Igrači Zagorca drugi su osvajači juniorskog kupa NS KZŽ

U Krapini odigrano finale kup NS KZŽ za juniore

Nakon juniora Golubovca, juniori Zagorca iz Krapine drugi su osvajači juniorskog kupa NS KZŽ. Oni su u finalu s više nego uvjerljivih 7:1 savladali juniore Milengrada 2005, koji su već ulaskom u finale napravili veliki posao i unatoč porazu treba im skinuti kapu, kao i juniorima Zagorca.

Krapinčani su ozbiljno shvatili ovu obavezu, pa su treneru Mlinariću iz prve momčadi ustupljeni standarni prvotimci, Kanceljak i Hoić. Upravo je ovaj dvojac postigao prva dva pogotka i donio Zagorcu veliku prednost nakon prvih 45 minuta. Početkom nastavka na 3:0 podigao je Iveković, da bi minutu kasnije gosti postigli počasni pogodak iz kaznenog udarca preko Vnučeca. Iveković je svojim drugim pogotkom u 52. minuti riješio bilo kakve dvojbe, ako ih je uopće i bilo, da bi s po pogotkom sudbinu gostiju zapečatili Boronjek, Vincelj i Martinec.

Već u srijedu Krapinčani imaju ogled protiv juniora Ilovca, a pobjeda u toj utakmici odvela bi ih u završnicu hrvatskog kupa za juniore.

ZAGOREC – MILENGRAD 2005 7:1 (2:0)

KRAPINA: igralište u ŠRC Podgora, SUCI: Meglić (K. Toplice), Sinković (Lepajci), Peharec (V. Trgovišće), DELEGAT: Borovčak (Zabok).

STRIJELCI: 1:0 Kanceljak 5', 2:0 Hoić 36', 3:0 Iveković 48', 3:1 Vnučec 49' (11m), 4:1 Iveković 52', 5:1 Boronjek 54', 6:1 Vincelj 84', 7:1 Martinec 86'.

ZAGOREC: Babić, Martinec, Ferček, Pavić, Iveković, Hoić, Vincelj, Boronjek, Kolar, Kanceljak, Ivanuš.

KLUPA: Vidović, Vdović, Šafranko, Landripet, Čavar, Šimunić. TRENER: Srećko Mlinarić

MILENGRAD 2005: Okun-Kereša, Bručić-Pavuk, Žavrljan, Pohulek, Galina, Lusavec, Nuli, Jagić, Škrapec-Runjak, Lusavec, Vnučec. KLUPA: Koledić, Punek, Đurek, Kapitan, Vertuš, Čukelj, Hanžek. TRENER: Zlatko Petrinić