TRILER ZAVRŠNICA: Škrljevo u posljednoj sekundi savladalo Zabok

Autor

Utakmica je završila rezultatom 65:66

KK ZABOK - KK ŠKRLJEVO

U triler završnici zabočki košarkaši izgubili su od Škrljeva. Košem u posljednjoj sekundi utakmice gosti iz Rijeke pobjedili su rezultatom 65:66. Utakmica je od samog početka bila izjednačena, pogotovo u prvoj i drugoj četvrtini.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 35:36 za goste. Nakon povratka na parket, u trećoj četvrtini Zabok je igrao bolje i 'zaradio' prednost od 54:49. No zadnja četvrtina utakmice bila je najdramatičnija koju je Zabok odigrao ove sezone. Škrljevo je povelo 63:64, no Zabok preokreće na 65:64. Zadnji napad imalo je Škrljevo, a lopta je došla u ruke Davora Konjevića koji je dao koš u posljednjim sekundama utakmice te postavio konačni rezultat – 65:66.

Kod domaćih najbolji učinak je imao Petar Marić koji je postigao 18 poena te Antonio Vlaić 15 poena, a goste je predvodio Josip Barnjak sa 16 poena i Siniša Štemberger sa 14 poena.