Zadruga uz Partibrejkerse na Rokaj tulumu
Ne propustite ZADRUGU i njihove vječne hitove Mala Čiči , Dva put po dva , Sraka , Plahnem te z bičem na Rokaj t
Ne propustite ZADRUGU i njihove vječne hitove Mala Čiči , Dva put po dva , Sraka , Plahnem te z bičem na Rokaj tulumu koji će se održati u subotu 20. prosinca u Boogaloou u Zagrebu.
Osim tri samostalna albuma i jednog u suradnji, pjesme Zadruge objavljene su na desetak različitih kompilacija i prigodnih izdanja. S 50-tak objavljenih vlastitih autorskih kompozicija, pjesme Zadruge obrađivali su i svirali mnogi drugi izvođači.
Prva mjesta na top listama rock izvođača u Hrvatskoj i Sloveniji, originalnost rock izričaja i beskompromisni živi nastupi, Zadrugi su osigurali kultni status na domaćoj rock sceni. Iako legendarni zagorski bend već godinama nije izdao novi album, još uvijek su sveprisutni na domaćoj glazbenoj sceni, a njihovi koncerti su uvijek poslastica za sve vesele fanove.
Ovogodišnji uvod i najava najvećeg festivala u Hrvatskoj Rokaj Festa 2009. je koncert na kom će nastupiti velikani rock scene Partibrejkers, legendarna Zadruga te mlade snage Gatuzo i Gretta.
U subotu 20. prosinca u Boogaloou, stanite rame uz rame s Partibrejkersima i Zadrugom te onima koji tek dolaze, Gatuzom i Grettom i zabavite se uz ludi Rokaj tulum.
Ulaznice možete promaći u pretprodaji po cijeni od 80 kuna ili 100 kuna na dan koncerta. Pretprodajna mjesta su Klub Boogaloo, Integral pothodnik, Dallas i Dancing Bear.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Dobivaju nasljedstvo ili veliku svotu novca preko noći: ova 2 znaka rješavaju stambeno pitanje do kraja ljeta
Dramatični prizori: Vozač autobusa iz Krapine srušio stup i izletio na autobusnu stanicu!
[DRAMA U ZABOKU] Udarao ga u glavu i vikao: 'Čije si ti dijete gutil'
Zagorju prijete grmljavinski pljuskovi: Božarov najavio kada stiže promjena vremena
Objavljen popis: Stiglo puno novih kamera na ceste – evo svih lokacija u Zagorju
Za naš kraj izdano narančasto upozorenje: Sprema se grmljavinska oluja
Opsjedaju vrtove, vočnjake, balkone, prozore i fasade: Stigla je sezona smrdljivih martina, evo kako ih se riješiti
Općini Radoboj odobren još jedan projekt – za asfaltiranje cesta osigurano 50.000 eura
Procurila cijela Adidasova kolekcija nove opreme Vatrenih! Evo što su nam pripremili
VIII. Hodočašće osoba s invaliditetom Majci Božjoj Gorskoj u Loboru
Ne propustite prvo izdanje sajma zdravo! Rijeka
Kad padne mrak, počinje čarolija: U Radoboju vas očekuje susret s tisućama noćnih leptira
FOTOGALERIJA: Jubilarna 30. Terezijana spektakularno predstavljena u Zagrebu
Noć noćnih leptira 2026.
