Nova pobjeda Bedekovčine

Kod Bedekovčine Patrik Boroš zabio je 13 golova, Marko Kuleš dodao 6

U 3. kolu lige za prvaka 2. HRL središte B za dječake rođene 2004. godine i mlađe Bedekovčina je ostvarila novu pobjedu. Nakon uvodne pobjede kod Medveščaka i odgode utakmice protiv Petrinje, u 3. kolu slavlje kod Metalca 29:25. U prvom poluvremenu domaćini su vodili većinu vremena, uz dobre golmane i odličnog Bornu Borzića, koji je na kraju zabio 12 golova.

No, u nastavku flaster na njemu i bolja igra donijeli su preokret i konačnu pobjedu 29:25. Kod Bedekovčine Patrik Boroš zabio je 13 golova, Marko Kuleš dodao 6. Ovaj tjedan slijedi i domaća utakmica protiv Medveščaka.

MRK METALAC - RK BEDEKOVČINA 25:29 (14:12)

ZAGREB, SD Trešnjevka GLEDATELJA: 50 SUCI: Juriša i Volarića (oba Zagreb)
BEDEKOVČINA: Kotarski, Majdak, L. Končić 5(2), K. Kuleš 3, Pavetić, M. Kuleš 6, P. Boroš 13, Šenjug, Stanić, Kovačić, Brezak, Jambrek 1, Meštrović 1; TRENER: Denis Mikulec