 77; rođ.
01.09.1964; OIB: 15139233158; M
3. IVICA CRNEKOVIĆ; HRVAT; JERTOVEC, JERTOVEC 126; rođ. 15.12.1961; OIB: 10756837164; M
4. STJEPAN KEREŠA; HRVAT; GORNJA KONJŠČINA, GORNJA KONJŠČINA 21; rođ. 17.12.1964;
OIB: 39366612534; M
5. STJEPAN CURIŠ; HRVAT; GALOVEC, GALOVEC 41; rođ. 28.10.1949; OIB: 02997489328; M
6. IVAN GROŠEK; HRVAT; TURNIŠĆE, TURNIŠČE 43; rođ. 24.09.1965; OIB: 89576033447; M
7. IVAN KELIŠ; HRVAT; KLIMEN, KLIMEN 28; rođ. 04.04.1955; OIB: 22506706028; M
8. RAJKO PRUGOVEČKI; HRVAT; PEŠĆENO, PEŠĆENO 28; rođ. 08.09.1961; OIB: 05467783538; M
9. DARIO BAČANEK; HRVAT; BOČADIR, BOČADIR 35; rođ. 09.10.1985; OIB: 46442793078; M
10. ŽELJKO KRANŽELIĆ; HRVAT; SUŠOBREG-DIO(DONJI SUŠOBR, DONJI SUŠOBREG 34; rođ. 05.07.1962; OIB: 73639145732; M
11. TOMO STARINEC; HRVAT; BOČADIR, BOČADIR 2/G; rođ. 01.03.1964; OIB: 98053096731; M
12. MARIJO KRUHEK; HRVAT; BOČAKI, BOČAKI 11; rođ. 30.07.1979; OIB: 41353156658; M
13. ŽELJKO LUGARIĆ; HRVAT; JERTOVEC, JERTOVEC 157/A; rođ. 20.07.1977; OIB: 77865986534; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-11
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA
STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KONJŠČINA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositeljica liste: HELENA JANTOLEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. HELENA JANTOLEK; HRVATICA; KONJŠČINA, ULICA MATIJE GUPCA 2; rođ. 19.08.1982; OIB:
88534571528; Ž
2. ZDENKA OPAČIĆ; HRVATICA; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 15; rođ. 22.08.1940; OIB:
98902142201; Ž
3. NEVEN KURTOIĆ; HRVAT; KONJŠČINA, PIONIRSKA ULICA 4; rođ. 26.10.1964; OIB:
51380761640; M
4. IVAN KRUHEK; HRVAT; BOČAKI, BOČAKI 2/B; rođ. 19.11.1935; OIB: 35753505295; M
5. MARINA BENJAK; HRVATICA; KONJŠČINA, ZAGORSKA ULICA 6; rođ. 13.07.1984; OIB:
92744713687; Ž
6. ANKICA ŽUGEC; HRVATICA; KONJŠČINA, VARAŽDINSKA CESTA 33; rođ. 20.01.1949; OIB:
61455969541; Ž
7. BOŽIDAR GORIČKI; HRVAT; KONJŠČINA, PIONIRSKA ULICA 4; rođ. 15.12.1960; OIB:
04187588557; M
8. FRANJO KUNIĆ; HRVAT; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 14; rođ. 05.11.1936; OIB:
95022060177; M
9. MILOJKA RATAIĆ; HRVATICA; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 13; rođ. 14.05.1965; OIB:
57419648104; Ž
10. LJERKA SOVIĆ; HRVATICA; KONJŠČINA, VARAŽDINSKA CESTA 31; rođ. 08.04.1957; OIB:
58149246176; Ž
11. VJEKOSLAV LATIN; HRVAT; BOČAKI, BOČAKI 23; rođ. 27.05.1974; OIB: 74796114350; M
12. STJEPAN SVETEC; HRVAT; KONJŠČINA, ULICA DRAGE BOŽIĆA 5; rođ. 09.01.1935; OIB:
91259380048; M
13. MARKO KUKEC; HRVAT; SUŠOBREG-DIO(DONJI SUŠOBR, DONJI SUŠOBREG 69/A; rođ.
15.10.1988; OIB: 05859721712; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-12
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja MLADEN MAJCEN, IVICA
PALE, RADOVAN VIDOŠA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KONJŠČINA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MLADEN MAJCEN, dipl.ing.agr.

Kandidatkinje/kandidati:
1. MLADEN MAJCEN, dipl.ing.agr.; HRVAT; KONJŠČINA, ULICA IVICE GLUHAKA 17; rođ. 28.02.1958; OIB:22361142554; M
2. mr.sc. IVICA PALE, dipl.ing.stroj.; HRVAT; KRAPINA SELO, KRAPINA SELO 39/A; rođ. 22.03.1968; OIB:69427287526; M
3. RADOVAN VIDOŠA, dipl.inf.; HRVAT; TURNIŠĆE, TURNIŠČE 4/C; rođ. 29.03.1973; OIB: 97570252997; M
4. JASNA LUGARIĆ; HRVATICA; KONJŠČINA, KRUŽNA ULICA 5; rođ. 11.08.1961; OIB: 32977334573; Ž
5. MARIJA SLUKAN; HRVATICA; DONJA KONJŠČINA, DONJA KONJŠČINA 33/H; rođ. 13.08.1961; OIB: 11036266832; Ž
6. DINKO LUGARIĆ; HRVAT; KLIMEN, KLIMEN 6; rođ. 20.07.1953; OIB: 88329978755; M
7. DRAŽENKA KUZMAN, dipl.ing.inf.; HRVATICA; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 25; rođ. 28.11.1965; OIB:94459495586; Ž
8. RADOVAN PETRIČEK; HRVAT; PEŠĆENO, PEŠĆENO 77; rođ. 09.11.1965; OIB: 77979519650; M
9. SANJA CRNEKOVIĆ; HRVATICA; JERTOVEC, JERTOVEC 63/B; rođ. 27.08.1968; OIB: 79431909656; Ž
10. BOŽO VRAGOTUK; HRVAT; JERTOVEC, JERTOVEC 88; rođ. 13.03.1965; OIB: 84547596448; M
11. LIDIJA ŠTABEK, dipl.ing.agr.; HRVATICA; BOČADIR, BOČADIR 5; rođ. 03.04.1973; OIB: 01269801172; Ž
12. NIKOLINA PLUŠČEC; HRVATICA; KRAPINA SELO, KRAPINA SELO 41/A; rođ. 22.09.1986; OIB: 57968032458; Ž
13. ŽELJKO TURČIN; HRVAT; BRLEKOVO, BRLEKOVO 27; rođ. 28.04.1957; OIB: 70620649777; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-13
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA
PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KONJŠČINA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: IVAN SADAIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN SADAIĆ; HRVAT; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 14; rođ. 12.10.1951; OIB: 21654616418; M
2. MILJENKO ŠTABEK; HRVAT; BOČADIR, BOČADIR 4; rođ. 13.02.1976; OIB: 93120355768; M
3. ANITA CURIŠ; HRVATICA; KONJŠČINA, VARAŽDINSKA CESTA 7; rođ. 15.12.1986; OIB:
40174459292; Ž
4. DARKO FRČKO; HRVAT; KONJŠČINA, ZAGREBAČKA CESTA 1; rođ. 07.03.1959; OIB:
93281822102; M
5. DARKO GLUHAK; HRVAT; GALOVEC, GALOVEC 6; rođ. 14.03.1958; OIB: 05603428115; M
6. IVAN VLAHEK; HRVAT; DONJA BATINA-DIO(217-258), DONJA BATINA KO. 256/A; rođ. 08.02.1954; OIB: 83332416245; M
7. JASMINKA PETRAČ; HRVATICA; JERTOVEC, JERTOVEC 57; rođ. 25.02.1971; OIB: 16091148834; Ž
8. ŽELIMIR TRLEK; HRVAT; KONJŠČINA, ODVOJAK ULICE MATIJE GUPCA 3; rođ. 07.12.1937; OIB:
85577561620; M
9. DINO PALE KOSOVEC; HRVAT; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 27; rođ. 06.08.1989; OIB:
32174913000; M
10. ŽELJKA HAĐINA; HRVATICA; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 16; rođ. 16.12.1987; OIB:
73586201222; Ž
11. MILIVOJ ČUKELJ; HRVAT; JERTOVEC, JERTOVEC 203/C; rođ. 03.04.1950; OIB: 03098705682; M
12. MARIJA OCVIREK; HRVATICA; KONJŠČINA, ODVOJAK ULICE MATIJE GUPCA 1; rođ. 07.11.1949;OIB: 61236142165; Ž
13. IVAN ŠTABEK; HRVAT; BOČADIR, BOČADIR 4; rođ. 12.02.1951; OIB: 36343300334; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-14
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KONJŠČINA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MIRKO KRZNAR
2. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositeljica liste: HELENA JANTOLEK
3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MLADEN MAJCEN, dipl.ing.agr.
4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: IVAN SADAIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-15
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KONJŠČINA

Kandidat:
MIRKO KRZNAR; KONJŠČINA, ZAGREBAČKA CESTA 14; rođ. 09.10.1969; OIB: 22046650680; M
Zamjenik kandidata:
VLADIMIR HAĐINA; SUŠOBREG-DIO(DONJI SUŠOBR, DONJI SUŠOBREG 77; rođ. 01.09.1964; OIB:15139233158; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-16
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinskoizborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA
PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KONJŠČINA

Kandidat:
IVAN SADAIĆ; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 14; rođ. 12.10.1951; OIB: 21654616418; M
Zamjenica kandidata:
HELENA JANTOLEK; KONJŠČINA, ULICA MATIJE GUPCA 2; rođ. 19.08.1982; OIB: 88534571528; Ž

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-17
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KONJŠČINA

1. Kandidat: MIRKO KRZNAR
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: VLADIMIR HAĐINA

2. Kandidat: IVAN SADAIĆ
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Zamjenica kandidata: HELENA JANTOLEK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

OPĆINA KRALJEVEC NA SUTLI
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-4
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: ANTUN HRELJA

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANTUN HRELJA; HRVAT; STRMEC SUTLANSKI, STRMEC SUTLANSKI 39; rođ. 09.02.1957; OIB: 10253126531; M
2. JOSIP VRABEC; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 137; rođ. 03.03.1972; OIB: 36655138780; M
3. DRAGUTIN SKOMINA; HRVAT; LUKAVEC KLANJEČKI, LUKAVEC KLANJEČKI 21; rođ. 03.08.1961; OIB: 57814050850; M
4. IVICA BALJA; HRVAT; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 92/C; rođ. 18.08.1967; OIB: 46953597071; M
5. NIKOLINA SKRBETA; HRVATICA; KAČKOVEC, KAČKOVEC 14; rođ. 18.12.1988; OIB: 17724773423; Ž
6. MAJA TRBUŠIĆ; HRVATICA; RADAKOVO, RADAKOVO 32; rođ. 19.07.1991; OIB: 50263454570; Ž
7. FRANJO KOLAR; HRVAT; DRAŠE, DRAŠE 54; rođ. 01.02.1955; OIB: 52261348431; M
8. FRANJO KOREN; HRVAT; MOVRAČ, MOVRAČ 16; rođ. 05.04.1951; OIB: 10930914727; M
9. LJUDEVIT CVETKOVIĆ; HRVAT; GORNJI ČEMEHOVEC, GORNJI ČEMEHOVEC 43; rođ. 23.07.1952; OIB: 24085108801; M
10. NEVEN TRBUHA; HRVAT; DRAŠE, DRAŠE 77; rođ. 25.12.1981; OIB: 25457044234; M
11. ZDENKO ČRNELIĆ; HRVAT; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 2; rođ. 19.07.1960; OIB: 54309214908; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-7
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositeljica liste: BLANKA STIPČIĆ BERIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. BLANKA STIPČIĆ BERIĆ; HRVATICA; KAČKOVEC, KAČKOVEC 64; rođ. 01.09.1978; OIB: 39407389982; Ž
2. ZVONIMIR BERIĆ; HRVAT; KAČKOVEC, KAČKOVEC 31; rođ. 03.03.1948; OIB: 16141983590; M
3. MARIJA UREK; HRVATICA; GORNJI ČEMEHOVEC, GORNJI ČEMEHOVEC 6; rođ. 18.07.1992; OIB: 76250113891; Ž
4. BOŽIDAR VLAHOVIĆ; HRVAT; KAČKOVEC, KAČKOVEC 28; rođ. 10.12.1962; OIB: 90795895431; M
5. KREŠIMIR ŠPELJAK; HRVAT; MOVRAČ, MOVRAČ 35; rođ. 20.02.1977; OIB: 79639988507; M
6. ANTON IVEKOVIČ; HRVAT; DRAŠE, DRAŠE 57; rođ. 14.12.1951; OIB: 16174424372; M
7. IVAN KRALJ; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 86; rođ. 01.01.1960; OIB: 20063662844; M
8. FRANJO UREK; HRVAT; GORNJI ČEMEHOVEC, GORNJI ČEMEHOVEC 6; rođ. 06.01.1966; OIB: 00804296913; M
9. RAJKO PONGRAC; HRVAT; KAPELSKI VRH, KAPELSKI VRH 67; rođ. 04.07.1964; OIB: 98384137113; M
10. TOMISLAV ŠPLAJT; HRVAT; LUKAVEC KLANJEČKI, LUKAVEC KLANJEČKI 10; rođ. 12.12.1954; OIB: 11327650066; M
11. JOSIP BRGLEZ; HRVAT; LUKAVEC KLANJEČKI, LUKAVEC KLANJEČKI 44; rođ. 25.01.1947; OIB: 59835689957; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 21345-02-13-6
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN ZORMAN dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN ZORMAN, dipl.ing.; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 17; rođ. 22.10.1943; OIB: 20291352248; M
2. DRAGUTIN PAPPO; HRVAT; STRMEC SUTLANSKI, STRMEC SUTLANSKI 56; rođ. 06.09.1945; OIB: 64028267401; M
3. STJEPAN TRESK; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 149; rođ. 01.01.1968; OIB: 81909268160; M
4. MARIJA BOGOVIĆ; HRVATICA; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 64; rođ. 19.07.1959; OIB: 37700029379; Ž
5. STJEPAN BABIĆ; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 71/B; rođ. 10.05.1964; OIB: 13473812415; M
6. IVAN GALIĆ; HRVAT; KAČKOVEC, KAČKOVEC 30; rođ. 16.02.1954; OIB: 74007283721; M
7. IVAN DRGESTIN; HRVAT; KAPELSKI VRH, KAPELSKI VRH 78/D; rođ. 08.06.1950; OIB: 14203569357; M
8. MARTIN ŠEPETAVC, dipl.ing.; HRVAT; MOVRAČ, MOVRAČ 18; rođ. 02.10.1935; OIB: 68320922286; M
9. SANJA DOMITER; HRVATICA; RADAKOVO, RADAKOVO 130; rođ. 28.03.1976; OIB: 97490903240; Ž
10. MARIJA HORVATIN; HRVATICA; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 84/A; rođ. 22.01.1968; OIB: 20312387978; Ž
11. IVKA ERNEŠAK; HRVATICA; GORNJI ČEMEHOVEC, GORNJI ČEMEHOVEC 35; rođ. 21.08.1958; OIB: 20766829657; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-5
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: OLIVER BOROŠAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. OLIVER BOROŠAK; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 65; rođ. 26.03.1978; OIB: 34228177520; M
2. ZDRAVKO JEMERŠIĆ; HRVAT; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 104/B; rođ. 09.05.1960; OIB: 52436875793; M
3. IVANA ŠTOOS; HRVATICA; MOVRAČ, MOVRAČ 74; rođ. 19.07.1989; OIB: 76164531992; Ž
4. FRANJO HLAD; HRVAT; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 74; rođ. 01.04.1960; OIB: 48852496172; M
5. IVICA ŽAKMAN; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 191; rođ. 24.05.1970; OIB: 63959681740; M
6. IVAN SKOMINA; HRVAT; LUKAVEC KLANJEČKI, LUKAVEC KLANJEČKI 29/A; rođ. 15.01.1955; OIB: 45692712268; M
7. MLADEN DOMITER; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 45; rođ. 28.05.1960; OIB: 49937900354; M
8. ŠTEFICA ZORMAN; HRVATICA; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 8; rođ. 09.11.1950; OIB: 69755408815; Ž
9. NINA HAJDERER; HRVATICA; RADAKOVO, RADAKOVO 26/A; rođ. 03.08.1987; OIB: 70211166911; Ž
10. NIKOLA SPORIŠ; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 13; rođ. 17.01.1991; OIB: 24971293621; M
11. IVAN MOKROVIĆ; HRVAT; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 93; rođ. 16.11.1976; OIB: 68353762060; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-12
KRALJEVEC NA SUTLI, 03. svibanj 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: ANTUN HRELJA
2.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositeljica liste: BLANKA STIPČIĆ BERIĆ
3.HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN ZORMAN dipl.ing.
4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: OLIVER BOROŠAK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-8
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

Kandidat:
ANTUN HRELJA; STRMEC SUTLANSKI, STRMEC SUTLANSKI 39; rođ. 09.02.1957; OIB: 10253126531; M
Zamjenik kandidata:
ZDENKO ČRNELIĆ; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 2; rođ. 19.07.1960; OIB: 54309214908; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-10
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja JOSIP PONGRAC, BOŽICA PONGRAC, KRISTINA PONGRAC, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

Kandidatkinja:
DANIJELA PONGRAC; RADAKOVO, RADAKOVO 170; rođ. 07.02.1980; OIB: 37050025656; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
STJEPAN ZORMAN; RADAKOVO, RADAKOVO 17; rođ. 22.10.1943; OIB: 20291352248; M

KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-9
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

Kandidat:
IVAN ZORMAN; RADAKOVO, RADAKOVO 18; rođ. 08.01.1949; OIB: 12975268998; M
Zamjenik kandidata:
ZDRAVKO JEMERŠIĆ; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 104/B; rođ. 09.05.1960; OIB: 52436875793; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-11
KRALJEVEC NA SUTLI, 03. svibanj 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

1.Kandidat: ANTUN HRELJA
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: ZDENKO ČRNELIĆ
2.Kandidatkinja: DANIJELA PONGRAC
KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidatkinje: STJEPAN ZORMAN
3.Kandidat: IVAN ZORMAN
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: ZDRAVKO JEMERŠIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

GRAD KRAPINA
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-8
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: MIRKO MAJSEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRKO MAJSEC; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 92; rođ. 01.04.1950; OIB: 91721147772; M
2. ALOJZ HORVAT; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 7; rođ. 26.08.1959; OIB: 16439289644; M
3. BORIS PRESEČKI; HRVAT; KRAPINA, ULICA MATIJE GUPCA 39; rođ. 21.11.1947; OIB: 60895008450; M
4. DRAGUTIN KOZINA; HRVAT; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 20; rođ. 16.05.1948; OIB: 43543658767; M
5. MILAN FRUK; HRVAT; KRAPINA, RADOBOJSKA CESTA 8; rođ. 11.05.1962; OIB: 93888886504; M
6. JOSIP SMREKAR; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 44; rođ. 26.02.1973; OIB: 15797165525; M
7. ZDRAVKO VULJANKO; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 119; rođ. 03.09.1969; OIB: 54967232970; M
8. VEDRAN MUŽAR; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 36/A; rođ. 19.09.1987; OIB: 21758208221; M
9. MIROSLAV PRESEČKI; HRVAT; KRAPINA, ULICA KNEZA TRPIMIRA 2; rođ. 24.07.1984; OIB: 20880685045; M
10. STANKO SUNTEŠIĆ; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 187; rođ. 28.08.1947; OIB: 16370661835; M
11. ANICA GREGUROVIĆ; HRVATICA; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 92; rođ. 17.04.1958; OIB: 03676554822; Ž
12. DRAGUTIN SMILJANEC; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 72; rođ. 28.07.1948; OIB: 56031306414; M
13. PETAR ŠPOLJAR; HRVAT; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 4; rođ. 27.06.1940; OIB: 53786430390; M
14. ZDRAVKO PRESEČKI; HRVAT; KRAPINA, ULICA KNEZA TRPIMIRA 2; rođ. 21.04.1977; OIB: 89229173968; M
15. MIRKO PONDELJAK; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 90; rođ. 18.09.1951; OIB: 37025065085; M
16. BRANKO PEČEK; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 100; rođ. 07.05.1966; OIB: 55970791761; M
17. IVAN KUNŠTEK; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 24; rođ. 19.02.1963; OIB: 78446486923; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-9
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: ZORAN GREGUROVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZORAN GREGUROVIĆ; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 47/A; rođ. 19.10.1978; OIB: 72003571492; M
2. MLADEN GREGUROVIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA IVANA RENDIĆA 15; rođ. 08.07.1955; OIB: 08385983327; M
3. IVICA HRŠAK; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 30/A; rođ. 01.03.1980; OIB: 75571723853; M
4. JOSIP KOZINA; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 38/E; rođ. 05.02.1959; OIB: 39357038659; M
5. TOMISLAV LEŽ; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA PETRA SVAČIĆA 1; rođ. 17.11.1986; OIB: 26667583785; M
6. JELENA DRNDIĆ; HRVATICA; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 18; rođ. 15.10.1989; OIB: 53624298559; Ž
7. KRUNOSLAV TUŠEK; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 286; rođ. 12.11.1987; OIB: 90153473426; M
8. MAJA LELJAK; HRVATICA; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 43; rođ. 25.12.1981; OIB: 19945940849; Ž
9. DRAGUTIN BENC; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 91; rođ. 25.12.1962; OIB: 10181538306; M
10. MILAN GOLUB; HRVAT; ŠKARIĆEVO, ŠKARIĆEVO 56; rođ. 13.06.1962; OIB: 44212592861; M
11. KRISTIJAN MUŽEK; HRVAT; VIDOVEC PETROVSKI, VIDOVEC PETROVSKI 28; rođ. 04.09.1978; OIB: 43387097547; M
12. DUBRAVKO BARILAR; HRVAT; TKALCI, TKALCI 14; rođ. 08.04.1963; OIB: 85476017868; M
13. GORAN KUNŠTEK; HRVAT; KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 26/B; rođ. 29.08.1983; OIB: 64245347102; M
14. KRUNOSLAV BIGEC; HRVAT; LAZI KRAPINSKI, LAZI KRAPINSKI 4; rođ. 06.02.1983; OIB: 86892110796; M
15. KLARA SUHODOLČAN; HRVATICA; ŽUTNICA, ŽUTNICA 17/A; rođ. 16.09.1989; OIB: 98284061782; Ž
16. MARTINA MIKŠA POSLONČEC; HRVATICA; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 21; rođ. 07.07.1982; OIB: 45461370130; Ž
17. DANKO HRŠAK; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 6; rođ. 12.01.1970; OIB: 85408684364; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-10
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ŽELJKO VINCELJ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO VINCELJ; HRVAT; POLJE KRAPINSKO, POLJE KRAPINSKO 30/A; rođ. 31.10.1960; OIB: 41101853521; M
2. NENAD SIKIRICA; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 27; rođ. 10.03.1964; OIB: 85042609052; M
3. ROBERT CEROVEČKI; HRVAT; TRŠKI VRH, TRŠKI VRH 63; rođ. 16.08.1975; OIB: 04745806955; M
4. BRANKO KUČKO; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 76; rođ. 27.02.1967; OIB: 55795940153; M
5. BRANKO KRKLEC; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. ŽIVKA VUKASOVIĆA 21; rođ. 21.01.1953; OIB: 31640022142; M
6. IVAN HORVAT; HRVAT; PRETKOVEC, PRETKOVEC 13; rođ. 23.05.1956; OIB: 48876690927; M
7. SREĆKO DUNAJ; HRVAT; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 37; rođ. 03.03.1970; OIB: 87918991695; M
8. JURAJ GREGUROVIĆ; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 38; rođ. 14.02.1948; OIB: 17491804144; M
9. IVAN MILJAN; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 19; rođ. 21.08.1947; OIB: 81928700194; M
10. PREDRAG OSREDEČKI; HRVAT; ŽUTNICA, ŽUTNICA 47; rođ. 29.10.1967; OIB: 62529441438; M
11. STJEPAN GRAH; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 249/C; rođ. 14.11.1968; OIB: 71580910729; M
12. TIHOMIR KRANJČEVIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. LJUDEVITA GAJA 20; rođ. 02.07.1985; OIB: 48797686863; M
13. STJEPAN JANŽEK; HRVAT; VELIKA VES, VELIKA VES 118/A; rođ. 19.06.1962; OIB: 09914397229; M
14. SILVIJA ŽEPEC; HRVATICA; ŠKARIĆEVO, ŠKARIĆEVO 202; rođ. 11.10.1991; OIB: 20870905352; Ž
15. IVANA MALARIĆ; HRVATICA; POLJE KRAPINSKO, POLJE KRAPINSKO 153; rođ. 11.07.1988; OIB: 32941536225; Ž
16. KLEMENTINA ČAVUŽIĆ; HRVATICA; LEPAJCI, LEPAJCI 107; rođ. 05.02.1979; OIB: 57256619946; Ž
17. DAVOR ČAVUŽIĆ; HRVAT; VIDOVEC KRAPINSKI, VIDOVEC KRAPINSKI 43; rođ. 14.09.1988; OIB: 91873431167; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-11
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MIRKO PRELČEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRKO PRELČEC; HRVAT; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 137; rođ. 26.08.1968; OIB: 35191701069; M
2. MIRKO HORVAT; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 24; rođ. 05.01.1959; OIB: 38975314506; M
3. JOSIP ORMUŽ; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. ŽIVKA VUKASOVIĆA 1; rođ. 04.12.1942; OIB: 12664088780; M
4. MILKA ŠALKOVIĆ; HRVATICA; KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 8; rođ. 08.03.1950; OIB: 09246971890; Ž
5. MARINA MEDVED; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 88; rođ. 28.06.1986; OIB: 25368772382; Ž
6. DRAGUTIN PAŽAMETA; HRVAT; VELIKA VES, VELIKA VES 23; rođ. 06.02.1962; OIB: 47398008317; M
7. BARBARA VIDOVIĆ; HRVATICA; LEPAJCI, LEPAJCI 50; rođ. 25.11.1948; OIB: 46492524460; Ž
8. MARJAN ELČIĆ; HRVAT; VIDOVEC PETROVSKI, VIDOVEC PETROVSKI 34; rođ. 03.07.1975; OIB: 06529743098; M
9. ANA BELOŠEVIĆ; HRVATICA; ŽUTNICA, ŽUTNICA 15; rođ. 15.01.1960; OIB: 80949370105; Ž
10. IVAN HORVAT; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 95; rođ. 18.05.1958; OIB: 15247382522; M
11. SRETEN SOFRIĆ; SRBIN; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 137; rođ. 05.09.1961; OIB: 85665536735; M
12. ROBERT PULJKO; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 91/A; rođ. 08.12.1974; OIB: 54230807894; M
13. DAMIR CEROVEČKI; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 91; rođ. 27.10.1984; OIB: 08166925772; M
14. STJEPAN HORVAT; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 9; rođ. 15.07.1946; OIB: 37055229495; M
15. VLADIMIR POPOVIĆ; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 9; rođ. 14.08.1940; OIB: 52220843578; M
16. DRAGUTIN HORVAT; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 30.10.1942; OIB: 31187718094; M
17. MILAN TUŠEK; HRVAT; ŽUTNICA, ŽUTNICA 11; rođ. 23.09.1973; OIB: 88992911391; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-12
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ALEN SPIEGL dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ALEN SPIEGL, dipl.ing.; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 57; rođ. 18.05.1965; OIB: 87169746402; M
2. VJEKOSLAV VIDOVIĆ, prof.; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 17; rođ. 26.11.1961; OIB: 84243139909; M
3. GEORG GAL, dipl.ing.; HRVAT; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 4; rođ. 17.01.1964; OIB: 53363857796; M
4. SUZANA HERCEG; HRVATICA; KRAPINA, ULICA BANA JOSIPA JELAČIĆA 3; rođ. 22.05.1964; OIB: 35172818693; Ž
5. prof.dr.sc. DAMIR HRŠAK; HRVAT; KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 42; rođ. 24.08.1969; OIB: 61537943925; M
6. ZORAN KRUŠLIN; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 71; rođ. 23.06.1980; OIB: 60650533234; M
7. LEO NOVAK, dipl.ing.; HRVAT; VELIKA VES, VELIKA VES 126/C; rođ. 21.10.1975; OIB: 67771036964; M
8. FILIP VIDOVIĆ; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 17; rođ. 20.08.1991; OIB: 57009661862; M
9. FRANJO SMREČKI; HRVAT; LEPAJCI, LEPAJCI 11; rođ. 10.02.1948; OIB: 41745270035; M
10. MARIO KRLEŽA; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 115; rođ. 17.08.1977; OIB: 36047046335; M
11. ILIRKA GAL; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG 3; rođ. 28.05.1972; OIB: 98171413344; Ž
12. DAMIR PUH; HRVAT; VIDOVEC KRAPINSKI, VIDOVEC KRAPINSKI 14/B; rođ. 03.03.1972; OIB: 11394184726; M
13. MAJA NOVAK, prof.; HRVATICA; VELIKA VES, VELIKA VES 126/C; rođ. 30.01.1985; OIB: 10685542963; Ž
14. TOMISLAV MALARIĆ; HRVAT; TRŠKI VRH, TRŠKI VRH 22; rođ. 09.11.1978; OIB: 35058060750; M
15. IRENA KLASIĆ; HRVATICA; KRAPINA, ULICA MATIJE GUPCA 21; rođ. 24.05.1989; OIB: 34293070247; Ž
16. JASNA MATKO; HRVATICA; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 52; rođ. 18.03.1963; OIB: 72975084888; Ž
17. DINA MIKŠA; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KNEZA TRPIMIRA 4; rođ. 09.07.1963; OIB: 66020806736; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-13
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽELJKO PAVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO PAVIĆ; HRVAT; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 40/A; rođ. 21.04.1963; OIB: 08217526745; M
2. ZDRAVKO ŠTEFANIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 31; rođ. 29.09.1960; OIB: 50473648632; M
3. IVKA PAVLINIĆ; HRVATICA; KRAPINA, ULICA IVANA LOWA 3; rođ. 07.04.1945; OIB: 74322164911; Ž
4. TAMARA PRESEČKI; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KNEZA BRANIMIRA 7; rođ. 11.04.1990; OIB: 68401000083; Ž
5. TOMISLAV PERNJEK; HRVAT; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 48; rođ. 01.01.1981; OIB: 93003038998; M
6. ALOJZIJA HERCEG; HRVATICA; KRAPINA, ULICA PETRA ZRINSKOGA I KRSTE 11; rođ. 01.05.1946; OIB: 27680420964; Ž
7. DRAGUTIN CIGULA; HRVAT; KRAPINA, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 20; rođ. 13.07.1940; OIB: 40049548877; M
8. JASNA ŠALAMON; HRVATICA; VELIKA VES, VELIKA VES 146/C; rođ. 02.02.1968; OIB: 06269029084; Ž
9. ANĐELKO PAVIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA GRIGORA VITEZA 3; rođ. 31.10.1974; OIB: 90008808456; M
10. STJEPAN ŠTROK; HRVAT; DOLIĆE, DOLIĆE 110; rođ. 21.11.1950; OIB: 84048538056; M
11. IGOR CAJHEN; HRVAT; KRAPINA, RADOBOJSKA CESTA 10; rođ. 27.08.1974; OIB: 17695058517; M
12. ŽELJKO VIDOVIĆ; HRVAT; PRISTAVA KRAPINSKA, PRISTAVA KRAPINSKA 27; rođ. 01.06.1963; OIB: 88176780854; M
13. IVAN FRANKOL; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 53; rođ. 11.11.1938; OIB: 32176810337; M
14. RADOVAN BIRUŠKI; HRVAT; ŠKARIĆEVO, ŠKARIĆEVO 130; rođ. 17.05.1976; OIB: 47825202883; M
15. JURAJ LEŠKO; HRVAT; LEPAJCI, LEPAJCI 42; rođ. 04.01.1944; OIB: 84632511351; M
16. IVICA BUREK; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 161; rođ. 04.07.1977; OIB: 63624456622; M
17. LUKA FRLJUŽEC; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. LJUDEVITA GAJA 13; rođ. 08.03.1988; OIB: 27920084771; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-14
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: MIRKO MAJSEC
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: ZORAN GREGUROVIĆ
3.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ŽELJKO VINCELJ
4.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MIRKO PRELČEC
5.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ALEN SPIEGL dipl.ing.
6.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽELJKO PAVIĆ

