Krapinski Aso Ponos osvojili Pan Kup u Varaždinu

Finale se igralo jučer, u subotu, u 19 sati

Pred prepunom dvoranom Graberje u Varaždinu igralo se finale izmedu domaćina Caffe bar Marocchino i Aso Ponos iz Krapine.

U utakmici punoj prilika s obje strane Aso Ponos uspio je pobijediti domaćine pogotkom 1:0.

Pogodak je postigao Denis Švaljek u 12. minuti drugog poluvremena. Prvo poluvrijeme, naime je proteklo bez golova, ali s puno prilika. Sjajan je bio i golman Aso Ponosa, Ernest Malarić s nekoliko prekrasnih obrana.

Cijela ekipa igrala je odlično. Dečki su bili umorni budući da su jučer igrali dva polufinala. Ostavili su srce na terenu i borbenošću su osvojili turnir.

Najbolji igrač turnira je Denis Švaljek iz ekipe Aso Ponos. Čim su završili finalnu utakmicu u Varaždinu krenuli su za Križevce.

Nažalost u Križevcima su izgubili na penale. Ekipa Aso Ponos nastupala je u sljedećem sastavu :Ernest Malarić, Denis Švaljek, Denis Cerovec, Renato Rumbak, Matija Majcenić, Marko Pavić, Damir Repinc, Denis Gamilec, Danijel Vincelj, Darko Kunštek. Trener: Miljenko Kunštek, a voditelj ekipe Danijel Koprivnjak.

Pojačan je promet na gradskim prometnicama i obilaznicama, glavnim cestama u smjeru mora i unutrašnjosti, Istarskom ipsilonu, zagrebačkoj i riječkoj obilaznici, Jadranskoj i Ličkoj magistrali, Krčkom mostu, na prilazima turističkim središtima duž...