Sedma pobjeda Mladosti pod vodstvom Bartolića za sedmo mjesto na kraju sezone

30. kolo IV. NL-središte Zagreb - skupina A, Vojnić '95 - MLADOST ZABOK 0:2 (0:2)

Drago Bartolić definitivno je preporodio Mladost i Zabočani mogu samo žaliti što na početku nije sjeo na trenersku klupu, jer bi Zabočani zasigurno bili na jednoj od prve dvije pozicije.  Ovako su završili na sedmom mjestu nakon što su u zadnjem kolu slavili u gostima kod Vojnića '95. Bila je to rutinska pobjeda, a Zabočani su sve riješili u prvom dijelu utakmice. U 25. minuti Kotarski je kombinirao s Bezjakom, koji mu je ubacio loptu između dva stopera, a ovaj je majstorski ušao u kazneni prostor i zabio za 0:1. Pet minuta kasnije prvo su kombinirali Drempetić i Kotarski koji daje za Škrleca, a ovaj pak preciznom prizemnom loptom pronalazi Bezjaka koji postiže pogodak za konačnih 0:2. I u nastavku su Zabočani bili bolja momčad, stvorili nekoliko prilika na teškom terenu natopljenom vodom, a sudac Ammmar propustio je dosuditi kazneni udarac nako što je vratar Demirović oborio Hrastinskog kojem se pet minuta ukazivala pomoć nakon prekršaja. Bila je sedma pobjeda Mladosti od osam kola u kojima ju je vodio Drago Bartolić. Na kraju je Mladost Zabok završila na sedmom mjestu, a od drugog su je dijelila samo četiri boda.

VOJNIĆ: igralište Vojnića, GLEDATELJA: 50, SUCI: Ammar, Grabić i Žiger.

STRIJELCI: 0:1 Kotarski 25', 0:2 Bezjak 30'.

VOJNIĆ '95: Demirović, Kalem, Joha, Tutić, Bijelić (85' Tadić), Brkić, Dansou, Matić (73' Šabić), Adžaga (64' V. Bijelić), Stanić, Popovački. TRENER: Marijan Grgić

MLADOST ZABOK: Hržin, Ma. Benčić, Hrastinski (83' Ocvirek), Kotarski, Tomek, Tarle, Drempetić, Škrlec (72' Črnjević), Lešković, Šoštar, Bezjak (88' Žugec). TRENER: Drago Bartolić