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-3
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KRAPINE

Kandidat:
ZORAN GREGUROVIĆ; STRAHINJE, STRAHINJE 47/A; rođ. 19.10.1978; OIB: 72003571492; M
Zamjenik kandidata:
BRANKO VARJAČIĆ; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 13; rođ. 19.08.1950; OIB: 67597131448; M
Zamjenik kandidata:
DRAGUTIN KOZINA; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 20; rođ. 16.05.1948; OIB: 43543658767; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-4
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KRAPINE

Kandidat:
ŽELJKO PAVIĆ; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 40/A; rođ. 21.04.1963; OIB: 08217526745; M
Zamjenik kandidata:
IVICA ROZIJAN; ŽUTNICA, ŽUTNICA 7; rođ. 15.06.1960; OIB: 31997873017; M
Zamjenik kandidata:
IVAN FEKONJA; DOLIĆE, DOLIĆE 3; rođ. 08.05.1952; OIB: 49773737791; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-5
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KRAPINE
Kandidat:
ALEN SPIEGL; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 57; rođ. 18.05.1965; OIB: 87169746402; M
Zamjenik kandidata:
VJEKOSLAV VIDOVIĆ; STRAHINJE, STRAHINJE 17; rođ. 26.11.1961; OIB: 84243139909; M
Zamjenica kandidata:
SUZANA HERCEG; KRAPINA, ULICA BANA JOSIPA JELAČIĆA 3; rođ. 22.05.1964; OIB: 35172818693; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN
 
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-6
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KRAPINE

Kandidat:
ŽELJKO VINCELJ; POLJE KRAPINSKO, POLJE KRAPINSKO 30/A; rođ. 31.10.1960; OIB: 41101853521; M
Zamjenik kandidata:
VLADO KRANJČEC; KRAPINA, ULICA ILIRSKOG POKRETA 6; rođ. 14.07.1963; OIB: 86316435001; M
Zamjenik kandidata:
NENAD SIKIRICA; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 27; rođ. 10.03.1964; OIB: 85042609052; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-7
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KRAPINE

1.Kandidat: ZORAN GREGUROVIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Zamjenik kandidata: BRANKO VARJAČIĆ
Zamjenik kandidata: DRAGUTIN KOZINA
2.Kandidat: ŽELJKO PAVIĆ
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: IVICA ROZIJAN
Zamjenik kandidata: IVAN FEKONJA
3.Kandidat: ALEN SPIEGL
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenik kandidata: VJEKOSLAV VIDOVIĆ
Zamjenica kandidata: SUZANA HERCEG
4.Kandidat: ŽELJKO VINCELJ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: VLADO KRANJČEC
Zamjenik kandidata: NENAD SIKIRICA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

OPĆINA KRAPINSKE TOPLICE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/21
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja BOŽENA HRŠAK, ZLATKA HRŠAK, JURICA HRŠAK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ZLATKO HORVAT, dr.vet.med.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZLATKO HORVAT, dr.vet.med.; HRVAT; JURJEVEC, JURJEVEC 20/B; rođ. 19.01.1972; OIB: 03434513978; M
2. IVAN KOVAČIĆ, prof.pov.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. AUGSTINČIĆA 19; rođ. 20.06.1978; OIB: 88204450946; M
3. KARMELITA PAVLIŠA, dipl.oec.; HRVATICA; MATUROVEC, MATUROVEC 25/A; rođ. 13.05.1971; OIB: 20169809511; Ž
4. ZLATKO HRŠAK; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 250/E; rođ. 11.07.1965; OIB: 36238436723; M
5. ŽELJKO ŠAFRANKO; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 19; rođ. 14.07.1966; OIB: 01003050718; M
6. DAMIR BEBER; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 72; rođ. 21.06.1964; OIB: 07429260740; M
7. MONIKA MARANIĆ, bacc.oec.; HRVATICA; SELNO, SELNO 3; rođ. 17.05.1990; OIB: 03659482399; Ž
8. MATIJA SEVER; HRVAT; SLIVONJA JAREK, SLIVONJA JAREK 23; rođ. 14.02.1991; OIB: 06673430232; M
9. ZVONKO JAGIĆ; HRVAT; LOVREĆA SELA, LOVREĆA SELA 30; rođ. 14.06.1969; OIB: 32231891180; M
10. BOŽO LESKOVAR; HRVAT; MALA ERPENJA, MALA ERPENJA 152; rođ. 10.03.1964; OIB: 45801816597; M
11. MARICA MIHELA; HRVATICA; MALA ERPENJA, MALA ERPENJA 11; rođ. 19.06.1964; OIB: 76702709945; Ž
12. VESNA MATOVINA; HRVATICA; VRTNJAKOVEC, VRTNJAKOVEC 19/B; rođ. 19.05.1970; OIB: 13372749743; Ž
13. MARIO HALAPIR; HRVAT; JASENOVAC ZAGORSKI, JASENOVAC ZAGORSKI 28; rođ. 03.02.1989; OIB: 53864335486; M
14. ARIJANA ŽNIDARIĆ, bacc.psyhioth.; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, TOPLIČKA 6/A; rođ. 06.02.1981; OIB: 77424450718; Ž
15. MARIO FUČKAR; HRVAT; VIČA SELA, VIČA SELA 32; rođ. 04.08.1975; OIB: 47234780531; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/17
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: dr.sc. DAMIR PLEČKO, dr.med.

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. DAMIR PLEČKO, dr.med.; HRVAT; SELNO, SELNO 62/B; rođ. 18.10.1963; OIB: 08333571065; M
2. MILIVOJ FUČKAR, dr.med.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 11; rođ. 15.04.1947; OIB: 99236964502; M
3. JURICA LESKOVAR; HRVAT; LOVREĆA SELA, LOVREĆA SELA 36; rođ. 29.11.1978; OIB: 04296660377; M
4. STJEPAN LATIN; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 18; rođ. 16.06.1956; OIB: 83398209651; M
5. ŽELJKO KAPELAC, dipl.ing.arh.; HRVAT; SELNO, SELNO 146; rođ. 14.04.1963; OIB: 99401407416; M
6. MARTINA JUREŠA, mag. soc. rada; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, A. AUGUSTINČIĆA 9; rođ. 24.02.1984; OIB: 34137501171; Ž
7. IVAN KOLAR, bacc.ing.geod.; HRVAT; MALA ERPENJA, MALA ERPENJA 45; rođ. 10.08.1990; OIB: 68325677455; M
8. IVAN HALAPIR; HRVAT; VRTNJAKOVEC, VRTNJAKOVEC 59; rođ. 01.07.1961; OIB: 15012134331; M
9. MIRKO MUŽEK, dipl.ing.el.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, LJUDEVITA GAJA 26; rođ. 29.10.1952; OIB: 93323785188; M
10. NEVENKA BELINA, dipl.soc.radnik; HRVATICA; DONJE VINO, DONJE VINO 21; rođ. 29.03.1984; OIB: 02560433500; Ž
11. STJEPAN GRADIŠKI; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 128; rođ. 26.11.1954; OIB: 98833467252; M
12. VESNA DRAGČEVIĆ, dr.med.; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 107; rođ. 24.02.1961; OIB: 17356571657; Ž
13. MLADEN OČIĆ; HRVAT; GREGUROVEC, GREGUROVEC 28; rođ. 27.11.1978; OIB: 88520926810; M
14. ŽELJKO PAPIĆ; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 124; rođ. 03.12.1949; OIB: 56149118839; M
15. BERNARDA ZRINSKI; HRVATICA; JURJEVEC, JURJEVEC 20/A; rođ. 10.05.1994; OIB: 79816603169; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/20
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: FRANJO BARIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. FRANJO BARIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 8; rođ. 01.09.1981; OIB: 44701235328; M
2. BOŽIDAR LJUBEJ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, NOVA CESTA 2; rođ. 20.08.1977; OIB: 09743273846; M
3. JURICA LOINA; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 22; rođ. 22.04.1981; OIB: 77599871332; M
4. JURICA HAJSEK, bacc.st.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. AUGSTINČIĆA 28; rođ. 23.04.1981; OIB: 37128720757; M
5. BRANKO LJUBEJ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 38; rođ. 07.05.1972; OIB: 61959129229; M
6. MIROSLAV MIHALIČEK; HRVAT; SELNO, SELNO 6/A; rođ. 15.01.1980; OIB: 18665663660; M
7. BRANIMIR PETEK; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 2; rođ. 11.06.1977; OIB: 13924317538; M
8. IVAN VUGLEC; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZELENGAJ 14; rođ. 29.01.1986; OIB: 54224686922; M
9. DAVOR HALAPIR; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 10/A; rođ. 15.01.1976; OIB: 57614087878; M
10. DARKO JAKOPLIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, NASELJE JAKOPLIĆI 3; rođ. 27.11.1978; OIB: 61468255310; M
11. NINO KOZINA; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 4; rođ. 30.01.1983; OIB: 55032291982; M
12. BORIS GORIČKI; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 71; rođ. 11.02.1985; OIB: 11399017209; M
13. ZVONIMIR ŽIGER; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 20; rođ. 26.01.1993; OIB: 69651574357; M
14. ALEKSANDAR ŠOŠTARKO; HRVAT; ČRET, ČRET 168; rođ. 30.04.1969; OIB: 87178120471; M
15. MARIO FUČKAR; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGORSKI PUT 5; rođ. 28.06.1984; OIB: 52397711371; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/16
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositeljica liste: ANDREA KAPUSTA

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANDREA KAPUSTA; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 44; rođ. 20.08.1990; OIB: 00865878259; Ž
2. ROBERT BOROŠAK; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 259/A; rođ. 10.11.1988; OIB: 31068513310; M
3. MILAN HALAPIR; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 122; rođ. 20.04.1955; OIB: 00578514062; M
4. MARTINA JAGIĆ; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 7/A; rođ. 16.12.1987; OIB: 56250213796; Ž
5. EMANUEL PLAHUTAR; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 3/H; rođ. 02.03.1988; OIB: 18895251174; M
6. KRISTINA VDOVIĆ; HRVATICA; ČRET, ČRET 48; rođ. 04.12.1988; OIB: 47893454957; Ž
7. JOSIP ŠOŠTARKO; HRVAT; ČRET, ČRET 162; rođ. 16.03.1988; OIB: 77430308864; M
8. IGOR KRUŠEC; HRVAT; GREGUROVEC, GREGUROVEC 1; rođ. 21.08.1984; OIB: 66839634829; M
9. MISLAV BOŽIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 3/H; rođ. 30.01.1975; OIB: 63076907987; M
10. LUCIJA OČIĆ; HRVATICA; GREGUROVEC, GREGUROVEC 17; rođ. 06.12.1992; OIB: 63452292599; Ž
11. JURICA ŠPOLJAR; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 144; rođ. 17.11.1988; OIB: 74493729183; M
12. KRISTIJAN FUČKAR; HRVAT; VIČA SELA, VIČA SELA 35; rođ. 06.07.1982; OIB: 08172700833; M
13. ANA HALAPIR; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 122; rođ. 13.07.1958; OIB: 29789750264; Ž
14. SNJEŽANA KAPUSTA; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 44; rođ. 31.05.1969; OIB: 21714309836; Ž
15. JOSIP KAPUSTA; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 44; rođ. 01.03.1965; OIB: 15419344559; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/18
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: VLADIMIR HUZAK, mr.sig.

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADIMIR HUZAK, mr.sig.; HRVAT; HRŠAK BREG, HRŠAK BREG 40/B; rođ. 15.07.1961; OIB: 91190335827; M
2. MILAN ČANŽEK; HRVAT; JASENOVAC ZAGORSKI, JASENOVAC ZAGORSKI 15; rođ. 21.01.1964; OIB: 07040251163; M
3. SLAVKO GUDIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 16; rođ. 26.04.1948; OIB: 00362778367; M
4. ALEN JELENČIĆ, dipl.oec.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, JAKOBA BADLA 13; rođ. 13.04.1974; OIB: 18736609307; M
5. STJEPAN BEDNJANEC; HRVAT; SELNO, SELNO 142; rođ. 03.03.1962; OIB: 03652609125; M
6. NADA HRŠAK; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 117; rođ. 09.07.1953; OIB: 94916784156; Ž
7. MIRJANA KRIŽNIK, dipl.physioth.; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 263; rođ. 05.04.1969; OIB: 61432109204; Ž
8. IVAN ŠTURMAN, dipl.ing.; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 267; rođ. 20.03.1967; OIB: 29920887921; M
9. TEREZIJA CVEK; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 210; rođ. 25.04.1944; OIB: 81381998416; Ž
10. JOSO ERCEG; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZLATKA BALOKOVIĆA 17; rođ. 03.12.1967; OIB: 68639162861; M
11. ANA GRADIŠKI; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 16/A; rođ. 01.04.1986; OIB: 56488542582; Ž
12. SLAVKO ŽNIDARIĆ, mag.ing.rač.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, TOPLIČKA 6; rođ. 23.10.1979; OIB: 35442423533; M
13. PETRA NOVAK, mag.oec.; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 120; rođ. 06.03.1988; OIB: 48599995051; Ž
14. BOŽIDAR SMUD; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 25/A; rođ. 17.05.1942; OIB: 04729599415; M
15. DUBRAVKO KEREP; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 50; rođ. 01.08.1962; OIB: 42109302616; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/19
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: NENAD ŠOŠTARKO
Kandidatkinje/kandidati:
1. NENAD ŠOŠTARKO; HRVAT; ČRET, ČRET 168/B; rođ. 07.07.1975; OIB: 61290752078; M
2. IVAN FUČEK; HRVAT; JURJEVEC, JURJEVEC 10; rođ. 17.07.1958; OIB: 93429479958; M
3. NEVENKA VNUK; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 1; rođ. 11.06.1974; OIB: 08386519174; Ž
4. MIRKO SINKOVIĆ; HRVAT; MALA ERPENJA, MALA ERPENJA 250; rođ. 09.08.1947; OIB: 95942193574; M
5. MILAN KRAMARIĆ; HRVAT; ORATJE, ORATJE 27; rođ. 06.03.1965; OIB: 73304147173; M
6. MLADEN ŠTURMAN; HRVAT; MATUROVEC, MATUROVEC 5; rođ. 13.05.1964; OIB: 82091532453; M
7. ANĐELKO KRIŠTOFIĆ; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 266; rođ. 11.02.1983; OIB: 80991864515; M
8. BOŽO RUŽAK; HRVAT; ČRET, ČRET 84/B; rođ. 24.08.1978; OIB: 80902509834; M
9. BOŽIDAR HORVATIČEK; HRVAT; VRTNJAKOVEC, VRTNJAKOVEC 81; rođ. 26.12.1981; OIB: 87396337514; M
10. IVANKA OČIĆ; HRVATICA; GREGUROVEC, GREGUROVEC 17; rođ. 23.02.1972; OIB: 78307746994; Ž
11. IVAN TARADEJ; HRVAT; JURJEVEC, JURJEVEC 11; rođ. 29.08.1964; OIB: 19910005835; M
12. ŽELJKO KRANJČEC; HRVAT; ČRET, ČRET 118; rođ. 30.01.1985; OIB: 80024843551; M
13. MARKO HUZAK; HRVAT; HRŠAK BREG, HRŠAK BREG 40/B; rođ. 22.04.1987; OIB: 96737561908; M
14. STJEPAN FUČKAR; HRVAT; VIČA SELA, VIČA SELA 35; rođ. 13.11.1955; OIB: 13238717284; M
15. DAVOR KRAMARIĆ; HRVAT; VIČA SELA, VIČA SELA 44/B; rođ. 27.11.1968; OIB: 89929496963; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/26
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

1.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ZLATKO HORVAT, dr.vet.med.
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: dr.sc. DAMIR PLEČKO, dr.med.
3.HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: FRANJO BARIĆ
4.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositeljica liste: ANDREA KAPUSTA
5.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: VLADIMIR HUZAK, mr.sig.
6.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: NENAD ŠOŠTARKO

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/23
URBROJ: 2197/03-01-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

Kandidat:
VLADIMIR HUZAK, mr.sig.; HRŠAK BREG, HRŠAK BREG 40/B; rođ. 15.07.1961; OIB: 91190335827; M
Zamjenik kandidata:
MILAN ČANŽEK; JASENOVAC ZAGORSKI, JASENOVAC ZAGORSKI 15; rođ. 21.01.1964; OIB: 07040251163; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/24
URBROJ: 2197/03-01-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZLATKA HRŠAK, BOŽENA HRŠAK, JURICA HRŠAK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

Kandidat:
IVAN KOVAČIĆ, prof.pov.; KRAPINSKE TOPLICE, A. AUGUSTINČIĆA 19; rođ. 20.06.1978; OIB: 88204450946; M
Zamjenica kandidata:
KARMELITA PAVLIŠA, dipl.oec.; MATUROVEC, MATUROVEC 25/A; rođ. 13.05.1971; OIB: 20169809511; Ž
KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/22
URBROJ: 2197/03-01-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

Kandidat:
ERNEST SVAŽIĆ; KRAPINSKE TOPLICE, LJUDEVITA GAJA 82; rođ. 20.04.1968; OIB: 10227829051; M
Zamjenik kandidata:
MLADEN ANTOLIĆ; ČRET, ČRET 25; rođ. 26.07.1956; OIB: 87946461128; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/25
URBROJ: 2197/03-01-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

1.Kandidat: VLADIMIR HUZAK, mr.sig.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: MILAN ČANŽEK
2.Kandidat: IVAN KOVAČIĆ, prof.pov.
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenica kandidata: KARMELITA PAVLIŠA, dipl.oec.
3.Kandidat: ERNEST SVAŽIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Zamjenik kandidata: MLADEN ANTOLIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

OPĆINA KUMROVEC
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/10
URBROJ: 2135-05-13-03-02
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KUMROVEC

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: MILIVOJ PREKRATIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILIVOJ PREKRATIĆ; HRVAT; DUGNJEVEC, DUGNJEVEC 13; rođ. 29.10.1963; OIB: 24346513780; M
2. IVICA BROZ; HRVAT; KUMROVEC, ULICA JOSIPA BROZA 16; rođ. 12.05.1974; OIB: 90337346617; M
3. TOMICA BROZ; HRVAT; KLADNIK, KLADNIK 48; rođ. 25.10.1974; OIB: 98177144961; M
4. SUZANA MOGULJAK; HRVATICA; RAZVOR, RAZVOR 32; rođ. 24.07.1973; OIB: 25419921738; Ž
5. ALBIN GREBLIČKI; HRVAT; RAZDRTO TUHELJSKO, RAZDRTO TUHELJSKO 54; rođ. 23.01.1965; OIB: 43233673914; M
6. HRVOJE BEDENIKOVIĆ; HRVAT; KUMROVEC, ULICA PLEŠIVICA 11; rođ. 14.11.1969; OIB: 37476001811; M
7. SVETLANA ŽUPANIĆ; HRVATICA; VELINCI, VELINCI 16; rođ. 12.10.1972; OIB: 29197570101; Ž
8. ZVONKO ŽUPANIĆ; HRVAT; DONJI ŠKRNIK, DONJI ŠKRNIK 62; rođ. 18.06.1971; OIB: 10384500645; M
9. JOSIP PREKRATIĆ; HRVAT; DUGNJEVEC, DUGNJEVEC 13; rođ. 06.01.1993; OIB: 77265645734; M
10. MLADEN PEČNIK; HRVAT; KUMROVEC, ULICA PLEŠIVICA 1; rođ. 26.01.1963; OIB: 37661930893; M
11. NIKOLA ŠKVORC; HRVAT; RAVNO BREZJE, RAVNO BREZJE 26; rođ. 15.03.1991; OIB: 73461744668; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/10
URBROJ: 2135-05-13-03-01
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KUMROVEC

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ROBERT ŠPLAJT

Kandidatkinje/kandidati:
1. ROBERT ŠPLAJT; HRVAT; RAZVOR, RAZVOR 15; rođ. 29.10.1977; OIB: 22579371086; M
2. MARIO LONČAR; HRVAT; RAZVOR, RAZVOR 39; rođ. 06.12.1968; OIB: 47013096771; M
3. VILIM ŽUPANIĆ; HRVAT; KUMROVEC, LONČAROV PUT 12; rođ. 30.03.1977; OIB: 64128195829; M
4. VALENTINA BERC; HRVATICA; KLADNIK, KLADNIK 36; rođ. 08.01.1987; OIB: 15145461066; Ž
5. BOŽO IVEKOVIĆ; HRVAT; RAVNO BREZJE, RAVNO BREZJE 75/A; rođ. 06.07.1970; OIB: 11215943097; M
6. MLADEN CVETKO; HRVAT; RAVNO BREZJE, RAVNO BREZJE 12/A; rođ. 09.03.1971; OIB: 80756810407; M
7. DANIJELA LONČAR; HRVATICA; RAZVOR, RAZVOR 39; rođ. 28.01.1992; OIB: 00688436629; Ž
8. IVAN FIKET; HRVAT; RISVICA, RISVICA 53; rođ. 29.06.1990; OIB: 80450075098; M
9. MARKO LONČAR; HRVAT; RAZVOR, RAZVOR 57; rođ. 18.06.1986; OIB: 97680878968; M
10. PETRA TOMAŠINJAK ŠPLAJT; HRVATICA; RAZVOR, RAZVOR 15; rođ. 15.10.1982; OIB: 98423370843; Ž
11. DENIS SPORIŠ; HRVAT; KLADNIK, KLADNIK 3; rođ. 08.08.1993; OIB: 90564594871; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/10
URBROJ: 2135-05-13-03-03
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KUMROVEC

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DRAGUTIN ULAMA

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGUTIN ULAMA; HRVAT; KUMROVEC, ULICA JOSIPA BROZA 52; rođ. 23.10.1970; OIB: 83178881967; M
2. SREČKO BLAŽIČKO; HRVAT; RISVICA, RISVICA 15/A; rođ. 01.12.1953; OIB: 86890267576; M
3. LIDIJA BAN ŽUPANIĆ; HRVATICA; RAZVOR, RAZVOR 71; rođ. 27.09.1981; OIB: 45857333900; Ž
4. IVAN MIKŠA; HRVAT; KUMROVEC, ULICA JOSIPA BROZA 6; rođ. 15.07.1950; OIB: 68191926799; M
5. HASAN BRKIĆ; BOŠNJAK; PODGORA, PODGORA 20; rođ. 20.01.1964; OIB: 37411832445; M
6. SAŠA BARDAK; HRVAT; KUMROVEC, ULICA JOSIPA BROZA 1; rođ. 19.04.1983; OIB: 25451355588; M
7. DAVOR ŽUPANIĆ; HRVAT; DONJI ŠKRNIK, DONJI ŠKRNIK 15; rođ. 13.05.1976; OIB: 24602813094; M
8. BOJANA KRAJCAR; HRVATICA; KLADNIK, KLADNIK 56; rođ. 29.11.1981; OIB: 57506388835; Ž
9. ZVONKO SPORIŠ; HRVAT; DONJI ŠKRNIK, DONJI ŠKRNIK 74; rođ. 11.06.1966; OIB: 29141086397; M
10. VERA IVEKOVIĆ; HRVATICA; KUMROVEC, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 5; rođ. 18.06.1957; OIB: 12597359643; Ž
11. ĐURĐICA BRAČUN; HRVATICA; DUGNJEVEC, DUGNJEVEC 24; rođ. 03.11.1970; OIB: 35596171477; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/12
URBROJ: 2135-05-13-03-02
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KUMROVEC

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: MILIVOJ PREKRATIĆ
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ROBERT ŠPLAJT
3.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DRAGUTIN ULAMA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/11
URBROJ: 2135-05-13-03-01
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KUMROVEC

Kandidat:
DRAGUTIN ULAMA; KUMROVEC, ULICA JOSIPA BROZA 52; rođ. 23.10.1970; OIB: 83178881967; M
Zamjenik kandidata:
ŽELIMIR VLAISAVLJEVIĆ; KUMROVEC, LONČAROV PUT 17; rođ. 07.04.1981; OIB: 06350167512; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/12
URBROJ: 2135-05-13-03-01
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KUMROVEC

1.Kandidat: DRAGUTIN ULAMA
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: ŽELIMIR VLAISAVLJEVIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

OPĆINA LOBOR
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-22
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE LOBOR

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: ERVIN MARTINUŠ, mag.ing.agr.

