Mladost rutinski prošla kroz Odru

• Luka Durević.JPG

Luka Durević

Nakon neplaniranog domaćeg poraza od Prečkog Mladost se vratila pobjedama. Utakmica 18. kola IV. NL-središte Zagreb – skupina A Odra – Mladost Zabok završila je rezultatom 0:3. Zabočani su rutinski odradili posao u Odri.

U vodstvo ih je u 15. minuti doveo mladi talentirani stoper Durević. Nakon kornera s desne strane domaća obrana odbija do Leškovića koji dobro centrira na drugu stativu gdje Durević glavom zabija za 0:1. Potez utakmice vidjeli smo u 33. minuti kada Drempetić u solo-prodoru niže pet domaćih igrača i odlično daje u prostor za Smrekara, a prvi „topnik“ lige rutinirano zabija za 0:2. Zanimljiva situacija prethodila je trećem pogotku Mladosti u 67. minuti. Prvo je u 65. minuti Drempetić srušen u kaznenom prostoru domaćih, pa je sudac Firm opravdano dosudio kazneni udarac. Drempetić je i sam bio izvođač, no domaći vratar Noa Majdek obranio je njegov udarac i odbio loptu u polje. U nastavku akcije Drempetić puca po golu, a lopta jednog domaćeg igrača pogađa u ruku, pa Firm u samo dvije minute po drugi puta dosuđuje kazneni udarac. Trener Bartolić ponovno je dao povjerenje Drempetiću koj je ovaj puta bio precizan i postavio konačnih 0:3

ODRA – MLADOST ZABOK 0:3 (0:2).

ODRA: igralište Odre, GLEDATELJA: 100, SUCI: Firm, Petriško i Znika.

STRIJELCI: 0:1 Durević 15', 0:2 Smrekar 33', 0:3 Drempetić 67' (11m).

ODRA: N. Majdek, Majdak (27'Hanachi), Kljujev, A. Topalović (75' Popović), Adžaga (62' Rukavina), Filipović (75' F. Topalović), Barišić (68' M. Fučkala), Luter, A. Fučkala (75' Ban), Cvitanović, Tolj. TRENER: Vlado Kasalo.

MLADOST ZABOK: Mihovilić, Galina (62' Gucić), J. Kotarski, Šoštar (85' Ocvirek), Smrekar (85' Krajačić), V. Kotarski (75' Ma. Benčić), Drempetić, Petek (75' Škrlec), Lešković, Durević, Hrastinski (75' Mi. Benčić). TRENER: Drago Bartolić