Skrivio nesreću u kojoj mu je poginuo prijatelj i pobjegao
Autor: Mirjana Bašakobjavljeno prije 157 dana 20h 10minVozač automobila udaljio se s mjesta nesreće i ostavio u automobilu, svoje suvozače, 42- godišnjaka koji je od zadobivenih ozljeda preminuo, dok je drugi putnik u autu star 29 godina zadobio tjelesne ozljede
U prometnoj nesreći u Krapina Selu smrtno je stradao putnik u osobnom automobilu koji je sletio s ceste zbog držanja preblizu desnog ruba kolnika.
Vozač automobila udaljio se s mjesta nesreće i ostavio u automobilu, svoje suvozače, 42- godišnjaka koji je od zadobivenih ozljeda preminuo, dok je drugi putnik u autu star 29 godina zadobio tjelesne ozljede koje u Općoj bolnici Zabok za sada nisu okarakterizirane.
Zašto je vozač pobjegao s mjesta nesreće i nije pomogao svojim prijateljima, ne znamo. Možda se uplašio, uspaničio ili bio pod utjecajem alkohola ili sve zajedno.
Facebook komentari
Povezane vijesti
objavljeno prije 14h 49min
Zbog skliskog kolnika ravno pod kamion
Teška prometna nesreća dogodila se danas iza 14,00 sati u mjestu Grdenci
objavljeno prije 5 dana 19h 13min
Struja opekla radnika na trafostanici
Teško ozlijeđen radnik HEP-a koji je zbog zadobivenih opeklina prevezen u Kliniku za traumatologiju u Draškovićevu.
objavljeno prije 5 dana 20h 32min
Policijsko priopćenje maturantima
Prema dosadašnjim iskustvima i ove godine očekuje se izlazak velikog broja maturanata na trgove i ulice gradova i mjesta, te razne ugostiteljske objekte s ciljem što bučnije proslave mature, a na području naše županije veće okupljanje maturanata očekuje se u Zaboku i Krapini, te u manjoj mjeri na području ostalih srednjih škola.
objavljeno prije 7 dana 17h 5min
Pokradeno povrće može biti opasno!?
Iz plastenika Poljoprivrednog učilišta SŠ Bedekovčina lopov ukrao 50 kilograma krastavca i rajčice. Voditeljica Poljoprivrednog učilišta SŠ Bedekovčina Mirjana Hudi Vlahek upozorava da takvo povrće može biti opasno za zdravlje ljudi zbog špricanja od karence i u to se vrijeme povrće ne smije konzumirati.
objavljeno prije 11 dana 20h 52min
Goran nije dočekao koncert
S velikom tugom Vas obavještavamo da je Goran Gajšak, djelatnik Hitnog bolničkog prijema OB Zabok preminuo u četvrtak, 10. svibnja.
objavljeno prije 11 dana 23h 27min
Požar u Inkopu
Tijekom noći došlo je do požara u poduzeću Inkop u Poznanovcu.



.jpg&width=50&height=37&vAlign=center&hAlign=center)