Kandidatkinje/kandidati:
1.ERVIN MARTINUŠ, mag.ing.agr.; HRVAT; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 20; rođ. 27.06.1976; OIB: 12781723363; M
2.ZVONIMIR HUBAK; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 2; rođ. 03.12.1962; OIB: 65328904410; M
3.ZORAN POŽGAJ; HRVAT; MARKUŠBRIJEG, MARKUŠBRIJEG 133; rođ. 01.04.1975; OIB: 48584095476; M
4.JOSIP HORVAT; HRVAT; VELIKA PETROVAGORSKA, VELIKA PETROVAGORSKA 37; rođ. 16.02.1960; OIB: 57359680586; M
5.VLADIMIR MATEJAŠ, prof.; HRVAT; LOBOR, ULICA MATIJE GUPCA 25; rođ. 29.01.1977; OIB: 01664289620; M
6.VLADIMIR PLANCUTIĆ; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 121; rođ. 16.01.1956; OIB: 76956951109; M
7.BRANKO ŠALA; HRVAT; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 45; rođ. 15.05.1959; OIB: 23339095625; M
8.MIROSLAV SMETIŠKO, bacc.oecc; HRVAT; VELIKA PETROVAGORSKA, VELIKA PETROVAGORSKA 18; rođ. 13.02.1989; OIB: 14950620842; M
9.MIRKO MARTINUŠ, bacc.ing.agr.; HRVAT; LOBOR, TRG SVETE ANE 10; rođ. 22.12.1987; OIB: 33747051795; M
10.TOMISLAV HUBAK; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 2; rođ. 02.03.1993; OIB: 15450448723; M
11.LUKA ĐUKEZ; HRVAT; MARKUŠBRIJEG, MARKUŠBRIJEG 127/F; rođ. 06.08.1986; OIB: 79538146936; M
12.ZLATKO TUŠEK; HRVAT; PETROVA GORA, PETROVA GORA 156; rođ. 28.03.1953; OIB: 27067607662; M
13.BOŽIDAR LABAŠ; HRVAT; STARI GOLUBOVEC, STARI GOLUBOVEC 85/G; rođ. 07.10.1955; OIB: 89213691697; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-23
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE LOBOR

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: BOŽIDAR MARKUŠ

Kandidatkinje/kandidati:
1.BOŽIDAR MARKUŠ; HRVAT; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 29; rođ. 01.01.1947; OIB: 54330804426; M
2.NATAŠA BRLEČIĆ; HRVATICA; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 33; rođ. 04.05.1966; OIB: 25146633355; Ž
3.DANIJEL ŠUTI; HRVAT; LOBOR, PEČINSKA ULICA 12; rođ. 27.06.1948; OIB: 30131072291; M
4.MLADEN MIKAC; HRVAT; PETROVA GORA, PETROVA GORA 144/A; rođ. 08.10.1971; OIB: 60544074506; M
5.VLADIMIR KOVAČIĆ; HRVAT; PETROVA GORA, PETROVA GORA 138; rođ. 16.09.1954; OIB: 69094580869; M
6.IVAN FEREK; HRVAT; LOBOR, ULICA MATIJE GUPCA 6; rođ. 08.10.1953; OIB: 41782776653; M
7.BOŽIDAR ŠUTI; HRVAT; LOBOR, PEČINSKA ULICA 15; rođ. 21.12.1961; OIB: 77745896044; M
8.MIRKO MIKAC; HRVAT; VELIKA PETROVAGORSKA, VELIKA PETROVAGORSKA 22; rođ. 07.08.1978; OIB: 84515019078; M
9.PAULA BENKOVIĆ; HRVATICA; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 112; rođ. 14.02.1994; OIB: 29947759028; Ž
10.MARIO MENDEK; HRVAT; PETROVA GORA, PETROVA GORA 146; rođ. 20.01.1977; OIB: 39358122001; M
11.MARIO GREGURIĆ; HRVAT; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 151; rođ. 17.04.1990; OIB: 69936041824; M
12.ZLATKO BRLEČIĆ; HRVAT; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 38; rođ. 01.04.1963; OIB: 95773517495; M
13.ZLATKO VLAHEK; HRVAT; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 44/B; rođ. 07.03.1959; OIB: 77127330229; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-20
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE LOBOR

HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: JOSIP JAJTIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.JOSIP JAJTIĆ; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 43/A; rođ. 01.01.1949; OIB: 76735955063; M
2.JOSIP LEVAK; HRVAT; PETROVA GORA, PETROVA GORA 165; rođ. 30.08.1952; OIB: 04208164180; M
3.DAMIR ZGAZIVODA; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 71/ 001; rođ. 17.04.1976; OIB: 01603554301; M
4.JASMINA BENČIĆ; HRVATICA; LOBOR, PEČINSKA ULICA 6; rođ. 17.06.1972; OIB: 16094617607; Ž
5.STJEPAN ZGAZIVODA; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 63; rođ. 06.11.1956; OIB: 32485411834; M
6.IVAN RIHTARIĆ; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 114; rođ. 11.02.1954; OIB: 82711339573; M
7.JOSIP RIZMAN; HRVAT; VINIPOTOK, VINIPOTOK 64; rođ. 26.08.1985; OIB: 96649206404; M
8.MARIO KESAK; HRVAT; LOBOR, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 1; rođ. 30.03.1987; OIB: 10754187906; M
9.SLAVKO LUKAVEČKI; HRVAT; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 46/A; rođ. 24.07.1959; OIB: 24883900487; M
10.KREŠO FEREK; HRVAT; LOBOR, ULICA MATIJE GUPCA 6; rođ. 15.01.1975; OIB: 56588161996; M
11.DRAGUTIN BEHIN; HRVAT; STARI GOLUBOVEC, STARI GOLUBOVEC 75/A; rođ. 14.02.1954; OIB: 50866683294; M
12.MARTIN RIHTARIĆ; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 114; rođ. 22.03.1988; OIB: 84426463102; M
13.JELENA RIHTARIĆ; HRVATICA; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 114; rođ. 28.03.1987; OIB: 49885046540; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-21
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE LOBOR

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: IVAN HORVAT

Kandidatkinje/kandidati:
1.IVAN HORVAT; HRVAT; LOBOR, ULICA FRANJE HORVATA KIŠA 4; rođ. 10.03.1983; OIB: 08815229473; M
2.KRUNOSLAV GOČEN; HRVAT; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 48; rođ. 12.01.1982; OIB: 12835047430; M
3.TOMO VRLEC; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 47; rođ. 21.01.1975; OIB: 45745407004; M
4.MATEA MATEJAŠ; HRVATICA; LOBOR, ULICA AUGUSTA ŠENOE 3; rođ. 27.09.1989; OIB: 43842756189; Ž
5.MARIO MARTINUŠ; HRVAT; LOBOR, TRG SVETE ANE 12; rođ. 13.08.1976; OIB: 13198830982; M
6.JASMINA MATEJAŠ KEREP; HRVATICA; LOBOR, ULICA AUGUSTA ŠENOE 3; rođ. 27.04.1988; OIB: 72546467242; Ž
7.MIRON JAJTIĆ; HRVAT; MARKUŠBRIJEG, MARKUŠBRIJEG 127/G; rođ. 06.01.1982; OIB: 76885612500; M
8.VALENTINA VRLEC; HRVATICA; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 47; rođ. 15.09.1976; OIB: 83094096233; Ž
9.ANDREJA HORVAT; HRVATICA; LOBOR, ULICA FRANJE HORVATA KIŠA 4; rođ. 10.06.1979; OIB: 53625250143; Ž
10.KRISTIJAN BEZAK; HRVAT; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 36; rođ. 15.03.1978; OIB: 35169515118; M
11.IVANČICA GOČEN; HRVATICA; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 48; rođ. 15.05.1979; OIB: 69413581416; Ž
12.VJEKOSLAV KEREP; HRVAT; LOBOR, TRG SVETE ANE 8; rođ. 02.08.1981; OIB: 88591667138; M
13.MARTINA BALIĆ; HRVATICA; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 50; rođ. 03.02.1986; OIB: 73520072634; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-24
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE LOBOR

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: ERVIN MARTINUŠ, mag.ing.agr.
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: BOŽIDAR MARKUŠ
3.HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: JOSIP JAJTIĆ
4.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: IVAN HORVAT

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-17
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaLJUBICA JEMBRIH, JOSIP JAJTIĆ, ŽELJKO JEMBRIH, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE LOBOR

Kandidat:
ŽELJKO JAJTIĆ; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 43/A; rođ. 07.10.1970; OIB: 02395608004; M
Zamjenik kandidata:
BRANKO MUTAK; PETROVA GORA, PETROVA GORA 9/A; rođ. 25.01.1979; OIB: 74105439988; M
KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-19
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE LOBOR

Kandidat:
BOŽIDAR MARKUŠ; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 29; rođ. 01.01.1947; OIB: 54330804426; M
Zamjenica kandidata:
NATAŠA BRLEČIĆ; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 33; rođ. 04.05.1966; OIB: 25146633355; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-18
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE LOBOR

Kandidat:
ANDRIJA SMETIŠKO; VELIKA PETROVAGORSKA, VELIKA PETROVAGORSKA 18; rođ. 09.03.1963; OIB: 53272794039; M
Zamjenik kandidata:
DRAGUTIN ADANIĆ; MARKUŠBRIJEG, MARKUŠBRIJEG 127/B; rođ. 13.11.1971; OIB: 69522939984; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-20
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE LOBOR

1.Kandidat: ŽELJKO JAJTIĆ
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: BRANKO MUTAK
2.Kandidat: BOŽIDAR MARKUŠ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenica kandidata: NATAŠA BRLEČIĆ
3.Kandidat: ANDRIJA SMETIŠKO
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: DRAGUTIN ADANIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA

OPĆINA MAČE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-46
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MAČE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN SOKOLIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN SOKOLIĆ; HRVAT; VUKANCI, VUKANCI 59; rođ. 23.06.1961; OIB: 76214162833; M
2. ZVONKO SREČIĆ; HRVAT; MAČE, MAČE 161; rođ. 22.03.1953; OIB: 73182641438; M
3. NIKOLA LIHTAR; HRVAT; MAČE, MAČE 133; rođ. 10.04.1943; OIB: 16102112745; M
4. JELENA GALIC; HRVATICA; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 87; rođ. 12.08.1988; OIB: 10779008401; Ž
5. ALOJZ BILJAK; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 24/A; rođ. 20.03.1956; OIB: 56095635825; M
6. STJEPAN ŠPOLJAR; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 37/A; rođ. 05.12.1967; OIB: 01010495504; M
7. JOSIP HERCEG; HRVAT; MAČE, MAČE 55; rođ. 02.01.1948; OIB: 36044933676; M
8. DAMIR VARGA; HRVAT; MAČE, MAČE 160/A; rođ. 11.10.1986; OIB: 01763370311; M
9. MLADEN TUŠKAN; HRVAT; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 4/A; rođ. 03.05.1947; OIB: 39203700316; M
10. VESNA PETANJEK; HRVATICA; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 87/A; rođ. 30.03.1964; OIB: 99446776626; Ž
11. IVAN ANDROIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 22; rođ. 08.01.1958; OIB: 48351566192; M
12. MAGDALENA PAVLAKOVIĆ; HRVATICA; MAČE, MAČE 164; rođ. 03.01.1990; OIB: 69723022410; Ž
13. MARIJA KOCIJAN; HRVATICA; MAČE, MAČE 168/B; rođ. 07.06.1956; OIB: 60040237901; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-46
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MAČE

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: STJEPAN ANDROIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN ANDROIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 12/B; rođ. 28.07.1969; OIB: 05801940529; M
2. ŽELJKO KROFLIN; HRVAT; VELIKI BUKOVEC, VELIKI BUKOVEC 11; rođ. 29.11.1963; OIB: 91557804655; M
3. KREŠO TRČAK; HRVAT; VELIKI BUKOVEC, VELIKI BUKOVEC 77; rođ. 01.06.1964; OIB: 27142344838; M
4. BOŽIDAR HABULIN; HRVAT; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 3; rođ. 23.12.1979; OIB: 36222051749; M
5. PERO VRBEK; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 6; rođ. 09.09.1964; OIB: 28062169917; M
6. VALENTINA BODALEC; HRVATICA; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 12; rođ. 07.02.1987; OIB: 54738568410; Ž
7. FRANJO SEDAK; HRVAT; MAČE, MAČE 158; rođ. 30.09.1966; OIB: 35721058529; M
8. DAMIR ŠPOLJAR; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 44; rođ. 19.11.1971; OIB: 83797752093; M
9. MIROSLAV FEREK; HRVAT; MAČE, MAČE 79/A; rođ. 01.08.1980; OIB: 34901281918; M
10. MARIO CERČIĆ; HRVAT; MALI KOMOR, MALI KOMOR 39/A; rođ. 13.12.1973; OIB: 00037345991; M
11. ŽELJKO BOBINEC; HRVAT; MAČE, MAČE 94; rođ. 20.06.1954; OIB: 10596696405; M
12. ZLATKO HERCEG; HRVAT; VELIKI BUKOVEC, VELIKI BUKOVEC 30/A; rođ. 08.10.1965; OIB: 30377409617; M
13. JOSIP HEREK; HRVAT; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 61/B; rođ. 30.01.1972; OIB: 03171895323; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA

 REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-46
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MAČE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: VALENTINA BENČIĆ, bacc.oec

Kandidatkinje/kandidati:
1. VALENTINA BENČIĆ, bacc.oec; HRVATICA; PERŠAVES, PERŠAVES 46/B; rođ. 13.11.1983; OIB: 72719429739; Ž
2. mr.sc. ZDRAVKO TKALEC; HRVAT; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 18/E; rođ. 18.08.1957; OIB: 03274462681; M
3. IVAN HERCEG; HRVAT; MAČE, MAČE 154/A; rođ. 11.06.1959; OIB: 54359367892; M
4. DEAN HORVAT; HRVAT; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 15/A; rođ. 30.11.1988; OIB: 07434123391; M
5. ZDRAVKA MUTAK; HRVATICA; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 2; rođ. 09.10.1946; OIB: 33216762449; Ž
6. ROBERT KIPA; HRVAT; MAČE, MAČE 154; rođ. 10.08.1990; OIB: 01971893302; M
7. LADISLAV JAMBREKOVIĆ; HRVAT; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 24; rođ. 24.04.1981; OIB: 98391601724; M
8. MIRJANA SEDLAR; HRVATICA; VUKANCI, VUKANCI 13; rođ. 09.04.1974; OIB: 64188867485; Ž
9. DRAGO KNOK; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 102/A; rođ. 26.02.1977; OIB: 59198901588; M
10. NEVENKO HORVAT; HRVAT; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 15/A; rođ. 05.03.1966; OIB: 72639128286; M
11. ANDRIJA TRČAK; HRVAT; VELIKI BUKOVEC, VELIKI BUKOVEC 13; rođ. 05.01.1938; OIB: 39136529502; M
12. JOSIP LIHTAR; HRVAT; VELIKI BUKOVEC, VELIKI BUKOVEC 21; rođ. 02.03.1947; OIB: 84142641821; M
13. ZDRAVKO BENČIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 46/B; rođ. 13.09.1953; OIB: 59477989118; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-46
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MAČE

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: VLADIMIR BABIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADIMIR BABIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 120/A; rođ. 04.07.1959; OIB: 70196891029; M
2. FRANJO SPEVEC; HRVAT; VUKANCI, VUKANCI 79; rođ. 14.05.1952; OIB: 56848688871; M
3. JOSIP KNOK; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 102; rođ. 23.04.1964; OIB: 05241262293; M
4. DARKO SINKOVIĆ; HRVAT; MAČE, MAČE 169/A; rođ. 27.08.1969; OIB: 15302714023; M
5. IVAN PTIČAR; HRVAT; MAČE, MAČE 76; rođ. 26.07.1951; OIB: 47465547344; M
6. SUZANA PETRIĆ; HRVATICA; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 43; rođ. 11.05.1980; OIB: 26566298599; Ž
7. BORIS FOLNOVIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 96; rođ. 09.07.1958; OIB: 43709226071; M
8. JOSIP ŠČAPEC; HRVAT; DELKOVEC, DELKOVEC 18/ 1; rođ. 16.05.1966; OIB: 36177972857; M
9. STJEPAN BEGEDIN; HRVAT; DELKOVEC, DELKOVEC 39; rođ. 09.07.1970; OIB: 65161672375; M
10. VLADO BUJAN; HRVAT; FRKULJEVEC PERŠAVEŠKI, FRKULJEVEC PERŠAVESKI 12/A; rođ. 19.05.1989; OIB: 83220507233; M
11. ŽELJKA ŠČAPEC; HRVATICA; DELKOVEC, DELKOVEC 28; rođ. 30.06.1975; OIB: 95151630131; Ž
12. IVICA BABIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 102/F; rođ. 16.03.1979; OIB: 57806846337; M
13. JOSIP ŠČAPEC; HRVAT; DELKOVEC, DELKOVEC 16; rođ. 06.02.1984; OIB: 00687404048; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-46
MAČE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MAČE

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN SOKOLIĆ
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: STJEPAN ANDROIĆ
3.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: VALENTINA BENČIĆ, bacc.oec
4.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: VLADIMIR BABIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-45
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MAČE

Kandidat:
VLADIMIR BABIĆ; PERŠAVES, PERŠAVES 120/A; rođ. 04.07.1959; OIB: 70196891029; M
Zamjenik kandidata:
DARKO SINKOVIĆ; MAČE, MAČE 169/A; rođ. 27.08.1969; OIB: 15302714023; M

Predlagatelj:
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-45
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MAČE

Kandidatkinja:
VALENTINA BENČIĆ, bacc.oec; PERŠAVES, PERŠAVES 46/B; rođ. 13.11.1983; OIB: 72719429739; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
mr.sc. ZDRAVKO TKALEC; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 18/E; rođ. 18.08.1957; OIB: 03274462681; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-45
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MAČE

Kandidat:
MLADEN SEDAK-BENČIĆ; MAČE, MAČE 88/A; rođ. 17.12.1959; OIB: 82167028889; M
Zamjenik kandidata:
STJEPAN ANDROIĆ; PERŠAVES, PERŠAVES 12/B; rođ. 28.07.1969; OIB: 05801940529; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-45
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MAČE

Kandidat:
STJEPAN SOKOLIĆ; VUKANCI, VUKANCI 59; rođ. 23.06.1961; OIB: 76214162833; M
Zamjenik kandidata:
ZVONKO SREČIĆ; MAČE, MAČE 161; rođ. 22.03.1953; OIB: 73182641438; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-45
MAČE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MAČE

1.Kandidat: VLADIMIR BABIĆ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: DARKO SINKOVIĆ
2.Kandidatkinja: VALENTINA BENČIĆ, bacc.oec
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidatkinje: mr.sc. ZDRAVKO TKALEC
3.Kandidat: MLADEN SEDAK-BENČIĆ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: STJEPAN ANDROIĆ
4.Kandidat: STJEPAN SOKOLIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: ZVONKO SREČIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA

OPĆINA MARIJA BISTRICA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-8
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: NEDELJKO BRZAJ

Kandidatkinje/kandidati:
1. NEDELJKO BRZAJ; HRVAT; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 57; rođ. 19.07.1970; OIB: 08518247771; M
2. MARIO ŠALAMUN; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 95; rođ. 31.08.1981; OIB: 24847928643; M
3. MLADEN ČEFKO; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 168; rođ. 20.12.1970; OIB: 81709294641; M
4. IVAN GABUD; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 12/A; rođ. 26.02.1960; OIB: 84293155064; M
5. ZDRAVKO PRUGOVEČKI; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 137; rođ. 27.03.1966; OIB: 28283964460; M
6. JOSIP PRUGOVEČKI; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 126/B; rođ. 23.12.1991; OIB: 23850661985; M
7. JASMINA PETRIC; HRVATICA; PODGRAĐE, PODGRAĐE 63; rođ. 14.08.1974; OIB: 25813748011; Ž
8. BRANKA TOTOVIĆ; HRVATICA; PODGRAĐE, PODGRAĐE 76/A; rođ. 22.06.1958; OIB: 93890369487; Ž
9. KRUNO PRLIĆ; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 202; rođ. 16.01.1990; OIB: 35114864886; M
10. IVAN KLEMAR; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 82; rođ. 31.10.1981; OIB: 28969777759; M
11. ŽELJKO PISK; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 78; rođ. 25.11.1959; OIB: 25057245203; M
12. BOŽIDAR GABUD; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 54; rođ. 15.01.1970; OIB: 04288954030; M
13. IVICA TOMORAD; HRVAT; PODGRAĐE, PODGRAĐE 18/B; rođ. 15.04.1989; OIB: 80648493719; M
14. MARTIN JELEČKI; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 121/E; rođ. 05.08.1994; OIB: 89638351615; M
15. MARIO ŠVALJEK; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 7/C; rođ. 30.09.1977; OIB: 15241631818; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-6
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: JOSIP MILIČKI ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP MILIČKI, ing.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, ULICA LJUDEVITA GAJA 8; rođ. 21.09.1969; OIB: 94645315646; M
2. DUBRAVKA BARTOLOVIĆ; HRVATICA; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 191/A; rođ. 16.05.1974; OIB: 78092884557; Ž
3. TEODOR ŠVALJEK, ing.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 94; rođ. 05.03.1973; OIB: 19065783699; M
4. JOSIP DOLČIĆ, prof.; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 219; rođ. 29.10.1985; OIB: 72205639410; M
5. DUBRAVKA BOC, mag.oecc; HRVATICA; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 281; rođ. 29.10.1975; OIB: 40716165010; Ž
6. SANJA KOVAČIĆ, dr.sc.; HRVATICA; MARIJA BISTRICA, GORNJOSELSKA ULICA 2; rođ. 03.03.1970; OIB: 70299584170; Ž
7. IGNAC BABIĆ; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 47/ 001; rođ. 30.11.1954; OIB: 75217509800; M
8. NIKOLA MEŠTROVIĆ; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 69/C; rođ. 01.12.1989; OIB: 09989680096; M
9. ŽELJKO NOVAK, dipl.ing.šum; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 63; rođ. 05.03.1965; OIB: 09479160867; M
10. STJEPAN GORIČKI; HRVAT; PODGRAĐE, PODGRAĐE 67; rođ. 04.04.1974; OIB: 94967535786; M
11. ZLATKO IVAK; HRVAT; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 80; rođ. 26.02.1973; OIB: 62721069591; M
12. MILAN HRASTOVIĆ; HRVAT; LAZ STUBIČKI, LAZ STUBIČKI 69/A; rođ. 19.10.1984; OIB: 62145977309; M
13. ŽELJKO JAKOPEC; HRVAT; SELNICA, SELNICA 144; rođ. 18.09.1965; OIB: 59080223208; M
14. ŽELJKO PUGAR; HRVAT; POLJANICA BISTRIČKA, POLJANICA BISTRIČKA 82; rođ. 25.07.1959; OIB: 35468104326; M
15. JOSIP KRAJAČIĆ; HRVAT; SELNICA, SELNICA 191; rođ. 06.01.1927; OIB: 11188691449; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-10
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: IVAN PALANOVIĆ ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN PALANOVIĆ, ing.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, ŠOPĆEV PROLAZ 16/A; rođ. 25.03.1958; OIB: 66957633869; M
2. JURICA MITREČIĆ, upr.pr.; HRVAT; SELNICA, SELNICA 47; rođ. 19.04.1983; OIB: 56085496039; M
3. VLADO LESKOVAR; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 155; rođ. 20.07.1961; OIB: 80438586903; M
4. STJEPAN GABUD; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 34; rođ. 16.12.1948; OIB: 20487359101; M
5. MARINKO MICAK, prof.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, ŠOPĆEV PROLAZ 12; rođ. 10.09.1967; OIB: 78756310514; M
6. DEAN BAHMET; HRVAT; PODGRAĐE, PODGRAĐE 34/A; rođ. 16.02.1976; OIB: 29816240866; M
7. ZVONIMIR JELEČKI; HRVAT; POLJANICA BISTRIČKA, POLJANICA BISTRIČKA 19; rođ. 06.10.1962; OIB: 74857447890; M
8. ANITA GABUD; HRVATICA; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 34; rođ. 10.05.1992; OIB: 21244758663; Ž
9. MLADEN MARŠIĆ; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 80; rođ. 12.12.1954; OIB: 69251144769; M
10. IVAN KUK; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 69/A; rođ. 29.07.1955; OIB: 71589885116; M
11. JURAJ PTIĆ; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 270; rođ. 15.11.1964; OIB: 20109737059; M
12. ŠTEFICA KRALJ; HRVATICA; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 8; rođ. 18.12.1969; OIB: 07134893422; Ž
13. DRAŽEN MIKUŠ, ing.; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 272/D; rođ. 08.04.1976; OIB: 71226028014; M
14. JOSIP ČEHKO; HRVAT; SELNICA, SELNICA 226; rođ. 30.09.1982; OIB: 41465155210; M
15. SUZANA ŠILTIĆ; HRVATICA; MARIJA BISTRICA, ZAGREBAČKA ULICA 5; rođ. 22.08.1962; OIB: 63834460305; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-5
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: STJEPAN MEŠTROVIĆ dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN MEŠTROVIĆ, dipl.ing.; HRVAT; SELNICA, SELNICA 47/C; rođ. 05.09.1968; OIB: 25321564659; M
2. JELENA HOIĆ TKALEC, ing.san.; HRVATICA; SELNICA, SELNICA 177; rođ. 18.03.1983; OIB: 44506255968; Ž
3. ŽELJKO KAMENAR; HRVAT; SELNICA, SELNICA 80; rođ. 20.10.1959; OIB: 70862661782; M
4. KRISTINA MEŠTROVIĆ; HRVATICA; SELNICA, SELNICA 134; rođ. 28.01.1980; OIB: 08674162734; Ž
5. IVAN MEŠTROVIĆ; HRVAT; SELNICA, SELNICA 134; rođ. 08.03.1969; OIB: 12551283474; M
6. BOJAN TKALEC, dipl.oec.; HRVAT; SELNICA, SELNICA 177; rođ. 16.08.1983; OIB: 66031703206; M
7. JOSIP ČUKMAN; HRVAT; SELNICA, SELNICA 155; rođ. 25.10.1948; OIB: 69504869207; M
8. NIKOLA KUŠIĆ; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 141/F; rođ. 25.11.1988; OIB: 01279009960; M
9. STJEPAN PRUGOVEČKI; HRVAT; MARIJA BISTRICA, ULICA LJUDEVITA GAJA 28; rođ. 17.10.1967; OIB: 99300419648; M
10. ŽELJKA HOIĆ; HRVATICA; SELNICA, SELNICA 177; rođ. 14.05.1962; OIB: 80386981453; Ž
11. KATARINA JAKOPEC; HRVATICA; SELNICA, SELNICA 144; rođ. 08.09.1993; OIB: 53369254974; Ž
12. MATIJA KLEMAR; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 84; rođ. 07.11.1989; OIB: 04709491572; M
13. VLASTA HABAZIN; HRVATICA; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 39; rođ. 30.05.1970; OIB: 92053797197; Ž
14. JURAJ KUŠT; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 87; rođ. 31.03.1956; OIB: 77874817438; M
15. MARIJA HOIĆ; HRVATICA; SELNICA, SELNICA 177; rođ. 10.07.1986; OIB: 79471420370; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-7
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN MUHEK dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN MUHEK, dipl.ing.; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 18; rođ. 06.12.1954; OIB: 47115569656; M
2. DRAGICA DIJANIĆ; HRVATICA; MARIJA BISTRICA, ZAGREBAČKA ULICA 21; rođ. 25.10.1949; OIB: 56421856053; Ž
3. BRANIMIRA GLAVICA; HRVATICA; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 129; rođ. 27.11.1975; OIB: 75618795313; Ž
4. DAMIR MILOŠIĆ, mag.oecc; HRVAT; SELNICA, SELNICA 21; rođ. 08.03.1975; OIB: 37437508288; M
5. IVAN BERTOVIĆ; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 44; rođ. 13.09.1954; OIB: 27745411304; M
6. MLADEN MICAK, dipl.ing.; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 69/A; rođ. 18.01.1978; OIB: 46794760066; M
7. KATICA HABAZIN, dr.vet.med.; HRVATICA; MARIJA BISTRICA, STUBIČKA CESTA 47; rođ. 31.10.1958; OIB: 88145270361; Ž
8. MARIJAN SEMPER; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 4/C; rođ. 13.07.1961; OIB: 88786762822; M
9. MARTINA JELEČKI, dipl.soc.rad.; HRVATICA; GLOBOČEC, GLOBOČEC 45/A; rođ. 18.08.1983; OIB: 85481293270; Ž
10. IVAN MESAR; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 129; rođ. 28.01.1956; OIB: 27018176829; M
11. DRAGUTIN HABAZIN; HRVAT; POLJANICA BISTRIČKA, POLJANICA BISTRIČKA 243/A; rođ. 06.10.1959; OIB: 34489317636; M
12. ZLATA BOGOVIĆ; HRVATICA; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 2; rođ. 25.11.1929; OIB: 11207996688; Ž
13. VIŠESLAV ĆUK, dr.sc.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 88; rođ. 20.02.1963; OIB: 76004345418; M
14. MLADEN GABUD; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 32; rođ. 20.05.1980; OIB: 61616899807; M
15. IVAN FLEGAR, ing.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 21; rođ. 28.07.1952; OIB: 64045797529; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-9
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ZVONKO ŽUPANIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZVONKO ŽUPANIĆ; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 103; rođ. 17.11.1948; OIB: 57516180255; M
2. ŽARKO MEZAK, dr.med.; HRVAT; SELNICA, SELNICA 84; rođ. 24.06.1961; OIB: 74919831139; M
3. ZVONKO HABAZIN; HRVAT; POLJANICA BISTRIČKA, POLJANICA BISTRIČKA 181; rođ. 21.08.1965; OIB: 06917412638; M
4. MARIJAN BUTKO; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 24; rođ. 23.04.1967; OIB: 18571651741; M
5. STJEPAN BUKVIĆ; HRVAT; SELNICA, SELNICA 39; rođ. 02.07.1964; OIB: 04827751733; M
6. MATO VAJDIĆ; HRVAT; SELNICA, SELNICA 1; rođ. 06.11.1950; OIB: 81817786375; M
7. STJEPAN DUK; HRVAT; PODGRAĐE, PODGRAĐE 82/A; rođ. 17.01.1967; OIB: 01072967273; M
8. STJEPAN DIJANIĆ; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 17/ 001; rođ. 28.05.1955; OIB: 92380589141; M
9. MLADEN MIKETIĆ; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 61; rođ. 05.12.1959; OIB: 76270699054; M
10. ZVONIMIR KUREŠIĆ; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 58/I; rođ. 10.03.1958; OIB: 10329095894; M
11. ŠTEFICA BRKO; HRVATICA; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 273; rođ. 10.06.1984; OIB: 68755464198; Ž
12. JOSIP PAVLOVIĆ; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 133; rođ. 10.03.1963; OIB: 98102701724; M
13. MARIO LISAK; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 135; rođ. 10.06.1982; OIB: 01482024958; M
14. ZVONIMIR MEZAK; HRVAT; SELNICA, SELNICA 84; rođ. 08.06.1932; OIB: 36569892741; M
15. IVANA BRKO; HRVATICA; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 273; rođ. 03.08.1993; OIB: 40367762387; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-12
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

1. AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: NEDELJKO BRZAJ
2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: JOSIP MILIČKI ing.
3. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: IVAN PALANOVIĆ ing.
4. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: STJEPAN MEŠTROVIĆ dipl.ing.
5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN MUHEK dipl.ing.
6. ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ZVONKO ŽUPANIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-3
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MARIJA BISTRICA

Kandidat:
NEDELJKO BRZAJ; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 57; rođ. 19.07.1970; OIB: 08518247771; M
Zamjenik kandidata:
MLADEN ČEFKO; TUGONICA, TUGONICA 168; rođ. 20.12.1970; OIB: 81709294641; M
Predlagatelj:
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-1
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MARIJA BISTRICA

Kandidat:
JOSIP MILIČKI, ing.; MARIJA BISTRICA, ULICA LJUDEVITA GAJA 8; rođ. 21.09.1969; OIB: 94645315646; M
Zamjenica kandidata:
DUBRAVKA BARTOLOVIĆ; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 191/A; rođ. 16.05.1974; OIB: 78092884557; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-2
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MARIJA BISTRICA

Kandidat:
STJEPAN MUHEK, dipl.ing.; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 18; rođ. 06.12.1954; OIB: 47115569656; M
Zamjenik kandidata:
KRISTIJAN OZIMEC; MARIJA BISTRICA, ZAGREBAČKA ULICA 23; rođ. 03.08.1980; OIB: 29599534852; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-4
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MARIJA BISTRICA

Kandidat:
IVAN PALANOVIĆ, ing.; MARIJA BISTRICA, ŠOPĆEV PROLAZ 16/A; rođ. 25.03.1958; OIB: 66957633869; M
Zamjenik kandidata:
JURICA MITREČIĆ, upr.pr.; SELNICA, SELNICA 47; rođ. 19.04.1983; OIB: 56085496039; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-11
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MARIJA BISTRICA

1. Kandidat: NEDELJKO BRZAJ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Zamjenik kandidata: MLADEN ČEFKO
2. Kandidat: JOSIP MILIČKI, ing.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenica kandidata: DUBRAVKA BARTOLOVIĆ
3. Kandidat: STJEPAN MUHEK, dipl.ing.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: KRISTIJAN OZIMEC
4. Kandidat: IVAN PALANOVIĆ, ing.
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: JURICA MITREČIĆ, upr.pr.

