Sava i Gaj remizirali u utakmicu bez golova

Autor tz
SAVA - GAJ.JPG

U čvrstoj i borbenoj utakmici bez pogodaka Sava Strmec i Gaj Mače podijelili su po bod. Ovo je osma utakmica za redom u III. NL-centar da Gaj nije poražen, a pri tome je momčad iz Mača ostvarila pet pobjeda i tri remija i trenutno drži treću poziciju s tri boda manje od vodeće Segeste.

U prvom dijelu domaći su jednom opasno zaprijetili preko Daggasha, ali njegov udarac završio je preko gola. Zbilo se to u 30. minuti. Najbolju šansu na utakmici propustio je za goste Nikolić u 85. minuti kada je sam izašao pred Đurđeka, ali nije uspio ugurati loptu u mrežu, pa je rezultat ostao 0:0.

SAVA STRMEC – GAJ MAČE 0:0

STRMEC SAMOBORSKI: igralište Lazina, GLEDATELJA: 150, SUCI: Barišić, Jurčec i Jurišić.

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Vidović, Suljić (78' Bakula), Maruna (72' Horvatinec), Kovač, Sečenj, Karamatić, Daggash, Nakić (72' Petravić), Žitković (78' Plojović-Beriša). TRENER: Ivan Piplica

GAJ MAČE: Babić, Sambol, Haramustek, Cvrtila (17' Šoštarić), Šaban (72' Plehan), Nikolić, Deak, Kovač (77' Sedak), Mazalović, Kovačić, Baneković (46' Vukadin). TRENER: Marijan Glavica