Gostujuća pobjeda Bedexa

Odbojka, 2. liga regija sjever, skupina sjever: 9. kolo: Brcko – Bedex 0:3

Odbojkašice Bedexa odigrale su utakmicu 9. kola 2. ligi regije sjever, skupina sjever. Gostovale su kod OK Brdsko i stigle do treće pobjede ove sezone. Pobjeda je bila vrlo uvjerljiva, pogotovo u prva dva seta, u kojima su odbojkašice iz Bedekovčina izgubile ukupno samo 17 bodova. Prvi je set završio 25:10, a drugi 25:7. Domaće su odbojkašice najveći otpor pružile u trećem setu koji je Bedex dobio sa 25:20.

Za Bedex su igrale: Lucija Prančić, Sara Balen, Barbara Kovač (kap), Leona Šoštarko, Lucija Mrkoci, Rea Herceg, Lana Pripeljaš; trenerica: Ivana Čehulić. Bedex tako nakon devet kola i sedam odigranih utakmica ima šest bodova i nalazi se na četvrtom mjestu. U 10. kolu Bedex dočekuje Vrbovec 2.