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

OPĆINA MIHOVLJAN
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/07-13-53
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MIHOVLJAN

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ZLATKO BARTOLIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZLATKO BARTOLIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 167; rođ. 28.05.1963; OIB: 41496684507; M
2. mr. SILVESTAR VUČKOVIĆ, dr.vet.med.; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 136; rođ. 18.02.1966; OIB: 23029711654; M
3. ŽELJKO ČLEKOVIĆ; HRVAT; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 37/A; rođ. 25.07.1958; OIB: 64637747303; M
4. GORDANA NOVAK; HRVATICA; KUZMINEC, KUZMINEC 149/A; rođ. 28.08.1969; OIB: 29170539292; Ž
5. SLAVKO JEMBRIH; HRVAT; GREGUROVEC, GREGUROVEC 66/A; rođ. 27.04.1958; OIB: 14911986135; M
6. BRANKO BRKOVIĆ; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 49; rođ. 22.01.1950; OIB: 60976570608; M
7. JOSIP HERAK; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 261; rođ. 04.01.1953; OIB: 74357027247; M
8. FRANJO BABIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 50/A; rođ. 17.06.1969; OIB: 07252678035; M
9. ZDENKA KOS-TUŠEK; HRVATICA; GREGUROVEC, GREGUROVEC 29/B; rođ. 12.10.1951; OIB: 59506946423; Ž
10. VLADO KRALJ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 34/A; rođ. 08.12.1969; OIB: 14472781445; M
11. DARKO PUTAR; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 187; rođ. 08.09.1981; OIB: 82872408799; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

 REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/07-13-54
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MIHOVLJAN

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: DAVOR RAFAJ

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAVOR RAFAJ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 176/A; rođ. 17.05.1977; OIB: 62582507092; M
2. IVAN PAVLEKOVIĆ; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 35; rođ. 01.08.1957; OIB: 10463650433; M
3. IVAN ORAIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 190/A; rođ. 04.08.1975; OIB: 96924965324; M
4. SLOBODAN SAJKO; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 31; rođ. 25.05.1971; OIB: 74937812240; M
5. DAMIR VUČKOVIĆ; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 145/A; rođ. 28.05.1970; OIB: 96725762391; M
6. MARIO ILEKOVIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 264; rođ. 30.12.1985; OIB: 01652222998; M
7. MARIO SMETIŠKO; HRVAT; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 16; rođ. 30.11.1985; OIB: 96937060285; M
8. SLAVKO JEMBRIH; HRVAT; GREGUROVEC, GREGUROVEC 63; rođ. 21.12.1984; OIB: 30632378865; M
9. MATEJA ILEKOVIĆ; HRVATICA; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 196/B; rođ. 26.05.1990; OIB: 00373201272; Ž
10. FRANJO BLAŠKOVIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 121/A; rođ. 22.12.1960; OIB: 48742676731; M
11. MARKO KLARIĆ; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 148; rođ. 03.03.1981; OIB: 07382020525; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/07-13-52
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MIHOVLJAN

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: KREŠIMIR VOJAKOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. KREŠIMIR VOJAKOVIĆ; HRVAT; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 20; rođ. 07.12.1969; OIB: 83165833660; M
2. MATEJA SMETIŠKO; HRVATICA; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 15; rođ. 10.02.1991; OIB: 78456988389; Ž
3. IVICA PETRAČ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 72; rođ. 06.04.1978; OIB: 98573613644; M
4. BOŽIDAR BOBEK; HRVAT; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 28/A; rođ. 23.03.1970; OIB: 93477279603; M
5. LJILJANA ROGINIČ; HRVATICA; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 85; rođ. 27.08.1984; OIB: 30248863289; Ž
6. BOJAN PAKRAC; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 293/A; rođ. 06.07.1987; OIB: 30025109238; M
7. KARLO VOJAKOVIĆ; HRVAT; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 20; rođ. 04.11.1993; OIB: 57165528785; M
8. ŽELJKA SMETIŠKO; HRVATICA; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 15; rođ. 01.03.1970; OIB: 02789569607; Ž
9. MARIJO ROGINIČ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 85; rođ. 28.12.1977; OIB: 95735181643; M
10. GORDANA VOJAKOVIĆ; HRVATICA; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 20; rođ. 30.04.1974; OIB: 88617947758; Ž
11. SUZANA PAKRAC; HRVATICA; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 293/A; rođ. 16.03.1988; OIB: 43810459178; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA:013-01/13-01/02
URBROJ:2211/07-13-55
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MIHOVLJAN

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ZLATKO BARTOLIĆ
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: DAVOR RAFAJ
3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: KREŠIMIR VOJAKOVIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/07-13-56
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MIHOVLJAN

Kandidat:
ZLATKO BARTOLIĆ; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 167; rođ. 28.05.1963; OIB: 41496684507; M
Zamjenik kandidata:
mr. SILVESTAR VUČKOVIĆ, dr.vet.med.; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 136; rođ. 18.02.1966; OIB: 23029711654; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/07-13-57
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MIHOVLJAN

Kandidat:
DAVOR RAFAJ; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 176/A; rođ. 17.05.1977; OIB: 62582507092; M
Zamjenik kandidata:
SLOBODAN SAJKO; KUZMINEC, KUZMINEC 31; rođ. 25.05.1971; OIB: 74937812240; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA:013-01/13-01/02
URBROJ:2211/07-13-58
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MIHOVLJAN

1.Kandidat: ZLATKO BARTOLIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: mr. SILVESTAR VUČKOVIĆ, dr.vet.med.
2.Kandidat: DAVOR RAFAJ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidata: SLOBODAN SAJKO

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

OPĆINA NOVI GOLUBOVEC
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-109
NOVI GOLUBOVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: BORIS TUŠEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. BORIS TUŠEK; HRVAT; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 12/B; rođ. 30.11.1956; OIB: 77220325859; M
2. MLADEN KOS; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 20; rođ. 17.04.1962; OIB: 92387749431; M
3. JOSIP ZEBEC; HRVAT; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 11; rođ. 18.08.1965; OIB: 63855714676; M
4. MLADEN SOKOLIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 93; rođ. 10.08.1963; OIB: 22933139441; M
5. DARKO BISTROVIĆ; HRVAT; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 15/A; rođ. 11.02.1972; OIB: 94435960513; M
6. IVAN DELIJA; HRVAT; VETERNICA, VETERNICA 60; rođ. 02.11.1971; OIB: 64866598839; M
7. KRUNOSLAV BISTROVIĆ; HRVAT; OČURA, OČURA 8/B; rođ. 21.12.1986; OIB: 93105172254; M
8. ROBERT TRUNTIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 45; rođ. 06.11.1972; OIB: 15876920655; M
9. IRENA GROZDEK; HRVATICA; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 77; rođ. 22.10.1989; OIB: 58129994730; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-110
NOVI GOLUBOVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: DARKO GORSKI

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO GORSKI; HRVAT; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 79; rođ. 30.01.1978; OIB: 30894009697; M
2. BRUNO BRKOVIĆ; HRVAT; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 2/A; rođ. 09.07.1988; OIB: 32967411213; M
3. JURICA VUGREK; HRVAT; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 4; rođ. 24.04.1988; OIB: 17015592526; M
4. ŽELJKA BUJANIĆ; HRVATICA; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 7/C; rođ. 13.06.1988; OIB: 19446179829; Ž
5. VLADO TUŠEK; HRVAT; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 91; rođ. 20.07.1981; OIB: 51700715019; M
6. DEJAN KRESONJA; HRVAT; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 36/C; rođ. 09.11.1987; OIB: 37927361879; M
7. KREŠIMIR HORVAT; HRVAT; VETERNICA, VETERNICA 45; rođ. 23.09.1966; OIB: 70960703929; M
8. IVAN ŠRAJBEK; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 105; rođ. 01.11.1958; OIB: 85444543358; M
9. ANA FUNDA-GORSKI; HRVATICA; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 79; rođ. 02.02.1986; OIB: 11181101858; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-111
NOVI GOLUBOVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: SLAVKO BELUŽIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. SLAVKO BELUŽIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 114; rođ. 08.10.1960; OIB: 19289083390; M
2. MLADEN GROZDEK; HRVAT; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 40; rođ. 15.03.1957; OIB: 90695807889; M
3. IVAN HUDIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 5; rođ. 09.06.1970; OIB: 61251557079; M
4. DRAGUTIN CULJAK; HRVAT; VETERNICA, VETERNICA 49; rođ. 18.12.1978; OIB: 84801184018; M
5. KREŠIMIR SOKOLIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 94/A; rođ. 20.04.1976; OIB: 61225794594; M
6. LJUBICA KRESONJA; HRVATICA; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 55; rođ. 05.07.1965; OIB: 98040001406; Ž
7. ANITA ZEBEC; HRVATICA; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 11; rođ. 07.08.1990; OIB: 13454311708; Ž
8. DOMAGOJ ŠRAJBEK; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 105; rođ. 16.04.1984; OIB: 35362190884; M
9. SAŠA SOKOLIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 107; rođ. 26.04.1974; OIB: 56895884663; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-112
NOVI GOLUBOVEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: BORIS TUŠEK
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: DARKO GORSKI
3.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: SLAVKO BELUŽIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-106
NOVI GOLUBOVEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

Kandidat:
DARKO GORSKI; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 79; rođ. 30.01.1978; OIB: 30894009697; M
Zamjenik kandidata:
BRUNO BRKOVIĆ; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 2/A; rođ. 09.07.1988; OIB: 32967411213; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-107
NOVI GOLUBOVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

Kandidat:
BORIS TUŠEK; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 12/B; rođ. 30.11.1956; OIB: 77220325859; M
Zamjenik kandidata:
STJEPAN BROZD; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 1/B; rođ. 05.01.1956; OIB: 70853565132; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-108
NOVI GOLUBOVEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

1.Kandidat: DARKO GORSKI
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: BRUNO BRKOVIĆ
2.Kandidat: BORIS TUŠEK
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: STJEPAN BROZD

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

GRAD OROSLAVJE
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-1
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: IVAN TUĐA

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN TUĐA; HRVAT; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 78; rođ. 08.04.1965; OIB: 98057158409; M
2. DANKO PUŠĆENIK; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 1; rođ. 15.06.1965; OIB: 13887274746; M
3. NENAD GOSPOČIĆ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 275; rođ. 28.01.1973; OIB: 36479775433; M
4. JELICA SOJČ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 12; rođ. 21.03.1941; OIB: 87838672478; Ž
5. BOŽIDAR LEPČIN; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 23; rođ. 15.11.1968; OIB: 70194349701; M
6. JANKO KNEZIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 19; rođ. 06.12.1934; OIB: 33312222142; M
7. ZLATKO POSAVEC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, DOLINSKA ULICA 10; rođ. 06.12.1955; OIB: 96633005224; M
8. AGATA CVITIĆ; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 167; rođ. 07.02.1988; OIB: 19414831738; Ž
9. ŽELJKO VUKOVIĆ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 119; rođ. 19.12.1963; OIB: 31860994029; M
10. ELIZABETA ŠKVORČEC; HRVATICA; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 168; rođ. 07.12.1988; OIB: 15872876474; Ž
11. STIPE KNEZOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 4; rođ. 20.12.1960; OIB: 40160115687; M
12. VINKO CUKOVEČKI; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 108/A; rođ. 09.04.1976; OIB: 68678617956; M
13. DAVOR LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 127; rođ. 13.12.1973; OIB: 06259142729; M
14. MILJENKO MRZLJAK; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 35; rođ. 03.09.1969; OIB: 69391836242; M
15. SILVIJA KOKOLIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 16; rođ. 06.04.1987; OIB: 50805297258; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

 REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-2
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUGUSTIN FLEGAR, MILAN LEŠTEK, DAMIR VEVEREC, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: AUGUSTIN FLEGAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. AUGUSTIN FLEGAR; HRVAT; ANDRAŠEVEC, GRABUŠIĆEVA ULICA 3; rođ. 08.03.1956; OIB: 56158782606; M
2. MILAN LEŠTEK; HRVAT; ANDRAŠEVEC, LEŠTEKOVA ULICA 1; rođ. 16.01.1969; OIB: 25512868761; M
3. DAMIR VEVEREC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 11; rođ. 27.06.1953; OIB: 26749174086; M
4. DANICA PELKO; HRVATICA; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 6; rođ. 08.06.1962; OIB: 72633731792; Ž
5. SREĆKO KURELJA; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 13; rođ. 11.08.1969; OIB: 45959626513; M
6. ŽARKO OREMUŠ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 152; rođ. 12.01.1967; OIB: 04849044108; M
7. DRAGUTIN TOMIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 87; rođ. 10.02.1936; OIB: 67876259354; M
8. IVAN CURI; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 20; rođ. 03.04.1945; OIB: 77402880302; M
9. BOŽIDAR BABIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 44; rođ. 16.07.1958; OIB: 58384778488; M
10. ŽELJKO BOŽIČEK; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 24; rođ. 10.10.1971; OIB: 34128119393; M
11. BOGDAN PAVLINA; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 23; rođ. 21.10.1949; OIB: 39249288335; M
12. DAMIR PAVLINA; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 23; rođ. 21.02.1980; OIB: 76417190892; M
13. BRANKO KUCELJ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KIŠUREVA ULICA 4; rođ. 01.03.1969; OIB: 25132166559; M
14. ŽELJKO BULEK; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ZIMIĆEVA ULICA 4; rođ. 23.09.1975; OIB: 44898173845; M
15. DALIBOR POSAVEC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KRALJIĆEVA ULICA 5; rođ. 08.02.1991; OIB: 02369290372; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-3
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: DARKO BUKLEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO BUKLEC; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 37; rođ. 10.06.1975; OIB: 14873365443; M
2. DAMIR TOMIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 5; rođ. 04.04.1974; OIB: 03457948833; M
3. KRISTIJAN SOJČ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 80; rođ. 14.03.1976; OIB: 03222592938; M
4. DONATA PEJČIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 65/A; rođ. 13.04.1975; OIB: 15641971253; Ž
5. ZDENKO ČIČKO; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ANDRAŠEVEČKA ULICA 29; rođ. 27.04.1973; OIB: 90215334364; M
6. GORAN GOSPOČIĆ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 152; rođ. 31.08.1979; OIB: 57109680394; M
7. ŽELJKO NOVOSEL; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 81; rođ. 01.05.1962; OIB: 30133355167; M
8. MARTINA VRBANOVIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 4; rođ. 21.10.1969; OIB: 08577787202; Ž
9. DUNJA HORVATIN; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 83; rođ. 24.05.1948; OIB: 76470898379; Ž
10. BORIS KRALJIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KRALJIĆEVA ULICA 6; rođ. 30.10.1985; OIB: 75424832953; M
11. IVAN KLEPAC; HRVAT; OROSLAVJE, GAJEVA ULICA 4; rođ. 21.05.1954; OIB: 89048773854; M
12. SAŠA CRNEC; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 7; rođ. 28.10.1989; OIB: 27177847790; M
13. ALEKSANDAR VUČKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 4; rođ. 29.05.1989; OIB: 61908746506; M
14. TIHANA CEPANEC; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 3/C; rođ. 28.09.1979; OIB: 91206630462; Ž
15. ZORAN PUHOVSKI; HRVAT; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 2; rođ. 05.11.1988; OIB: 06143375862; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-4
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: EMIL GREDIČAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. EMIL GREDIČAK; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 8; rođ. 06.10.1976; OIB: 46677221053; M
2. NENAD MIHALIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 6; rođ. 17.04.1974; OIB: 07367808141; M
3. STANKO ČIČKO; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 158; rođ. 12.11.1966; OIB: 66213732381; M
4. JOSIP PERINIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, PARK OBITELJI PRPIĆ 9; rođ. 09.06.1951; OIB: 55151879956; M
5. BOŽIDAR ŽLABUR; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 21; rođ. 08.09.1953; OIB: 68516591741; M
6. EVA HURSA; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 252; rođ. 26.12.1989; OIB: 48794083085; Ž
7. DRAŽEN POSAVEC; HRVAT; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 10; rođ. 13.07.1970; OIB: 88579715881; M
8. MARIJO MILAT; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 149/B; rođ. 18.09.1976; OIB: 97990580699; M
9. KREŠIMIR NAVIJALIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 78; rođ. 20.12.1973; OIB: 13971464851; M
10. RAJKO KNEZIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KNEZIĆEVA ULICA 22; rođ. 29.12.1957; OIB: 08997836998; M
11. PERICA KRUŠELJ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 58/A; rođ. 21.05.1987; OIB: 31262452442; M
12. ŽELJKA KNEZIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 36; rođ. 03.10.1973; OIB: 94643406122; Ž
13. STJEPAN PAVLIĆ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 30; rođ. 14.12.1965; OIB: 06772722177; M
14. ZDRAVKO DEAK; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 172; rođ. 09.03.1967; OIB: 01137050083; M
15. DARKO KRUŠELJ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 72; rođ. 13.12.1972; OIB: 39051366347; M
Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-5
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MARIO CUKOVEČKI

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIO CUKOVEČKI; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 18; rođ. 14.11.1975; OIB: 83581235642; M
2. MARKO FRANJKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 35; rođ. 15.01.1953; OIB: 89541369607; M
3. MILAN LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 247; rođ. 06.06.1954; OIB: 68401665035; M
4. JOSIP VDOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 54; rođ. 06.02.1947; OIB: 98120562895; M
5. DAMIR PIHAČ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 1; rođ. 14.10.1970; OIB: 73811816433; M
6. JADRANKO KUCELJ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, BARLOVIĆEVA ULICA 21; rođ. 08.04.1975; OIB: 99939548345; M
7. BOŽIDAR LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 83; rođ. 01.01.1958; OIB: 07965132846; M
8. DRAGUTIN MIRT; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ZIMIĆEVA ULICA 2/A; rođ. 08.02.1968; OIB: 53174531923; M
9. ŽELJKO JAGEČIĆ-BOLTEK; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 156; rođ. 06.11.1977; OIB: 56826516217; M
10. MARIO PETEK; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 22; rođ. 28.04.1978; OIB: 89449478065; M
11. BERISLAV FRANJKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 17; rođ. 13.01.1959; OIB: 83253907039; M
12. MARIJAN GRADIŠKI; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 1; rođ. 02.10.1943; OIB: 33828669345; M
13. ŽELJKO KRIVAK; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 3; rođ. 04.07.1954; OIB: 68291647228; M
14. BARBARA ČIČKO; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 177; rođ. 13.05.1967; OIB: 96700091171; Ž
15. STJEPAN PUŠEC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 227; rođ. 30.06.1948; OIB: 60359567970; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-6
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: JOSIP KNEZIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP KNEZIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KNEZIĆEVA ULICA 1; rođ. 01.03.1988; OIB: 94118184305; M
2. DARKO MIRT; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKA ULICA 8; rođ. 01.06.1966; OIB: 89211310081; M
3. MLADEN BABIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 2; rođ. 01.01.1964; OIB: 88569114056; M
4. JOSIP MARTINIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 80; rođ. 26.02.1948; OIB: 47583057903; M
5. ZVONIMIR VRBAN; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 54; rođ. 13.01.1964; OIB: 57000337050; M
6. KRISTIJAN SVIBEN; HRVAT; OROSLAVJE, BREGOVITA ULICA 12; rođ. 14.09.1975; OIB: 20430579291; M
7. JOSIP PEHAREC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 130; rođ. 19.03.1969; OIB: 16348471450; M
8. SNJEŽANA MIRT; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGORSKA ULICA 8; rođ. 01.01.1968; OIB: 48504165778; Ž
9. DARKO ŠANTEK; HRVAT; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 5; rođ. 12.05.1968; OIB: 76840675959; M
10. NADICA PEHAREC; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 130; rođ. 02.09.1969; OIB: 59018694328; Ž
11. NEDJELJKO VEVEREC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KOŽUHOVA ULICA 18; rođ. 12.02.1971; OIB: 69831302800; M
12. MIJO ŠEBALJ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 65; rođ. 17.03.1968; OIB: 90346744829; M
13. ŽELJKO KORMAN; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 76; rođ. 27.10.1965; OIB: 82233131427; M
14. IVAN MIKIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 73; rođ. 15.07.1951; OIB: 66427242170; M
15. BOŽIDAR JURINA; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 47/D; rođ. 03.01.1957; OIB: 84012922037; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-7
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositeljica liste: DANICA HURSA

Kandidatkinje/kandidati:
1. DANICA HURSA; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 25; rođ. 18.04.1950; OIB: 50975751042; Ž
2. BOŽIDAR ZIMIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, SELSKA CESTA 4; rođ. 08.10.1960; OIB: 25468412394; M
3. ŠTEFICA ANTOLKOVIĆ; HRVATICA; ANDRAŠEVEC, BARLOVIĆEVA ULICA 10; rođ. 11.09.1956; OIB: 67506325098; Ž
4. MARIO PREPELIĆ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 206; rođ. 22.03.1973; OIB: 47621352228; M
5. DRAŽENA KUČAK; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 33; rođ. 19.07.1962; OIB: 72534545909; Ž
6. RADMILA MIKULIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, GAJEVA ULICA 16; rođ. 18.02.1970; OIB: 31061376803; Ž
7. ALBERT KONTAK; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 31; rođ. 10.08.1968; OIB: 23408270327; M
8. IVKICA STRUGAR; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 190; rođ. 03.05.1948; OIB: 76629414495; Ž
9. MARKO CURMAN; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 70; rođ. 16.07.1983; OIB: 49955515522; M
10. NEDJELJKO GRABUŠIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ANDRAŠEVEČKA ULICA 37; rođ. 12.09.1970; OIB: 41125652037; M
11. MARIJAN VEVEREC; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 229/A; rođ. 20.01.1957; OIB: 08942022341; M
12. ANTONIO BELINIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 15; rođ. 08.07.1987; OIB: 50312586769; M
13. FLORIJAN HABJANEC; HRVAT; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 28; rođ. 18.10.1991; OIB: 00193207707; M
14. DARIJA JAGUŠT; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 112; rođ. 26.09.1985; OIB: 36045981027; Ž
15. ĐURĐICA ŠPOLJAR; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 54; rođ. 15.02.1954; OIB: 85731515326; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-8
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: IGOR ŠOŠTAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. IGOR ŠOŠTAR; HRVAT; OROSLAVJE, STUBIČKA CESTA 97; rođ. 22.09.1978; OIB: 69467788711; M
2. STJEPAN RANOGAJEC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 57/A; rođ. 05.09.1955; OIB: 75384996825; M
3. MARKO LJUBIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, BREGOVITA ULICA 11; rođ. 20.06.1977; OIB: 77097499112; M
4. IGOR KOLARIĆ; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 97; rođ. 30.10.1977; OIB: 20909977810; M
5. IVICA KNJAZ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 49; rođ. 20.08.1966; OIB: 92815809324; M
6. GORAN KRALJ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 78; rođ. 02.01.1975; OIB: 20893169459; M
7. MARIJA KRANJC; HRVATICA; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 57; rođ. 21.04.1979; OIB: 92067599780; Ž
8. MARIN KATUŠIĆ-BUKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, GAJEVA ULICA 9; rođ. 18.08.1972; OIB: 44492197854; M
9. BRANKO POSAVEC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, DOLINSKA ULICA 17; rođ. 08.05.1972; OIB: 03708370739; M
10. MIRJANA PINTAR; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 1; rođ. 10.05.1974; OIB: 42602886780; Ž
11. ALEN HORVAT; HRVAT; OROSLAVJE, STUBIČKA CESTA 77; rođ. 13.06.1985; OIB: 61077623969; M
12. MARINA BELINIĆ; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 97; rođ. 27.09.1990; OIB: 44630169115; Ž
13. HRVOJE GORUPEC; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 31; rođ. 27.01.1988; OIB: 05349498256; M
14. IVANA ZRINŠČAK; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 13; rođ. 29.06.1987; OIB: 93309781270; Ž
15. IVAN VOSKA; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 66; rođ. 26.12.1991; OIB: 16935738590; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-9
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: TOMISLAV LUKEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. TOMISLAV LUKEC; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 17.12.1984; OIB: 43643711414; M
2. MARIJAN HERIČ; HRVAT; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 14; rođ. 15.08.1983; OIB: 74298275665; M
3. ANAMARIJA HERIČ; HRVATICA; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 14; rođ. 09.07.1986; OIB: 27270672676; Ž
4. IVAN KOSMAT; HRVAT; ANDRAŠEVEC, GRABUŠIĆEVA ULICA 8; rođ. 11.02.1984; OIB: 48933091628; M
5. IVICA LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 132; rođ. 27.06.1971; OIB: 07129026197; M
6. NIKOLA KRMELIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 15; rođ. 11.12.1989; OIB: 00954925119; M
7. IVICA SPRAH; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 50; rođ. 09.11.1990; OIB: 70827420245; M
8. MARINA MIRT; HRVATICA; ANDRAŠEVEC, ZIMIĆEVA ULICA 13; rođ. 07.12.1968; OIB: 57992901242; Ž
9. ANTONIO DLESK; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 12; rođ. 26.03.1987; OIB: 87378195615; M
10. TIHOMIR GMAZ; HRVAT; OROSLAVJE, STUBIČKA CESTA 14; rođ. 05.11.1989; OIB: 44404866089; M
11. MARIJA LUKEC; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 28.11.1961; OIB: 21424498662; Ž
12. KLARA KONTAK; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 19; rođ. 30.06.1992; OIB: 94742346317; Ž
13. JANKO KUCELJ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, BARLOVIĆEVA ULICA 13; rođ. 30.05.1954; OIB: 33101029320; M
14. VALENTINA KOVAČIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 6; rođ. 01.03.1975; OIB: 68753608634; Ž
15. NATALIJA LUKEC; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 10.04.1975; OIB: 26184184705; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA:013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-10
OROSLAVJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

1.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: AUGUSTIN FLEGAR
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: EMIL GREDIČAK
3.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositeljica liste: DANICA HURSA
4.HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: JOSIP KNEZIĆ
5.HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: IGOR ŠOŠTAR
6.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: TOMISLAV LUKEC
7.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: IVAN TUĐA
8.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MARIO CUKOVEČKI
9.ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: DARKO BUKLEC

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/04-01/01-13-1
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

Kandidat:
MARIO CUKOVEČKI; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 18; rođ. 14.11.1975; OIB: 83581235642; M
Zamjenik kandidata:
MARKO FRANJKOVIĆ; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 35; rođ. 15.01.1953; OIB: 89541369607; M

Predlagatelj:
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/04-01/01-13-2
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUGUSTIN FLEGAR, MILAN LEŠTEK, DAMIR VEVEREC, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

Kandidat:
AUGUSTIN FLEGAR; ANDRAŠEVEC, GRABUŠIĆEVA ULICA 3; rođ. 08.03.1956; OIB: 56158782606; M
Zamjenik kandidata:
MILAN LEŠTEK; ANDRAŠEVEC, LEŠTEKOVA ULICA 1; rođ. 16.01.1969; OIB: 25512868761; M

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/04-01/01-13-3
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

Kandidat:
EMIL GREDIČAK; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 8; rođ. 06.10.1976; OIB: 46677221053; M
Zamjenik kandidata:
NENAD MIHALIĆ; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 6; rođ. 17.04.1974; OIB: 07367808141; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/04-01/01-13-4
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

Kandidatkinja:
DANICA HURSA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 25; rođ. 18.04.1950; OIB: 50975751042; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
BOŽIDAR ZIMIĆ; OROSLAVJE, SELSKA CESTA 4; rođ. 08.10.1960; OIB: 25468412394; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/04-01/01-13-5
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

Kandidat:
IVAN TUĐA; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 78; rođ. 08.04.1965; OIB: 98057158409; M
Zamjenik kandidata:
NENAD GOSPOČIĆ; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 275; rođ. 28.01.1973; OIB: 36479775433; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA:013-03/13-01/02
URBROJ:2113/04-01/01-13-6
OROSLAVJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

1.Kandidat: MARIO CUKOVEČKI
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: MARKO FRANJKOVIĆ
2.Kandidat: AUGUSTIN FLEGAR
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: MILAN LEŠTEK
3.Kandidat: EMIL GREDIČAK
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: NENAD MIHALIĆ
4.Kandidatkinja: DANICA HURSA
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidatkinje: BOŽIDAR ZIMIĆ
5.Kandidat: IVAN TUĐA
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: NENAD GOSPOČIĆ

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

OPĆINA PETROVSKO
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/07
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO,03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE PETROVSKO

