Mladost bolja od Stupnika

U Zaboku odigrana posljednja utakmica 20. kola IV. NL-središte Zagreb

U posljednjoj utakmici 20. kola IV. NL-središte Zagreb nogometaši zabočke Mladosti na svom su travnjaku pobijedili posljednji Stupnik rezultatom 2:1. Oba pogotka za Mladost postigao je Vinko Kotarski (26. i 49. minuta), dok je strijelac za goste bio Domagoj Jurković (56. minuta).

Nakon 20. odigranog kola Mladost se popela na šestu poziciju s 29 bodova, dok je Gaj iz Mača peti s 31 bodom. U vodstvu su Ponikve i Jarun sa po 38 bodova, s time da Ponikve imaju dvije utakmice manje, dok su treći Gradići s 35 bodova.

U idućem 21. kolu Mladost gostuje kod Gradića, dok kće Gaj iz Mača dočekati Slunj. Obje utakmice se igraju u nedjelju u 16 sati. Prije toga Gaj će u zaostaloj utakmici 18 kola u Maču u srijedu u 17 sati dočekati Savu Strmec.

MLADOST-STUPNIK 2:1 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 V. Kotarski 26', 2:0 V. Kotarski 49', 2:1 Jurković

MLADOST: Tkalec, Mat. Bajs (77' Krznar), J. Kotarski, Vančina, Deak, Srebačić, Bunčec (88' Mar. Bajs), Malarić (90+2 M. Kotarski), V. Kotarski, Belanović, Turk (62' Krajačić). TRENER: Dražen Kovjanić

STUPNIK: Vrbat, Kovačić, Šporčić, Buden, Valentić-Bara (58' Meglajec), Pralas, Jurković, Orešković (58' Mrkalj), Perković, Gavrić, Adžemović. TRENER: Franjo Pužin.

Zbog vjetra, državna cesta Maslenica-Zaton Obrovački (DC54) otvorena je samo za osobna vozila. Na autocesti A7 Draga-Šmrika i na Jadranskoj magistrali (DC8) između Bakra i Karlobaga zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicam...