Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete i juniore u stolnom tenisu : Kadeti Zaboka prvaci Hrvatske

STK-Zabok nanizano uspjehe u Varaždinu

Varaždin je bio domaćin prvenstva Hrvatske za mlađe kadete i juniore, a ujedno i poprište još jednog velikog uspjeha stolnoteniske škole STK Zabok. Mlađe kadetska ekipa u sastavu: Mislav Posavec, Hrvoje Martinec, Roko Rožić, Tin Grabrovečki, Luka Kramarić, Domagoj Gavranić i Karlo Krznar, uz stručno vodstvo Luke Vrančića okitila se naslovom prvaka Hrvatske. Zabočani su silovito ušli u državno natjecanje. Padali su redom Vodovod Osijek (3:0), Varaždin (3:0) i GSTK Zagreb (3:2). U finalu ih je dočekala Opatija koji su pobijedili s 3:2 i tako ispisali još jednu svijetlu stranicu kratke, ali bogate klupske povijesti.

Juniori STK Zabok nastupili su u sastavu Domagoj Kramarić, Ivan Tuđa i David Iveković zauzeli sedmo mjesto. U grupi su izgubili sva tri meča (HASTK Mladost Zagreb 1-3, STŠK Dugo Selo 0-3, STK Požega 2-3), a u borbi za sedmo mjesto pobijedili su STK Mihovljan 3-1.

U pojedinačnom dijelu natjecanja do do četvrtfinala  su stigli Mislav Posavec i Roko Rožić, ali nisu imali snage za korak više. Mislav je glatko i u lošoj igri poražen od Borne Peteka iz STK TIS Zagreb, a Roko Rožić od protiv Lea Vekića iz STK Opatija.  U osmini finala zaustavljen je i Hrvoje Martinec od Patrika Tomića GSTK Zagreba (0-3).

Ekipnom slavlju pridružili su se trećim mjestom u konkurenciji parova mlađih kadeta Mislav Posavec i Hrvoje Martinec. Odlično su igrali do polufinala gdje ih par Petek-Zlatkov pobjedom od 3:0.