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
Nositelj liste: IVAN ŠANJUG

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN ŠANJUG; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 22; rođ. 13.09.1963; OIB: 81562239276; M
2. EDUARD PRESEČKI; HRVAT; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 22; rođ. 10.01.1953; OIB: 10666868069; M
3. DARKO JAGIĆ; HRVAT; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 31/A; rođ. 01.11.1986; OIB: 55095175832; M
4. STJEPAN POSLONČEC; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 37; rođ. 02.01.1956; OIB: 07714087678; M
5. FRANJO ŠANJUG; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 18; rođ. 31.05.1963; OIB: 02687851987; M
6. ŽARKO FRUK; HRVAT; MALA PAČETINA, MALA PAČETINA 28; rođ. 08.08.1969; OIB: 22779345920; M
7. RUDOLF LELJAK; HRVAT; BREZOVICA PETROVSKA, BREZOVICA PETROVSKA 9; rođ. 01.12.1955; OIB: 67664802298; M
8. ZDRAVKO BELAČIĆ; HRVAT; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 112; rođ. 14.06.1970; OIB: 76016352279; M
9. STJEPAN MUŽEK; HRVAT; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 95; rođ. 11.10.1958; OIB: 76942553227; M
10. VLADIMIR SOPEK; HRVAT; ROVNO, ROVNO 19; rođ. 25.07.1969; OIB: 69652336235; M
11. KRISTINA SVEČNJAK; HRVATICA; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 4/A; rođ. 17.08.1989; OIB: 16505666890; Ž
12. DARKO PUH; HRVAT; PETROVSKO, PETROVSKO 20; rođ. 28.05.1989; OIB: 75436842431; M
13. GORAN BOČKAJ; HRVAT; STARA VES PETROVSKA, STARA VES PETROVSKA 36; rođ. 21.09.1978; OIB: 11285450652; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/11
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE PETROVSKO

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽELJKO PRESEČKI

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO PRESEČKI; HRVAT; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 6; rođ. 25.03.1959; OIB: 44581802600; M
2. MILAN HRŠAK; HRVAT; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 114; rođ. 03.01.1955; OIB: 09942373839; M
3. RUDOLF SEMENIĆ; HRVAT; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 61; rođ. 22.04.1964; OIB: 21029887207; M
4. STJEPAN HERAK; HRVAT; GREDENEC, GREDENEC 11; rođ. 12.10.1952; OIB: 08291295520; M
5. VILIM ZAJEC; HRVAT; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 119; rođ. 10.09.1959; OIB: 97658028335; M
6. MARIJAN ŠKRNJUG; HRVAT; PETROVSKO, PETROVSKO 24; rođ. 15.02.1956; OIB: 28229028602; M
7. LJUBICA POSLON; HRVATICA; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 37; rođ. 10.08.1984; OIB: 60308770505; Ž
8. VLADIMIR PODGAJSKI; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 63; rođ. 08.09.1957; OIB: 69846314201; M
9. MILAN DUNAJ; HRVAT; BREZOVICA PETROVSKA, BREZOVICA PETROVSKA 26; rođ. 02.01.1960; OIB: 65682086573; M
10. JANKO LEVAK; HRVAT; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 21; rođ. 18.04.1959; OIB: 16412736563; M
11. MIRKO MUŽAR; HRVAT; BREZOVICA PETROVSKA, BREZOVICA PETROVSKA 38; rođ. 23.08.1947; OIB: 31450625644; M
12. MARIJA CESAREC; HRVATICA; BENKOVEC PETROVSKI, BENKOVEC PETROVSKI 10; rođ. 04.12.1965; OIB: 63853963274; Ž
13. ŽELJKO HARAMINA; HRVAT; STARA VES PETROVSKA, STARA VES PETROVSKA 26; rođ. 09.05.1972; OIB: 86264582250; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/05
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE PETROVSKO

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: DAMJAN BAJČIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAMJAN BAJČIĆ; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 10; rođ. 24.01.1984; OIB: 25324047078; M
2. GORAN ŽIVIČNJAK; HRVAT; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 23; rođ. 29.01.1984; OIB: 45132161248; M
3. VLADO LELJAK; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 42; rođ. 30.08.1992; OIB: 05639681472; M
4. DINKA BAJČIĆ; HRVATICA; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 45; rođ. 30.11.1985; OIB: 27701490007; Ž
5. NIKOLINA VUČILOVSKI; HRVATICA; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 54/A; rođ. 04.07.1993; OIB: 36276385952; Ž
6. ANDREJA VDOVIĆ; HRVATICA; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 56; rođ. 05.11.1985; OIB: 48299863044; Ž
7. TOMICA BRAČEVIĆ; HRVAT; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 23; rođ. 27.09.1993; OIB: 78860178353; M
8. ANA LELJAK; HRVATICA; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 42; rođ. 28.06.1985; OIB: 01352184426; Ž
9. NENAD PODGAJSKI; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 41; rođ. 28.05.1988; OIB: 34608007615; M
10. IVAN VDOVIĆ; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 50; rođ. 01.08.1982; OIB: 13818079369; M
11. MARIJA PODGAJSKI; HRVATICA; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 40; rođ. 13.06.1993; OIB: 44091048973; Ž
12. IVICA POSLONČEC; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 7; rođ. 21.02.1992; OIB: 29951423304; M
13. ŽELJKO BREŽNJAK; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 75; rođ. 25.11.1987; OIB: 62449130362; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/09
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, ZELENA LISTA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE PETROVSKO

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZELENA LISTA
Nositelj liste: MILJENKO GOLEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILJENKO GOLEC; HRVAT; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 54/A; rođ. 17.02.1962; OIB: 89478934208; M
2. SILVIJA MAKAR; HRVATICA; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 65; rođ. 26.04.1976; OIB: 75935830346; Ž
3. ŽELJKO VUČILOVSKI; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 54; rođ. 23.08.1983; OIB: 30772939806; M
4. DAMIR PRESEČKI; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 65; rođ. 14.12.1971; OIB: 28144423970; M
5. BRANKO SVEČNJAK; HRVAT; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 41; rođ. 24.06.1973; OIB: 90149569671; M
6. KRISTIJAN LELJAK; HRVAT; STARA VES PETROVSKA, STARA VES PETROVSKA 53; rođ. 14.02.1991; OIB: 36155562357; M
7. NATALIJA TOPOLOVEC; HRVATICA; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 4; rođ. 16.03.1978; OIB: 32199489984; Ž
8. MARIO KUNŠTEK; HRVAT; PETROVSKO, PETROVSKO 8; rođ. 17.10.1977; OIB: 35950853675; M
9. JOSIP OVČARIČEK; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 19; rođ. 29.09.1973; OIB: 23299896464; M
10. DARKO BOLFEK; HRVAT; GREDENEC, GREDENEC 6; rođ. 01.10.1982; OIB: 83932211379; M
11. TOMICA ŽIVIČNJAK; HRVAT; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 69; rođ. 12.01.1984; OIB: 95523499101; M
12. TOMISLAV POSLONČEC; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 1; rođ. 15.10.1985; OIB: 08456532429; M
13. MILJENKO ŠKRNJUG; HRVAT; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 57; rođ. 20.09.1978; OIB: 43436822133; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA:013-01/13-01/13
URBROJ:2140/03-13-1
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE PETROVSKO

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ


Nositelj liste: IVAN ŠANJUG
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽELJKO PRESEČKI
3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: DAMJAN BAJČIĆ
4.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZELENA LISTA
Nositelj liste: MILJENKO GOLEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA:013-01/13-01/06
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE PETROVSKO

Kandidat:
DAMJAN BAJČIĆ; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 10; rođ. 24.01.1984; OIB: 25324047078; M
Zamjenik kandidata:
GORAN ŽIVIČNJAK; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 23; rođ. 29.01.1984; OIB: 45132161248; M

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/10
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, ZELENA LISTA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE PETROVSKO

Kandidatkinja:
SILVIJA MAKAR; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 65; rođ. 26.04.1976; OIB: 75935830346; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
ŽELJKO VUČILOVSKI, bacc.ing.; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 54; rođ. 23.08.1983; OIB: 30772939806; M

Predlagatelj:
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZELENA LISTA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/12
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE PETROVSKO

Kandidat:
ŽELJKO PRESEČKI, dipl.ing.; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 6; rođ. 25.03.1959; OIB: 44581802600; M
Zamjenik kandidata:
ALEN SVEČNJAK; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 47; rođ. 14.01.1988; OIB: 40350767668; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/08
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE PETROVSKO

Kandidat:
IVAN ŠANJUG, dipl.ing.; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 22; rođ. 13.09.1963; OIB: 81562239276; M
Zamjenik kandidata:
STJEPAN KRKLEC; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 38/A; rođ. 29.11.1963; OIB: 54607431435; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA:013-03/13-01/14
URBROJ:2140/03-13-1
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE PETROVSKO

1.Kandidat: DAMJAN BAJČIĆ
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenik kandidata: GORAN ŽIVIČNJAK
2.Kandidatkinja: SILVIJA MAKAR
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZELENA LISTA
Zamjenik kandidatkinje: ŽELJKO VUČILOVSKI, bacc.ing.
3.Kandidat: ŽELJKO PRESEČKI, dipl.ing.
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: ALEN SVEČNJAK
4.Kandidat: IVAN ŠANJUG, dipl.ing.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
Zamjenik kandidata: STJEPAN KRKLEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

GRAD PREGRADA
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/06
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositeljica liste: mr.sc. VILMICA KAPAC

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. VILMICA KAPAC; HRVATICA; PREGRADA, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 19.05.1962; OIB: 76143812602; Ž
2. STJEPAN HAJDINJAK; HRVAT; PREGRADA, GORIČKA ULICA 1; rođ. 07.02.1967; OIB: 39158832937; M
3. NIKOLA PASARIČEK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 23; rođ. 01.08.1943; OIB: 68410800084; M
4. MIRJANA KRIŠTIĆ, dr.med.; HRVATICA; PREGRADA, KOSTELGRADSKA ULICA 18; rođ. 04.03.1960; OIB: 82860181170; Ž
5. DAVOR ANTOLIĆ; HRVAT; SOPOT, SOPOT 65; rođ. 07.04.1972; OIB: 96743168265; M
6. ROMICA HRESTAK, dr.vet.med.; HRVAT; PREGRADA, UL. BARUNA OTTENFELSA 1/ 001; rođ. 13.11.1969; OIB: 86568945946; M
7. GORAN VUKMANIĆ, mag.oec.; HRVAT; PREGRADA, ULICA KOLARIJA 16; rođ. 17.06.1983; OIB: 01350564961; M
8. FRANJO PETEK; HRVAT; PAVLOVEC PREGRADSKI, PAVLOVEC PREGRADSKI 64; rođ. 04.10.1941; OIB: 46724814903; M
9. DANIJEL PETEK, univ.bacc.oec.; HRVAT; BENKOVO, BENKOVO 36; rođ. 28.10.1983; OIB: 85761751572; M
10. STJEPAN NOVAČKO; HRVAT; PREGRADA, ULICA AUGUSTA CESARCA 10; rođ. 01.02.1951; OIB: 98132801659; M
11. DRAGUTIN HERCIGONJA; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 15; rođ. 05.09.1972; OIB: 99630413536; M
12. MLADEN GRILEC BARNI; HRVAT; KOSTELSKO, KOSTELSKO 67; rođ. 26.05.1958; OIB: 46910046500; M
13. JOSIP LAZIČKI; HRVAT; MALA GORA, MALA GORA 71; rođ. 16.08.1955; OIB: 15656478036; M
14. MATEJA PONDELJAK; HRVATICA; PREGRADA, ULICA GUSTAVA KRKLECA 7; rođ. 25.06.1989; OIB: 53426535345; Ž
15. ANDRIJA VDOVIĆ; HRVAT; CIGROVEC, CIGROVEC 26; rođ. 13.01.1980; OIB: 55847503500; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/08
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MARIJAN HOHNJEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN HOHNJEC; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 93; rođ. 23.09.1971; OIB: 57048960030; M
2. RUDOLF HORVAT; HRVAT; KOSTEL, KOSTEL 17; rođ. 06.06.1950; OIB: 13044968792; M
3. STJEPAN HORVAT; HRVAT; SOPOT, SOPOT 156; rođ. 14.02.1953; OIB: 18008894005; M
4. DARKO HRESTAK; HRVAT; BENKOVO, BENKOVO 18; rođ. 25.11.1963; OIB: 38699641657; M
5. NATALIJA LESKOVAR; HRVATICA; BUŠIN, BUŠIN 51/ 001; rođ. 17.11.1984; OIB: 50699280051; Ž
6. DARKO JAVORIĆ; HRVAT; KOSTEL, KOSTEL 21; rođ. 26.04.1970; OIB: 73330824713; M
7. GORAN HORVAT; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 81; rođ. 27.08.1986; OIB: 65437057094; M
8. BRANKO CIGROVSKI; HRVAT; STIPERNICA, STIPERNICA 12; rođ. 28.06.1963; OIB: 72749577391; M
9. DUŠAN GORUPIĆ; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 1; rođ. 19.11.1952; OIB: 24564466447; M
10. JOSIP ANTOLIĆ; HRVAT; PREGRADA, ULICA KOLARIJA 13; rođ. 21.02.1981; OIB: 92356480358; M
11. DAMIR FISTRIĆ; HRVAT; GORJAKOVO, GORJAKOVO 86; rođ. 06.05.1971; OIB: 23168067178; M
12. BRANKO BURIĆ; HRVAT; CIGROVEC, CIGROVEC 77; rođ. 10.06.1970; OIB: 11992965914; M
13. NIKOLINA BREZAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 2; rođ. 30.05.1984; OIB: 86090263026; Ž
14. DRAGUTIN CIGLENJAK; HRVAT; KOSTELSKO, KOSTELSKO 15; rođ. 02.01.1949; OIB: 71294668485; M
15. JOSIP PETEK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 4; rođ. 14.05.1957; OIB: 42527315508; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13.01/09
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: BORIS KARAŽIJA

Kandidatkinje/kandidati:
1. BORIS KARAŽIJA; HRVAT; SOPOT, SOPOT 118/ 002; rođ. 23.12.1979; OIB: 53871472632; M
2. IVAN POGAČIĆ; HRVAT; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 6; rođ. 28.04.1983; OIB: 01306753599; M
3. TOMISLAV NOVAK; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 116; rođ. 02.04.1973; OIB: 81277497477; M
4. JOSIP BORŠIĆ; HRVAT; GABROVEC, GABROVEC 7; rođ. 15.06.1966; OIB: 80491492570; M
5. KAROLINA HOSTIĆ; HRVATICA; PREGRADA, VINAGORSKA ULICA 1; rođ. 03.11.1979; OIB: 82118625214; Ž
6. ŽIVKO KRSNIK; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 92; rođ. 22.02.1977; OIB: 60471360416; M
7. MARJAN JURAK; HRVAT; PREGRADA, ULICA FRANJE CVJETKA 2; rođ. 09.02.1984; OIB: 83696610154; M
8. JOSIPA HUSTIĆ; HRVATICA; PREGRADA, ULICA JURICE PREJCA 5; rođ. 17.01.1965; OIB: 57235123473; Ž
9. DAVOR KLANŠEK; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 18; rođ. 24.10.1986; OIB: 77443940941; M
10. KRUNOSLAV PUHEK; HRVAT; KOSTEL, KOSTEL 35; rođ. 17.03.1982; OIB: 89889871755; M
11. MATEJA POGAČIĆ; HRVATICA; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 6; rođ. 29.03.1989; OIB: 84849145675; Ž
12. NEVENKA ZAJEC; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 125; rođ. 31.12.1971; OIB: 55279855156; Ž
13. KRUNOSLAV GORUP; HRVAT; PREGRADA, ULICA STJEPANA RADIĆA 9; rođ. 23.05.1989; OIB: 59244024321; M
14. ZDRAVKO BEDENIKOVIĆ; HRVAT; SOPOT, SOPOT 49; rođ. 18.11.1967; OIB: 21799403725; M
15. BORIS BREŽNJAK; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 20; rođ. 04.03.1983; OIB: 72412230097; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-02/13-01/06
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: JOSIP VDOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP VDOVIĆ; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/ 001; rođ. 20.03.1958; OIB: 42092422077; M
2. SUZANA PETRAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 93; rođ. 21.09.1981; OIB: 41221710660; Ž
3. BORIS NOVAK; HRVAT; BREGI KOSTELSKI, BREGI KOSTELSKI 44; rođ. 31.07.1985; OIB: 52003668285; M
4. SINIŠA PETRAK; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 93; rođ. 20.01.1985; OIB: 83431330197; M
5. TANJA OČKO; HRVATICA; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 4; rođ. 01.05.1981; OIB: 26574802719; Ž
6. SNJEŽANA SLONJŠAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 100; rođ. 19.10.1988; OIB: 00202217059; Ž
7. MILJENKO ILIJAŠ; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 96; rođ. 03.11.1968; OIB: 44330071164; M
8. ZLATKO ŠAFRAN; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 19; rođ. 10.12.1960; OIB: 23856331406; M
9. AUGUST KOLENKO; HRVAT; SVETOJURSKI VRH, SVETOJURSKI VRH 32; rođ. 07.05.1950; OIB: 16734701746; M
10. ŠTEFICA GAJŠAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 49; rođ. 08.05.1960; OIB: 82279180990; Ž
11. LUCIJA NOVAK; HRVATICA; BREGI KOSTELSKI, BREGI KOSTELSKI 44; rođ. 28.02.1989; OIB: 91545866568; Ž
12. DARKO PETRAK; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 93; rođ. 27.11.1956; OIB: 96762299440; M
13. TEA VDOVIĆ; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/A; rođ. 06.12.1987; OIB: 19714474183; Ž
14. DAVOR PASARIČEK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 30; rođ. 31.05.1990; OIB: 31024106154; M
15. LJUBICA VDOVIĆ; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/ 001; rođ. 02.02.1956; OIB: 47729960269; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/10
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MARKO VEŠLIGAJ dipl.oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARKO VEŠLIGAJ, dipl.oec.; HRVAT; PREGRADA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 5; rođ. 17.04.1982; OIB: 17781785647; M
2. IVAN ŠKRINJAR, ing.el.; HRVAT; PREGRADA, GORIČKA ULICA 8/ 002; rođ. 26.05.1971; OIB: 38638097230; M
3. ZDRAVKA ŽIGER ŽGELA, prof.geogr. i geol.; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 87/ 005; rođ. 23.08.1976; OIB: 26577606771; Ž
4. JOSIP KROG; HRVAT; BREGI KOSTELSKI, BREGI KOSTELSKI 24; rođ. 18.07.1970; OIB: 51754408564; M
5. ZLATKO ŠORŠA; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 32; rođ. 27.01.1963; OIB: 66996865001; M
6. BRANKO ŠPOLJAR; HRVAT; VIŠNJEVEC, VIŠNJEVEC 47; rođ. 04.08.1962; OIB: 64530531064; M
7. MILAN BREZINŠČAK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 23/ 001; rođ. 13.09.1977; OIB: 10765188492; M
8. mr.sc. ROBERT BARIČEVIĆ; HRVAT; PREGRADA, UL. DRAGUTINA KUNOVIĆA 3; rođ. 28.02.1973; OIB: 41228443796; M
9. JASNA VNUK, bacc.paed.; HRVATICA; SVETOJURSKI VRH, SVETOJURSKI VRH 40; rođ. 01.10.1967; OIB: 10822065205; Ž
10. VINKO VRHOVSKI; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 93/ 002; rođ. 18.03.1956; OIB: 39193887252; M
11. JOSIP POGAČIĆ; HRVAT; GORJAKOVO, GORJAKOVO 129; rođ. 12.07.1966; OIB: 58857862574; M
12. TOMISLAV BURIĆ; HRVAT; CIGROVEC, CIGROVEC 101; rođ. 16.04.1987; OIB: 43093538386; M
13. STJEPAN MIKLAUŽIĆ; HRVAT; DONJA PLEMENŠĆINA, DONJA PLEMENŠĆINA 16; rođ. 08.10.1972; OIB: 40605635707; M
14. VLADO IVANJKO; HRVAT; STIPERNICA, STIPERNICA 37; rođ. 05.08.1963; OIB: 66729551816; M
15. SLAVICA VIDAČEK; HRVATICA; PREGRADA, ULICA LJUDEVITA GAJA 6; rođ. 03.01.1959; OIB: 38407600581; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA:013-01/13-01/15
URBROJ:2214/01-03-13-1
PREGRADA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositeljica liste: mr.sc. VILMICA KAPAC
2.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MARIJAN HOHNJEC
3.HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: BORIS KARAŽIJA
4.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: JOSIP VDOVIĆ
5.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MARKO VEŠLIGAJ dipl.oec.

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/11
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA PREGRADE

Kandidat:
MARIJAN HOHNJEC; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 93; rođ. 23.09.1971; OIB: 57048960030; M
Zamjenik kandidata:
VLADO VEČERIĆ; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 45; rođ. 05.04.1958; OIB: 80439822212; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.
 
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/12
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA PREGRADE

Kandidatkinja:
mr.sc. VILMICA KAPAC; PREGRADA, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 19.05.1962; OIB: 76143812602; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
STJEPAN HAJDINJAK; PREGRADA, GORIČKA ULICA 1; rođ. 07.02.1967; OIB: 39158832937; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/13
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA PREGRADE

Kandidat:
IVAN POGAČIĆ; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 6; rođ. 28.04.1983; OIB: 01306753599; M
Zamjenik kandidata:
BORIS KARAŽIJA; SOPOT, SOPOT 118/ 002; rođ. 23.12.1979; OIB: 53871472632; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/14
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA PREGRADE

Kandidat:
MARKO VEŠLIGAJ, dipl.oec.; PREGRADA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 5; rođ. 17.04.1982; OIB: 17781785647; M
Zamjenik kandidata:
IVAN ŠKRINJAR, ing.el.; PREGRADA, GORIČKA ULICA 8/ 002; rođ. 26.05.1971; OIB: 38638097230; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA:013-01/13-01/16
URBROJ:2214/01-03-13-1
PREGRADA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA PREGRADE

1.Kandidat: MARIJAN HOHNJEC
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: VLADO VEČERIĆ
2.Kandidatkinja: mr.sc. VILMICA KAPAC
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidatkinje: STJEPAN HAJDINJAK
3.Kandidat: IVAN POGAČIĆ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: BORIS KARAŽIJA
4.Kandidat: MARKO VEŠLIGAJ, dipl.oec.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenik kandidata: IVAN ŠKRINJAR, ing.el.

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

OPĆINA RADOBOJ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-13
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE RADOBOJ

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: DUBRAVKO KRANJČEC ing.prom.

Kandidatkinje/kandidati:
1. DUBRAVKO KRANJČEC, ing.prom.; HRVAT; JAZVINE, JAZVINE 87; rođ. 02.05.1973; OIB: 31106434397; M
2. IVAN MILJAN, univ.bacc.ing.comp; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 193; rođ. 08.03.1986; OIB: 28076846310; M
3. ZVONKO PAVRLIŠAK; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 380; rođ. 03.03.1959; OIB: 62783475910; M
4. VEDRAN SVEDRUŽIĆ; HRVAT; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 15; rođ. 26.10.1990; OIB: 24965404441; M
5. MARIO HERAK, bacc.ing.aedif; HRVAT; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 115; rođ. 28.07.1989; OIB: 88469704056; M
6. JOSIP TUŠEK, prof.PTO; HRVAT; JAZVINE, JAZVINE 57; rođ. 01.02.1954; OIB: 90420656576; M
7. MARJAN DUNAJ; HRVAT; OREHOVEC RADOBOJSKI, OREHOVEC RADOBOJSKI 1; rođ. 17.03.1948; OIB: 61148762655; M
8. JOSIP NOVAČKI; HRVAT; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 122/D; rođ. 29.05.1967; OIB: 04687720585; M
9. VIKTORIJA POLJAK; HRVATICA; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 29; rođ. 22.12.1986; OIB: 66734393757; Ž
10. ALEN STRAHINEC, bacc.oec.; HRVAT; STRAHINJE RADOBOJSKO, STRAHINJE RADOBOJSKO 20; rođ. 03.05.1990; OIB: 10198300126; M
11. KRISTINA JURINJAK; HRVATICA; RADOBOJ, RADOBOJ 138; rođ. 09.03.1989; OIB: 78649181877; Ž
12. JURICA TUŠEK; HRVAT; JAZVINE, JAZVINE 57; rođ. 30.04.1988; OIB: 64848390547; M
13. KRISTIJAN LAGINJA, dipl.ing.prom; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 199; rođ. 22.03.1984; OIB: 67513965353; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-14
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE RADOBOJ

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ANĐELKO TOPOLOVEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANĐELKO TOPOLOVEC; HRVAT; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 12; rođ. 21.09.1973; OIB: 68805568959; M
2. ALOJZ SAJKO; HRVAT; KRALJEVEC ŠEMNIČKI, KRALJEVEC ŠEMNIČKI 20; rođ. 12.06.1965; OIB: 39206875057; M
3. JOSIP POTOČKI; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 89; rođ. 13.07.1948; OIB: 70242568384; M
4. DRAGUTIN GERIĆ; HRVAT; OREHOVEC RADOBOJSKI, OREHOVEC RADOBOJSKI 42/A; rođ. 11.07.1954; OIB: 19034435890; M
5. ROBERT MIKŠA; HRVAT; JAZVINE, JAZVINE 88/A; rođ. 20.05.1968; OIB: 28286996025; M
6. DRAGUTIN KISELJAK; HRVAT; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 148; rođ. 25.11.1963; OIB: 54073450342; M
7. JOSIP KRLEŽA; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 213; rođ. 23.04.1967; OIB: 87245679671; M
8. KRISTINA KISELJAK; HRVATICA; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 22; rođ. 05.08.1974; OIB: 13793238671; Ž
9. IVAN MALOGORSKI; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 129; rođ. 22.11.1969; OIB: 03943490779; M
10. VLADIMIR CEROVEC; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 211; rođ. 04.10.1967; OIB: 58730121167; M
11. VESNA POLJAK; HRVATICA; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 129; rođ. 07.04.1972; OIB: 98166298351; Ž
12. LJERKA STRAHINEC; HRVATICA; RADOBOJ, RADOBOJ 83/A; rođ. 29.12.1969; OIB: 40865408151; Ž
13. MARTIN BIŠKUP; HRVAT; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 13; rođ. 10.11.1985; OIB: 06845888782; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-15
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE RADOBOJ

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: DUBRAVKO KRANJČEC ing.prom.

2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ANĐELKO TOPOLOVEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-10
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE RADOBOJ

Kandidat:
DUBRAVKO KRANJČEC, ing.prom.; JAZVINE, JAZVINE 87; rođ. 02.05.1973; OIB: 31106434397; M
Zamjenik kandidata:
IVAN MILJAN, univ.bacc.ing.comp.; RADOBOJ, RADOBOJ 193; rođ. 08.03.1986; OIB: 28076846310; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ 

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-11
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE RADOBOJ

Kandidat:
ANĐELKO TOPOLOVEC; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 12; rođ. 21.09.1973; OIB: 68805568959; M
Zamjenik kandidata:
STJEPAN SIROVEC; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 187; rođ. 12.11.1987; OIB: 37838013615; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ 

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-12
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE RADOBOJ

1.Kandidat: DUBRAVKO KRANJČEC, ing.prom.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Zamjenik kandidata: IVAN MILJAN, univ.bacc.ing.comp.

2.Kandidat: ANĐELKO TOPOLOVEC
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: STJEPAN SIROVEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ

OPĆINA STUBIČKE TOPLICE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/11
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja DEMOKRATSKI CENTAR - DC, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

DEMOKRATSKI CENTAR - DC
Nositelj liste: VLADIMIR BOSNAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADIMIR BOSNAR; HRVAT; PILA, PILA 10/A; rođ. 13.11.1956; OIB: 60632643852; M
2. NEDJELJKO ĆUK; HRVAT; PILA, PILA 10/B; rođ. 15.03.1967; OIB: 56312271329; M
3. STJEPAN SOKAČ; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 159; rođ. 19.11.1951; OIB: 49305895155; M
4. BORIS BELJAK; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, ULICA VIKTORA ŠIPEKA 43; rođ. 21.02.1949; OIB: 15881642338; M
5. ZRINKA KOŠIĆ; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOGA 10; rođ. 25.12.1971; OIB: 10115544870; Ž
6. IVANKA BARTOL; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 136; rođ. 16.02.1958; OIB: 75471377859; Ž
7. DAMIR PAVRLIŠAK; HRVAT; PILA, PILA 37; rođ. 10.05.1967; OIB: 96672104034; M
8. MATO ZRINSKI; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 164; rođ. 14.02.1949; OIB: 83619709238; M
9. DARINKA GMAZ-LONČAR; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, VLADIMIRA NAZORA 28; rođ. 24.04.1948; OIB: 73263066977; Ž
10. JOSIP KUKAS; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, TOPLIČKO NASELJE 48; rođ. 09.01.1941; OIB: 27557140078; M
11. ŽELJKO ZRINSKI; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, VIKTORA ŠIPEKA 63; rođ. 15.07.1969; OIB: 39210095697; M
12. MARIJAN PILSKI; HRVAT; PILA, PILA 87; rođ. 03.09.1946; OIB: 09921186886; M
13. ROMEO BIČANIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, OBRTNIČKA 19/A; rođ. 27.11.1968; OIB: 29796576214; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/12
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: TOMISLAV FRANJKOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. TOMISLAV FRANJKOVIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, ZAGORSKA 16; rođ. 12.04.1977; OIB: 69488837550; M
2. KARLO DOGAN; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOG 8; rođ. 22.05.1950; OIB: 79880818292; M
3. ANTUN ŠTURLAN; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 213; rođ. 02.04.1966; OIB: 99825420236; M
4. TOMISLAV MLINARIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, LJUDEVITA GAJA 21; rođ. 23.01.1986; OIB: 67870984219; M
5. DARINKA KIŠUR; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 49; rođ. 01.04.1939; OIB: 39587827272; Ž
6. IVAN HREN; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 23; rođ. 25.11.1971; OIB: 51759549776; M
7. STJEPAN ŠTURLAN; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 112; rođ. 09.02.1955; OIB: 16906620603; M
8. VLADIMIR KRMELIĆ; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 274; rođ. 22.01.1951; OIB: 00798878819; M
9. IRENA JANTOL; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 7/A; rođ. 16.07.1957; OIB: 92970558834; Ž
10. KARLO KRIŽANOVIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, V.NAZORA 2; rođ. 23.09.1967; OIB: 64283318098; M
11. ROBERT PAVALIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, ZAGORSKA 16; rođ. 28.03.1973; OIB: 07006374533; M
12. MAJA HREN; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 50/E; rođ. 23.05.1989; OIB: 34741180939; Ž
13. MARIJAN KOVAČIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 13; rođ. 28.08.1969; OIB: 99705523938; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/13
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: mr.sc. ALEN AHMETOVIĆ dr.med.dent.

