Prethodni članak
Sljedeći članak

[VIDEO] KOLINDA U KRAPINSKIM TOPLICAMA: Oduševili je mališani iz Centra za odgoj i obrazovanje

Predsjednica je posjetila Specijalnu bolnicu za medicinsku rehabilitaciju te Centar za odgoj i obrazovanje te Vodeni park Aquae Vivae

Predsjednica Kolinda Grabar – Kitarović u nastavku svog posjeta Krapinsko – zagorskoj županiji posjetila je Specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju u Krapinskim Toplicama. Tamo ju je dočekala ravnateljica bolnice Željka Žnidarić koja je prezentirala podatke iz prošlosti, ali i najavila nove projekte. U sklopu sastanka s predstavnicima turističkih i medicinskih ustanova, prezentiran je projekt proširenja bolnice.


Kako je objasnio arhitekt Tomislav Vreš, u sklopu proširenja koje je vrijedno čak 20 milijuna eura, bolnica će dobiti nove smještajne kapacitete, kardio – park, terapeutske dvorane i sl. Načelnik Krapinskih Toplica Ernest Svažić predstavio je Grabar – Kitarović ukratko turističke potencijale Krapinskih Toplica. – Osim odličnih predispozicija za zdravstveni turizam koje imamo, moram spomenuti i privatna ulaganja poput izgradnje hotela Villa Magdalena te izgradnje Heli centra od strane ruskih investitora koji će ovdje graditi i hotel – istaknuo je Svažić.


Na sastanku su predstavljeni i odlični turistički rezultati naše županije, a prikazan je i kratak promotivni film na kojeg se Kolinda Grabar – Kitarović osvrnula u svojem obraćanju. – Zagorje obiluje predivnim lokacijama i sadržajima. Nadam se da ću jednom kao turist moći doći posjetiti neki hotel ili neki od turističkih dragulja koje ova županija nudi – istaknula je predsjednica, dodajući kako zdravstveni turizam ima veliki potencijal u našoj županiji.


Kolinda Grabar – Kitarović obišla je Specijalnu bolnicu za medicinsku rehabilitaciju, a nakon toga posjetila je Centar za odgoj i obrazovanje gdje su je dočekala djeca, učitelji, odgojitelji i roditelji. U jednoj od učionica s učenikom je zaigrala i interaktivnu igru, a posebnu su je ganule dvije djevojčice koje su joj poželjele dobrodošlicu.


Predsjednica je drugi dan svoga posjeta nastavila Vodenom parku Aquae Vivae, tvrtki Kotka u Krapini, Domu za starije i nemoćne Sv. Nikola u Krapini te samostanu franjevaca Provincije sv. Ćirila i Metoda.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

Zbog prometne nesreće na autocesti A1 Zagreb-Split-Ploče između čvora Bosiljevo i odmorišta Dobra na 69+050 km u smjeru Dubrovnika, vozi se jednim prometnim trakom uz ograničenje brzine 40 km/h. Zbog požara i dima uz autocestu A1 između čvoro...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program