Gaj iz Mača pobjednički kroz Vrbovec

U pripremnoj utakmici u Vrbovcu zagorski treće ligaš Gaj iz Mača upisao je laganu pobjedu.

U prvom poluvremenu takmaci su bili ravnopravni da bi u drugom Gaj ubacio u brzinu više te došao do pobjede. U 22. minuti poveli su gosti (ne)sretnim autogolom Dugca te se tim rezultatom otišlo na odmor.

U drugome poluvremenu vidjeli smo tri pogotka. Najprije je u 53. minuti Granda izjednačio da bi raspoloženi Kovačić sa svoja dva pogotka u 59. i 81. minuti postavio konačni rezultat – Vrbovec 1. Gaj 3.
Vrbovec – Gaj 1:3

Gradski stadion. Igralište s umjetnom travom. Gledatelja: 50. Sudac: Jerko Crnčić ( Vrbovec ).

Strijelci: 0:1 Dugac (22-ag); 1:1 Granda ( 53); 1:2 Kovačić (59); 1:3 Kovačić ( 81).

Vrbovec: Kralj, Dugac, Vreš, Varga, Trošić, Kobelšćak, Granda, Frigan, Lukić, Ferenčak. ( još su igrali: Hranjec, Aračić, Španić, Sesvećan, Fugaj, Novosel, Nemet, Jurinjak, Bubnjar). Trener: Antony Antun Pavlović
Gaj. Babić, Cicnjak, Cvrtila, Sambol, Vukadin, Kovač, Mazalović, Haramustek, Ristovski, Plehan, Šoštarić. ( još su igrali: Strahonja, Sedak, Nikolić, Kovačić, Šaban, Deak, Tepšić, Dačnik, Čehulić, Baneković). Trener: Marijan Glavica