Još jedna uvjerljiva pobjeda protiv Rudeša, u petak 'generalka' protiv Rogaške

Autor tz

Najefikasniji u redovima Zabok ponovno je bio kapetan Antonio Črnjević koji je postigao 14 koševa

JOŠ JEDNA UVJERLJIVA POBJEDA PROTIV RUDEŠA.JPG

Po drugi je puta Zabok od početka priprema odigrao pripremnu utakmicu protiv Rudeša. I ovaj puta je Zabok očekivano bio uvjerljiv i pobijedio s 26 koševa razlika (87:61).
Najefikasniji u redovima Zabok ponovno je bio kapetan Antonio Črnjević koji je postigao 14 koševa, Smajlagić se zaustavio na 12, a Vlaić za samo 11 minuta u igri na 10 koševa. Blizu double-double učinka bio je Tomislav Gabrić koji je ubilježio 9 koševa uz 10 skokova. Ovu utakmicu Perinčić je dao priliku igračima koji su imali manju minutažu do sada, pa je tako Ćutuk na parketu proveo 29 minuta uz 7 koševa i 9 skokova, Gabrić je na parketu proveo 26, a Tuđen 20 minuta. Kod gostiju najefikasniji je bio Ivan Radman sa 14 koševa.

U PETAK U ZABOKU„GENERALKA“ PROTIV ROGAŠKE
U petak 29.9. u 19 sati u Gradskoj sportskoj dvorani u Zaboku, u svojevrsnoj „generalki“ pred početak prvenstva, Zabok dočekuju Rogašku, šesto plasiranu momčad slovenske prve lige. Utakmica je prvo trebala biti odigrana u Rogaškoj Slatini, no zbog štrajka slovenskih košarkaških sudaca prebačena je u Zabok.

ZABOK – RUDEŠ 87:61 (20:18, 26:16, 25:11, 16:16)
ZABOK: Martinko, Gabrić 9, Kapusta 8, Kalpić 9, Smajlagić 12, Vlaić 10, Črnjević 14, Ćutuk 7, Vučić 9, Tuđen 3, Jambrović 6. TRENER: Ivan Perinčić
RUDEŠ: Radman 14, Zebić 7, Jurić, Ivanković 5, Galić 8, Štirjan 6, Kučan, Nakić-Vojnović 7, Cvitković 3, Ljubičić 4, Meštrović 6. TRENER: Milan Ličina