Gaj prekinuo niz od šest kola bez pobjede

Kotarski je postigao zlata vrijedan pogodak

gv5-

Jedan, ali vrijedan pogodak Cvrtile na asistenciju Kotarskog bio je dovoljan za minimalnu pobjedu Gaja od 1:0 u 16. kolu III. HNL-središte protiv Vrbovca. Gaj je tako prekinuo niz od šest kola bez pobjede, što je bilo i najvažnije u ovoj utakmici. Domaći su mogli utakmicu riješiti već u prvom dijelu kada su stvorili pet izglednih prilika, a u 5. minuti su Vukadin i Kotarski u jednom napadu pogodili po vratnicu. Ulaskom J. Colarića i Sliškovića igra Vrbovca je u nastavku bila puno bolja, no izuzev "zicera" Babića u 51. minuti kojeg je odlično obranio Bobinec, nije bilo nekih velikih opasnosti za domaća vrata, a bodovi zasluženo ostaju u Maču.

GAJ MAČE -VRBOVEC 1:0

MAČE: igralište Gaja, GLEDATELJA: 100, SUCI: Stanić, Batušić i Jakopec.

STRIJELAC: 1:0 Cvrtila 19'.

GAJ MAČE: Bobinec, Vukadin, Sambol, Postonjski, Haramustek, Šaban, Josipović, Šinko (59' Deak), M. Benčić (69' Brlečić), Cvrtila (69' Biškup), Kotarski (90'+2 Tomek). TRENER: Vladimir Tuweg

VRBOVEC: Zrinšćak, Tomas, Ćosić, Krizmanić, D. Colarić, Babić (69' Nakić), Frigan, Škaro (46' J. Colarić), G. Tolić, M. Tolić, Bubnjar (46' Slišković). TRENER: Igor Ratkajec