Dobri nastupi zabočkih klubova na kickboxing turniru u Slunju

Riječ je o turniru „Slunj open 2018.“

Na međunarodnom kickboxing turniru u Slunju nastupilo je tristoinjak natjecatelja i natjecateljki iz klubova Slovenije, BiH i Hrvarske. Među njima su bili i zabočki klubovi, BTI i Ninja. BTI se kući vratio sa šest, a Ninja sa četiri odličja.
Srebrne medalje za BTI osvojile su u kategoriji učenica Donna Vrhovec (-32 kg), kod mlađih kadetkinja Elena Čvek (-37 kg) i Lorena Zeba (-42 kg) i kod kadetkinja Matea Zeba (-50 kg). Srebrnim medaljama okitili su se Kiara Bratković (+32 kg) u kategoriji učenica i Leonarda Deak (-47 kg) kod mlađih kadetkinja.

Član Ninje, Julijan Vukić, bio je najbolji u dječjoj kategoriji do 22 kg, dok je Nikola Vukić bio brončani u dječjoj kategoriji do 28 kg. Preostale dvije medalje osvojila je za Ninju Leona Bartolin. Ona je bila srebrna u light contatcu u kategoriji do 50 kg, dok je u istoj težinskoj kategoriji, ali u pointfighitngu bili brončana.

Zbog jakog vjetra na Jadranskoj magistrali (DC8) između Senja i Svete Marije Magdalene zabranjen je promet za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupinu vozila), a između Novog Vinodolskog i Senja dodatno je zabrana za dost...