Kvartet Gubec i pajdaši u dvorani "Vatroslav Lisinski"
Pod nazivom Kvartet Gubec i pajdaši , u velikoj koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski održat će se koncert u kojem će
Pod nazivom Kvartet Gubec i pajdaši , u velikoj koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski održat će se koncert u kojem će Gupci , uz pratnju Tamburaškog orkestra Hrvatske radio-televizije pod ravnanjem dirigenta Siniše Leopolda, predstaviti svoj novi dugosvirajući nosač zvuka pod nazivom Oko jene hiže .
Koncert će početi u 20 sati i bit će emitiran u direktnom prijenosu na HRT+ kanalu te na Radiju Sljeme, a kasnije će se moći pogledati i odgođena snimka koncerta na HTV-ovom prvom programu.
Predstavljanje novog albuma, drugog po redu nakon prvog, Porinom nagrađenog Ak sem ti srčeko ranil prije tri godine, uveličat će kao gosti poznata i etablirana imena domaće estrade Đani Stipaničev, Danijela Pintarić, Vid Balog i Davor Dretar Drele, Adam Končić i nezaobilazni Kavaliri iz Bednje.
Kvartet Gubec će promociju novog albuma tijekom listopada imati u nekoliko emisija Hrvatskog radija i Radija Sljeme koje će slušatelji imati prilike čuti u eteru i to 18. listopada od 14 sati u emisiji Krupni megaherz , 24. listopada u emisiji Vrijeme za narodnu glazbu od 12 sati, 27. listopada u emisiji Radiofon od 18 sati, 29. listopada u emisiji Kajka-vijana od 20.30 sati te 2. studenog u TV emisiji Bingo Show od 19 sati.
Te promotivne aktivnosti bit će popraćene, naravno i u Zagorskom listu koji već petu godinu prati sva događanja vezana uz kajkavske popevke i kvartet Gubec, pa su tako zajednički, veoma uspješno, odradili već dva nastupa, od dosadašnja četiri koncerta Gupcof u Lisinskom. Ono što sve veseli je to da su svi ti koncerti bili rasprodani, a publika je uživala u dvosatnom programu i veselim kajkavskim popevkama.
Nema razloga da tako ne bude i 8. studenog u Lisinskom, tim više što se bliži vrijeme Martinja, a poznato je da Kvartet Gubec ima u repertoaru mnoge vinske popevke, a ovo će biti i prvi put da Gupci imaju cjelovečernji, samostalni koncert s Tamburaškim orkestrom HRT-a, s kojim su dosad odradili već puno uspješnih pojedinačnih nastupa
Karte za koncert Kvartet Gubec i pajdaši možete nabaviti u redakciji Zagorskog lista . Pozvani ste svi!
Prethodni članak
Sljedeći članak
Samo ovako se radi zaprška za sarmu: Kuharica otkriva caku za pravu, domaću gustoću
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
Jedan od najpoznatijih Zagoraca u Europi danas slavi 70. rođendan
Zlatarska Noć muzeja: Potresna foto priča o ženama oboljelim od raka
Ovo je najveća mana vašeg horoskopskog znaka kada je riječ o ljubavi
Potvrđeno trostruko povećanje plaća za dio Hrvata, prva isplata već u veljači
Muškarac (38) godinama skupljao dječju pornografiju i dijelio ju drugima
Netko je u Hrvatskoj osvojio više od 147.000 eura na Eurojackpotu! Evo kamo ide lova
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
