Košarkaši Zaboka pobjedili Alkar u napetoj završnici

Iako su gosti iz Sinja vodili čitavu utakmicu, domaća je momčad u posljednjoj četvrtini preokrenula rezultat u svoju korist

Napeta je utakmica odigrana jučer na parketu dvorane bedekovčanske srednje škole. U okrašju KK Zaboka i KK Alkar iz Sinja, domaća je momčad izašla kao pobjednik nakon napete završnice. Iako su gosti vodili čitavu utakmicu i bili poprilično dominantni, zadnja je četvrtina donijela nevjerojatan preokret. Zabočki su košarkaši serijom 17:0 izborili vrlo važnu pobjedu i oduševili gledatelje.

Konačni rezultat bio je 79: 66, a najbolji je u redovima Zaboka bio novi igrač u zabočkom dresu, Filip Torić koji je stigao iz drugoligaša Rudeža, i postigao 21 koš. Dvoznamenkasti učinak upisali su i Lončar, koji je posigao 15 koševa, te Vuković s postignutih 11 koševa.

U sljedećem kolu Košarkaški klub Zabok sastaje se s Kvarnerom u Rijeci.