SRAMOTAN PORAZ: Dinamo potopom u Grčkoj završio europsku avanturu

Dinamo je u Solunu večeras u uzvratnoj utakmici osmine finala Konferencijske lige protiv PAOK-a doživo težak poraz te ispao iz tog europskog natjecanja.

Podsjetimo, hrvatski prvak u Grčku je stigao s dva gola prednosti, nakon što je u Maksimiru prije tjedan dana slavio s 2:0.

No, od prve minute Jakirovićeva momčad ušla je u utakmicu vrlo loše, bez imalo odlučnosti ne samo da napadne domaćine, već i bez imalo žara da zadrži prednost iz Zagreba.

Po govoru tijela igrača odmah se vidjelo da bi to mogla biti katastrofalna večer za Modre, a pogotovo je to bilo očito na poluvremenu, na koje je Dinamo otišao s tri lopte u mreži Nevistića.

U drugom poluvremenu Dinamo se malo trgnuo, Hoxha je zabio za 3:1, no tad se ponovo desio pad u igri modrih i na kraju je utakmica završila s konačnih 5:1.

Apsolutno zaslužena pobjeda Grka, no način na koji su Dinamovci pristupili večerašnjem susretu je sramotan, kao i poraz kojeg su doživjeli.