Slavlje Mladosti u Stupniku

Odigrano je 5. kolo IV. NL - središte Zagreb, a Mladost se ovom pobjedom probila na šesto mjesto na ljestivici

Nogometaši zabočke Mladosti po treći su puta za redom pobijedili rezultatom od 2:0, ovoga puta na gostovanju u Stupniku, kod istoimenog četvrto ligaša. Već u 9. minuti Mladost je u vodstvo doveo Patrik Turk, a konačnih 0:2 postavio je Vinko Kotarski u 44. minuti utakmice. Ovom pobjedom Mladost se probila na šesto mjesto na ljestvici.

U derbiju kola Gaj je u Gradićima odigrao 1:1. Domaći su poveli u 47. minuti preko Zagorca, a na 1:1 pet minuta kasnije izjednačio je Tomislav Čavala. Gaj i dalje drži odličnu četvrtu poziciju.
Već ovog vikenda Mladost u Zaboku dočekuje Gradiće, dok će Gaj gostovati u Slunju.

Mladost – Stupnik, Jarun – Sava Strmec, Dinamo OO – Ponikve,
Samobor – Savski Marof, Zelina – Karlovac 1919.

Zbog opasnosti od naleta na srnu na autocesti A6 Rijeka-Zagreb između čvorova Bosiljevo 2 i Vrbovsko, kod vijadukta Severinske Drage, vozi se uz ograničenje brzine. Mokrih i skliskih kolnika od kiše ima mjestimice u Lici. Na dionici autoceste...