[VIDEO] Pogledajte 'golčinu' Brazilca Silve u pobjedi Stubice nad Zagrebom

Nogometaši Stubice zasluženo su izborili pobjedu protiv favoriziranog Zagreba na svom travnjaku od 3:1 u utakmici 2. kola IV. NL-središte Zagreb-skupina A

Nogometaši Stubice zasluženo su izborili pobjedu protiv favoriziranog Zagreba na svom travnjaku od 3:1 u utakmici 2. kola IV. NL-središte Zagreb-skupina A. Gosti su poveli preko Dominikovića u 29. minuti, nakon što je vrlo dobri Mužina prethodno skinuo težak udarac Kukurike i odbio loptu na njegovu nogu pa mu nije bilo teško pogoditi praznu mrežu. Pet minuta kasnije domaći su vratili stvari na početak. Vratar Gašparić ruši Brazilca Silvu u svom kaznenom prostoru, pa vrlo dobri sudac Novak opravdano dosuđuje kazneni udarac kojeg Drempetić sigurno pretvara u izjednačavajući pogodak za 1:1. Do odmora potpuni preokret. Drempetić odlično izvodi slobodni udarac sa 17 metara udaljenosti i efektno sprema loptu iza leđa Gašparića za 2:1. Gosti su pritisnuli u nastavku, ali Stubica se dobro branila. I onda u 75. minuti potez utakmice, kola, a možda i prvenstva. Silva u maniru svog sunarodnjaka Neymaara uzima loptu na centru, prolazi tri igrača gostiju i vratara i pogađa za konačnih 3:1. Prekrasan pogodak o kojem će se još dugo pričati i koji je potvrdio zasluženu pobjedu domaćih.