Jadran LP uvjerljiv protiv Zagorca

SUPERSPORT 2. NL: 7. kolo: Jadran Luka Ploče – Zagorec Krapina 5:1

u 7. kolu SuperSport 2. NL Zagorec Krapina gostovao je kod vodeće ekipe Jadrana LP u Pločama. Bilo je to teško gostovanje kod lidera u dosadašnjem dijelu prvenstva, a sve još u stanju neizvjesnosti oko novog trenera, nakon što je nedavno prekinuta suradnja sa Svenom Raićem.  U takvom razvoju situacije Jadran je vrlo brzo došao do razrješenja utakmice. Naime, već u 7. minuti Nikola Marić doveo je domaćine u vodstvo, da bi u 13. minuti Ante Glavina povisio na 2:0. U 18. minuti utakmica je praktički riješena. Naime, Leonardo Petrović zabio je za 3:0. Do odmora Matija Smreker je uspio smanjiti na 3:1 i to u 37. minuti. No, u nastavku Nikola Petrović je sa još dva gola sebi priskrbio hat trick, a svojoj ekipi visoku pobjedu. Golove je postigao u 61. i 68. minuti za konačnih 5:1. Jadran LP je tim zadržao vodstvo sa tri boda prednosti pred Bjelovarom, dok Zagorec drži 10. mjesto sa 8 bodova. U 8. kolu Zagorec KR u subotu dočekuje Marsoniu.

SuperSport 2. NL, 7. kolo

JADRAN LP – ZAGOREC KR 5:1(3:1)

SUCI: Čulina, Kezele, Balen, Šantić            GLEDATELJA:  600

STRIJELCI: 1:0 N. Marić 7', 2:0 Glavina 13', 3:0 Petrović 18', 3:1 Smrekar 37', 4:1 N. Marić 61', 5:1 N. Marić 68'

JADRAN LP: Margan, Dulaj (81' Nikolac), Rodin, Raič, Čepo (73' Romić), N. Marić, M. Marić, Paponja (81' Radonić), Kordić, Petrović (73' Perić), Glavina (59' Jakir); trener: Mišo Krstičević

ZAGOREC KR: Bruči, Matković, Braun, Jug, Kožić, Smrekar, Majcenić (81' Topolovec), Karković (81' Sanogo), Galić (67' Chikola), Vinski (81' Vujičić), Bračević (67' Kulenović); predstavnik kluba: Tomislav Barišić