[ODLIČAN REZULTAT] Rukometaši Bedekovčine nadmoćni nad Silentom

Najviše pogodaka postigao je odličan Dejan Končić

Seniori RK Bedekovčina u Međužupanijskoj rukometnoj ligi, u 11. kolu dočekali su Silent. Dobar ulazak u utakmicu domaćina rezultira prvim vodstvom na utakmici 1:0, a nakon gostujućeg izjednačenja odlaze na plus 2, 3:1, da bi koju minutu kasnije već bilo plus 4, 7:3.

U 17. minuti Bedekovčina ima najveću prednost u prvom dijelu 12:4, a od tih 12 čak je 8 postigao raspoloženi Končić. Do poluvremena gosti uspijevaju smanjiti zaostatak na minus 5 i sa rezultatom 17:12 se odlazi na odmor. Nastavak domaćini otvaraju pogotkom za 18:12, nakon čega slijedi gostujuća serija 0:4 te dolaze na zaostatak od dva pogotka 18:16, ponajviše zahvaljujući promjeni obrane gdje je domaćinu trebala koja minuta da se prilagodi. Domaćin uzvraća serijom 3:0 i ponovno je plus 5, 21:16. Slijedi igra gol za gol te ulaskom u posljednjih 5 minuta domaćin povećava prednost i definitivno lomi protivnika za konačnih 30:22. Svi igrači su upisali velike minutaže, od ukupno 10 strijelaca najviše je postigao odličan Dejan Končić 10, Erik Sojč dodao je 5.

RK BEDEKOVČINA – RK SILENT 30:22 (17:12)

BEDEKOVČINA Dvorana SŠ Bedekovčina Suci: Kopač i Prelogar, oba Zagreb; GLEDATELJA: 70

BEDEKOVČINA: Novosel, Kranjčec 2, Kelemen 1, Končić 10(4), Srebačić, Turković 1, Jus 2, Tkalčević, Klokočovnik 2(1), Koprek, Sojč 5, Mohač 1, Ded, Sovec 4, Šoštar 2, Draganić; TRENER: Filip Martinić

Zbog radova na zagrebačkoj obilaznici (A3) zastoj je i kolona između čvorova Sveta Nedelja i Jankomir u smjeru istoka. Vremenski uvjeti povoljni su za vožnju, a povremeni zastoji mogući su na dionicama cesta gdje traju radovi te na gradski...