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. ALEN AHMETOVIĆ, dr.med.dent.; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B. ĐALSKOG 18; rođ. 14.07.1968; OIB: 36452614844; M
2. ANA GOSPOČIĆ; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 313/A; rođ. 12.01.1980; OIB: 22649758126; Ž
3. DOMINIK BIČANIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, OBRTNIČKA 17; rođ. 30.09.1990; OIB: 05323273507; M
4. ZORAN ŽUKINA; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, MLINARSKA 5; rođ. 20.10.1966; OIB: 22765117655; M
5. SABINA FRGEC, prof.; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, VIKTORA ŠIPEKA 26; rođ. 12.05.1977; OIB: 35560181942; Ž
6. ROMANO ZRINSKI; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, NOVA ULICA 1; rođ. 28.05.1991; OIB: 81741125907; M
7. DUŠANKA KRIŽANAC, dipl.iur.; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, VIKTORA ŠIPEKA 16; rođ. 05.07.1974; OIB: 39933512987; Ž
8. JANKO GRAHOVAC; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, AUGUSTA ŠENOE 6; rođ. 27.05.1977; OIB: 20306763517; M
9. ANDREA BENGER; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOG 85; rođ. 06.03.1986; OIB: 24563899330; Ž
10. BESA GRAHOVAC; ALBANKA; STUBIČKE TOPLICE, AUGUSTA ŠENOE 6; rođ. 26.04.1981; OIB: 01353832620; Ž
11. DINO MALIŠ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, V. ŠIPEKA 16; rođ. 20.05.1970; OIB: 68008024510; M
12. NIKOLINA KIŠUR NOVAK, ing.građ.; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 277/A; rođ. 22.05.1981; OIB: 60631320013; Ž
13. NEVENKA KRAJAČIĆ; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 21; rođ. 26.09.1956; OIB: 39657869285; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/14
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositeljica liste: NINA GRADIŠKI ZRINSKI bacc.

Kandidatkinje/kandidati:
1. NINA GRADIŠKI ZRINSKI, bacc.; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 6; rođ. 29.01.1968; OIB: 45916395679; Ž
2. DARKO POTOČKI; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 26; rođ. 14.01.1955; OIB: 62296788236; M
3. ŽELJKO HABJANEC; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 272; rođ. 06.02.1951; OIB: 92432859648; M
4. NIKOLA KNEZIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOG 32; rođ. 28.08.1947; OIB: 60155235271; M
5. JERONIM GREDIČAK; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 252; rođ. 20.10.1982; OIB: 33898344365; M
6. DAVOR BENGER, oec.; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 55; rođ. 10.11.1962; OIB: 13148545889; M
7. IVICA HORVAT, dipl.ing.; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 16; rođ. 14.02.1983; OIB: 85423163592; M
8. DANICA GOLUB; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 63; rođ. 24.11.1957; OIB: 92364176534; Ž
9. BORIS BRATMAN, prof.; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 215; rođ. 15.06.1947; OIB: 28568349231; M
10. DRAGUTIN BALAŠKO; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 273/A; rođ. 14.01.1958; OIB: 57611936311; M
11. BRANKO OREMUŠ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOG 37; rođ. 22.08.1966; OIB: 64171594503; M
12. NADA BALAŠKO; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, V. ŠIPEKA 124; rođ. 01.09.1952; OIB: 10696209500; Ž
13. DARKO BRLEK; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 15; rođ. 23.12.1966; OIB: 87696767236; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA:013-01/13-01/15
URBROJ:2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

1.DEMOKRATSKI CENTAR - DC
Nositelj liste: VLADIMIR BOSNAR
2.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: TOMISLAV FRANJKOVIĆ
3.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: mr.sc. ALEN AHMETOVIĆ dr.med.dent.
4.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositeljica liste: NINA GRADIŠKI ZRINSKI bacc.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/8
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

Kandidat:
mr.sc. ALEN AHMETOVIĆ, dr.med.dent.; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOG 18; rođ. 14.07.1968; OIB: 36452614844; M
Zamjenica kandidata:
ANA GOSPOČIĆ, dipl.politolog; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 313/A; rođ. 12.01.1980; OIB: 22649758126; Ž

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/9
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja DEMOKRATSKI CENTAR - DC, HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

Kandidat:
VLADIMIR BOSNAR; PILA, PILA 10/A; rođ. 13.11.1956; OIB: 60632643852; M
Zamjenik kandidata:
IVAN HREN; STUBIČKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 23; rođ. 25.11.1971; OIB: 51759549776; M

Predlagatelj:
DEMOKRATSKI CENTAR - DC
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA:013-01/13-01/10
URBROJ:2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

1.Kandidat: mr.sc. ALEN AHMETOVIĆ, dr.med.dent.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenica kandidata: ANA GOSPOČIĆ, dipl.politolog
2.Kandidat: VLADIMIR BOSNAR
DEMOKRATSKI CENTAR - DC
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: IVAN HREN

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

OPĆINA SVETI KRIŽ ZAČRETJE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-25
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DRAŽEN ČVEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAŽEN ČVEK; HRVAT; VRANKOVEC, VRANKOVEC 5/B; rođ. 20.05.1969; OIB: 21084997293; M
2. STJEPAN MERKAŠ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA ANTUNA POLANŠČAKA 4; rođ. 01.01.1958; OIB: 36777141611; M
3. IVAN KUHAR; HRVAT; VRANKOVEC, VRANKOVEC 84; rođ. 16.01.1947; OIB: 54909874328; M
4. IVAN MAJSEC; HRVAT; ŠTRUCLJEVO, ŠTRUCLJEVO 58; rođ. 27.01.1956; OIB: 27851071805; M
5. IVAN MLINARIĆ; HRVAT; DUKOVEC, DUKOVEC 26/ 001; rođ. 22.02.1965; OIB: 09128959331; M
6. STJEPAN VUKIĆ; HRVAT; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 1; rođ. 15.09.1958; OIB: 86152462521; M
7. FRANJO ŠĆURIC; HRVAT; SEKIRIŠĆE, SEKIRIŠĆE 31; rođ. 27.02.1965; OIB: 81408627809; M
8. ZLATKO ŠĆURIC; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA LJUDEVITA GAJA 5/B; rođ. 10.07.1962; OIB: 55384627048; M
9. DRAGUTIN JERŠEK; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 22; rođ. 07.05.1944; OIB: 92680696465; M
10. IVAN GROZAJ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, KOLODVORSKA ULICA 7; rođ. 25.01.1961; OIB: 45196601395; M
11. MAJA NOVAČKI; HRVATICA; ŠVALJKOVEC, ŠVALJKOVEC 1/C; rođ. 03.06.1987; OIB: 76297897624; Ž
12. DAVOR BARIĆ; HRVAT; KLUPCI-DIO, KLUPCI ZAČRETSKI 83/A; rođ. 27.02.1967; OIB: 77482125018; M
13. SINIŠA BELANOVIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA IVICE LOVRENČIĆA 8; rođ. 18.10.1983; OIB: 88323300859; M
14. IVAN KUČKOVEČKI; HRVAT; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 29; rođ. 08.02.1944; OIB: 43596630785; M
15. DRAGUTIN ČERNJEVIĆ; HRVAT; MIRKOVEC, MIRKOVEC 84; rođ. 05.02.1965; OIB: 19482364663; M
Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-26
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STJEPAN CIGLENEČKI

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN CIGLENEČKI; HRVAT; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 24/D; rođ. 28.09.1970; OIB: 92690348488; M
2. IVAN ŠAIĆ; HRVAT; PUSTODOL ZAČRETSKI, PUSTODOL ZAČRETSKI 48; rođ. 02.01.1952; OIB: 48674340313; M
3. JOSIP MIŠAK; HRVAT; KOZJAK ZAČRETSKI, KOZJAK ZAČRETSKI 38; rođ. 31.01.1966; OIB: 95889359638; M
4. JURAJ MATKUN; HRVAT; KLUPCI-DIO, KLUPCI ZAČRETSKI 66; rođ. 01.01.1966; OIB: 82604398171; M
5. GORDANA SRDINŠČAK; HRVATICA; VRANKOVEC, VRANKOVEC 41; rođ. 24.09.1987; OIB: 22797449603; Ž
6. ĐURO TOT; HRVAT; BREZOVA, BREZOVA 2/C; rođ. 21.02.1958; OIB: 80156697413; M
7. DARKO MIŠAK; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 9; rođ. 30.07.1966; OIB: 60174250076; M
8. IVANA KOS; HRVATICA; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 42; rođ. 18.09.1981; OIB: 49977838173; Ž
9. DAMIR FERENČAK; HRVAT; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 61; rođ. 29.10.1968; OIB: 98884331647; M
10. STJEPAN BLAŠKOVIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, TRG JULIJA LEMBERGERA 4; rođ. 27.03.1966; OIB: 28703973650; M
11. ZDRAVKO VIDOVIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 99; rođ. 08.08.1971; OIB: 56150272471; M
12. STJEPAN SINKOVIĆ; HRVAT; TEMOVEC, TEMOVEC 40/A; rođ. 21.07.1949; OIB: 16642535916; M
13. SINIŠA LOVRENČIĆ; HRVAT; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 19; rođ. 26.09.1969; OIB: 26574696894; M
14. DRAŽEN KRALJ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, TRG JULIJA LEMBERGERA 2; rođ. 16.07.1969; OIB: 92394981504; M
15. ANĐELKO FEREK-JAMBREK; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCIN 41; rođ. 01.09.1973; OIB: 56574022967; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-27
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: RATKO MUŠICA

Kandidatkinje/kandidati:
1. RATKO MUŠICA; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA ULICA 14; rođ. 26.03.1980; OIB: 63301597680; M
2. BOJAN CEBOCI; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, TRG HRVATSKE KRALJICE JELENE 11; rođ. 13.03.1985; OIB: 66998876100; M
3. VESNA VORIH; HRVATICA; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 36; rođ. 01.03.1983; OIB: 25418953060; Ž
4. ROBERT KOS; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 83; rođ. 11.11.1972; OIB: 26136257467; M
5. DIJANA JERNEIĆ; HRVATICA; BREZOVA, BREZOVA 2/G; rođ. 14.04.1987; OIB: 14942460752; Ž
6. DRAGUTIN HUIĆ; HRVAT; TEMOVEC, TEMOVEC 19; rođ. 04.02.1971; OIB: 74281364934; M
7. NIKOLINA KOVAČIĆ; HRVATICA; SEKIRIŠĆE, SEKIRIŠĆE 44; rođ. 09.03.1988; OIB: 23958547359; Ž
8. MARKO VISINSKI; HRVAT; PUSTODOL ZAČRETSKI, PUSTODOL ZAČRETSKI 15/A; rođ. 26.05.1979; OIB: 38197494414; M
9. FRANJO ŠOŠTARIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, KOLODVORSKA ULICA 5; rođ. 24.03.1963; OIB: 23583907345; M
10. DIJANA KOLAR; HRVATICA; SEKIRIŠĆE, SEKIRIŠĆE 13; rođ. 20.11.1990; OIB: 62212568767; Ž
11. BOŽIDAR PETANJEK; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA ULICA 14; rođ. 13.12.1992; OIB: 69606792259; M
12. ALEKSANDRA MAJERIĆ; HRVATICA; ŠVALJKOVEC, ŠVALJKOVEC 13/A; rođ. 26.12.1977; OIB: 36525301753; Ž
13. DUBRAVKO BIŠKUP; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 109; rođ. 20.01.1985; OIB: 93157155432; M
14. MARINA MOKROVČAK; HRVATICA; ZLEĆ, ZLEĆ 1/C; rođ. 13.03.1986; OIB: 11456313281; Ž
15. MIROSLAV LOVRENČIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCIN 21; rođ. 03.12.1975; OIB: 88340388362; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-28
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: IVAN KRANJČIĆ ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN KRANJČIĆ, ing.; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA ULICA 10; rođ. 11.01.1943; OIB: 75179143203; M
2. MARKO KOS, dipl.oec.; HRVAT; MIRKOVEC, MIRKOVEC 62; rođ. 01.05.1983; OIB: 83768412506; M
3. IVICA ROGINIĆ; HRVAT; ŠVALJKOVEC, ŠVALJKOVEC 63; rođ. 06.09.1960; OIB: 45438920375; M
4. MIRKO ŠIVALEC; HRVAT; TEMOVEC, TEMOVEC 41; rođ. 21.05.1969; OIB: 52511221648; M
5. SENKA VORIH, dipl.oec.; HRVATICA; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA LJUDEVITA GAJA 9; rođ. 30.11.1976; OIB: 12132573143; Ž
6. NENAD VEČEK, mag.; HRVAT; ŠVALJKOVEC, ŠVALJKOVEC 7/A; rođ. 12.11.1976; OIB: 09578011329; M
7. VINKO ŠVIGIR; HRVAT; GALOVEC ZAČRETSKI, GALOVEC ZAČRETSKI 43/A; rođ. 22.05.1948; OIB: 66188458644; M
8. TOMISLAV MARTINJAK; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA LJUDEVITA GAJA 7; rođ. 29.08.1982; OIB: 28483085294; M
9. JOSIP MAJSEC; HRVAT; ŠTRUCLJEVO, ŠTRUCLJEVO 16/A; rođ. 11.08.1954; OIB: 18577844551; M
10. JOSIP GROZAJ; HRVAT; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 184; rođ. 19.03.1967; OIB: 16245067408; M
11. MAJA JERNEIĆ PILJEK, dipl.iur.; HRVATICA; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 118; rođ. 28.01.1987; OIB: 80889648328; Ž
12. ANITA BOČKAJ, dipl.oec.; HRVATICA; ZAVRŠJE ZAČRETSKO, ZAVRŠJE ZAČRETSKO 5; rođ. 13.08.1985; OIB: 79686907273; Ž
13. DARIO KOTARSKI; HRVAT; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 7/A; rođ. 18.02.1976; OIB: 37426441197; M
14. IVANA BAKLIŽA, dipl.oec.; HRVATICA; DUKOVEC, DUKOVEC 17; rođ. 23.06.1988; OIB: 00521194923; Ž
15. KRASNODAR LELJAK; HRVAT; VRANKOVEC, VRANKOVEC 19/A; rođ. 18.08.1969; OIB: 40816555723; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-29
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DRAŽEN ČVEK
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STJEPAN CIGLENEČKI
3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: RATKO MUŠICA
4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: IVAN KRANJČIĆ ing.

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-30
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

Kandidat:
STJEPAN CIGLENEČKI; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 24/D; rođ. 28.09.1970; OIB: 92690348488; M
Zamjenik kandidata:
ROBERT GROZAJ; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 188; rođ. 15.01.1974; OIB: 48190471913; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-31
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

Kandidat:
MARKO KOS; MIRKOVEC, MIRKOVEC 62; rođ. 01.05.1983; OIB: 83768412506; M
Zamjenik kandidata:
IVICA ROGINIĆ; ŠVALJKOVEC, ŠVALJKOVEC 63; rođ. 06.09.1960; OIB: 45438920375; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-32
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

Kandidat:
RATKO MUŠICA; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA ULICA 14; rođ. 26.03.1980; OIB: 63301597680; M
Zamjenica kandidata:
VESNA VORIH; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 36; rođ. 01.03.1983; OIB: 25418953060; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-33
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

Kandidat:
MILJENKO ŠOŠTARIĆ; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA IVICE LOVRENČIĆA 10; rođ. 21.02.1974; OIB: 01518206487; M
Zamjenik kandidata:
TOMISLAV MRAZ; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 13; rođ. 05.03.1975; OIB: 98637674691; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-34
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

1.Kandidat: STJEPAN CIGLENEČKI
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: ROBERT GROZAJ
2.Kandidat: MARKO KOS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenik kandidata: IVICA ROGINIĆ
3.Kandidat: RATKO MUŠICA
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenica kandidata: VESNA VORIH
4.Kandidat: MILJENKO ŠOŠTARIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Zamjenik kandidata: TOMISLAV MRAZ

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

OPĆINA TUHELJ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/5
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE TUHELJ

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: ARMANDO SLAVIČEK, dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ARMANDO SLAVIČEK, dipl.ing.; HRVAT; TUHELJ, TUHELJ 53; rođ. 13.09.1962; OIB: 42695295778; M
2. DARKO MEDVEDEC, dipl.ing.; HRVAT; ČREŠNJEVEC, STUBIČKA ULICA 8/F; rođ. 06.12.1966; OIB: 45750970494; M
3. IVAN BURIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 91; rođ. 05.02.1965; OIB: 97973046768; M
4. BORIS KOLMAN; HRVAT; TRSTENO, TRSTENO 16; rođ. 20.04.1953; OIB: 64033372911; M
5. JOSIP POLJANEC; HRVAT; TUHELJ, TUHELJ 9; rođ. 17.12.1951; OIB: 44635864650; M
6. ZDRAVKO ILIĆ; HRVAT; PRISTAVA, PRISTAVA 161; rođ. 10.05.1963; OIB: 24427333775; M
7. MLADEN MUSTAČ; HRVAT; TUHELJSKE TOPLICE, BOLNIČKA ULICA 10/ 001; rođ. 15.05.1960; OIB: 53138054458; M
8. BRANKO ILIĆ; HRVAT; PRISTAVA, PRISTAVA 161; rođ. 23.06.1959; OIB: 68091471159; M
9. MARIO BIŠČAN; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 154; rođ. 21.03.1977; OIB: 30955646054; M
10. STJEPAN KOVAČIĆEK; HRVAT; TUHELJSKE TOPLICE, ULICA LJUDEVITA GAJA 17; rođ. 19.11.1955; OIB: 31223151350; M
11. MIRJANA SPORIŠ; HRVATICA; PROSENIK, PROSENIK 21; rođ. 15.01.1985; OIB: 67200125630; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/5
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE TUHELJ

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: SNJEŽANA ROMIĆ, dipl.uč.

Kandidatkinje/kandidati:
1. SNJEŽANA ROMIĆ, dipl.uč.; HRVATICA; TUHELJ, TUHELJ 26; rođ. 25.01.1960; OIB: 81715163573; Ž
2. RENATO ILIĆ, ing. prometa; HRVAT; PRISTAVA, PRISTAVA 150/C; rođ. 06.11.1970; OIB: 73983226610; M
3. TOMISLAV ILIĆ; HRVAT; PRISTAVA, PRISTAVA 146; rođ. 07.05.1985; OIB: 23435592940; M
4. VERONIKA KOLMAN; HRVATICA; TRSTENO, TRSTENO 14; rođ. 19.08.1987; OIB: 28532281645; Ž
5. ROBERT ROMIĆ; HRVAT; TUHELJ, TUHELJ 26; rođ. 04.09.1959; OIB: 31701079071; M
6. MLADEN HERCIGONJA; HRVAT; PRISTAVA, PRISTAVA 175; rođ. 06.10.1964; OIB: 94512912718; M
7. ZLATKO CVETKO, dipl.ing.arh.; HRVAT; TUHELJSKE TOPLICE, ULICA LJUDEVITA GAJA 36; rođ. 01.09.1955; OIB: 67652797888; M
8. DUBRAVKO FEKEŽA; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 205; rođ. 30.09.1980; OIB: 42646789817; M
9. LJUBICA IVEKOVIĆ; HRVATICA; LENIŠĆE, LENIŠĆE 64; rođ. 21.03.1972; OIB: 99554711802; Ž
10. DRAŽEN TKALČIĆ; HRVAT; ČREŠNJEVEC, ČREŠNJEVEC 21; rođ. 05.05.1972; OIB: 90590243451; M
11. IVAN JEŽEK; HRVAT; TUHELJSKE TOPLICE, ULICA LJUDEVITA GAJA 26; rođ. 12.06.1972; OIB: 87905031845; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/5
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE TUHELJ

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: ARMANDO SLAVIČEK, dipl.ing.
2.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: SNJEŽANA ROMIĆ, dipl.uč.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/6
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE TUHELJ

Kandidatkinja:
SNJEŽANA ROMIĆ, dipl.uč.; TUHELJ, TUHELJ 26; rođ. 25.01.1960; OIB: 81715163573; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
RENATO ILIĆ, ing.prometa; PRISTAVA, PRISTAVA 150/C; rođ. 06.11.1970; OIB: 73983226610; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/6
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE TUHELJ

Kandidat:
MILIVOJ ŠKVORC, dipl.oec.; ČREŠNJEVEC, ČREŠNJEVEC 26; rođ. 13.09.1960; OIB: 16306990908; M
Zamjenik kandidata:
ARMANDO SLAVIČEK, dipl.ing.; TUHELJ, TUHELJ 53; rođ. 13.09.1962; OIB: 42695295778; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/6
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE TUHELJ

1.Kandidatkinja: SNJEŽANA ROMIĆ, dipl.uč.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidatkinje: RENATO ILIĆ, ing.prometa
2.Kandidat: MILIVOJ ŠKVORC, dipl.oec.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Zamjenik kandidata: ARMANDO SLAVIČEK, dipl.ing.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

OPĆINA VELIKO TRGOVIŠĆE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-01-22
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: STJEPAN LOJNA

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN LOJNA; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA V. NAZORA 1; rođ. 16.12.1941; OIB: 86131419905; M
2. FANIKA SLAKOPER; HRVATICA; DUBROVČAN, DUBROVČAN 105; rođ. 09.03.1957; OIB: 77038668331; Ž
3. STJEPAN PEH; HRVAT; DOMAHOVO, DOMAHOVO 42; rođ. 12.11.1965; OIB: 12184082947; M
4. DARKO GAŠPAR; HRVAT; VIŽOVLJE, VIŽOVLJE 55; rođ. 22.01.1964; OIB: 72627612740; M
5. ŽELJKO KAHLINA; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA KONTREC I MAREC FRANJE 1; rođ. 02.06.1961; OIB: 69599421647; M
6. MARICA CVETKOVIĆ; HRVATICA; DOMAHOVO, DOMAHOVO 44; rođ. 10.06.1962; OIB: 26709569146; Ž
7. RUDOLF SELJAN; HRVAT; DRUŽILOVEC, DRUŽILOVEC 76; rođ. 23.08.1943; OIB: 81162496004; M
8. RUDOLF ŠILIPETAR; HRVAT; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 45; rođ. 19.01.1953; OIB: 40142300793; M
9. MARTIN LEMO; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, GAJEVA ULICA 5/A; rođ. 02.10.1983; OIB: 17848414689; M
10. BOŽIDAR LOJNA; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA V. NAZORA 12; rođ. 01.07.1948; OIB: 76489073380; M
11. LJUDEVIT MAREC; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 6/B; rođ. 19.06.1953; OIB: 14284864017; M
12. STJEPAN LOJNA; HRVAT; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 32; rođ. 18.03.1955; OIB: 54106422303; M
13. STIPO JAKIĆ; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ZVONIMIROVA ULICA 4/E; rođ. 08.11.1963; OIB: 70199357732; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-01-20
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS, HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: ZDRAVKO VUTMEJ, dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZDRAVKO VUTMEJ, dipl.ing.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA DR. STANKA PINJUHA 15; rođ. 16.09.1963; OIB: 14393311787; M
2. MILAN KRALJ, dipl.ing.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 6; rođ. 03.01.1957; OIB: 26026806923; M
3. ROBERT ŠPOLJAR, dipl.ing.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 25; rođ. 03.05.1976; OIB: 25508136337; M
4. ŽELJKO PAVLIŠA; HRVAT; RAVNICE, RAVNICE 79/C; rođ. 23.09.1962; OIB: 87615630774; M
5. IVAN ŽEINSKI; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 76; rođ. 06.11.1939; OIB: 67883288281; M
6. BOŽICA LEPEŠ, mr.pharm.; HRVATICA; VELIKO TRGOVIŠĆE, GAJEVA ULICA 12; rođ. 06.05.1948; OIB: 35566820941; Ž
7. DAVOR ANTOLKOVIĆ; HRVAT; VILANCI, VILANCI 4; rođ. 08.02.1990; OIB: 88802385723; M
8. DARIO BALIJA; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 59; rođ. 27.02.1979; OIB: 03869145949; M
9. LUKA KAHLINA, dipl.iur.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, NASELJE ZELENGAJ 25; rođ. 10.02.1985; OIB: 45314083543; M
10. MILIVOJ KRALJ, dipl.oec.; HRVAT; VIŽOVLJE, VIŽOVLJE 41; rođ. 11.10.1950; OIB: 93274886361; M
11. TOMISLAV BOGOVIĆ; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 106; rođ. 07.12.1983; OIB: 12982094766; M
12. DAVOR MEGLIĆ; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 32/B; rođ. 27.05.1973; OIB: 40692456775; M
13. DANIJEL PULEK; HRVAT; STRMEC, STRMEC 33; rođ. 24.04.1990; OIB: 56048538046; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-01-19
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: NIKOLA CAPAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. NIKOLA CAPAR; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 38; rođ. 13.12.1947; OIB: 42983550815; M
2. BRANKO LJUBIĆ; HRVAT; POŽARKOVEC, POŽARKOVEC 61; rođ. 28.01.1958; OIB: 67047076260; M
3. ROBERT BOGOVIĆ; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 119; rođ. 26.09.1971; OIB: 07952654868; M
4. RUDOLF KONTREC; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 12; rođ. 19.01.1944; OIB: 70960637250; M
5. JOSIP PULEK; HRVAT; STRMEC, STRMEC 18; rođ. 22.04.1969; OIB: 11572942080; M
6. KREŠO KOZINA, bacc.ing.mech.; HRVAT; VELIKA ERPENJA, VELIKA ERPENJA 16; rođ. 11.12.1976; OIB: 93526703265; M
7. JOSIP MEGLIĆ; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 39/A; rođ. 09.01.1948; OIB: 63576706196; M
8. VLATKA PAVLINIĆ, dipl.ing.; HRVATICA; MRZLO POLJE, MRZLO POLJE 28; rođ. 15.01.1983; OIB: 75274388150; Ž
9. STJEPAN ŠKALEC; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 86; rođ. 18.11.1973; OIB: 79189656766; M
10. LJUBICA ŽEINSKI, dipl.soc.; HRVATICA; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 76; rođ. 14.03.1942; OIB: 30096551110; Ž
11. PETRA KLOBUČIĆ; HRVATICA; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 52; rođ. 03.05.1991; OIB: 39980412096; Ž
12. STJEPAN RADOVANIĆ; HRVAT; VIŽOVLJE, VIŽOVLJE 44; rođ. 01.06.1945; OIB: 04788629626; M
13. BOŽICA KALAUZ; HRVATICA; VELIKO TRGOVIŠĆE, ZELENGAJ 40; rođ. 22.10.1976; OIB: 04772042320; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-01-18
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ROBERT GREBLIČKI, bacc.ing.el.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ROBERT GREBLIČKI, bacc.ing.el.; HRVAT; MRZLO POLJE, MRZLO POLJE 4; rođ. 18.06.1987; OIB: 48900219513; M
2. ŠTEFICA KUKOLJA, ing.građ.; HRVATICA; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 51; rođ. 02.03.1969; OIB: 58992701649; Ž
3. IVAN KONTREC, dipl.ing.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 3; rođ. 11.01.1980; OIB: 79122126593; M
4. DAMIR JAKOPČEVIĆ, oec.; HRVAT; VIŽOVLJE, VIŽOVLJE 18; rođ. 21.10.1982; OIB: 51399833557; M
5. LJILJANA VRANIĆ, mag.pharm.,mag.med.bio.; HRVATICA; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 39; rođ. 06.05.1974; OIB: 12349383497; Ž
6. MATIJA BOGOVIĆ; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 106; rođ. 14.02.1989; OIB: 30344303429; M
7. ZORAN ŠIPEK, dipl.ing.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ZELENGAJ 8; rođ. 23.07.1982; OIB: 59375268321; M
8. IVANA SLAKOPER; HRVATICA; BEZAVINA, BEZAVINA 28; rođ. 23.06.1973; OIB: 44397546780; Ž
9. LIDIJA ČARŽAVEC; HRVATICA; DUBROVČAN, DUBROVČAN 177; rođ. 07.03.1976; OIB: 21264648558; Ž
10. DARINKA HORVATIN; HRVATICA; DUBROVČAN, DUBROVČAN 130/C; rođ. 21.01.1967; OIB: 08247005014; Ž
11. KRISTIAN VRANIĆ; HRVAT; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 39; rođ. 24.02.1975; OIB: 30909893680; M
12. KAROLINA SLOVENEC; HRVATICA; BEZAVINA, BEZAVINA 32/A; rođ. 17.08.1988; OIB: 24883107842; Ž
13. ANICA TRESK, prof.; HRVATICA; DRUŽILOVEC, DRUŽILOVEC 25; rođ. 05.01.1981; OIB: 25703950494; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-01-21
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: STJEPAN PAVLIŠA, ing.el.

