Zagorec odigrao treći pripremni susret s momčadi juniora Dinama

Krapinski Zagorec u svojoj trećoj pripremnoj utakmici ugostio je kombiniranu momčad juniora Dinama.

Akteri susreta prikazali su zaista dinamičan i odličan nogomet u kojem su imali dosta prilika i atraktivnih poteza. Golmani su bili na visini zadatka te su gledatelji vidjeli samo dva pogotka iako je prema prikazanim prilikama moglo biti i više. Poveli su domaćini u 22. minuti preko Stiperskog koji je iskoristio jednu malu nepažnju obrane Dinama te postigao pogodak. Samo sedam minuta kasnije nakon ubacivanja sa strane u srce šesnaesterca Rimac rezantnim udarcem sa desetak metara pogađa mrežu Mužine te postavlja, ispostavilo se nakon posljednjeg sučevog zvižduka, konačan rezultat – 1:1.

Zagorec – Dinamo juniori 1:1
Igralište s umjetnom travom. Gledatelja: 80. Sudac: Nikola Kožar (Donja Stubica)
Strijelci: 1:0 Stiperski ( 22); 1:1 Rimac (29).
Zagorec: Mužina, Turniški, Kunštek, Topolovec, M. Landripet, Jazbec, Štimac, Stiperski, Immanuel, Brčić, Hanžić. (još su igrali: V. Vincelj, A. Landripet, Frinčić, L. Vincelj, Bračević, Harrison, Strabić, Krznar, Brebrić, Bajan, Ružak, Pavlić ). Trener: Ivan Zubić.
Dinamo juniori: Kovačić, Matiz, Orlić, Đonlan, Kegalj, Ladan, Zahora, Rimac, Bečirević, Perić, Dropulić. (još su igrali: Beart, Vojsilović, Bodetić, Črbak). Trener: Marijan Čaić.