Jelena Brezak i Matija Grabrovečki nastupili na Svjetskom prvenstvu

Na Trailu World Chmpionships – Penyagolosa trails

Španjolski nacionalni park Penyagolosa proteklog je vikenda ugostio najbolje svjetske trkačice i trkače koji trče trail utrke.

Svojim odličnim rezultatima pravo nastupa na svjetskom prvenstvu izborilo je i dvoje članova Atletskog kluba Zabok, Jelena Brezak i Matija Grabrovečki. Jelena je kao iskusna trail i trekk trkačica stazu od 88,1 kilometara prošla za 13:49:53 i zauzela 233. mjesto u ukupnom poretku, odnosno 89. među ženama. Matija ima manje iskustva na trail utrkama i mnogo bolje mu "leži" cesta, ali je istu stazu prošao za 14:52:12 i osvojio 262. mjesto u ukupnom poretku. Ženska reprezentacija Hrvatske u ekipnom dijelu završila je na posljednjem 23. mjestu, dok je muška na kraju bila 31.

IZVANREDNE SITUACIJE I OGRANIČENJA NA AUTOCESTAMA: -kolona teretnih vozila na GP Bajakovo na autocesti A3 Bregana-Lipovac duga je oko 2 km. Od danas do 27. listopada, od 07:00 do 20:00 sati, bit će zatvorena ŽC3250 Novska-Bročice u ...