Još jedna uvjerljiva pobjeda protiv Rudeša, u petak 'generalka' protiv Rogaške

Najefikasniji u redovima Zabok ponovno je bio kapetan Antonio Črnjević koji je postigao 14 koševa

Po drugi je puta Zabok od početka priprema odigrao pripremnu utakmicu protiv Rudeša. I ovaj puta je Zabok očekivano bio uvjerljiv i pobijedio s 26 koševa razlika (87:61).
Najefikasniji u redovima Zabok ponovno je bio kapetan Antonio Črnjević koji je postigao 14 koševa, Smajlagić se zaustavio na 12, a Vlaić za samo 11 minuta u igri na 10 koševa. Blizu double-double učinka bio je Tomislav Gabrić koji je ubilježio 9 koševa uz 10 skokova. Ovu utakmicu Perinčić je dao priliku igračima koji su imali manju minutažu do sada, pa je tako Ćutuk na parketu proveo 29 minuta uz 7 koševa i 9 skokova, Gabrić je na parketu proveo 26, a Tuđen 20 minuta. Kod gostiju najefikasniji je bio Ivan Radman sa 14 koševa.

U PETAK U ZABOKU„GENERALKA“ PROTIV ROGAŠKE
U petak 29.9. u 19 sati u Gradskoj sportskoj dvorani u Zaboku, u svojevrsnoj „generalki“ pred početak prvenstva, Zabok dočekuju Rogašku, šesto plasiranu momčad slovenske prve lige. Utakmica je prvo trebala biti odigrana u Rogaškoj Slatini, no zbog štrajka slovenskih košarkaških sudaca prebačena je u Zabok.

ZABOK – RUDEŠ 87:61 (20:18, 26:16, 25:11, 16:16)
ZABOK: Martinko, Gabrić 9, Kapusta 8, Kalpić 9, Smajlagić 12, Vlaić 10, Črnjević 14, Ćutuk 7, Vučić 9, Tuđen 3, Jambrović 6. TRENER: Ivan Perinčić
RUDEŠ: Radman 14, Zebić 7, Jurić, Ivanković 5, Galić 8, Štirjan 6, Kučan, Nakić-Vojnović 7, Cvitković 3, Ljubičić 4, Meštrović 6. TRENER: Milan Ličina