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN PAVLIŠA, ing.el.; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 33/B; rođ. 13.11.1957; OIB: 56661611987; M
2. LUCIJA BUHIN; HRVATICA; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA V. NAZORA 20; rođ. 07.12.1989; OIB: 46359421500; Ž
3. ZDRAVKO HALAMBEK; HRVAT; DOMAHOVO, DOMAHOVO 25; rođ. 31.03.1967; OIB: 38666341313; M
4. ŽELJKO MATANOVIĆ, ing.el.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, HORVATSKA ULICA 10; rođ. 11.10.1971; OIB: 19212894302; M
5. MLADEN HORVATIN, ing.o.t.; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 175/A; rođ. 09.07.1976; OIB: 78640558882; M
6. JOSIP KONTREC; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA MATIJE GUPCA 18; rođ. 20.03.1990; OIB: 98014110352; M
7. BOŽIDAR LICHT; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, KOLODVORSKA ULICA 2/A; rođ. 07.12.1951; OIB: 16854168155; M
8. JOSIP ŠILIPETAR; HRVAT; DRUŽILOVEC, DRUŽILOVEC 100; rođ. 10.11.1954; OIB: 87995865325; M
9. BRANKA PREBERINA; HRVATICA; DOMAHOVO, DOMAHOVO 24; rođ. 10.12.1983; OIB: 09286362085; Ž
10. MARIO VLADIMIR LACKO; HRVAT; RAVNICE, RAVNICE 51; rođ. 12.12.1974; OIB: 73650730628; M
11. DRAGUTIN PAVLINIĆ; HRVAT; MRZLO POLJE, MRZLO POLJE 36; rođ. 14.12.1957; OIB: 95223518336; M
12. STJEPAN KEGLEVIĆ; HRVAT; POŽARKOVEC, POŽARKOVEC 37; rođ. 07.04.1972; OIB: 35412736433; M
13. NIKOLA GAŠPAR; HRVAT; POŽARKOVEC, POŽARKOVEC 57; rođ. 01.10.1988; OIB: 04870103459; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01-28
VELIKO TRGOVIŠĆE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: STJEPAN LOJNA
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: ZDRAVKO VUTMEJ, dipl.ing.
3.HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: NIKOLA CAPAR
4.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ROBERT GREBLIČKI, bacc.ing.el.
5.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: STJEPAN PAVLIŠA, ing.el.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/23
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

Kandidat:
NIKOLA CAPAR; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 38; rođ. 13.12.1947; OIB: 42983550815; M
Zamjenik kandidata:
BRANKO LJUBIĆ; POŽARKOVEC, POŽARKOVEC 61; rođ. 28.01.1958; OIB: 67047076260; M

Predlagatelj:
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/24
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
Kandidat:
ROBERT GREBLIČKI, bacc.ing.el.; MRZLO POLJE, MRZLO POLJE 4; rođ. 18.06.1987; OIB: 48900219513; M
Zamjenica kandidata:
ŠTEFICA KUKOLJA, ing.građ.; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 51; rođ. 02.03.1969; OIB: 58992701649; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/27
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

Kandidat:
STJEPAN LOJNA; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA V. NAZORA 1; rođ. 16.12.1941; OIB: 86131419905; M
Zamjenica kandidata:
FANIKA SLAKOPER; DUBROVČAN, DUBROVČAN 105; rođ. 09.03.1957; OIB: 77038668331; Ž

Predlagatelj:
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/25
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

Kandidat:
STJEPAN PAVLIŠA, ing.el.; DUBROVČAN, DUBROVČAN 33/B; rođ. 13.11.1957; OIB: 56661611987; M
Zamjenik kandidata:
MLADEN HORVATIN, ing.o.t.; DUBROVČAN, DUBROVČAN 175/A; rođ. 09.07.1976; OIB: 78640558882; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/26
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS, HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

Kandidat:
ZDRAVKO VUTMEJ, dipl.ing.; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA DR. STANKA PINJUHA 15; rođ. 16.09.1963; OIB: 14393311787; M
Zamjenik kandidata:
MILAN KRALJ, dipl.ing.; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 6; rođ. 03.01.1957; OIB: 26026806923; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/29
VELIKO TRGOVIŠĆE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

1.Kandidat: NIKOLA CAPAR
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: BRANKO LJUBIĆ
2.Kandidat: ROBERT GREBLIČKI, bacc.ing.el.
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenica kandidata: ŠTEFICA KUKOLJA, ing.građ.
3.Kandidat: STJEPAN LOJNA
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Zamjenica kandidata: FANIKA SLAKOPER
4.Kandidat: STJEPAN PAVLIŠA, ing.el.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidata: MLADEN HORVATIN, ing.o.t.
5.Kandidat: ZDRAVKO VUTMEJ, dipl.ing.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenik kandidata: MILAN KRALJ, dipl.ing.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

GRAD ZABOK
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-16
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Nositelj liste: ALEN GEREK mag.ing.agr.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ALEN GEREK, mag.ing.agr.; HRVAT; ZABOK, ZAGREBAČKA ULICA 22; rođ. 28.04.1971; OIB: 78929351313; M
2. MARTINA RUBIL SKITANIĆ, prof.; HRVATICA; ZABOK, ULICA GRABROVEC 61; rođ. 29.10.1983; OIB: 04491033531; Ž
3. PETAR VRANČIĆ, mag.oec.; HRVAT; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 1; rođ. 15.03.1983; OIB: 62613180723; M
4. ŽELJKO HRASTINSKI; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 47/A; rođ. 31.05.1957; OIB: 07083519420; M
5. DANIJEL ANTOLKOVIĆ; HRVAT; ZABOK, RADNIČKO NASELJE 19; rođ. 17.10.1983; OIB: 03824669305; M
6. TOMISLAV BASA; HRVAT; TISANIĆ JAREK, TISANIĆ JAREK 40/A; rođ. 16.12.1962; OIB: 98689733545; M
7. STJEPAN HANŽIĆ; HRVAT; JAKUŠEVEC ZABOČKI, JAKUŠEVEC ZABOČKI 60; rođ. 20.10.1957; OIB: 31751148131; M
8. JOSIP VURNEK; HRVAT; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 38; rođ. 17.12.1948; OIB: 58162325170; M
9. ŽELJKA HUIS, univ.bacc.ing.des.text.; HRVATICA; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 32/B; rođ. 22.08.1987; OIB: 02066922659; Ž
10. ŽELIMIR LEŽ; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 11; rođ. 09.07.1976; OIB: 35795780371; M
11. STJEPAN TISANIĆ; HRVAT; TISANIĆ JAREK, TISANIĆ JAREK 42; rođ. 05.01.1955; OIB: 88837369941; M
12. DARKO FIKET; HRVAT; ZABOK, GRABROVEC 95/A; rođ. 11.03.1977; OIB: 70083895595; M
13. DALIBOR TUĐA; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 6; rođ. 27.10.1981; OIB: 77413915190; M
14. ZORAN BUNČEC, mag.ing.el.; HRVAT; PROSENIK GUBAŠEVSKI, PROSENIK GUBAŠEVSKI 5/E; rođ. 16.07.1983; OIB: 16204901335; M
15. RUŽICA ČRNJEVIĆ, prof.; HRVATICA; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 1; rođ. 30.08.1943; OIB: 78222540121; Ž

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-19
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
Nositelj liste: MARIO DRAGANIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIO DRAGANIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA 103. BRIGADE 4; rođ. 20.12.1965; OIB: 13535115779; M
2. DALIBOR TIČAK; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 63; rođ. 27.03.1971; OIB: 45982071376; M
3. ĐINO SINKOVIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 18; rođ. 04.05.1964; OIB: 58006723332; M
4. SREĆKO MAK; HRVAT; HUM ZABOČKI, HUM ZABOČKI 3; rođ. 07.04.1966; OIB: 04967895463; M
5. DARIO PREKRATIĆ; HRVAT; JAKUŠEVEC ZABOČKI, JAKUŠEVEC ZABOČKI 71/B; rođ. 18.12.1978; OIB: 66513718104; M
6. DAREK KUNOVIĆ; HRVAT; GRDENCI, GRDENCI 92; rođ. 26.09.1969; OIB: 64385786307; M
7. FILIP TOMEK; HRVAT; ZABOK, NASELJE TOMEKI 5; rođ. 03.09.1991; OIB: 26241293186; M
8. MARIJA GRAH; HRVATICA; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 90; rođ. 03.08.1982; OIB: 84072329986; Ž
9. ZLATKO GRABUŠIĆ; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 1; rođ. 19.04.1959; OIB: 07608100863; M
10. OZREN KRAJAČIĆ; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 96; rođ. 16.10.1969; OIB: 94103190118; M
11. KREŠO REPOVEČKI; HRVAT; REPOVEC, REPOVEC 56; rođ. 08.09.1979; OIB: 76884086553; M
12. MAJA ŠIVALEC; HRVATICA; PROSENIK GUBAŠEVSKI, PROSENIK GUBAŠEVSKI 51; rođ. 24.05.1990; OIB: 28489879814; Ž
13. SLAVKO BOGOJEVIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 61; rođ. 19.12.1967; OIB: 54443297100; M
14. DRAŽEN BALAŠKO; HRVAT; JAKUŠEVEC ZABOČKI, JAKUŠEVEC ZABOČKI 69/B; rođ. 14.01.1976; OIB: 17768727598; M
15. ALOJZ BUZJAK; HRVAT; GRDENCI, GRDENCI 62/B; rođ. 22.07.1959; OIB: 64807647798; M

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-14
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ERNEST OREMUŠ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ERNEST OREMUŠ; HRVAT; GUBAŠEVO, GUBAŠEVO 31/D; rođ. 27.09.1981; OIB: 78088569326; M
2. RANKO KUŠEC; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 218; rođ. 24.10.1968; OIB: 69966036803; M
3. INES CAKOL; HRVATICA; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 28; rođ. 22.09.1986; OIB: 93525247156; Ž
4. ANDRIJA VUTMEJ; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 47; rođ. 21.08.1985; OIB: 98470106404; M
5. SANELA DEJANOVIĆ; HRVATICA; MARTINIŠĆE, MARTINIŠĆE 15; rođ. 13.07.1988; OIB: 95527797559; Ž
6. IVANA GOLUBAN; HRVATICA; ZABOK, BREGI ZABOČKI 48; rođ. 12.06.1988; OIB: 75890877970; Ž
7. GORAN KOTARSKI; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 28; rođ. 30.12.1984; OIB: 19181543035; M
8. TOMISLAV HARAPIN; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 85; rođ. 29.03.1983; OIB: 20105680144; M
9. VALENTINA VUTMEJ;HRVATICA;ZABOK,ULICA MATIJE GUPCA 47; rođ. 04.06.1985; OIB: 51100528859; Ž
10. MATIJA FRANJČEC; HRVAT;ZABOK,ULICA TITUŠ BREZOVAČKI 6; rođ. 07.07.1984; OIB: 94569202105; M
11. DAVID ŠAMEC; HRVAT; GRDENCI, GRDENCI 35/ 001; rođ. 06.01.1989; OIB: 99653369222; M
12. VANJA CAKOL; HRVATICA; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 28; rođ. 05.02.1990; OIB: 84296478681; Ž
13. MOHAMED AL-YOUNIS; ARAP; ZABOK, GAJEVA ULICA 6; rođ. 07.12.1952; OIB: 10993721710; M
14. TAMARA GOLUBAN; HRVATICA; ZABOK, BREGI ZABOČKI 48; rođ. 21.04.1987; OIB: 62592722291; Ž
15. TOMISLAV KONČEVSKI; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, GREDICE ZABOČKE 2; rođ. 08.06.1970; OIB: 12938234105; M

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-18
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja KREŠIMIR KONČEVSKI, DAMIR ŽIGMAN, NEVENKA GREGURIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: KREŠIMIR KONČEVSKI

Kandidatkinje/kandidati:
1. KREŠIMIR KONČEVSKI; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, GREDICE ZABOČKE 2; rođ. 03.11.1965; OIB: 00549331966; M
2. DAMIR ŽIGMAN; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 240/ 003; rođ. 01.12.1969; OIB: 54340544384; M
3. BRANKA VRBANEC; HRVATICA; ZABOK, BREGOVITA ULICA 16; rođ. 20.07.1973; OIB: 04651892268; Ž
4. DAVOR DUGOREPEC; HRVAT; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 89; rođ. 15.10.1965; OIB: 78713970346; M
5. BRANKA HERCEG; HRVATICA; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 28; rođ. 09.03.1980; OIB: 33189005879; Ž
6. TOMISLAV IVANKOVIĆ; HRVAT; ZABOK, ZAGORSKA ULICA 14; rođ. 08.01.1974; OIB: 60713537167; M
7. BOJAN ŠENJUG; HRVAT; ZABOK, KUMROVEČKA ULICA 1; rođ. 21.06.1977; OIB: 95355704355; M
8. ANDREJA DUGOREPEC; HRVATICA; ŠPIČKOVINA, ŠPIČKOVINA 36; rođ. 08.02.1976; OIB: 20981376559; Ž
9. DUŠAN JELENČIĆ; HRVAT; PROSENIK ZAČRETSKI, PROSENIK ZAČRETSKI 78; rođ. 28.06.1963; OIB: 68007445564; M
10. BRANKO BLAŽINIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 63; rođ. 21.12.1960; OIB: 82293670156; M
11. DINKA GREGURIĆ BRIŠKI; HRVATICA; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 38; rođ. 25.01.1980; OIB: 35121781286; Ž
12. JOSIP HERCEG; HRVAT; ŠPIČKOVINA, ŠPIČKOVINA 213; rođ. 15.02.1962; OIB: 32489133377; M
13. MARIO POSAVEC; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 93/A; rođ. 21.12.1975; OIB: 52756078770; M
14. BILJANA HANDANOVIĆ; HRVATICA; ZABOK, RADNIČKO NASELJE 9; rođ. 05.01.1984; OIB: 09669703098; Ž
15. TIN ŠEMOVČAN; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 79; rođ. 09.03.1992; OIB: 08808369306; M
Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-13
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja BRANKO PILJEK, MILIVOJ GREGURIĆ, VALTER SILADI, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: BRANKO PILJEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO PILJEK; HRVAT; ZABOK, TRG SVETE JELENE 4; rođ. 13.11.1959; OIB: 66453166466; M
2. MILIVOJ GREGURIĆ; HRVAT; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 136; rođ. 03.07.1955; OIB: 88939746925; M
3. VALTER SILADI; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 130; rođ. 25.04.1966; OIB: 76592244083; M
4. DRAGUTIN TISANIĆ; HRVAT; TISANIĆ JAREK, TISANIĆ JAREK 37; rođ. 12.01.1948; OIB: 16559582272; M
5. ZDRAVKO CUJZEK; HRVAT; ŠPIČKOVINA, ŠPIČKOVINA 93/B; rođ. 23.02.1958; OIB: 69208066542; M
6. SNJEŽANA LJUBIĆ; HRVATICA; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 155; rođ. 15.03.1975; OIB: 41168933553; Ž
7. DRAGUTIN KOLARIĆ; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 30; rođ. 18.11.1948; OIB: 74792489079; M
8. ROBERT MRAZ; HRVAT; ZABOK, MRAZOVA ULICA 4; rođ. 03.12.1987; OIB: 71659866703; M
9. IGOR GREGURIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA JOSIPA JURAJA STROSSMAYE 17; rođ. 13.06.1973; OIB: 07227576534; M
10. ROBERT LONČAR; HRVAT; GUBAŠEVO, GUBAŠEVO 18/A; rođ. 14.09.1982; OIB: 33381975786; M
11. NENAD BOROVČAK; HRVAT; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 16; rođ. 12.11.1975; OIB: 43974620050; M
12. MARIJAN ŠAMEC; HRVAT; GRDENCI, GRDENCI 28; rođ. 13.08.1954; OIB: 22040883494; M
13. ŽELJKO ŠEGINA; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 77; rođ. 21.12.1952; OIB: 73238938903; M
14. DIJANA GOLUBAN; HRVATICA; ZABOK, BREGI ZABOČKI 47; rođ. 17.09.1987; OIB: 94211257862; Ž
15. IVICA BALAGOVIĆ; HRVAT; ZABOK, KUMROVEČKA ULICA 2; rođ. 24.05.1961; OIB: 10820442803; M

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-15
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: IVAN HANŽEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN HANŽEK; HRVAT; ZABOK, KAŠTELSKI PUT 4; rođ. 19.02.1948; OIB: 52431648601; M
2. ŽARKO IVANČIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 72/A; rođ. 28.03.1967; OIB: 31036456132; M
3. ZORAN KRAJAČIĆ; HRVAT; HUM ZABOČKI, HUM ZABOČKI 80; rođ. 26.12.1954; OIB: 63993275875; M
4. ŠTEFANIJA KERESTEŠ; HRVATICA; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 72; rođ. 26.09.1938; OIB: 22379429472; Ž
5. STJEPAN FOTIVEC; HRVAT; ŠPIČKOVINA, ŠPIČKOVINA 9/A; rođ. 04.12.1948; OIB: 70130165976; M
6. BOJANA BIRAČ; HRVATICA; ZABOK, ULICA TINA UJEVIĆA 1; rođ. 11.10.1984; OIB: 54435974559; Ž
7. VIŠNJA KUKOLJA; HRVATICA; MARTINIŠĆE, MARTINIŠĆE 76; rođ. 29.10.1961; OIB: 68276742936; Ž
8. ANTUN FOTIVEC; HRVAT; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 165/B; rođ. 03.05.1947; OIB: 77396867929; M
9. RINO VALEC; HRVAT; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 30/A; rođ. 29.06.1977; OIB: 58082740808; M
10. VALENTIN MARTINEC; HRVAT; REPOVEC, REPOVEC 35/A; rođ. 28.01.1941; OIB: 89539128281; M
11. SANDRA ŠKREBLIN; HRVATICA; ZABOK, TRG DRAGUTINA DOMJANIĆA 5; rođ. 21.07.1974; OIB: 14955284475; Ž
12. IVAN KRAJAČIĆ; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 85; rođ. 01.05.1957; OIB: 99357252343; M
13. DAMIR HERČKO; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 68; rođ. 25.04.1975; OIB: 31511547659; M
14. SANDRA TURKOVIĆ; HRVATICA; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 134; rođ. 30.06.1972; OIB: 19412888537; Ž
15. ŽELJKO TOMEK; HRVAT; ZABOK, GRABROVEC 7; rođ. 12.03.1956; OIB: 03210970554; M

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-17
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STANKO BELINA

Kandidatkinje/kandidati:
1. STANKO BELINA; HRVAT; ZABOK, ULICA IVANA I CVJETE HUIS 8; rođ. 24.01.1954; OIB: 72525198154; M
2. ŽELJKO BELINA; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 91; rođ. 14.06.1964; OIB: 06440496653; M
3. MILJENKO VRANIĆ; HRVAT; JAKUŠEVEC ZABOČKI, JAKUŠEVEC ZABOČKI 10; rođ. 15.07.1966; OIB: 26562900910; M
4. RATKO JELENČIĆ; HRVAT; JAKUŠEVEC ZABOČKI, JAKUŠEVEC ZABOČKI 4; rođ. 11.09.1958; OIB: 41466173249; M
5. NIVES ROKIĆ; HRVATICA; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 101/B; rođ. 30.03.1977; OIB: 63330879762; Ž
6. BRANKO CUJZEK; HRVAT; ZABOK, NASELJE TRŠINSKI 17/B; rođ. 11.12.1984; OIB: 59259869649; M
7. DARINKO VRANČIĆ; HRVAT; TISANIĆ JAREK, TISANIĆ JAREK 36/A; rođ. 15.05.1962; OIB: 13019052573; M
8. ZDRAVKO GRAH; HRVAT; PROSENIK ZAČRETSKI, PROSENIK ZAČRETSKI 65/A; rođ. 13.02.1979; OIB: 29288683331; M
9. NENAD GORUP; NEPOZNATA; MARTINIŠĆE, MARTINIŠĆE 3; rođ. 28.11.1989; OIB: 17872464063; M
10. BRUNO GUDAN; HRVAT; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 94/A; rođ. 23.01.1974; OIB: 88285357106; M
11. DAMIR HERCIGONJA; HRVAT; ZABOK, ULICA NIKOLE TESLE 3; rođ. 26.07.1959; OIB: 34659297658; M
12. ANDREJA MATKUN; HRVATICA; HUM ZABOČKI, HUM ZABOČKI 1/C; rođ. 13.10.1976; OIB: 58814813499; Ž
13. ANA DEAK; HRVATICA; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 32; rođ. 22.04.1994; OIB: 54657547906; Ž
14. SINIŠA JELENČIĆ; HRVAT; ZABOK, NASELJE TOMEKI 21; rođ. 24.02.1979; OIB: 22700295350; M
15. FLORIJAN TUĐA; HRVAT; REPOVEC, REPOVEC 49; rođ. 20.10.1971; OIB: 86518566089; M

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-20
ZABOK, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Nositelj liste: ALEN GEREK mag.ing.agr.
2.HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
Nositelj liste: MARIO DRAGANIĆ
3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ERNEST OREMUŠ
4.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: KREŠIMIR KONČEVSKI
5.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: BRANKO PILJEK
6.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: IVAN HANŽEK
7.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STANKO BELINA

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/04
URBROJ: 2197/01-03/1-13-12
ZABOK, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZABOKA

1.Kandidat: ŽELJKO BELINA
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: MILJENKO VRANIĆ
2.Kandidat: ALEN GEREK, mag.ing.agr.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Zamjenica kandidata: MARTINA RUBIL SKITANIĆ, prof.
3.Kandidat: IVAN HANŽEK
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenica kandidata: NEVENKA GREGURIĆ
4.Kandidat: BRANKO PILJEK
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: VALTER SILADI

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

OPĆINA ZAGORSKA SELA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA: 013-05/13-01/02
URBROJ: 2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZAGORSKA SELA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: DAVORIN LONČAREC

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAVORIN LONČAREC; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 108/A; rođ. 25.01.1974; OIB: 72598399819; M
2. MARIJAN KLADNIČKI; HRVAT; KUZMINEC MILJANSKI, KUZMINEC MILJANSKI 8; rođ. 31.03.1988; OIB: 77337215907; M
3. BRANKA ŠPILJAR; HRVATICA; BREZAKOVEC, BREZAKOVEC 24; rođ. 24.12.1963; OIB: 64649274436; Ž
4. MARTINA KODRNJA; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 33; rođ. 28.03.1979; OIB: 49740726755; Ž
5. GORDANA PENEZIĆ; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 30; rođ. 23.07.1978; OIB: 52715338358; Ž
6. DRAŽEN ŠPOLJAR; HRVAT; MILJANA, MILJANA 47; rođ. 31.01.1980; OIB: 49746753630; M
7. MLADEN PENEZIĆ; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 30; rođ. 03.04.1972; OIB: 80635733418; M
8. DENIS ŽLOF; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 49; rođ. 23.03.1994; OIB: 19095258212; M
9. DARJA ŠUMAK LONČAREC; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 108/A; rođ. 06.08.1979; OIB: 27994982287; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA: 013-05/13-01/03
URBROJ: 2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA,03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZAGORSKA SELA

HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: STJEPAN JURAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN JURAK; HRVAT; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 23; rođ. 06.01.1947; OIB: 59638641183; M
2. FRANC MASNEC; HRVAT; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 41; rođ. 12.03.1954; OIB: 76696620635; M
3. VLADIMIR ŠKALIČKI; HRVAT; BRATKOVEC, BRATKOVEC 39; rođ. 09.05.1942; OIB: 31294972415; M
4. DAMIR KRALJ; HRVAT; PUŠĆA, PUŠĆA 16; rođ. 24.09.1959; OIB: 72751576923; M
5. BRANKO HUNSKI; HRVAT; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 34; rođ. 07.12.1965; OIB: 52360169528; M
6. MARIJAN ŠIVAK; HRVAT; PLAVIĆ, PLAVIĆ 47; rođ. 01.02.1960; OIB: 14467324059; M
7. RENATA KAJBA; HRVATICA; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 24; rođ. 25.01.1974; OIB: 89646150631; Ž
8. DRAŽEN GRAH; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 8; rođ. 21.09.1959; OIB: 28325842361; M
9. MARIJAN MAČEK; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 19; rođ. 03.10.1971; OIB: 61605143589; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA: 013-05/13-01/04
URBROJ: 2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja KRISTIJAN BEZJAK, BRANKO CVETIĆ, DAMIR PRTENJAK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZAGORSKA SELA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ŽELJKO KODRNJA

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO KODRNJA; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 33; rođ. 21.11.1946; OIB: 40565814543; M
2. KRISTIJAN BEZJAK; HRVAT; GORNJI ŠKRNIK, GORNJI ŠKRNIK 23; rođ. 27.10.1977; OIB: 33987943451; M
3. BRANKO CVETIĆ; HRVAT; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 4; rođ. 06.03.1955; OIB: 86213047691; M
4. DAMIR PRTENJAK; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 21; rođ. 29.01.1973; OIB: 12762303015; M
5. NEVENKA PREGLEJ; HRVATICA; POLJANA SUTLANSKA, POLJANA SUTLANSKA 20; rođ. 16.11.1959; OIB: 68936597946; Ž
6. IVICA ZGORELEC; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 132; rođ. 28.12.1971; OIB: 39231362171; M
7. MIRKO MAČEK; HRVAT; PLAVIĆ, PLAVIĆ 54; rođ. 16.02.1961; OIB: 94878822242; M
8. ŽELJKO BRUNDIĆ; HRVAT; MILJANA, MILJANA 37; rođ. 27.06.1966; OIB: 38637234566; M
9. TOMISLAV KARAŽIJA; HRVAT; GORNJI ŠKRNIK, GORNJI ŠKRNIK 1/A; rođ. 22.06.1979; OIB: 66255741399; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA: 013-05/13-01/05
URBROJ: 2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja MILENA REGVAT, ANA ŽUČKO, VALENTINA ŠTVANEK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZAGORSKA SELA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositeljica liste: NEVENKA ŠTVANEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. NEVENKA ŠTVANEK; HRVATICA; PLAVIĆ, PLAVIĆ 11; rođ. 15.03.1958; OIB: 03829396194; Ž
2. LIDIJA JURAK; HRVATICA; POLJANA SUTLANSKA, POLJANA SUTLANSKA 23; rođ. 29.03.1979; OIB: 41375953441; Ž
3. VESNA KAJBA-KOMERIČKI; HRVATICA; MILJANA, MILJANA 39; rođ. 17.08.1961; OIB: 43282342671; Ž
4. BOŽICA ZGORELEC; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 111; rođ. 13.12.1986; OIB: 49261310060; Ž
5. TANJA VALEK FISTRIĆ; HRVATICA; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 6/A; rođ. 17.05.1978; OIB: 92815819869; Ž
6. BOJANA BIRUŠ; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 61; rođ. 13.08.1980; OIB: 45410877635; Ž
7. ŠTEFICA HUMSKI; HRVATICA; HARINA ZLAKA, HARINA ZLAKA 17; rođ. 20.07.1967; OIB: 92678700144; Ž
8. DUBRAVKA ZGORELEC; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 135; rođ. 25.01.1977; OIB: 65846187956; Ž
9. DRAGICA ŽLOF; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 52; rođ. 14.12.1967; OIB: 31100113683; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA:013-05/13-01/07
URBROJ:2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZAGORSKA SELA

1.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: DAVORIN LONČAREC
2.HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: STJEPAN JURAK
3.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ŽELJKO KODRNJA
4.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositeljica liste: NEVENKA ŠTVANEK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA: 013-05/13-01/06
URBROJ: 2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja KRISTIJAN BEZJAK, BRANKO CVETIĆ, DAMIR PRTENJAK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ZAGORSKA SELA

Kandidat:
ŽELJKO KODRNJA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 33; rođ. 21.11.1946; OIB: 40565814543; M
Zamjenik kandidata:
IVAN ŠUMAK; POLJANA SUTLANSKA, POLJANA SUTLANSKA 19; rođ. 13.05.1952; OIB: 79422560054; M

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA:013-05/13-01/06
URBROJ:2135/04-13-2
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ZAGORSKA SELA

1.Kandidat: ŽELJKO KODRNJA
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: IVAN ŠUMAK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA

GRAD ZLATAR
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-70
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: STANKO MAJDAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. STANKO MAJDAK; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 134; rođ. 02.10.1952; OIB: 57381276422; M
2. JANKO AUGUŠTAN; HRVAT; ZLATAR, SAJMIŠNA ULICA 45; rođ. 25.02.1950; OIB: 94881461539; M
3. BOŽENA SLUNJSKI; HRVATICA; ZLATAR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 5; rođ. 01.01.1952; OIB: 30396886804; Ž
4. JASNA HANŽEK; HRVATICA; ZLATAR, KAŠTELSKA ULICA 15; rođ. 24.05.1970; OIB: 46687617718; Ž
5. IVAN LICITAR; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 142/A; rođ. 02.04.1949; OIB: 25895951603; M
6. JASENKA AUGUŠTAN-PENTEK; HRVATICA; ZLATAR, SAJMIŠNA ULICA 45; rođ. 22.07.1974; OIB: 09804886670; Ž
7. JOSIP PAVLIN; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 44; rođ. 11.01.1968; OIB: 31031752634; M
8. MARIJA DOMINIĆ; HRVATICA; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 29; rođ. 15.02.1953; OIB: 79283858461; Ž
9. IVANA ŠAŠKO; HRVATICA; ZLATAR, ULICA BANA IVANA MAŽURANIĆA 5; rođ. 29.05.1986; OIB: 87607909131; Ž
10. IVAN ŠAŠKO; HRVAT; ZLATAR, ULICA BANA IVANA MAŽURANIĆA 5; rođ. 14.07.1953; OIB: 81062988143; M
11. NIKOLINA PUKLIN; HRVATICA; BELEC, BELEC 49/A; rođ. 19.03.1983; OIB: 96731663674; Ž
12. TOMISLAV ŠALA; HRVAT; REPNO, REPNO 69; rođ. 05.04.1989; OIB: 64050600165; M
13. JOSIP HANŽEK; HRVAT; ZLATAR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 8; rođ. 12.12.1954; OIB: 66032416080; M
14. MARIJAN PALEJ; HRVAT; BELEC, BELEC 50; rođ. 22.02.1959; OIB: 04472469482; M
15. ZLATKO MALOGORSKI; HRVAT; ZLATAR, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 12; rođ. 04.09.1980; OIB: 67415872505; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-71
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP, HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositelj liste: RUDOLF FORKO

