Važna pobjeda Bedekovčine

3. HRL središte: 12. kolo: RK Bedekovčina– RK Odema 31:29

Rukometaši Bedekovčine su u 12. kolu 3. HRL središte dočekali Odemu. Nakon važne pobjede kod Rekreativca, kolo prije, Bedekovčina je dočekala ekipu sa bodom više na ljestvici. I opet je Bedekovčine pružila odličnu partiju i stigla do još jedne važne pobjede 31:29, dakle u izravnoj borbi za vrh ljestvice. Prvo je poluvrijeme bilo neizvjesno, no veći dio vodili su gosti. Bedekovčina je držala priključak i u završnici ipak stigla do vodstva, pa je ona sa 16:15 otišla na odmor. U nastavku Bedekovčina je otišla do velike razlike 29:21, a onda su se gosti opasno počeli približavati, ali ipak nisu mogli više do minus dva. Na kraju 31:29 za Bedekovčinu, koju su predvodili Dejan Končić sa 9 i Karlo Jurina sa 8 golova. Bedekovčina je sada na 4. mjestu sa 16 bodova, koliko imaju i druga Sloga SN i treći Moslavac, pa i 5. Dinamo Zagreb. U 13. kolu Bedekovčina gostuje kod Zagorice, koja je na 8. mjestu sa 11 bodova. Bit će to zadnja utakmica prvog dijela sezone.

RK BEDEKOVČINA – RK ODEMA 31:29 (16:15)

BEDEKOVČINA: Dvorana SŠ Bedekovčina; GLEDATELJA:

SUCI: Buhin i Melnjak (oba Vidovec)

BEDEKOVČINA: Pavetić, Turković 2, Srebačić 3, Martinić, Majer, Skočaj, Jambrek 1, Petrovečki 6, Končić 9(3), Kelemen 2, Jurina 8(3), Pripeljaš; trener: Zlatko Belančić