27 boraca na Prvenstvu KZŽ u kickboxingu (point fightingu i light contactu)

• Zagorski kickboxing savez dodijelio je i priznanja za postignute sportske rezultate svim zaslužnim članovima

• Luka Lacko, Luka Peroš, Filip Sinković

Luka Lacko, Luka Peroš, Filip Sinković

U Sv. Križu Začretju prošle je subote u organizaciji Zagorskog kickboxing saveza održano Županijsko prvenstvo u kickboxing disciplinama point fighting i light contact za sve dobne skupine. Nastupili su klubovi: „Krapina“ iz Krapine, „Zmaj“ iz Bedekovčine i „Bušido“ iz Sv.Križa Začretja. Ukupno je bilo 27 natjecatelja.

Rezultati po klubovima: - Kickboxing klub Krapina, u disciplini point fighting u kategoriji Djeca osvojio je 4 zlatne i 5 srebrnih medalja, u kategoriji Kadeti mlađi 2 zlatne medalje i u kategoriji Seniori 1 srebrnu medalju. – Kickboxing klub „Zmaj „iz Bedekovčine, u disciplini point fighting u kategoriji Kadeti mlađi osvojio je 1 zlatnu i 1 srebrnu medalju, a u kategoriji Seniori 2 zlatne i 1 srebrnu medalju. U disciplini light contact u kategoriji Seniori osvojio je 1 zlatnu 1 srebrnu i 1 brončanu medalju. –Kickboxing klub „Bušido“ iz Sv. Križa Začretja, u disciplini point fighting u kategoriji Djeca osvojio je 1 zlatnu i 1 brončanu medalju, a u kategoriji Kadeti mlađi 1 zlatnu i 3 srebrne medalje.

Suđenje je vodio međunarodni sudac, ujedno i tajnik Hrvatskog kickboxing saveza Tomislav Novosel iz Zagreba i nacionalni suci Ivan Draganić, Kristijan Vojaković, Petra Švaljek i Jelena Škrnjug.