Šibenik ipak prejak za Zabok

Večeras je odigrana utakmica 24. kola A1 lige košarkaša Hrvatske

GKK Šibenik ipak je bio prejak protivnik zabočkim košarkašima. U 24. kolu A1 lige domaćin je poražen rezultatom 69:93. Već početkom prve četvrtine postalo je jasno da se Zabočani teško nose s okretnom i spretnom ekipom iz Šibenika. Nakon serije od 0 - 10, trener KK Zaboka Dragutin Črnjević morao je zvati time out nakon kojeg su se zabočki košarkaši ipak malo probudili. No ne dovoljno da bi bili ozbiljnija konkurencija Šibenčanima.

Na veliki odmor otišlo se rezultatom 27:57, a drugo poluvrijeme nije donijelo mnogo bolju igru Zaboka pa je utakmica okončana sa čak 24 poena viška za goste. U redovima Zaboka odličan je bio kapetan Antonio Črnjević sa čak 21 poenom te Hrvoje Puljko s 18 poena. Goste je predvodio Ivan Sirišćević s 19 poena. GKK Šibenik došli su podržati i njihovi navijači Funcuti čiji se član u jednom trenutku sukobio s policijom, no nesuglasice su ubrzo riješene te su se navijači vratili na tribine. Zabočki navijači Erotic Front Zabok bili su pak glasniji i brojniji nego ikad pa su im košarkaši nekoliko minuta aplaudirali zbog odlične podrške.