Kandidatkinje/kandidati:
1. RUDOLF FORKO; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 26; rođ. 04.03.1956; OIB: 96478092824; M
2. BRANIMIR BOLJFETIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 3; rođ. 23.12.1993; OIB: 77495002136; M
3. DARKO POSARIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA LADISLAVA KUTNJAKA 4; rođ. 12.11.1989; OIB: 99698533508; M
4. DAVOR FUTIVIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 18; rođ. 10.11.1991; OIB: 61481372497; M
5. TOMISLAV PLAŠĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA BATUŠIĆA SLAVKA 10; rođ. 03.11.1992; OIB: 22142589455; M
6. ROBERTO DUGOREPEC; HRVAT; ZLATAR, ULICA BRAĆE RADIĆA 19; rođ. 08.03.1992; OIB: 01153163552; M
7. ANDREA PERETIN; HRVATICA; ZLATAR, ZAGREBAČKA ULICA 1; rođ. 10.06.1989; OIB: 46355672474; Ž
8. DRAGUTIN HORVAT; HRVAT; ZLATAR, ULICA KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 5/I; rođ. 11.04.1965; OIB: 48591936327; M
9. ZDENKA MOJČEC; HRVATICA; ZLATAR, TRG SLOBODE 8; rođ. 17.09.1957; OIB: 94495148768; Ž
10. ANA TUŠEK; HRVATICA; ZLATAR, VARAŽDINSKA ULICA 17; rođ. 01.05.1941; OIB: 85486216447; Ž
11. BERISLAV BOLJFETIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 3; rođ. 05.03.1992; OIB: 38567599453; M
12. STEFANI HUDIĆ; HRVATICA; ZLATAR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 9; rođ. 20.01.1987; OIB: 42730626093; Ž
13. STJEPAN HUDIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 9; rođ. 20.10.1981; OIB: 20607235390; M
14. TOMISLAV FORKO; HRVAT; ZLATAR, TRG SLOBODE 23; rođ. 07.02.1979; OIB: 39551245064; M
15. SEBASTIJAN BARTOLIN; HRVAT; ZLATAR, BORKOVEČKI PUT 3; rođ. 06.10.1994; OIB: 16700208253; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-72
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja JURICA BIZJAK, DAVOR BRLIĆ, DANIJEL BENKOVIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: JURICA BIZJAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. JURICA BIZJAK; HRVAT; ZLATAR, ULICA MILIVOJA STANČIĆA 18; rođ. 02.01.1951; OIB: 25266128782; M
2. DAVOR BRLIĆ; HRVAT; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 47; rođ. 23.06.1971; OIB: 24398090389; M
3. DANIJEL BENKOVIĆ; HRVAT; ZLATAR, BORKOVEČKI PUT 11; rođ. 30.12.1984; OIB: 72559007814; M
4. DARKO BRLIĆ; HRVAT; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 47; rođ. 23.04.1977; OIB: 37872033107; M
5. JOSIP FINDAK; HRVAT; ZLATAR, ULICA MILIVOJA STANČIĆA 14; rođ. 16.02.1951; OIB: 98419584298; M
6. TATJANA LABAŠ; HRVATICA; ZLATAR, BORKOVEČKI PUT 8; rođ. 28.09.1983; OIB: 08219955213; Ž
7. IVAN KRPELNIK; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 15/A; rođ. 28.05.1952; OIB: 24344059015; M
8. ZDENKA BINGULA; HRVATICA; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 173; rođ. 13.03.1982; OIB: 62209700560; Ž
9. ADALBERT BOGI; HRVAT; DONJA SELNICA, DONJA SELNICA 81/A; rođ. 13.01.1957; OIB: 57572987354; M
10. ŽELJKA BRLIĆ; HRVATICA; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 47; rođ. 23.11.1983; OIB: 59262328280; Ž
11. BOŽENA DUMBOVIĆ; HRVATICA; ZLATAR, ULICA FRANJE PISAČIĆA 10; rođ. 04.09.1958; OIB: 08913740415; Ž
12. DARKO POZAIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA VEĆESLAVA HOLJEVCA 5; rođ. 21.02.1983; OIB: 58091614660; M
13. MARIO KRUŠELJ; HRVAT; ZLATAR, BREGOVITA ULICA 8/A; rođ. 20.02.1973; OIB: 05932899661; M
14. STJEPAN BIZJAK; HRVAT; ZLATAR, ULICA FRANJE HORVATA KIŠA 56; rođ. 03.01.1957; OIB: 87272403554; M
15. MIROSLAV PLJUŠĆEC; HRVAT; ZLATAR, BREGOVITA ULICA 8/B; rođ. 24.10.1977; OIB: 48829273739; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-73
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja MARIJAN ĐUREK, JOSIP POZAIĆ, ŽELJKO SVIBEN, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MARIJAN ĐUREK

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN ĐUREK; HRVAT; ZLATAR, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 25.02.1942; OIB: 84131477506; M
2. JOSIP POZAIĆ; HRVAT; BORKOVEC, BORKOVEC 12; rođ. 01.12.1958; OIB: 46908563341; M
3. ŽELJKO SVIBEN; HRVAT; ZLATAR, ULICA SILVIJE STRAHIMIRA KRANJ 19; rođ. 25.07.1960; OIB: 55022861989; M
4. DARKO HITREC; HRVAT; ZLATAR, RIJEČKA ULICA 15; rođ. 12.04.1961; OIB: 32437887593; M
5. ZDENKA KUREČIĆ-FIJAČKO; HRVATICA; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 2; rođ. 11.10.1954; OIB: 02116614235; Ž
6. MARIO ŠKOF; HRVAT; GORNJA BATINA, GORNJA BATINA 3/C; rođ. 31.08.1988; OIB: 15543374120; M
7. IVANA MINĐAK ŠAKA; HRVATICA; ZLATAR, KAŠTELSKA ULICA 2; rođ. 19.03.1981; OIB: 37435630260; Ž
8. ROBERT BINGULA; HRVAT; ZLATAR, VARAŽDINSKA ULICA 33; rođ. 05.07.1984; OIB: 59949491050; M
9. MARIO PUKLIN; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 108; rođ. 15.01.1989; OIB: 02594995377; M
10. DUŠAN DUMBOVIĆ; HRVAT; RATKOVEC, RATKOVEC 38; rođ. 16.04.1958; OIB: 51831780444; M
11. VESNA POZAIĆ; HRVATICA; ZLATAR, ULICA LJUDEVITA GAJA 7/A; rođ. 19.12.1959; OIB: 16783143807; Ž
12. NATAŠA BINGULA; HRVATICA; ZLATAR, VARAŽDINSKA ULICA 33; rođ. 20.03.1987; OIB: 53889321250; Ž
13. NIKOLINA PUKLIN; HRVATICA; GORNJA SELNICA, GORNJA SELNICA 60; rođ. 31.03.1992; OIB: 83704785036; Ž
14. ŽELJKO BINGULA; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 67; rođ. 13.06.1986; OIB: 54118589035; M
15. JASNA PUKLIN; HRVATICA; GORNJA SELNICA, GORNJA SELNICA 60; rođ. 31.08.1968; OIB: 37594732392; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-74
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ŽELIMIR KUREČIĆ mag.oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELIMIR KUREČIĆ, mag.oec.; HRVAT; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 30; rođ. 31.10.1960; OIB: 65703613113; M
2. dr.sc. MIROSLAV KOPJAR; HRVAT; ZLATAR, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 2; rođ. 24.04.1945; OIB: 48407193546; M
3. DARKO VARGA; HRVAT; ZLATAR, SAJMIŠNA ULICA 29; rođ. 22.04.1967; OIB: 93295044390; M
4. SREĆKO POZAIĆ, prof.; HRVAT; ZLATAR, ULICA VEĆESLAVA HOLJEVCA 5; rođ. 23.02.1982; OIB: 53928756714; M
5. BOŽIDAR HANŽEK; HRVAT; REPNO, REPNO 38; rođ. 18.05.1965; OIB: 13786728257; M
6. VLADIMIR MINĐAK, oec.; HRVAT; ZLATAR, ULICA KRSTE HEGEDUŠIĆA 1; rođ. 28.05.1953; OIB: 94904775059; M
7. EMIL SVIBEN; HRVAT; ZLATAR, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA 4; rođ. 21.08.1960; OIB: 32735159602; M
8. VIŠNJICA ŠKOF; HRVATICA; GORNJA BATINA, GORNJA BATINA 18; rođ. 09.01.1977; OIB: 87982852333; Ž
9. DANIJEL KLARIĆ; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 133; rođ. 19.11.1964; OIB: 03943974311; M
10. IVAN PLJUŠĆEC; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 122; rođ. 14.09.1949; OIB: 42451426640; M
11. LJUDEVIT VRLEC; HRVAT; ZAVRŠJE BELEČKO, ZAVRŠJE BELEČKO 17; rođ. 09.06.1964; OIB: 80050459210; M
12. MARIJAN PARLAJ; HRVAT; BORKOVEC, ULICA JURJA BRANJUGA 13; rođ. 14.04.1968; OIB: 34455354115; M
13. GABRIJEL DELIJA; HRVAT; BELEC, BELEC 114; rođ. 01.02.1963; OIB: 88112363063; M
14. FRANJO POŽGAJ; HRVAT; BORKOVEC, BORKOVEC 86; rođ. 01.10.1958; OIB: 32098417149; M
15. STJEPAN ROGINIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 10/A; rođ. 27.11.1957; OIB: 10555772477; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-75
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: JOSIP PAVLINIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP PAVLINIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 6/B; rođ. 09.05.1949; OIB: 33669799976; M
2. MIRICA GORUPEC; HRVATICA; ZLATAR, RIJEČKA ULICA 37/A; rođ. 08.06.1957; OIB: 58420116960; Ž
3. ALEN HRIBERSKI; HRVAT; ZLATAR, ZAGREBAČKA ULICA 3; rođ. 16.04.1969; OIB: 22507979237; M
4. DRAGA VARGA; HRVATICA; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 95/B; rođ. 20.02.1967; OIB: 07622875376; Ž
5. DARKO OZIMEC; HRVAT; JURANŠĆINA, JURANŠČINA 21; rođ. 21.02.1987; OIB: 77902139527; M
6. TOMO VUK; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 120/A; rođ. 05.10.1974; OIB: 32864018049; M
7. MIRJANA MIKAC; HRVATICA; CETINOVEC, CETINOVEC 1; rođ. 18.01.1974; OIB: 97311080615; Ž
8. DRAGUTIN PAVLIN; HRVAT; ZLATAR, BREGOVITA ULICA 1; rođ. 24.04.1969; OIB: 64447884796; M
9. JOSIP JAKOPIĆ; HRVAT; ZLATAR, ZAGREBAČKA ULICA 36; rođ. 21.08.1953; OIB: 73107427904; M
10. DRAGUTIN SPEVEC; HRVAT; ZLATAR, ULICA BRAĆE RADIĆA 2; rođ. 07.04.1943; OIB: 06511512537; M
11. MLADEN BALIĆ; HRVAT; CETINOVEC, CETINOVEC 1/A; rođ. 22.05.1973; OIB: 65581862525; M
12. JOSIP PEROŠ; HRVAT; ZLATAR, RIJEČKA ULICA 42; rođ. 30.10.1957; OIB: 59257963703; M
13. ZVJEZDANA POPIJAČ; HRVATICA; CETINOVEC, CETINOVEC 5; rođ. 28.08.1979; OIB: 32966243878; Ž
14. BOŽIDAR BREZOVEČKI; HRVAT; ZLATAR, VINOGRADSKA ULICA 3; rođ. 25.12.1954; OIB: 80397818261; M
15. JOSIP POSARIĆ; HRVAT; CETINOVEC, CETINOVEC 1/A; rođ. 24.01.1948; OIB: 64082813165; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-76
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja VILKO KUKEC, MLADEN PAŽUR, ZDRAVKO BALIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: VILKO KUKEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. VILKO KUKEC; HRVAT; GORNJA SELNICA, GORNJA SELNICA 23; rođ. 05.01.1962; OIB: 39618996912; M
2. MLADEN PAŽUR; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 28; rođ. 23.05.1975; OIB: 17669976169; M
3. ZDRAVKO BALIĆ; HRVAT; BELEC, BELEC 81/A; rođ. 30.10.1982; OIB: 34174953874; M
4. IVAN GRZELJA; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 159; rođ. 23.06.1978; OIB: 38454719884; M
5. DARKO MEZAK; HRVAT; DONJA SELNICA, DONJA SELNICA 59; rođ. 12.01.1989; OIB: 13668173503; M
6. ZVONIMIR DELIJA; HRVAT; BELEC, BELEC 39/C; rođ. 12.02.1979; OIB: 34476304856; M
7. BARICA ŠPOLJAR; HRVATICA; BELEC, BELEC 66; rođ. 31.07.1989; OIB: 50081055071; Ž
8. JURAJ HANŽEK; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 39; rođ. 28.05.1963; OIB: 45951769692; M
9. SNJEŽANA ČUKLJEK; HRVATICA; DONJA SELNICA, DONJA SELNICA 21; rođ. 13.09.1969; OIB: 02623101440; Ž
10. RAFAEL KUKEC; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 39; rođ. 04.04.1986; OIB: 82295650393; M
11. IVANA DELIJA; HRVATICA; BELEC, BELEC 39/C; rođ. 13.04.1981; OIB: 62815260429; Ž
12. IRENA BALIĆ; HRVATICA; BELEC, BELEC 81/A; rođ. 24.08.1986; OIB: 63255770904; Ž
13. NEVENKA SAMBOLIĆ; HRVATICA; BELEC, BELEC 50; rođ. 01.07.1963; OIB: 98654274339; Ž
14. ŠTEFICA HANŽEK; HRVATICA; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 39; rođ. 04.05.1970; OIB: 32333146218; Ž
15. ŠTEFICA ŠAKA; HRVATICA; BELEC, BELEC 95/A; rođ. 21.08.1973; OIB: 17870603966; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-77
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: KRUNOSLAV KLANCIR

Kandidatkinje/kandidati:
1. KRUNOSLAV KLANCIR; HRVAT; ZLATAR, ULICA MILIVOJA STANČIĆA 6; rođ. 11.10.1970; OIB: 64029544616; M
2. MLADEN ŠKREB; HRVAT; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 3/B; rođ. 20.09.1976; OIB: 01927019930; M
3. NADICA ŠTAHAN; HRVATICA; ZLATAR, SAJMIŠNA ULICA 15; rođ. 30.09.1952; OIB: 74509001368; Ž
4. JURAJ ŽERJAVIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 38/A; rođ. 11.11.1981; OIB: 36374429239; M
5. SINIŠA SAMBOLIĆ; HRVAT; ZLATAR, VARAŽDINSKA ULICA 11; rođ. 27.09.1982; OIB: 48391424676; M
6. KAZIMIR SVIBEN; HRVAT; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 6/A; rođ. 26.05.1978; OIB: 73431167748; M
7. MIRJANA BAJZEK; HRVATICA; ZLATAR, KAŠTELSKA ULICA 8; rođ. 13.07.1959; OIB: 12123789550; Ž
8. ANA VIDOVIĆ; HRVATICA; ZLATAR, ZAGORSKA ULICA 3; rođ. 13.06.1954; OIB: 89851031783; Ž
9. MARTIN KUHARIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 5; rođ. 31.03.1956; OIB: 79668002677; M
10. DAMIR BRUČIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 3/B; rođ. 17.10.1977; OIB: 67753008693; M
11. DARIO POSARIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 30; rođ. 19.10.1985; OIB: 55716210499; M
12. DARKO ŠKRLEC; HRVAT; ZLATAR, ULICA BATUŠIĆA SLAVKA 9; rođ. 15.11.1983; OIB: 61997407252; M
13. MARIO ŠKREB; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 58/A; rođ. 05.02.1978; OIB: 89625683495; M
14. DAVOR PILJAK; HRVAT; ZLATAR, ULICA GRADEC 9; rođ. 01.06.1980; OIB: 18022334754; M
15. ŽELJKO KOBEŠČAK; HRVAT; ZLATAR, ULICA SILVIJE STRAHIMIRA KRANJ 13; rođ. 25.02.1953; OIB: 64129718333; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-78
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: STANKO MAJDAK
2.AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositelj liste: RUDOLF FORKO
3.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: JURICA BIZJAK
4.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MARIJAN ĐUREK
5.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ŽELIMIR KUREČIĆ mag.oec.
6.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: JOSIP PAVLINIĆ
7.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: VILKO KUKEC
8.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: KRUNOSLAV KLANCIR

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-62
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja JURICA BIZJAK, DAVOR BRLIĆ, DANIJEL BENKOVIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
JURICA BIZJAK; ZLATAR, ULICA MILIVOJA STANČIĆA 18; rođ. 02.01.1951; OIB: 25266128782; M
Zamjenik kandidata:
DAVOR BRLIĆ; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 47; rođ. 23.06.1971; OIB: 24398090389; M

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-63
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja MARIJAN ĐUREK, JOSIP POZAIĆ, ŽELJKO SVIBEN, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
MARIJAN ĐUREK; ZLATAR, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 25.02.1942; OIB: 84131477506; M
Zamjenik kandidata:
ŽELJKO SVIBEN; ZLATAR, ULICA SILVIJE STRAHIMIRA KRANJ 19; rođ. 25.07.1960; OIB: 55022861989; M

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-64
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidatkinja:
MIRICA GORUPEC; ZLATAR, RIJEČKA ULICA 37/A; rođ. 08.06.1957; OIB: 58420116960; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
JOSIP PAVLINIĆ; LADISLAVEC, LADISLAVEC 6/B; rođ. 09.05.1949; OIB: 33669799976; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-65
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
KRUNOSLAV KLANCIR; ZLATAR, ULICA MILIVOJA STANČIĆA 6; rođ. 11.10.1970; OIB: 64029544616; M
Zamjenik kandidata:
MLADEN ŠKREB; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 3/B; rođ. 20.09.1976; OIB: 01927019930; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-66
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja VILKO KUKEC, MLADEN PAŽUR, ZDRAVKO BALIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
VILKO KUKEC; GORNJA SELNICA, GORNJA SELNICA 23; rođ. 05.01.1962; OIB: 39618996912; M
Zamjenik kandidata:
MLADEN PAŽUR; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 28; rođ. 23.05.1975; OIB: 17669976169; M

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-67
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
ŽELIMIR KUREČIĆ, mag.oec.; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 30; rođ. 31.10.1960; OIB: 65703613113; M
Zamjenik kandidata:
dr.sc. MLADEN KRUŠELJ; BORKOVEC, BORKOVEC 22/A; rođ. 30.06.1961; OIB: 80594366392; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-68
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
STANKO MAJDAK; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 134; rođ. 02.10.1952; OIB: 57381276422; M
Zamjenica kandidata:
JASENKA AUGUŠTAN-PENTEK; ZLATAR, SAJMIŠNA ULICA 45; rođ. 22.07.1974; OIB: 09804886670; Ž

Predlagatelj:
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-69
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

1.Kandidat: JURICA BIZJAK
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: DAVOR BRLIĆ
2.Kandidat: MARIJAN ĐUREK
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: ŽELJKO SVIBEN
3.Kandidatkinja: MIRICA GORUPEC
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidatkinje: JOSIP PAVLINIĆ
4.Kandidat: KRUNOSLAV KLANCIR
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Zamjenik kandidata: MLADEN ŠKREB
5.Kandidat: VILKO KUKEC
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: MLADEN PAŽUR
6.Kandidat: ŽELIMIR KUREČIĆ, mag.oec.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: dr.sc. MLADEN KRUŠELJ
7.Kandidat: STANKO MAJDAK
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenica kandidata: JASENKA AUGUŠTAN-PENTEK

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

OPĆINA ZLATAR BISTRICA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA:013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-30
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ,utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: DANIJEL BARTOLEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. DANIJEL BARTOLEK; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, DONJA BRESTOVEČKA ULICA 25; rođ. 25.08.1988; OIB: 27828565611; M
2. JOSIP ANDREC; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 14; rođ. 21.02.1966; OIB: 98231266460; M
3. ZDRAVKO KORPAR; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 108/A; rođ. 13.05.1960; OIB: 46324632435; M
4. NIKOLINA LUGARIĆ; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA ULICA 28; rođ. 15.11.1982; OIB: 55757135159; Ž
5. MARIO ŠKRLEC; HRVAT; LIPOVEC, LIPOVEC 109; rođ. 29.11.1977; OIB: 95240939825; M
6. BRANKO KORPAR; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 8; rođ. 08.02.1969; OIB: 68952780301; M
7. SILVESTAR BUDEN; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, SELSKA ULICA 3; rođ. 18.01.1980; OIB: 15193545422; M
8. DRAGICA KRAJNIK; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, SELSKA ULICA 19; rođ. 18.05.1973; OIB: 58307762900; Ž
9. DENIS BELANOVIĆ; HRVAT; OPASANJEK, OPASANJEK 24; rođ. 05.07.1993; OIB: 72073369204; M
10. SILVESTAR TARANDEK; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, SELSKA ULICA 17; rođ. 17.11.1992; OIB: 46975937834; M
11. IVAN TOPLJAK; HRVAT; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 32; rođ. 26.10.1963; OIB: 76710488514; M
12. DANIJELA BUDEN; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 42; rođ. 16.08.1986; OIB: 84170315958; Ž
13. JOSIP PETRINEC; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 108/A; rođ. 04.08.1982; OIB: 81974783551; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA:013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-29
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU,utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽARKO MIHOLIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽARKO MIHOLIĆ; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA 21; rođ. 30.06.1958; OIB: 35365263753; M
2. DARKO CRNIČKI; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA ULICA 7; rođ. 05.09.1969; OIB: 07667269370; M
3. BOŽIDAR KAPEC; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 109/B; rođ. 18.11.1954; OIB: 54329471580; M
4. DAVOR SUGNETIĆ; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA ULICA 23; rođ. 19.12.1964; OIB: 26058502543; M
5. SUZANA ŽUNIĆ; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, SPORTSKI PROLAZ 20; rođ. 21.08.1979; OIB: 71316579899; Ž
6. STJEPAN MIKULEC; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 106; rođ. 18.09.1942; OIB: 73171766153; M
7. VLADIMIR FRČKO; HRVAT; OPASANJEK, OPASANJEK 20; rođ. 24.11.1961; OIB: 83834461173; M
8. LUKA LEVAR; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 33/A; rođ. 08.05.1985; OIB: 49455469130; M
9. IVICA MIKULEC; HRVAT; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 8; rođ. 28.09.1954; OIB: 02101118137; M
10. MILJENKO SKOČAK; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 23; rođ. 09.10.1968; OIB: 68921216504; M
11. MILAN HOIĆ; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ULICA LJUDEVITA GAJA 27; rođ. 13.01.1946; OIB: 04712419849; M
12. IGOR MARGETIĆ; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, GRANČARSKA CESTA 5/D; rođ. 12.07.1988; OIB: 52686412504; M
13. BRANKA GJUREK; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 2; rođ. 05.04.1953; OIB: 26358257296; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA:013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-31
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS,utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: SAŠA PAVLOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. SAŠA PAVLOVIĆ; HRVAT; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 53; rođ. 28.03.1967; OIB: 05417203707; M
2. IVAN ŠANTEK; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 5; rođ. 14.06.1953; OIB: 62847552704; M
3. BOŽIDAR KUŠTOVIĆ; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 33/A; rođ. 02.01.1953; OIB: 32813744298; M
4. IVANA GROŠ; HRVATICA; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 8; rođ. 18.10.1978; OIB: 91284633583; Ž
5. ZDENKA MIKULEC; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA ULICA 48; rođ. 04.11.1943; OIB: 18535238905; Ž
6. DAMIR FRČKO; HRVAT; OPASANJEK, OPASANJEK 12; rođ. 07.11.1971; OIB: 58287023269; M
7. SLAVKO ČIŽMEK; HRVAT; LIPOVEC, LIPOVEC 71; rođ. 11.06.1960; OIB: 13580540512; M
8. JOSIP BARTOLEK; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, GORNJA BRESTOVEČKA ULICA 19; rođ. 20.03.1962; OIB: 57989041095; M
9. STJEPAN MARTINJAK; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 82; rođ. 15.01.1947; OIB: 63062256809; M
10. IVAN JURIŠA; HRVAT; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 25; rođ. 14.08.1954; OIB: 77627890359; M
11. MIRKO KUNTIĆ; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, DONJA BRESTOVEČKA ULICA 54; rođ. 30.09.1942; OIB: 25740558694; M
12. VJEKOSLAVA SIMIĆ; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, BUKOVEČKI PUT 27; rođ. 08.03.1946; OIB: 43013366549; Ž
13. STJEPAN GRŠIĆ; HRVAT; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 33/A; rođ. 30.07.1950; OIB: 27300948481; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-33
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: DANIJEL BARTOLEK
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽARKO MIHOLIĆ
3.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: SAŠA PAVLOVIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA:013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-28
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ,utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

Kandidat:
JOSIP ANDREC; ZLATAR-BISTRICA, VLADIMIRA NAZORA 14; rođ. 21.02.1966; OIB: 98231266460; M
Zamjenik kandidata:
DANIJEL BARTOLEK; ZLATAR-BISTRICA, DONJA BRESTOVEČKA 25; rođ. 25.08.1988; OIB: 27828565611; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA:013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-27
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU,utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

Kandidat:
ŽARKO MIHOLIĆ; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA 21; rođ. 30.06.1958; OIB: 35365263753; M
Zamjenik kandidata:
DRAŽEN MIKULEC; LOVREČAN, LOVREČAN 40; rođ. 07.02.1973; OIB: 44315268506; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-32
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

1.Kandidat: JOSIP ANDREC
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: DANIJEL BARTOLEK

2.Kandidat: ŽARKO MIHOLIĆ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: DRAŽEN MIKULEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

Povezane vijesti

objavljeno prije 10 dana 7h 50min

SDP-ovac je porazio HDZ: Renato Ilić načelnik je Tuhlja

Drugi krug: SDP ima većinu i u Općinskom vijeću jer su uz svojih pet vijećnika od ukupno 11, uspjeli uz sebe pridobiti i nezavisnog vijećnika Darka Medvedeca

objavljeno prije 16 dana 20h 40min

Počela je najduža predizborna kampanja do sada

S prvim minutama 7. travnja počinje kampanja za europarlamentarne izbore.

objavljeno prije 18 dana 12h 16min

Holy u Zaboku: "Alkoholizam je puna veća opasnost za Hrvatsku od marihuane"

Pomalo se boji i prenagle popularnosti stranke svjesna da će je napadati i diskreditirati i s lijeva i s desna....

objavljeno prije 29 dana 10h 17min

Izvanredni izbori u Tuhlju: SDP-ovac Ilić već slavi, HDZ-ovac Škvorc optužuje

Ni nakon prvog kruga lokalnih izbora ne stišavaju se političke strasti u Tuhlju.

objavljeno prije 31 dana 6h 35min

Prijevremeni izbori: Tuhelj – ponovit će se izbori na jednom biračkom mjestu

Izbori za načelnika i Vijeće općine Tuhelj u Krapinsko–zagorskoj županiji ponovit će se na jednom od deset biračkih mjesta

objavljeno prije 31 dana 19h 12min

Prijevremeni izbori: Tri kandidata za nečelnika općine Tuhelj

Birači u općini Tuhelj načelnika biraju među tri kandidata: SDP-ova Renata Ilića, zajedničkog kandidata HDZ-a, HSS-a, ZDS-a i HSLS-a i dosadašnjeg načelnika Milivoja Škvorca te nezavisnog kandidata Darka Medvedeca

objavljeno prije 35 dana 18h 13min

Predsjednik Udruge općina RH održao radni sastanak sa HDZ–ovim načelnicima

Đuro Bukvić: „Koncepcija koordinacije načelnika i gradonačelnika HDZ-a Krapinsko–zagorske županije jedan je od najboljih primjera u Hrvatskoj”

objavljeno prije 37 dana 20h 39min

Direktor „Stražaplastike” Josip Grilec izabran za potpredsjednika HDZ–ove Zajednice poduzetnika i obrtnika

Na prijedlog Županijskog odbora HDZ–a Krapinsko–zagorske županije, na mjesto potpredsjednika Zajednice imenovan Josip Grilec, direktor „Stražaplastike”

objavljeno prije 48 dana 12h 30min

CRO Demoskop: Josipović najpopularniji, Holy druga, a Karamarko je vodeći politički negativac

Najpopularnija stranka u Hrvatskoj i dalje je SDP, ali rejting im polako pada. Početkom ožujka SDP je imao potporu 22,5 posto birača, što je jedan posto manje nego u veljači.