Rudar DZ pao u zadnjih pet minuta

Rudar DZ je odigrao dobru utakmicu u Brezovici, ali vratio se kući bez bodova. Od početka su se gosti dobro postavili i imali veći posjed, no nakon greške Mihcela u 10. minuti domaći kreiraju kontru dva na jedan koju udarcem iz kosa u pogodak za 1:0 pretvara Ivankić.

U 26. minuti gosti izjednačuju. Tumpić dubinskom loptom između stopera otvara Tisanića koji izlazi sam pred vratara i sigurno zabija za 1:1. U 37. minuti griješi domaća obrana, pa je vratar Hadžiselimović bio prisiljen srušiti Mutaka, a sucu Gojaku nije preostalo ništa drugo nego da dosudi kazneni udarac. Sigurni realizator za 1:2 bio je Sandro Vincelj.

Domaći su imali jednu opasnu kontru u 35. minuti koja je završila udarcem pokraj gola, da bi u zadnjoj minuti prvog dijela ipak došli do izjednačenja. Probijena je desna strana, činilo se da je Fumić loše zahvatio loptu u padu, no ona je ipak završila u mreži za 2:2.

U nastavku je bilo malo pravih prilika. Rudar DZ je tražio igru, imao posjed, no bez prave završnice. U samoj završnici Brezovica je s dva pogotka došla do sva tri boda. Igrala se 85. minuti kada su domaći osvojili jednu loptu na centru i odigrali brzu kontru iz koje je poentirao Šinko za 3:2. Gosti su negodovali jer je po njihovom mišljenju pogotku prethodilo zaleđe. U samoj završnici regularnog dijela Brezovica još jednom izlazi u kontru nakon koje s pet metara udaljenosti za konačnih 4:2 zabija Kulašević.

BREZOVICA - RUDAR DZ 4:2 (2:2)

BREZOVICA: igralište Brezovica, GLEDATELJA: 100, SUCI: Gojak, Lasić i Kovač.

STRIJELCI: 1:0 Ivankić 10', 1:1 Tisanić 26', 1:2 Vincelj 37' (11m), 2:2 Fumić 45', 3:2 Šinko 85', 4:2 Kulašević 90'.

BREZOVICA: Hadžiselimović, Magdić, Puntarić, Đuričić, Fumić, Kulašević (90'+2 A. Fabijanec), Ivankić (75' Sokić), Šimić, Šegota (89' Hodak), Šinko, Gorše. TRENER: Ivan Milas

RUDAR DZ: Gelo, Batinić, Michel, Mutak, Vincelj, Rebrenjak, Čopec, Tomek, Tumpić, Abraham (77' Cujzek), Tisanić (87' Martinić). TRENER: Tomica Vincelj